Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Tema

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Ölçü

Başka bir kelime deneyin

Marka

Bk
Unt
Jms
E38
Mys
2Y
Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Işık Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Tablo

için 235,038 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Tablo

Evlerde yapılan dekorasyon ve aydınlatma tasarımları günümüzde oldukça popülerlik kazanmaktadır. Birbiri ile uyumlu olan mobilyalar ve onları tamamlayan çeşitli duvar tasarımları ile insanlar evlerini dekore etmektedir. Tabi yapılabilecek dekorasyonlar sadece bunlarla da sınırlı kalmaz. Bazen ufak dokunuşlarla bazen doğru ürün seçimi ile bazense hoş görünüşlü bir aksesuarla evlerinizi dekore etmeniz mümkün olur. Tablo da evlerini dekore etmek isteyen kişiler için oldukça iyi bir yöntem olmaktadır. Renk renk farklı anlamlar taşıyan bu aksesuarlar ile evinizi harika bir şekilde dekore edebilirsiniz. Duvarlarınıza canlılık katıp yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bunun yanında mobilyalarınız ile uyumlu çeşitler seçerek evinizde bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Yeni nesil teknoloji kullanılarak üretilen yağlı boya tablo ile sizin için özel anlam taşıyan anları tablo haline getirerek evinizin en güzel köşesine asabilirsiniz.

Tablo Çeşitleri

Tablo Çeşitleri

Evini dekore etmek isteyen kişiler için vazgeçilmez ürünlerden birisi olan modeller pek çok farklı seçeneği bünyelerinde barındırmaktadır. Tablo modelleri 3 boyutlu, parçalı, yağlı boya, kanvas ve ahşap türde olmak üzere oldukça geniş bir seçim aralığına sahip olur. 3 boyutlu olan modeller adından da anlaşılacağı üzere farklı bakış açılarından değişik görünüm veren modeller olmaktadır. Tıpkı 3 boyutlu aksesuarlar gibi bu ürünler de evleriniz için harika bir görsel şölen oluşturmaktadır. Duvara 1,5 cm mesafede duran bu aksesuarlar farklı bir teknik kullanılarak üretilir. Normal modellerin aksine bir düzlem üzerine durmazlar. Tam aksine öne çıkarılmak istenilen ağaç, çiçek, insan, harita veya sembol gibi belirli şekilleri içerir. Geri kalan kısmı ise boş kalır. Duvar ile arasında duran mesafe sayesinde de farklı bir görünüm elde edilmiş olunur. Üstelik geniş bir renk seçeneğine sahip olmaları evinizde yürüttüğünüz dekorasyona uygun tabloyu seçme konusunda size büyük bir fırsat verir. Parçalı tablo ise birden fazla seçeceğin bir araya gelerek oluşturduğu tek bir tabloya verilen isimdir. Burada öne çıkan ise yine 3 boyutlu modellerde olduğu gibi farklı şekiller, cisimler, yüzler veya semboller olmaktadır. Farklı ise 3 adet tablonun bir araya gelerek tek bir görsel oluşturmasıdır. Genellikle kenarda duran seçenekler ortada duran tabloya göre daha küçük olmaktadır. Bu sayede ortada durada öne çıkarılmak istenilen görsel daha belirgin hale gelir. Bununla birlikte alışılmışın dışına çıkıldığı için yenilikçi bir görünüm oluşturur. Tablo yağlı boya ile yapılan modellerinde ise tıpkı ünlü bir ressamın elinden çıkmış gibi mükemmel görünüme sahip olabilmektedir. Özel baskı teknikleri kullanılarak üretilen ürünlerin öne çıkan özelliği ise çok canlı bir görünüme sahip olmalarıdır. Müzelerde gördüğünüz türe benzeyen yapıları sayesinde evinize canlılık katacak dekorasyon parçaları olarak karşımıza çıkarlar. Kanvas olanlar, teknolojinin en son trendleri kullanılarak üretilen ve özel baskı teknikleri kullanılarak basılan tablo türleridir. Doğaya ve insan sağlığına zararlı hiçbir mürekkebin kullanılmadığı bu baskı modeller evinizin her odasında kullanılmak için oldukça müsait olur. Son olarak sadece ahşap kullanılarak üretilen tablolar evlerinizi dekore etmek için tercih edebileceğiniz ürün çeşitleridir. Yine dijital baskı yöntemi kullanılarak üretilen kanvas tablo, farklı motifleri ahşap üzerine işleyerek evinizin duvarı için harika bir dekor olmaktadır.

Tablo ile Evinizde Arzuladığınız Farklı Görünümü Yakalayın

Tablo ile Evinizde Arzuladığınız Farklı Görünümü Yakalayın

Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde veya yazlığınızda uygulamak istediğiniz dekorasyonu tamamlamak için tablolar oldukça iyi bir seçenek olmaktadır. Pek çok kişi de bunun farklında olduğu için yaygın olarak kullanılan ve neredeyse her türlü ortamda tercih edilen ürünler olarak karşımıza çıkar. İlk ve en yaygın kullanım alanları evlerin girişleri olmaktadır. Bir nevi iyi bir izlenim yaratma ve ev sahibi ile ilgili daha çok fikir verme konusunda oldukça başarılı olan ürünler ile kişiliğinizi oldukça iyi bir şekilde yansıtabilirsiniz. Bu sayede evinize gelen misafirleriniz için iyi bir ilk izlenim oluşturarak onları daha iyi bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Diğer kullanım alanı ise evlerin oturma odaları olmaktadır. 3 boyutlu ve parçalı tablo çeşitleri yaygın olarak kullanıldığı bu oda boş kalan duvarınızı daha güzel göstermek ve tasarımınızı tamamlamak için oldukça iyi bir yöntem olmaktadır. Geniş ürün yelpazeleri sayesinde tablolar farklı ölçülerde üretilebildikleri için evinize en uygun olan modeli kısa sürede bulabilmektesiniz. Aynı şekilde genç ve bebek odalarınız için de kullanabileceğiniz bu tablo modelleri sayesinde çocuklarınızın odalarını da çok iyi bir şekilde dekore edebilirsiniz. Canlı ve ruha enerji veren modeller seçerek çocuklarınız için iyi bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Baskı yöntemi ile üretilen tabloların en güzel yanı sizlere kişiselleştirme imkânı sunmalarıdır. Özellikle yatak odaların da sıkça tercih edilen modeller ile eşiniz ve çocuklarınız ile geçirdiğiniz güzel günlerin fotoğraflarını çerçeve haline getirerek duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. İstediğiniz fotoğrafların keskinlik ve renkleri yükseltilerek kaliteleri artırılmaktadır. Bu sayede düşük çözünürlüklü ama bir o kadar da çok sevdiğiniz görsellerinizi anları özel hale getirebilmeksiniz. Böylelikle evinizin her köşesini kişiselleştirme imkânı yakalamış olursunuz. Diğer kullanım alanlarına bakıldığında iş yerleri ve ofisler insanların dekorasyonlarını tamamlamak için modelleri yaygın olarak tercih ettiği görülmektedir. Yerleştirildiği alana daha prestijli ve özel izlenimi veren tablolar ile siz de iş yerlerinizin havasını değiştirebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizi ve iş arkadaşlarınızı en iyi şekilde ağırlayarak onlar üzerinde iyi bir izlenim uyandırabilirsiniz. Bunun yanında bağ evleriniz ve yazlıklarınızda da uyguladığınız dekorasyonu sürdürmek ve tasarımınızı tamamlamak için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Buna ek olarak özel günlerde sevdikleriniz için tablo hediye ederek onların akıllarında iyi bir yer edinebilirsiniz

Tablo Seçenekleri

Tablo Seçenekleri

Yaygın olarak tercih edilen ve dekorasyon konusunda ilgili olan kişilerin yoğun ilgi duyduğu modeller geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Bu seçim yapma konusunda sizlere oldukça büyük bir aralık bırakır. Aradığınız ve zevklerinizle tam uyumlu olan modelleri sayfamızda kolaylıkla bulabilirsiniz. 3 boyutlu tabloları seçerek evinizdeki duvarlarda farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kütüphanenizin veya televizyon ünitenizin yanındaki boş alana konumlandırarak daha şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca mobilyalarınız ile uyumlu olan renkleri tercih ederek aradığınız bütünlüğü kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Tablo seti olarak da bilinen parçalı tabloları tercih ederek evinizde boş kalan duvarları çok iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Geniş ölçü aralığına sahip olan modelleri ile duvarınızdaki boşluğu doldurmak için sizlere harika bir fırsat sunmaktadır. Sizi ve karakterinizi yansıtan simgelere sahip parçalı olanlar ile evinizi harika bir şekilde dekore edebilirsiniz. Bunun yanında baskı yöntemi ile üretilen modeller ile sizin için özel bir anı temsil eden görselleri tablolar haline getirerek duvarınızda sergileyebilirsiniz. Eşiniz ve çocuklarınız ile geçirdiğiniz güzel günleri bir çerçeveye dönüştürerek onlara hediye edebilirsiniz. Yüksek çözünürlük ve keskinliği artırılarak üretilen modeller sayesinde en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Bilindiği üzere her evin farklı bir dekorasyonu bulunmaktadır. Bununla birlikte evin genelinde yürütülen tasarım ve renkler de kişiden kişiye değişiklik gösterir. Farklı renkler ile üretilebilen modeller sayesinde evinizi dekore etmek için sizlere müthiş bir fırsat sunulmaktadır. Ahşap, 3 boyutlu ve kanvas tabloların birçok modelinde dilediğiniz gibi renk seçimi yapabilmektesiniz. Bu da size evinize ve tasarımınıza uygun tabloyu kısa sürede bulabilme olanağı vermektedir. Doğru seçimler ve bunun yanında ufak dokunuşlar ile siz de evinizde uyguladığınız dekorasyonu kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca tablo çerçevesi de modeller arasında farklılık gösterebilmektedir. Seçim konusunda size büyük bir aralık bırakmaktadır. Çerçevesiz olan modellerinde belirli bir şekli veya figürü yalın olarak bulabilirsiniz. Mesela uçan kuşlar veya güzel bir mesaj veren özlü söz gibi farklı tabloları duvarınıza yerleştirebilirsiniz. Çerçeveli modellerde ise 3 boyutlu, parçalı ve ahşap tablolarda çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Tablolar ahşap çerçeveli, tek parça ve lazer kesimli modelleri ile sizlere zevklerinize uygun ürünü bulma konusunda oldukça geniş bir aralık bırakır.

Tablo Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

Tablo Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken Püf Noktalar

Evinizi dekore etmek için kullanacağınız modellerde doğru seçimi yapmak için bilmeniz gereken birkaç püf nokta bulunmaktadır. Öncelikle evinizin genelinde yürüttüğünüz dekorasyon doğru tabloyu seçme konusunda dikkat etmeniz gereken ilk incelik olur. Evinizde modern bir tasarım uyguluyorsanız ve buna uygun mobilyalarınız bulunuyorsa tablolarınız da kesinlikle yeniliği ve modernliği çağrıştıracak türden olmalıdır. Eski nesil trendleri uygulayan biriyseniz de modeller daha retro olmalıdır. Fütüristik ve daha farklı bir dekorasyonunuz varsa da sade ve ince tasarıma sahip tablolar ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu sayede evinizin genelinde birbiri ile uyumlu bir tasarım yakalayabilirsiniz. Bunun yanında size uygun olacak tabloyu seçerken evinizdeki renklere de dikkat etmeniz gerekmektedir. Nitekim her evde ağırlıklı olan renk değişiklik göstermektedir. Birbirini tamamlayan bir tasarım yakalamak için de evinizin renkleri ile uyumlu olan bir model seçerek aradığınız harika görünüme sahip olabilirsiniz. Diğer bir husus ise alacağınız ürünün ölçüleri olmaktadır. Şüphesiz tablo dekorasyon amacı ile kullanılabilecek en iyi aksesuarlar arasında yer almaktadır. Amacına uygun olması için de yerleştirmek istediğiniz alanın ölçüleri ile uyumlu olması önem kazanmaktadır. Siz de evinize bir tane almadan önce konumlandırmak istediğiniz alanın ölçülerini bulup netleştirerek oraya tam oturacak modeli kısa sürede bulabilirsiniz. Doğru modeli seçme konusunda dikkat etmeniz gereken diğer bir püf nokta ise ürünün modeli olmaktadır. Çeşitli modellerde üretilerek kullanıcılarının beğenisine sunulan modeller pek çok farklı türü bünyesinde barındırmaktadır. Bu sizin için oldukça geniş bir seçim aralığı anlamına gelir. Evinizin dekorasyonunu tamamlayacak modeli bulmak için model seçimini de özen göstermeniz gerekmektedir. Geniş duvarlarınıza parçalı ve 3 boyutlu gibi büyük ölçülere sahip tablolar yerleştirebileceğiniz gibi eviniziniz girişi ve çocuk odalarınıza kanvas ve ahşap modeller yerleştirebilirsiniz. Bu sayede güzel bir görsele sahip tablolar ile evinize farklı görünümler kazandırabilirsiniz. Ayrıca tablo fiyatları modeller arasında değişiklik göstermektedir. Üretiminde kullanılan malzemeler, farklı teknikler ve ölçüler tablo fiyatlarının değişiklik göstermesine neden olur. Siz de sayfamızda bulunan modelle göz atıp ürünleri inceleyerek evinizi için en uygun seçeceği kısa sürede bulabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri daha önce satın almış olan kullanıcıların yorumlarını inceleyerek ürünler hakkında daha çok fikir sahibi olabilir ve gerçekte nasıl göründüklerini öğrenebilirsiniz.

Tablo Kullanmanın Evinize Katacağı Farklılıklar

Tablo Kullanmanın Evinize Katacağı Farklılıklar

Tablo dekoratif amaçlar ile kullanılan genel olarak bulundukları alana daha ayrıcalıklı bir görünüm veren ürünler olmaktadır. Bu da evinize veya ofisinize gelen kişilerde iyi bir ilk izlenim oluşturma konusunda size oldukça yardımcı olur. Yerleştirildiği alana prestij katan bu dekorasyon parçaları ile siz de arzuladığınız görselliği evinizde ve ofisinizde oluşturabilirsiniz. Bunun yanında dekorasyonu tamamlama konusunda oldukça iyi bir seçenek olmaktadır. Özellikle evlerde boş kalan duvarları değerlendirmek için en iyi yöntemlerden birisi olurlar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip oldukları için farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Bu sayede boş kalan alanlarınızı değerlendirmek için size oldukça geniş bir seçim aralığı oluşmaktadır. 3 boyutlu modelleri sayesinde tablolar evlerin duvarlarına farklı bir görünüm kazandırmak mümkün olur. Sıradan ve alışılmış aksesuar parçalarının aksine 3 boyutlu tablolar evinize farklılık katmaktadır. Böylelikle aradığınız o eşsiz görünümü geniş seçeneklere sahip seçenekler ile yapabilmeksiniz. Bununla birlikte baskı yöntemi ile üretilen tabloları kişiselleştirme imkânınız bulunmaktadır. Bu da size evinizin her köşesini kişiselleştirme olanağı verir. Sizin için farklı bir öneme sahip olan anılarınızı tablolar ile evinizin her köşesinde sergileyebilirsiniz. Buna ek olarak istersiniz tekli isterseniz de kolajlı olarak tablolarınız üretilebilmektedir. Bu da size aynı anda birden fazla tabloyu oluşturarak adeta küçük bir albüm yapma olanağı verir. Tablolarınız mat renklerin yanında canlı görünüme sahip yağlı boyalarla da üretilebildiği için zevklerinize uygun ürünü bulma konusunda size kolaylık sağlar. Ayrıca sadece çerçeveli olarak da değil tekli ve birbiri ile uyumlu olan motifler şeklinde de tasarlanabildiği için duvarlarınızı süsleme konusunda sizlere farklı seçenekler de sunmaktadır. İster motive edici bir yazı isterse bir bütünlük oluşturan kuş modelleri ile bu görünümü evinizde hızlıca yakalayabilirsiniz. Bununla birlikte evlerinizde kullanacağınız tablo manzara, nesne, insan, hayvan ve çeşitli sembolleri içerdiği için evinizin her köşesi için farklı bir tasarıma sahip olan modeli bulmanız oldukça kolay olur. Tablo askısı ise pek çok modelde gerekli olmamaktadır. Çift yönlü bandaj ve vidalar ile duvara monte edilebilen modelleri ile eğri durma ve duvardan düşme gibi sorunları yaşamazsınız.

Salonda Tablo Nereye Asılmalı?

Tabloların asılacağı alanlar en az doğru modeli seçmek kadar önemlidir. Evinizin her köşesinde farklı bir alanda konumlandırabileceğiniz gibi salonunuzda da boş kalan duvarlarınızda ve kütüphane, TV ünitesi gibi alanlara da konumlandırabilirsiniz. Bununla birlikte tablonuzu satın almadan önce yerleştirmek istediğiniz alanın ölçülerine uygun olduğundan emin olmak ve oradaki boşluğu estetik olarak doldurabileceğini hesaplamak dekorasyonunuzu tamamlama konusunda size yardımcı olacaktır.

Tablo Ne Kadar Yükseğe Asılmalı?

Ürünlerin asılacağı alanlar en az doğru tabloyu seçmek kadar önemlidir. Evinizin her köşesinde farklı bir alanda konumlandırabileceğiniz gibi salonunuzda da tabloları boş kalan duvarlarınızda ve kütüphane, TV ünitesi gibi alanlara da konumlandırabilirsiniz. Bununla birlikte satın almadan önce yerleştirmek istediğiniz alanın ölçülerine uygun olduğundan emin olmak ve oradaki boşluğu estetik olarak doldurabileceğini hesaplamak dekorasyonunuzu tamamlama konusunda size yardımcı olacaktır.

Tablo Niçin Kullanılır?

Tabloların başlıca kullanım amacı yerleştirilen alana prestij katmak ve ayrıcalık hissiyatı oluşturmaktır. Nitekim halk arasında bir lüks aksesuarlar olarak görüldüğü için tablolar insanlarda iyi bir izlenim bırakmaktadır. Bunun yanında doğru tablo seçimi dekorasyonu tamamlama, tasarımı bütünleştirme ve boş kalan alanlara güzel görsellik katma da oldukça etkilidir.

Kanvas Tablo Neyle Asılır?

Kanvas tabloları duvara asmak için iki farklı yöntem bulunmaktadır. Birinci duvara yerleştireceğiniz bir vida ile kenarlarında duvara asmak, ikincisi ise çift taraflı bant kullanmaktır. Oturduğunuz evin duvarlarında bir delik açmak istemiyor ve tablonuzun duvarda daha sağlam durmasını istiyorsanız çift taraflı bant kullanmak hem temizlik açısından hem sağlamlık açısından hem de duvarlarınıza herhangi bir zarar vermeme bakımından daha avantajlı olmaktadır.