Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Marka

Bk
Mb
Jms
Mkc
Tfa
Fly
Klc
Mia
Mod
Ykc
3M
Cbc
Gp
Jda
Ww
2M
Azy
Eyt
Hyk
Başka bir kelime deneyin

Saat Tipi

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Saat

için 25,635 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Saat

Yaşam alanlarında olmazsa olmaz eşyalardan birisi olan saat, pek çok farklı tasarım ve modellerde üretilmektedir. Hem zamanı öğrenmek hem de zaman yönetimini sağlamak için oldukça gerekli olan saatler ister duvara asılı halde isterseniz de kolunuzda bulunabilir. Yaşam tarzınıza göre yapacağınız tercihlerinizde pek çok seçeneğiniz bulunmaktadır. Anı takip edebilmek gibi bir özelliğinin olmasının yanı sıra dekorasyon amaçlı da kullanılabilen saat modelleri bulunabilir. Evinizdeki mobilyaların döşenme tarzına, duvarlarınızın rengine, perdelerinizin tasarımına uygun olarak tercih edeceğiniz ürünlerle siz de yaşam alanlarınızın görüntüsünü tamamlayabilirsiniz. Yaşam tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtan eşya ve mobilyalarınızı tamamlayacak nitelikteki bir ürün yaşam alanınızın görünümünü bir adım öteye taşıyacaktır. Örneğin, ayna saat çeşitleri ile odanızın estetik karakterini ve aydınlığını başarılı bir biçimde yansıtabilir, aynı zamanda vakitten haberdar olabilirsiniz. Çok parçalı ya da tek parçalı olarak ulaşabileceğiniz aynalı modelleri bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Çerçeve olarak aynayı kullanması hem kendinizi dinamik hissetmenize hem de odanızdaki ışığın etkili bir şekilde yayılmasına imkân tanıyacaktır. Odanızın ışıltısını oldukça artıracağınız bu tipteki bir ürün ile birlikte odanızın görüntüsünü başarılı bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Farklı markaların sunduğu aynalı modeller birbirinden farklı akrep, yelkovan tasarımları da sunmasının yanı sıra farklı fiyatlar da sunar. Öte yandan bakıldığında yaşam alanlarınıza otantik ve klasik bir hava katmak için sarkaçlı saat çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Modeller arasında en nostaljik olarak ifade edilebilecek bu modeller yaşam alanlarınıza masalsı bir hava katabilir. Örneğin, tercih ettiğiniz sarkaçlı ürünü tamamlamak adına modern çizgilere sahip dekoratif ürünler ve figürler satın alabilirsiniz. Böylece eski ile yeniyi aynı potada eriterek eşsiz manzaralar yaratabilirsiniz. Ek aksesuarların dışında modern çizgilerle, vintage bakış açısıyla tekrar üretilen sarkaçlı modellere ulaşabilmek mümkündür. İster odanıza ister ofisinize yerleştirebileceğiniz sarkaçlı modeller ile dikkatleri üzerinize çekebilir, görünüm açısından bir adım öteye gidebilirsiniz. Sarkaçlı ve aynalı tasarımların yanı sıra daha modern bir bakış açısıyla sticker saat çeşitlerine yönelebilirsiniz. Son zamanların vazgeçilmez trendleri arasında yer alan stickerlı modeller ile birlikte siz de duvarlarınıza ilginç bir görüntü kazandırabilirsiniz. Duvar süsleme ve boyama gibi hobileriniz varsa bu tip bir ürün sizi mutlu etmeye yetecektir. Oldukça kolay bir şekilde yapıştırılan bu ürünleri pek çok markanın kalite ve güvencesiyle satın alabilirsiniz.

 Şık ve Kullanışlı Saat Çeşitleri

Şık ve Kullanışlı Saat Çeşitleri

Sarkaçlı modellerde yaratacağınız nostalji, aynalı modellerde meydana çıkartacağınız ışıltının yanı sıra masa saati gibi bir tasarımla modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Genellikle dijital kategorisinde olan bu tip saatlerin aynı zamanda analog tipteki tasarımlarına da ulaşabilmek mümkündür. Sıcaklık göstergesi, alarm ve çalar saat gibi pek çok fonksiyonel özelliği olan masa için özelleşmiş ürünler gerek ders çalışırken gerek işlerinizi hallederken size yardımcı olabilir. Örneğin, mola vereceğiniz saatlere alarmlar kurmak gibi bir seçenek işleri oldukça kolaylaştırabilir. Pek çok teknolojik ihtiyacınızı giderebilecek bu tipteki bir ürünü kullanarak zaman yönetimi ve planlamanızı daha başarılı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra dekoratif açıdan sunduğu avantajları da göz ardı etmemelisiniz. Pek çok şık modele çeşitli markaların güvencesiyle sahip olabilirsiniz. Çeşitli saat markaları birbirinden şık ve özgün tasarımlar üretmekte ve her sezon bir yenisini kullanıcılarına sunmaktadır. Beğeni algımızı yükselterek bir adım öteye götüren tasarımlar hem zevklerinizi doyurur hem de zaman yönetimi ihtiyacınızı karşılar. Markaların sunduğu dijital tasarımların yanı sıra analog tasarımlar da ne çıkmaktadır. Teknoloji geliştikçe ve hayatın her alanına girdikçe eskiye özlem ve dönüş de bir o kadar kuvvetli olabiliyor. Teknolojik üretimlerin yanı sıra analog tipteki tasarımlarda markalar tarafından üretiliyor ve kullanıcılar tarafından büyük bir beğeniyle karşılanıyor. Örneğin, tablo saatler ile eskinin ve yeninin bir arada olduğu bir ürün satın alabilirsiniz. Modern bir tablonun üzerine yerleştirilen analog bir saat size eskinin ve yeninin bir arada olduğu eşsiz bir görüntü sağlayabilir. Duvarlara tablolar asmaktan hoşlanan sanatsever bir kişiliğiniz varsa bu tip saatleri tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz tabloların üzerine yerleştirilen saatleri satın almak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. İyi bir duvar saati hem ihtiyaçlarınızı hem de estetik algınızı karşılayandır. Duvarınıza asmanız için bütün evinizin konsepti ve görüntüsüyle uyumlu olmasını isteyebilirsiniz. Bu bakımdan satın almadan önce iyi bir araştırma içerisine girmeli, çeşitli markaların sunduğu farklı dekoratif bakış açılarıyla üretilen ürünleri incelemelisiniz. Mobilyalarınızla uyumlu, perdelerinizle paslaşan ve duvar renginizden rol çalmayan bir saat odanızın şık ve modern bir görünümde olmasını sağlayabilir. Pek çok farklı saat çeşidine dekorasyon ve aydınlatma sayfamızı inceleyerek ulaşabilir ve siparişlerinizi kolay ve pratik bir biçimde verebilirsiniz.

 Hem Dekoratif Hem Fonksiyonel Saat Modelleri

Hem Dekoratif Hem Fonksiyonel Saat Modelleri

Eğer dekoratif saat arayışındaysanız ilk etapta evinizin genel tarzı hakkında bir fikir sahibi olmalısınız. Eşyalarınızın modern çizgilerle mi örülü yoksa daha klasik bir havaya mı sahip olduğu seçimlerinizde önem kazanacaktır. İster modern tarzınızı artıracak bir ürün isterseniz de klasikle modernin bir arada bulunduğu bir tasarımı tercih edebilirsiniz. Dinamik görünümlü, canlı renklere sahip hatta bir tabloyla desteklenen bir tasarım evinizin havasını açabilir. Öte yandan klasik bir görünüm peşindeyseniz analog tipteki bir saat sizin için ideal olabilir. Saat çeşitleri arasından yapacağınız değerlendirmelerde sarkaçlı, guguklu modelleri de inceleyebilirsiniz. Evinize girdiği anda bir anda havasını değiştirecek olan bu ürünlerle birlikte sizin de havanız değişebilir. Diğerlerine nazaran daha farklı bir mekanizmaya sahip olan sarkaçlı ve guguklu modeller klasik görünümlerinin yanı sıra modern çizgilere de sahip olabilir. Klasik çizgilerin hâkim olabileceği gibi modern dokunuşlarla da üretilebilen bu ürünler sanatseverler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Eğer duvarlarınızda şık ve sanatsal bir dokunuş arayışındaysanız kanvas saat modellerini de inceleyebilirsiniz. Eski bir görüntüye sahip olan bu tasarımlarla birlikte eskinin havasını ve ağırlığını yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Öte yandan bakıldığında üretim yapan çeşitli markaların olması saat fiyatları açısından büyük bir çeşitlilik sağlar. Birbirinden farklı üretim malzemesi, tasarım, bakış açısı ve kalitede üretilen saatleri geniş fiyat yelpazesi arasından seçebilirsiniz. Çeşitliliğin fazla olması hem size geniş bir tercih imkânı hem de fiyat açısından daha kabul edilebilir tablolar sunacaktır. Örneğin, sıcaklık göstergeli, alarmlı dijital modellere çeşitli kalitelerde ulaşabileceğiniz gibi analog modellere de çeşitli fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Fiyatlar açısından doğrudan etkili olan bir diğer husus ise saat mekanizması olarak ifade edilebilir. Daha karmaşık bir mekanizma daha yüksek bir fiyat anlamına gelebilir. Dijital saatlerin iç mekanizmasının sarkaçlı saatlerden farklı olduğu söylenebilir. Artık çok yoğun bir biçimde üretilen dijitaller, seri üretimde oldukları için daha uygun olabilirken sarkaçlı modeller daha farklı ve özgün bir mekanizmaya sahip olduğu için biraz daha yüksek fiyatlarla alıcılarıyla buluşabiliyor. Öte yandan saat seti gibi bir tercihinizle de ihtiyaçlarınıza bütüncül bir çözüm sunabilirsiniz. Tek tek alışverişte bulunmak yerine set halinde bir tercih yapmak hem kolaylık sağlayacak hem daha uygun olacak hem de ürünlerin birbiriyle daha uyumlu olmasını sağlayacaktır.

 Evinizin Havasını Değiştirecek Saat Modelleri

Evinizin Havasını Değiştirecek Saat Modelleri

Ev dekorasyonu denince akla gelen ilk ürünlerden birisi salon saatleri ve çeşitleridir. Genellikle salonlarda tercih edilmesinin yanı sıra yatak odası, mutfak, çocuk odası ve ofislerde de yaygın bir şekilde kullanılır. Hem görsel bir şıklığa hem de işleve sahip olduğu için evlerde ve işyerlerinde sıklıkla kullanılır. Tablo ve çerçevelere alternatif olarak duvar dekorasyonu amacıyla kullanılan bu ürünler odaya modern bir hava kazandırır. Dekorasyon tarzı her ne olursa olsun saat duvar üzerinde kendisine yer bulur. Modern ya da klasik tasarımlı bir evinizin olması bu ihtiyacı geri plana atmaz. Her zevke uygun model ve tasarımlarla üretildiği için sizi yansıtan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı tarzları yansıtan duvar saatleri ev ve ofis dekorasyonunda oldukça etkin rol oynar. Genellikle klasik modellerde üretilen bu ürünler gün geçtikçe modern tasarımlara yaklaşmaktadır. Klasik çizgilerin ağırlığından sıyrılan modern görünümlü tasarımlar artık kolayca bulunabilir. Bunun yanı sıra rakamların tarzı da ürünün tarzında büyük bir belirleyiciliğe sahiptir. Örneğin roma rakamlı saat modelleri genellikle klasik tarz olarak adlandırılır. Tabi bunun tam tersini yansıtan tasarımlar da mevcuttur. Roma rakamları ile modern bir görünüm sunan modeller sıkça tercih edilmektedir. Modernliğin yanı sıra ürüne vintage bir hava kazandırmak istiyorsanız roma rakamları tercih edilebilir. Geçmişe bağlı olan kişiler genellikle evlerini nostaljik bir hava etrafında dekore ederler. Bu nostaljik havayı yaratmak için ise roma rakamları oldukça önemlidir. Roma rakamlarının retro tarzının önemli bir bileşeni olduğu kolayca söylenebilir. Vintage tarzının aksine model bir atmosfer yaratmak isteyenler ise asimetrik dizaynlara yönelebilir. Asimetrik dizaynlarda genellikle dağınık bir şekilde yerleştirilmiş rakamlar kullanılır. Çerçevenin içine ya da dışına gelecek şekilde konumlandırılan rakamlar ürüne modern ve çağ dışı bir görünüm kazandırır. Yeniliği sevenler genellikle klasik tarzlardan uzak durur ve modern izleri taşıyan bu asimetrik tasarım saatler kullanırlar. Ürün tarzı dışında renk tercihleri de oldukça önemlidir. Kişiler genellikle renk ve desen ilişkisine bağlı olarak tercihlerde bulunur. Evin dekorasyon tarzına bağlı olarak tercih edilen renkler arasında siyah önemli bir konumdadır. Modern tarzda dekore edilen evlerde genellikle siyah rengin hâkim olduğu saat göstergeleri tercih edilir. Bunun aksine klasik dekore edilen evlerde kahverengi ağırlıklı modeller tercih edilir.

 Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kaliteli malzemeden üretilen bu ürünler uzun yıllar kullanılabilmesi amacına hizmet etmektedir. Dayanıklılığıyla olduğu kadar tasarımıyla da öne çıkan bu modeller sahip oldukları renkler ile kendilerini göstermektedir. Klasik dekore edilmiş alanlarda genellikle kahverengi tercih edilirken canlı ve parlak renklerle üretilmiş olanlar genellikle çocuk odaları içindir. Çocukların zihinsel gelişimi ve rakamları öğrenebilmelerine fayda sağlayan bu ürünler oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra mutfaklarda da kullanılan bu ürünler resimli ve figürlü olabilir. Salonlarda ve ofislerde kullanılanlara göre mutfakta kullanılanlar daha hareketli ve karmaşık bir görüntüye sahiptir. Farklı renkteki saat parçaları kombinlenerek oluşturulan bu hareketli tasarımlar evlerin girişlerinde de kullanılabilir. Bunun yanı sıra çocuk odaları için üretilen duvar saatleri hayvan ve çiçek figürleriyle donatılmış olabilir. Onların ilgisini çekmek amacıyla resimlendirilen bu tasarımlar çocuklar için oldukça faydalıdır. Rakamları öğrenmelerinin yanı sıra zaman kavramını da öğrenirler. Salonlar için satın alınmak istenen modeller genellikle klasik ve modern olarak ikiye ayrılır. Klasik olanlar geleneksel çizgilere sahiptirler aynı zamanda guguklu saat olarak da adlandırılan bu tasarımlar evinize retro bir hava katar. Bunun yanı sıra modern tasarımlarda genellikle asimetrik çizgiler mevcuttur. Aynı zamanda endüstriyel görünüm de katan içi boşluklu duvar saatleri gün geçtikçe popülerleşmektedir. Bu işlevsel ürünün sağladığı bir fayda da harika bir hediye seçeneği oluşturmasıdır. Arkadaşınıza, dostunuza ya da sevdiklerinize hediye satın almak istiyorsanız. Onlara saat hediye edebilirsiniz. Hem işlevsel hem de estetik bir görünüme sahip oldukları için en avantajlı hediye seçeneklerinden birisidir. Hediye alacağınız kişinin zevkine göre saatin rengine ve şekline karar verebilirsiniz. Desenli ve renkli seçeneklerin yanı sıra ahşap modelleri hediye alarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Kaliteli ve estetik görünümlü olan ahşap modeller; evlere sıcak ve samimi bir hava katar. Retro ve boho tarzında döşenen evler için oldukça uygun olan ahşap modellerin temizliği de oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra hediye satın almadan önce kullanıcıların saat önerileri ve fikirlerini değerlendirebilirsiniz. Yorumlarda anlatılan faydaları ve avantajları değerlendirerek daha sağlıklı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan ahşap saat çeşitlerini incelerken fiyat açısından da değerlendirmelisiniz. Uzun ömürlü olan bu ürünler diğer modellere göre daha farklı fiyatlara sahip olabilir.

 Dekoratif Saat Tasarımları

Dekoratif Saat Tasarımları

Ofislerde ya da ofislerde ilgi çekici tasarımlarla ilgi uyandırmak istiyorsanız yapabileceğiniz en kolay şey duvar saati kullanmak olacaktır. Tek bir ürün ile zevkinizi ve tarzınızı gösterebileceğiniz için oldukça fonksiyoneldir. Bunun yanı sıra sadece bir süs eşyası değil aynı zamanda bir işlevi de vardır. Bu dekorasyonu yapmak için ihtiyacınız olan tek şey duvar ölçüleridir. Duvarın ortasına, köşesine ya da tamamına yerleştirebileceğiniz için ölçüler oldukça önemlidir. Duvar ölçüleri kadar saat ölçüleri de oldukça önemlidir. Kapalı alanlarda işlevi en yüksek aksesuar saatlerdir. Ancak saatler sadece duvarda kullanılmaz. Kolunuzda ve çalışma masanızda da kullanabilirsiniz. Çalışma odanızda ya da ofisinizde masaüstü saat kullanarak çalışma veriminizi arttırabilirsiniz. Masa saatleri dekoratif amaçla tercih ediyor olsa dahi duvar saatleri bu konuda daha çok öne çıkar. Çünkü her odada masa yoktur ama duvar vardır. Çocuk odası, yatak odası gibi tüm odalar için uygun tasarımlar bulabilirsiniz. Aynı zamanda mutfak saati olarak adlandırılan konsept ürünler de üretilmektedir. Özel desen ve renklerin kombinasyonundan oluşan bu ürünler mutfağın ruhuna ve atmosferine uygundur. Mutfakları renklendirmek ve hareketlendirmek için üretilen bu ürünler oldukça estetik görünüme sahiptir. Aynı zamanda göze batan boş duvarları da bu şekilde değerlendirmiş olursunuz. Dekoratif ve işlevsel yönüyle duvar süslerinden ayrılan duvar saatleri her ev ve ofis için uygundur. Ev dekorasyonunuzun tamamlayıcı parçası olan bu tasarımlar tarzınızı göstermenin en kolay yoludur. Ahşap, metal ve plastik gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilen modeller farklı zevklere hitap eder. Dekorasyonun parçası olduğu kadar işlevsel yönüyle de öne çıkan bu ürünler genellikle alarm kurmak için de kullanılır. Modern hayatın düzenine yetişmek için genellikle dijital çalar saat çeşitleri kullanılır. Modern çizgilere sahip çalar saatler genellikle yatağınızın başucunda ya da çalışma masanızın üzerinde yer alır. Yaptığınız ve yapacağınız işlerde dakik olmak istiyorsanız. Alarm kurmak sizin hayatınızın bir parçası haline gelir. Çalar saat kullanarak hayatınızı düzenlemek istiyorsanız dijital ürünleri inceleyebilirsiniz. Alarm kurma sırasında önemsemeniz gereken en önemli şey ise saatin doğru olup olmadığıdır. İşinizden geri kalmamak için bu kontrolü yapmanız gerekir. Eğer yanlış bir gösterim var ise saat ayarları düzenlemesi yaptıktan sonra alarmınızı kurmalısınız. Dijital, duvar ve masa üstü modellerinden hangisine ihtiyaç duyuyorsanız sayfamızı ziyaret ederek tasarımları inceleyebilirsiniz.