Avize

için 35,274 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Avize

Günümüz teknolojisi ve modanın her geçen gün yenilenmesi ile birlikte aydınlatma araçları, sadece ihtiyaç karşılamak amacı ile değil, bulunduğunuz her ortamın havasını değiştiren bir obje haline gelmiştir. Genelde ev dekorasyonunda son plana atılan avizeaslında evinizin tamamlanmasını sağlayan en önemli parçalardan biri olmuştur. Yanlış bir avize seçimi ile özenerek aldığınız mobilyalarınız uyuşmayabilir ve bütün dekorasyonunuzu bozabilir. Bu sebeple evinizdeki mobilyaları alırken avize tercihlerini de unutmamak ve sona saklamamak önemli bir adım olacaktır. Avizeler, şamdan modelinde, tavandan asılan, tek bir ampul içeren ya da birden fazla ampulden oluşan modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Avizenizin nasıl olacağına karar verirken evin hangi odasında kullanacağınıza karar vermiş olmanız gerekir.

Yatak Odası İçin Tercih Edilebilecek Avize Modelleri

Yatak Odası İçin Tercih Edilebilecek Avize Modelleri

Evinize avize almaya karar verdiyseniz dikkat etmeniz gereken noktalardan ilki odanızın büyüklüğü olmalıdır. Küçük bir odaya aldığınız kocaman avizeler, mobilya bütünlüğünüzü bozmakla kalmaz, odanızın büyük ölçüde dar görünmesine yol açar. Aynı şekilde büyük bir odaya alınan küçük avizeler ışık yetersizliği yaratacağından dolayı kullanışsız bir hale gelecektir. Evinize girdiğiniz ilk anda sizi karşılayacak olan ilk yer koridorunuzdur. Genelde koridorlardaki aydınlatmalar yetersiz olur fakat doğru avize seçimi ile o bölgeyi baştan yaratma imkanına sahipsiniz. Bu tür yerlerde genellikle tekli avize modelleri tercih edilir. Bunun sebebi, koridorlar dar ve uzun bölgeler olduğundan dolayı sarkık ya da büyük modeller evin giriş kısmını daraltmaya sebebiyet verebilir. Günümüzde koyu renk avizeler oldukça ilgi görmektedir. Fakat bir avize ne kadar koyu renkse, ışığın yayılmasını bir o kadar engeller. Bu durumun önüne geçmek için avizedeki kol sayısını arttırarak ışığın odaya eşit bir şekilde dağılmasını sağlayabilirsiniz. Oturma odaları aile bireyleriyle, arkadaşlarla ya da kişinin tek başına zaman geçirmekten keyif aldığı yerlerden bir tanesi olmuştur. Zamanınızın büyük bir kısmını hangi odada geçiriyorsanız, o odaya uygun seçtiğinizin avizelerin enerji tasarruflu olması önerilir. Ayrıca oturma odası avize modellerinde sarı renkli ışık tercihi oldukça kullanışlı olacaktır. Her ne kadar beyaz ışık aydınlatma bakımından yeterli olsa da, uzun süreli kullanımda göz yorma ihtimaline sahiptir. Bu sebeple sarı ışık ile odanız gün ışığı rengine bürünürken size rahatlatıcı bir etki verir. Oturma odalarında genellikle büyük avizeler yerine biraz daha küçük, sade ve gözü yormayacak türler tercih edilir. şapkalı avize modelleri oturma odalarında sıklıkla kullanılan çeşitlerden biri olmuştur. Özellikle salon ve oturma odalarında kullanılan avizelerin üzerinde taş ya da herhangi bir aksesuar varsa özenle sabitlenmesi gereklidir. Aksi takdirde zaman geçtikçe ampul sıcaklığından ya da temizleme anında düşüp kırılabilir. Bu tür durumların yaşanmaması için önceden önlem alınması tavsiye edilir. Avize modelleri ve fiyatları zevkinize ve bütçenize göre farklılık gösterir. Evinize en uygun modelleri karşılaştırmak için sayfamızı detaylıca inceleyebilirsiniz.

Avize Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Avize Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yatak odası için avize seçerken dikkat edilmesi gereken durumlardan biri de odanın büyüklüğü, yatağın ve pencerelerin konumu gibi kriterlerdir. Yatak odanız yeteri kadar ışık almıyorsa aydınlatmayı ona göre yapmak gereklidir. Yatak odanızda kadınların sıklıkta kullandığı makyaj masası gibi detaylar var ise, bu durumda sadece avize tek başına yeterli olmayabilir. Makyaj masanızın üst tarafına koyabileceğiniz ekstra LED avizeya da masa başına monte ettirebileceğiniz spot ışıkları, odanın daha fazla ışık almasına yardımcı olacaktır. Yatak odalarında tercih edilen modellerden biri sarkıt avize olmaktadır. Bu tür avizelerin kollara sahip olan çeşitleri, ışığı eşit bir şekilde dağıtarak tüm alanı aydınlatmaya yardımcı olur. Bol girintili çıkıntılı modeller göze hoş bir görüntü sunsa da temizliği o kadar da kolay olmamaktadır. Eğer evinizde astım gibi solunum rahatsızlığına sahip bireyler varsa daha sade, düz ve taşsız modellerin tercih edilmesi, kolayca toz alabilmenize ve temizliği en doğru şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Bireylerin zaman geçirmekten en çok hoşlandığı yerlerden biri olan mutfakta doğru şekilde konumlandırılmış aydınlatmalar, odanın albenisini daha da arttıracak niteliktedir. Mutfak için seçeceğiniz avizelerin dekoratif görüntüsünün yanı sıra odanın aydınlatma ihtiyacını da aynı oranda karşılaması önemli bir kriterdir. Gündüz mutfakta vakit geçirirken beyaz ışık yardımı ile çevrenizi daha rahat görmeniz iyi bir seçenek oluştursa da, gece mutfağı ziyaret etmeyi seven biri iseniz beyaz ışık çok fazla hoşunuza gitmeyecektir. Bu sebeple, gece ve gündüz kullanım için ideal olan avizeleri kullanmak daha mantıklı bir seçim olurken, olası göz rahatsızlıkları ve yorgunluğunu da minimuma indirmenize yardımcı olur. Avize modelleri hangi odaya kullanacağınıza ve zevkinize göre değişiklik gösterir. Hol için daha sade bir avize tercih ederken, yatak odası için daha dinlendirici ışığa sahip avizeler beğenebilirsiniz. Bu ve bunun gibi birçok özelliğe sahip modellere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilir, evinizin aydınlatma ihtiyacını karşılarken aynı zamanda şık ve hoş bir objeye sahip olabilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek fiyat/performans karşılaştırması yapabilirsiniz.

Görkemli Avize Modelleri Salonunuza Hoş Bir Hava Katar

Görkemli Avize Modelleri Salonunuza Hoş Bir Hava Katar

Evin en çok misafir ağırlandığı, dekorasyonuna en çok dikkat edilen alanı şüphesiz salonlar olmuştur. Salon için avize seçmek başlı başına bir marifettir. Doğru bir aydınlatma ile salonunuzu göz alıcı bir hale dönüştürebilirsiniz. Evin en gösterişli odasına avize seçerken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri ise odanızın büyüklüğü olacaktır. Büyük bir salon için alınan küçük ve yeterince kolu bulunmayan avizeler, salonunuza yeterli aydınlatmayı sağlayamamakla beraber hoş bir görüntü sergilemeyecektir. Aynı şekilde küçük bir salon için tercih edilen büyük, gösterişli ve taşlı avize modelleri, odada gereğinden fazla dikkat çekici ve abes durduğundan dolayı mantıklı bir seçim olmayacaktır. Eğer avizelerinizi koyu renkli seçmeyi düşünüyorsanız, yaydığı ışık miktarını yaklaşık %40'a kadar düşürecektir. Salonda loş ışık tercih edenler için ideal bir durum olabilir fakat yine koyu renk tercih edip aydınlık bir görüntü isteyen kişilerin avize kol sayısına dikkat etmesi gerekir. En az 4 yada 5 kol salonunuzu aydınlatmanızda yeterli olacaktır. Avize seçiminde bir diğer önemli detay ise avizenizin mobilyalarınızla bir ahenk içerisinde olması gerektiğidir. Trendleri takip eden biriyseniz ve bu modaya uygun mobilya seçimi yaptıysanız modern avize modellerisizin için doğru seçim olacaktır. Eğer daha klasik fakat ihtişamlı, varaklı mobilyaların bulunduğu bir salona sahipseniz oymalı sedef avize çeşitlerine göz gezdirmeniz daha faydalı bir seçenek olacaktır. Bu tür ihtişamlı salonlarda kullanılan avizelerin ışıl ışıl elmas parıltısına sahip kristal taşlı modelleri de sıklıkla tercih edilir. Bu taşların A kalite asfor özelliğine sahip olması, uzun vadede renk kırılmalarının ve sararmaların önüne geçerek uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. Bunlara ek olarak taşların tek tek silinerek parlatılması probleminin de önüne geçilmiş olarak zamandan tasarruf edilebilir. Çocuk odası için avize seçerken ışığın tek bir bölgeden güçlü bir şekilde yayılması ciddi anlamda zararlı olabilir. Özellikle bebeklerin gün boyu sırt üstü yattığı düşünüldüğünde, gözüne direkt olarak gelen ışık göz rahatsızlıklarına sebebiyet verebilir. Bu sebeple çocuk odası avizemodelleri arasından seçim yaparken, ışığı eşit miktarda dağıtan avizeler göz önünde bulundurulmalıdır. kategorisi üzerinden farklı modellere erişebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz. Aydınlatma kategorisi üzerinden farklı seçeneklere ulaşabilir, seçtiğiniz modeli güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Materyal

Metal (8111)
Plastik (1251)
Ahşap Gövde (1093)
Cam (1084)
Krom (816)
Kumaş (563)
Aliminyum (338)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Hediye (854)
100X30 (345)
125X60 (7)
1A sanat (70)
20X30 (26)
2e Ahşap (3)
2M (94)
30X100 (62)
30X20 (1)
30X60 (1)
30X65 (2)
312Dizayn (5)
3d Wall (2)
3E Home (7)
3M (17)
65X65 (3)
aadekor (6)
Ack (4)
Action (5)
Adalin (7)
ADAY (2)
Adk (58)
Afloday (1)
AİRCOL (1)
alfaled (11)
Alles (9)
alls (71)
AMT (30)
Anemom (1)
Apliqa (535)
Arcus (1)
ARLUX (63)
Arte (1)
ASELTES (64)
ASR (2)
Asz (31)
AvizeHome (8)
Avizella (170)
Avizepark (2)
Avonni (7014)
Avrupa (1)
Ay Design (1)
Aydınev (1)
AYTAÇ (26)
Bamyum (187)
Bdy (1)
Begüsa (280)
BERLİN (1)
Birceev (3)
Bulleds (1)
Cata (31)
CİCİ (184)
cozze (11)
D-Light (183)
D.L. & Co (4)
Decoor (1)
Decostil (2)
Dekonil (68)
Dekor (21)
Depa (1)
DİA'S (3)
Dideko (1)
DİSNEY (8)
Disney (2)
(8378)
(2396)
Dlight (23)
Dore (1)
Doğa (1)
EAE (2)
EDSON (1)
Ege (11)
Egehome (1)
Egelight (28)
Eglo (211)
Era (1)
ERLED (1)
Esdekor (1)
Espa (1)
ESTO (26)
EVMODU (62)
EWs (22)
Falux (4)
FENERIUM (1)
FLYLED (2)
GİFT LUCE (13)
GizHome (2)
Glade (1)
GLOBO (8)
Goldbravo (2)
Gürbüz (4)
HALİO (1)
Helios (2)
hlite (1)
Holl (1)
Hope (4)
HOROZ (6)
Ikea (6)
İTALYAN (1)
İTHAL (29)
Işıklar (1)
Işıksaçan (166)
JakaLight (168)
Jilda (40)
Jüpiter (2)
K 105 (1)
Karaca (3)
Lam'Bamboo (41)
Lambadar (68)
Lampaluce (99)
Lampalume (4)
LEDAY (1)
LIGHTON (1)
LUCEA (103)
Lumexx (168)
LUXRAM (1)
LUZZA (1)
MegaLuce (88)
Moba Home (1)
modalight (50)
Modelight (469)
Modelsa (8)
Mudulight (315)
Mutlusan (2)
Nİ-SA (8)
Nisa Luce (78)
nisaluce (13)
Noas Led (5)
Oem (1)
Oktay (86)
OOKAYLED (1)
Ora Dekor (8)
oradekor (42)
Otantik (13)
Philips (52)
RAINA (5)
RAİNA (1)
Raks (3)
Ratolye (112)
Rubens (1)
SAALSS (11)
Samsung (1)
San Marco (1)
Sedef Avize (1211)
SELAM (96)
SEYYAH (29)
Siesta (4)
Sima (4)
SimaAvize (31)
Sinem Avize (1342)
SZN (7)
Tasarım (18)
Tek-İş (1)
Tictac (14)
Trendlight (159)
Trendylight (591)
Trio (2)
Triolux (45)
Ve Shop (8)
VİALUCE (153)
VİTALE (166)
Vitale (10)
Vito (1)
volux (95)
Watton (1)
WoddyWood (1)
WOFI (28)
Woodine (1)
YKC (12)
Zambaiti (1)
ZEYNHOME (1)
ZRN (1)
Zücev (2)
Zümrüt (24)
ÖZCAN (129)
Özlamp (8)
ÖZNUR (9)
Ünal (509)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,695)
ve üzeri (2,593)
ve üzeri (2,823)
ve üzeri (2,886)
ve üzeri (2,987)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL