Paravan & Seperatör

Ev dekorasyonunda en önemli etkenlerden birisi dekoratif öğelerin kullanışlı birer parça olmasını da sağlamaktır. Hem kullanışlı hem de dekoratif olabilen öğeler arasında paravan ve seperatörler yer almaktadır. Paravan ve seperatörler evlerde ya da iş yerlerinde odaların bölümlerini birbirinden ayırmak için kullanılır. Sizler de iç mekanlardaki alanlarınızı bölümlere ayırmak ve daha kullanışlı hale getirmek için bu öğelerden faydalanabilirsiniz. Paravan ve seperatörler yalnızca kullanışlı değil aynı zamanda son derece dekoratif öğelerdir. Evlerinizin tasarımı ile uyumlu birer paravan bölme aldığınız durumda dekorasyonunuzu çok hoş bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda paravanlar ve separatörler oldukça ekonomik fiyatları ile sizlere kolay ve bütçe dostu çözümler sunmaktadır.

Paravan modelleri uzun yıllardır kullanılan ve modası geçmeyen öğelerdir. Paravan paneller hafif ve kolay taşınabilir yapılarının yanı sıra menteşeli bölmeleri ile katlanabilmektedir. Siz de paravan bölme modellerini özellikle yatak odanız ile giyinme bölümünüzü ayırmakta, ayakkabılarınızın bulunduğu bölümü ayırmakta ya da çocuk odalarında kullanabilirsiniz. Stüdyo dairelerinizi bölümlere ayırmak için şık ahşap paravanları ya da klasik otantik paravan modellerini kullanabilir, retro tasarıma sahip evleriniz için retro desen baskılı paravanlara göz atabilirsiniz. Paravanlar iş yerleri için de oldukça kullanışlı birer çözümdür.

Seperatörler paravanlarla benzer yapıya sahiptirler ve yine evin bölümlerini ayırma amacı ile kullanılırlar. Günümüzde en yaygın kullanılan separatör türü, paneller halinde üretilip kancalar ile birbirine bağlanmaktadır. Siz de birbirinden güzel desenleri ile bu ürünleri evlerinizin dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Seperatör modelleri salonlarda, açık mutfakların ayrılmasında, banyolardaki ayırmak istediğiniz alanlarda, antrelerde ve aklınıza gelebilecek her yerde kullanılabilmektedir. Plastik seperatör modellerinin yanı sıra şık mekanlar için ahşap seperatör modelleri de oldukça yaygındır. Bunların yanı sıra yaratıcı model ve renk seçenekleri ile birbirinden güzel seperatörler evleri süslemektedir. Tıpkı paravanlar gibi seperatör modelleri de özellikle stüdyo daireler için hem dekoratif hem de kullanışlı birer çözümdür. Paravan ve seperatörler evler ya da iş yerleri için oldukça pratik ve ekonomik çözümlerdir. Sizler de evlerinizdeki alanları bölümlere ayırmak için bu türde çözümleri değerlendirebilirsiniz. Seperatör ve paravanlar haricinde ev dekorasyonunuza uyum sağlayacak pek çok ürünü daha n11.com dekorasyon kategorisinde bulabilir, ürünlerinizi kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Paravan & Seperatör

için 679 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Arte (473)
(1)
(5)
(3)
DİĞER (36)
(34)
Erbey (95)
(1)
LoveQ (7)
(1)
(1)
VİTALE (6)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (36)
ve üzeri (37)
ve üzeri (38)
ve üzeri (38)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL