TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Paravan & Seperatör

için 987 sonuç bulundu.

Paravan & Seperatör

İster evlerimizde ister iş yerlerimizde isterse de bahçelerde ve açık alanlarda olsun, alanların verimli kullanımı her daim hem görüntü hem de işlev açısından tercih edilen ve verimliliği sağlamak için çeşitli dekorasyon çözümleri üretilen bir hedeftir. Söz konusu mekânın küçük ya da büyük olmasına göre değişebilen dekorasyon ve ilgili çözümler, bir odayı adeta birkaç farklı odaya dönüştürme konusunda da devreye girer. Örneğin bir odadan bir yemek odası ve bir de salon çıkarabilmek gibi. Bu bölmelere ayırma işlemi için tasarlanıp üretilen dekoratif aksesuarlar olarak paravan ve seperatör adını verdiğimiz ürünlere başvurabilirsiniz.

Dekorasyonda Paravan ve Seperatör Kullanımı

Dekorasyonda Paravan ve Seperatör Kullanımı

Paravan modelleri ve seperatör modelleri daha önceden bölmelere ayrılmamış yekpare bir alanı bölmelere ayırarak farklı işlevlere sahip birden fazla alan elde etmeye yarayan dekorasyon ürünleridir. Paravan ve seperatör kullanımı özellikle stüdyo olarak adlandırdığımız tek kişilik yaşam alanlarında tercih edilse de, ofis dekorasyonu ve birden çok odalı ev dekorasyonu için de uygundur. Ofislerinizde masalar arası kullanım, salonlarınızda ise dekoratif ürünler ve salon-yemek odası ya da salon-çalışma alanı gibi bölmeler yaratan işlevsel ürünler olarak kullanılan seperatör çeşitleri ve paravan çeşitleri yalnızca işlev açısından değil, görsellik açısından da fark yaratan dekorasyonlara imza atan ürünlerdir.

Paravan Modelleri

Paravan Modelleri

Kategorimizde yer alan paravan modelleri temel olarak üç temel ve üç popüler ürün grubunda incelenebilir. Bunlardan ilki ve en popüleri şüphesiz ahşap paravan adını verdiğimiz paravanlar olacaktır. Ahşap malzemeden, oymalı, işlemeli ya da düz paneller olarak üretilebilen ahşap paravan modelleri, tek parça olabileceği gibi açılıp kapanabilen birden fazla kanat sayısına da sahip olabilir. Keza, canvas paravan çeşitleri de ikinci grubu oluşturur. Kanvas kumaş üzerine resim baskısı yapılarak elde edilen canvas paravanlar bir araya getirilerek çok kanatlı modelleriyle tabloların yalnızca duvarda güzel olduğu kanısına meydan okuyor. Metal paravan çeşitleri de modern, şık bir ofis dekorasyonu için dekoratif paravanlar olarak sıklıkla tercih ediliyor.

Seperatör Modelleri

Seperatör Modelleri

Seperatör bölme işlemleri için kullanılan bir diğer dekoratif aksesuar. Yine seperatör modelleri arasında en çok başvurulan ürünler ahşap seperatörler olarak öne çıkar. Sıcak renklerden oluşan dekorasyonların yanı sıra modern dekorasyonlarla da uyumlu olan seperatör panel ürünleri, askılı seperatör ve ara bölme seperatör olarak alt gruplara da ayrılıyor. Ara bölme seperatör çeşitleri arasında en çok 10’lu ara bölme seperatör çeşitleri tercih ediliyor. Kurulumu ve yerleştirilmesi oldukça kolay olan bu seperatör paravan çeşitleri sayesinde aynı mekan için farklı mekanlar yaratmak kolaylaşıyor. Kategorimizde bulabileceğiniz paravanlar ve seperatörler en uygun paravan fiyatları ve seperatör fiyatları ile ARTE, Atölye 2E, Erbey, LoveQ gibi markaların garantili ürünlerinden oluşuyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

100X30 (2)
125X60 (1)
1A sanat (2)
3E Home (1)
3M (1)
Air Hogs (1)
Arte (2)
Decostil (1)
(730)
(50)
Evevise (1)
Giz Home (1)
Ikea (1)
Jilda (4)
Liar Dekor (126)
Lumexx (1)
Misiny (8)
Oledya (1)
PORIO (1)
UBI (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(69)
ve üzeri (93)
ve üzeri (100)
ve üzeri (106)
ve üzeri (109)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL