Kategoriler

Marka

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Paravan & Seperatör

için 509 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Paravan ve Seperatör

Bir mekânı ikiye bölmek için kullanılan ve oldukça işlevsel bir kullanım alanına sahip olan paravan , bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Farklı desen ve boyutlardaki paravanlar gerek gereğinden fazla geniş salonların daha işlevli bir şekilde kullanılması için, giyinme odalarında mahremiyeti sağlamak için sıklıkla tercih edilen dekorasyon malzemeleri arasında yer almaktadır. Modern tasarımları ile evlerde ve diğer kullanım alanlarında göz zevkine hitap etmeyi başaran bu ürünler, çeşitli dekorasyon hilelerinin gerçekleştirilmesine de imkân sağlamaktadır. Renk seçenekleri ve farklı boyutları sayesinde mekanın olduğundan geniş görünmesine ya da olduğundan işlevsel hale getirilmesine imkân sağlayacak hamlelerin yapılmasını mümkün hale getiren paravanlar, iç tasarım konusunda hayat kurtaran özelliklere sahiptir. Bunun yanında seperatör kullanımını da mekanın kurgulanması konusunda kullanıcılara serbest bir hareket imkânı sağlamaktadır. Mekanı bölmek ve yaratıcı biçimlerde düzenleyebilmek için evlerde, restoranlarda ya da iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen seperatörlerin estetik özellikleri de oldukça önemli bir yere sahiptir. Ahşap veya eskitme ürünlerin yanı sıra modern tasarımları ile de kullanıcılara geniş bir yelpazede tercih imkânı sağlayan seperatörlerin şeffaf malzemeden elde edilenleri daha ziyade işlevsel özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Veznelerde, market kasalarında ya da daha geniş ifade ile işyerlerinde sıklıkla tercih edilen şeffaf seperatörler, kişiler arası mesafenin korunmasını sağlamasının yanı sıra solunum yolu ile bulaşan hastalıkların önüne geçilmesi konusunda da hayat kurtarıcı bir özelliğe sahiptir. Günün büyük bir kısmını iş yerinde geçiren ve sürekli farklı insanlarla muhatap olmak durumunda kalan çalışanların yardımına koşan şeffaf seperatörler güvenli bir çalışma imkânı sağlaması bakımından sıklıkla talep görmektedir. Gerek dekoratif özellikleri gerekse işlevsel özellikleri dolayısıyla oldukça çekici seçenekler haline gelen paravanlar ve seperatörler, farklı renk, desen ve boyut seçenekleri ile birçok farklı ilgiye hitap etmekte, bu anlamda oldukça geniş bir kitlenin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Evlerde, restoranlarda, kafelerde ve ihtiyaç duyulan her alanda mekanın kurgulanmasına ve sosyal yaşamın organize edilmesine imkân sağlayan bu dekorasyon malzemeleri ile kullanıcıların hayatları büyük ölçüde kolaylaşmakta, bu nedenle oldukça yoğun bir taleple karşılaşmaktadır. Kullanıcılar, ahşap, cam ya da plastik malzemelerden üretilmiş seperatörler ve paravanlar arasında kendi zevklerine ve ihtiyaçlarına cevap verecek ürünü seçmekte, ilgilerine hitap eden ürünlere kolaylıkla ulaşabilmektedirler. Bütün seçeneklere dekorasyon ve aydınlatma sayfamızdan da ulaşabilirsiniz.

 Seperatör ile Mahremiyet Kazanın

Seperatör ile Mahremiyet Kazanın

Günlük yaşamımnzda sıklıkla karşılaştığınız sorunların büyük çoğunluğu mekanın kurgulanmasına yöneliktir. İhtiyaç duyduğunuz mahremiyet alanına erişememek ya da içinde bulunduğumuz odayı verimli şekilde kullanamamak üzerinizden sandığınızdan çok daha büyük olumsuz etkilere neden olabilmektedir. İçinde bulunduğumuz streslilik hali, konsantrasyon sorunu ya da buna benzer mahremiyet eksikliğinden kaynaklı problemler çoğu zaman içinde bulunduğumuz mekana yapacağınız ufak dekoratif dokunuşlar ile üstesinden gelinebilecek niteliktedir. Örneğin, kalabalık bir ortamda çalışmak durumundaysanız ve gün içerisinde dikkatinizi dağıtacak çok fazla unsur ile karşı karşıya kalıyorsanız, bir seperatör yardımı ile kendinizi odanın geri kalanından izole edebilir, bu sayede kendinize yarattığınız özel alan içerisinde huzur içerisinde çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Seperatör , yapısı gereği hem sizi sosyalleşmekten alıkoymaz hem de özel bir alana sahip olmanıza imkân sağlar. Çalışmalarınızı gerçekleştirirken odanın geri kalanı ile aranıza belli ölçüde mesafe koyarken aynı anda belli bir sosyalliğin de parçası olmaya devam edebilirsiniz. Bu sayede molalarınız esnasında insanlar ile kolaylıkla muhatap olabilir, böylece her anlamda verimli bir gün geçirebilirsiniz. Seperatörler çoğunlukla ofis çalışanları ile sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı ortamda bulunan çalışma arkadaşları seperatörler sayesinde birbirilerinin dikkatini dağıtmadan oldukça verimli bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirebilmekte, buna ek olarak çalışma arkadaşlarından destek almaları gereken durumlarda kolayca onlarla iletişime geçebilmektedirler. Ofis çalışanlarından sonra en sık tercih edilen yerlerden biri de kütüphanelerdir. Seperatörler sayesinde birbirlerinin dikkatini dağıtmayan öğrenciler ve araştırmacılar, belli bir sosyalliğin parçası olmaktan geri kalmayarak çalışma motivasyonlarını yükseltebilmektedirler. Sosyallik ile mahremiyet arasında belli bir ölçü tutturma konusunda kullanıcılara büyük ölçüde yardım sağlayan seperatörler, evlerde de sıklıkla tercih edilmektedir. Ahşap seperatör ya da metal seperatör modelleri arasından kendi zevklerine en uygun olan ürünü tercih eden kullanıcılar evlerinde de kendilerine özel bir alan oluşturabilmek adına bu dekorasyon malzemelerinden faydalanabilmektedirler. Hem göz zevklerine hitap eden hem de fonksiyonel özellikleri ile ihtiyaçlarına cevap veren bu ürünler ile kullanıcılar evlerindeki geniş alanları daha verimli şekillerde kullanabilmekte, kalabalık evlerde mahremiyet ve sosyallik arasında belli bir çizgiyi tutturarak ev yaşamlarını daha huzurlu hale getirebilmektedirler. Örneğin, evin balkon kısmında kullanılabilen seperatörler, sehrin geri kalanı ile olan bağımızı korurken mahremiyet duygumuzu da tatmin etmenize yardımcı olabilmektedir.

 Paravanlar ile Evlerinizi Baştan Yaratın

Paravanlar ile Evlerinizi Baştan Yaratın

Mekanın kurgulanışı hayatlarınız üzerinde sanıldığından çok daha büyük bir etkiye sahiptir. Hareket alanınız doğrultusunda hissettiğiniz duygular ve aklınızdan geçen düşünceler şekillenir. İçinde bulunduğumuz alanın koşulları benliğinizin inşasında oldukça önemli bir yer tutar. Bu nedenle yaşadığınız yerin olabildiğince zevklerinize hitap etmesi ve işlevsel özelliklere sahip olması oldukça önemli bir meseledir. Modern yaşamın büyük çoğunluğu evlerde geçmektedir. Ev, kişinin yuvası, sığındığı yer ve kendi benliğini ortaya çıkarabildiği bir arka sahnedir. Bu nedenle evin dekorasyonu kişinin benlik inşası üzerinde oldukça önemli bir etkiye sahiptir. Ev dekorasyonunda oldukça önemli bir yer tutan ve kullanıcılara rahat bir hareket alanı sağlayan paravanlar ise bu alanda büyük ölçüde işlevsel özelliklere sahiptir. Geniş ve az sayıdaki odalara sahip evlerin en büyük kurtarıcılarından biri paravanlardır. Yatak odanızda kullanacağınız bir paravan sayesinde odanızın bir kısmını çalışma odası, bir kısmını yatak odası olarak kullanabilir; böylece sahip olduğunuz alanı daha verimli biçimde değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında giyinme odalarınıza yerleştireceğiniz paravanlar ile arkadaşlarınızdan ya da aile üyelerinizden giyim konusunda fikir alırken giyinme işleminizi gerçekleştirebileceğiniz bir alana sahip olabilirsiniz. Paravanlarınızın rengi ve deseni de evinizin havası üzerinde oldukça etkilidir. Koyu renkler daha belirgin bir ayrıma işaret edeceği için oda bölmek için koyu renkteki paravanlar tercih edilebilir. Ancak daha ferah bir görüntü elde etmek isteyen kullanıcılar açık renklerdeki paravanlara da yönelebilmektedirler. Paravanlar oldukça çeşitli özelliklere sahip olabilmektedirler. İhtiyaçlarınız doğrultusunda katlanır paravan ya da sürgülü paravan modelleri arasından size en uygun seçeneği belirleyebilir, buna göre evinizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Katlanır paravanlar daha klasik bir görünüm sergilerken sürgülü modeller daha modern bir etkiye sahip olabilmektedir. Görsel sınırlardan ziyade fiziki sınırların belirlenmesi ve toz ya da rüzgardan korunmak amacıyla kullanılacak ise cam paravan modelleri ilgi çekici seçenekler arasında yer alabilmektedir. Bahçe ya da balkon gibi açık alanlarda kullanılacaksanız metal paravan modellerine göz atmanız da fayda olabilir. Tahta paravan modelleri bahçenin atmosferine kolayca uyum sağlayabileceği için kullanıcılar tarafından kimi zaman tercih edilebilmektedir. Bu paravanlar sayesinde bahçenizde kendinize özel bir alan yaratabilir, burada resim ya da ahşap boyama gibi bilimum hobilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paravanlarınızı dilediğiniz gibi kullanabilir, kendinize özel alan yaratmak ya da evinizi daha işlevsel hale getirmek için çeşitli seçenekler arasından size en uygun modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

 Seperatörler ile Konforun Tadını Çıkarın

Seperatörler ile Konforun Tadını Çıkarın

İş yaşamı çoğunlukla kalabalık ortamlarda tanımadığınız kişiler ile uzun süre bir arada bulunmanızı gerekli kılmaktadır. Bazı durumlarda öteki ile aranıza mesafe koyma ihtiyacı hissedebilir, başta solunum yolu ile bulaşan hastalıklar olmak üzere birçok sakıncalı durumdan kendinizi korumak isteyebiliriz. Bu gibi durumlarda şeffaf seperatör modelleri oldukça işlevsel bir özellik göstererek kişiler arasındaki mesafeyi başarıyla koruyabilmektedir. Restoranlarda masa üzerlerinde, market kasalarında, bankalarda ve insanların bir arada bulunmasını gerekli kılan birçok farklı alanda güvenle kullanılan bu seperatörler başta çalışanlar olmak üzere kalabalık ortamlarda bulunmak durumunda kalan birçok kişinin güvenliğini sağlamakta, bu anlamda konforlu bir sosyal yaşam imkânı sunmaktadır. Renkli seperatörler ise çoğunlukla evlerde ve ofislerde kullanılmaktadır ve genel olarak mahremiyet talebine karşılık verir. Evlerde ve iş yerlerinde kendisini odanın geri kalanından soyutlamak isteyen ve işine konsantre olmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği seperatörler, yalnızca çalışma alanında değil kişisel yaşantınızda da büyük ölçüde konfor sağlamaktadır. Seperatörler aracılığıyla dilerseniz evinizde kendinize kişisel bir alan yaratabilir, yarattığınız bu ufak alanda bilgisayarınız ile meşgul olabilir, kitap okuyabilir ya da film izleyebilirsiniz. Kendiniz için yarattığınız bu alanda geçireceğiniz süre, günlük yaşamın yorucu temposundan bir an olsun uzaklaşmanızı sağlayarak ruhunuzu dinlendirmenize olanak sağlayacaktır. Bu alanda yaratıcılığınızı güçlendirebilir, uzun zamandır yapmayı planladığınız işlere zaman ayırabilir, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Kendinize ayıracağınız bu zaman dilimi, günün geri kalanını daha kaliteli bir şekilde geçirmenize ve kendinizi daha iyi hissetmenize olanak sağlayacaktır. Kullanacağınız seperatörün rengi ve deseni de kullanım alanına göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin kendinize bir kitap okuma ya da genel olarak çalışma alanı yaratmak istiyorsanız, detaylandırılmış desenler yerine daha sade modeller tercih etmeniz, çalışmalarınız esnasında rahatça konsantre olmanıza imkân sağlayacaktır. Bunun yanında kişisel alanınıza oyun oynayacak ya da film izleyeceksiniz, kısacası konsantre olmanızı gerektirecek bir iş ile meşgul olmayacaksanız, detaylandırılmış desenler tercih edebilir, bu sayede odanıza ve kişisel alanınıza renk katabilirsiniz. Seperatörünüzü ihtiyaç duyduğunuz her alanda yaratıcı bir şekilde kullanılabilirsiniz. Bir çalışma masasını paylaşmak durumunda kalan kardeşlerin kendilerine ait alanları olmasını sağlamak için kullanabileceğiniz vakumlu seperatör modellerinden kendinize alan yaratmak için kullanacağınız dekoratif seperatör modellerine kadar oldukça geniş bir yelpazedeki farklı seçenekleri gözden geçirebilir, size en uygun modeli dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

 Seperatör ve Paravanlarla Mekanı Yeniden Keşfedin

Seperatör ve Paravanlarla Mekanı Yeniden Keşfedin

Sınırları önceden belirlenmiş mekan içerisinde hareket imkânınız önceden düşünülmüş detaylar ile sınırlıdır. Masamızı, koltuklarınızı ya da televizyonumuzu odanın neresinde yerleştireceğiniz kararınıza bağlı gibi dursa da aslında önceden belirlenmiştir. Bu sınırların dışına çıkmak ise birkaç dekoratif hamle ile mümkün hale gelebilmektedir. Yaratıcılığınızı konuşturmak ve kendi istekleriniz doğrultusunda bir mekan tasarımı gerçekleştirmek için paravan ve seperatör kullanımı sizin için uygun bir seçenek olabilir. Farklı renk ve boyutlardaki bu ürünler ile evinizdeki hakim renk tonlarına uygun paravanı tercih edebilir, böylece evinizde şıklığı ve uyumu yakalayabilirsiniz. Paravan ya da seperatör ile yapacağınız akıllıca bir hamle ile mekanı olduğundan daha geniş gösterebilir, aynı zamanda daha işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir odaya iki katı kadar eşyayı oldukça düzenli bir şekilde yerleştirme imkânı sunan bu ürünler ile mekanın kontrolünü elinize aldığınızı hissedebilirsiniz. Geniş bir odanın ortasına yerleştirdiğiniz paravan sayesinde hane halkı ile daha sıcak ve samimi ilişkiler geliştirebilir, böylece aile ve arkadaşlık bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre ayaklı paravan ya da hasır paravan modelleri arasından zevklerinize ve evinizin tasarımına en uygun ürünü belirleyebilirsiniz. Balkon seperatör modelleri sayesinde balkonlarınızı olduğundan daha işlevli bir şekilde kullanabilir, bir kısmını depolama, bir kısmını günlük kullanım dahilinde kullanıma açabilirsiniz. Evde bulundurduğumuz bazı gıda malzemelerinin tüketilene dek açık havada bulunması avantaj sağlamaktadır. Bunları balkonda bulundurmanız ise göz zevkinize hitap etmeyebilir. İşte bu gibi durumlarda seperatörler kullanıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlar. Bunun yanında evinizin bahçesinde kullanmak üzere tercih edeceğiniz paravan ve seperatörler ile buna benzer bir işlev gerçekleştirebilir, depolama işlemini gerçekleştirirken şık bir tasarımdan ödün vermek durumunda kalmayabilirsiniz. Paravan ve seperatörler hem bir mekanı ikiye bölmek için kullanılabileceği gibi gözlerden uzak tutulmasını istediğiniz araç gereçlerinizin muhafaza edilmesine de yardımcı olmaktadır. Hem dekoratif hem de işlevsel anlamda kullanıcılarına büyük avantajlar sağlayan paravan ve seperatörler, mekan kurgusunu kendi istekleri doğrultusunda şekillendirmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Şeffaf, ahşap ya da ferforje paravan modelleri arasından ihtiyaca uygun ürün tercih edilerek kolay kullanım imkânına bir an önce erişmek mümkündür. Araç gereçlerinizi muhafaza etmek için kullanacağınız bir paravanın arkasını göstermeyecek türde olmasını tercih edebilirken mekanı ikiye bölmek için ferforje paravan kullanmayı tercih edebilrsiniz.

Her Bütçeye Uygun Paravan ve Seperatör Modelleri

Her Bütçeye Uygun Paravan ve Seperatör Modelleri

Dekorasyon alanında alışveriş gerçekleştirilirken kullanıcıların en sık endişe ettikleri meselelerden biri de ürün fiyatlandırmalarıdır. Dekorasyon malzemelerine gereğinden fazla bütçe ayırmak istemeyen kullanıcılar alışveriş konusunda önyargılı davranarak farklı seçenekler arasında göz gezdirmeden alışverişten vazgeçebilmekte, ürünlerin sağlayacağı avantajlar sayesinde yaşam standartlarını yükseltme imkânını rafa kaldırabilmektedirler. Oysa piyasada her bütçeye ve ihtiyaca uygun ürünler ile karşılaşmak mümkündür. Günümüzde, artan teknolojik imkânlar sayesinde, ihtiyacınız olan ürünlere bütçenize uygun fiyattan ulaşmak oldukça kolay bir hale gelmiştir. İhtiyaçlarınız dahilinde kriterleri daraltarak zevkinize hitap edecek ürünlere erişmek için birkaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir. Bu nedenle alışverişe başlamadan önce belli kriterlerin önceden belirlenmesi ve ihtiyaçların net bir şekilde kararlaştırılması, alışverişten verim almanız açısından oldukça önemlidir. Öncelikle paravanınızı ya da seperatörünüzü kullanacağınız alana karar vererek alışverişe başlamış alışverişiniz esnasında size hız kazandıracaktır. Eğer paravanınızı gereğinden fazla geniş olduğunu düşündüğünüz bir odayı ikiye bölmek ve alandan tasarruf etmek amacıyla kullanacaksanız, büyük boyutlardaki paravan modelleri ilginizi çekebilir. Ardından estetik zevklerinizi göz önünde bulundurarak paravanınızın rengine ve desenine karar verebilirsiniz. Bu kararı verirken evinizin dekorasyonunu da göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Bütün bu kriterler belirlendikten sonra geri kalan seçenekler arasından fiyat karşılaştırması yapabilir, bütçenize en uygun ürüne kısa sürede kolaylıkla erişebilirsiniz. Alışverişe fiyatlandırmaları baz alarak başlamak genellikle alışverişi daha karmaşık ve içinden çıkılmaz bir hale getirebilmektedir. Sadece fiyatları sizin kriterlerinize uyduğu için önünüze düşen ve sizin nazarınızda işlevsiz birçok ürün arasından ihtiyaç duyduğunuz ürüne erişmeniz oldukça zor bir hale gelebilmektedir. Bunun yanında bu şekilde bir yol izlemek, çok ufak bir fiyat farkı nedeniyle ihtiyaç duyduğunuz paravan ve seperatör modellerine erişme imkânını ortadan kaldırarak alışverişinizin tamamen verimsiz hale gelmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle alışveriş yaparken önceliğinizin kendi ihtiyaçlarınız olması size birçok açıdan avantaj kazandırabilir. Burada sunulan tavsiyeyi uygulayabilir ya da kendinize uygun bir alışveriş yolu çizebilirsiniz; sonucunda karşılaştıracağınız ürünler arasından bütçenize uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürüne rastlamanız büyük ölçüde olasıdır. Zira günümüz piyasası kullanıcılara geniş bir yelpazede ürün seçenekleri sunmakta, bu anlamda kullanıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Alışveriş işlemini sayfamız üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.