KIZ ÇOCUK EŞOFMAN & SWEATSHİRT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kız Çocuk Eşofman & Sweatshirt

Eşofman ve sweatshirt yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de konforlu kıyafetlerin başında gelir. Keyifle giyilecek kız çocuk eşofman ve kız çocuk sweatshirt modelleri çocuklarınızın gardırobunda yer almaya hazır.

Kız Çocuk Eşofman & Sweatshirt Modelleri

Kız Çocuk Eşofman & Sweatshirt Modelleri

Kız çocuk eşofman modelleri ve sweatshirt modelleri 1 yaşından 14 yaşına kadar olan çocuklara uzanan geniş bir yelpazede üretilir. Daha küçük çocuklar Karlar Ülkesi (Frozen) gibi çizgi film karakterlerini içeren desenler, daha büyük çocuklar için de daha sade renklerle desenler veya takımların lisanslı ürünleri bulunabilir. Çocuk eşofman takımları ve sweatshirtleri genelde uzun kolludur ve sonbaharla kış aylarına uygundur. Ama tek eşofman altı tişörtler ve kısa kollu bluzlarla da tercih edilebilir. Eşofman takımlarının en büyük avantajı takım olarak uyumlu olması ve sizi ayrı ayrı giysi toplamaktan kurtarmasıdır. Ama tek olarak eşofman üstü veya sweatshirt aldığınızda onu kot pantolon veya şort gibi bir altla tamamlamanız da mümkün. Özellikle bir sporla ilgilenen çocukların dolabında eşofman ve sweatshirtlerden en az birkaç tane bulunması faydalı olacaktır. Bu giysiler günlük kullanımda da hareket esnekliği sağlar.

Kız Çocuk Eşofman & Sweatshirt Alırken

Kız Çocuk Eşofman & Sweatshirt Alırken

Birkaç yaştan itibaren çocuğunuz kendi giysilerini giymeyi becerebilmesinin yanı sıra kıyafetleri hakkında fikir yürütebilir. Dolayısıyla, eşofman ve sweatshirt dahil hangi çocuk kıyafetlerini alırsanız alın onu beğenip beğenmediğini sormayı ihmal etmeyin. Yoksa bu çocuk kıyafetleri dolapta bekleyebilir ve bir süre sonra küçük gelerek kullanışsız olabilir. Ama fikir birliği yaparken çocuğunuzun sağlığı ve rahatlığını da göz önünde bulundurmayı unutmayın. Sentetik kumaşlar hareketli çocukları terletebilir ve terin hapsolmasına yol açabilir. Kız çocuk eşofman takımları pamuklu esnek ve doğal kumaştan olmalıdır. Ciltleri artık bebekliklerindeki kadar hassas olmasa da sağlıksız boyalardan yapılmış baskılar yerine daha doğal desenler, hatta işlenmiş desenler tercih edilebilir. Küçük çocuklar ebeveynleri gibi giyinmeyi de severler. Belki sizinkiyle uyumlu olan bir takım da bulabilirsiniz. Eşofman takımları ve sweatshirtler uygun havalarda pijama olarak da kullanılabilir.

Kız Çocuk Eşofman & Sweatshirt Fiyatları

Kız Çocuk Eşofman & Sweatshirt Fiyatları

Kız çocuk eşofman fiyatları en az iki parçalı bir takım olarak düşünüldüğünde aslında oldukça ekonomik. Sweatshirt fiyatları ise tek eşofman üstü veya eşofman altı ortalamasına yakındır. Genel manada bakıldığında bir gardıropta birkaç kaliteli eşofman ve sweatshirt bulundurmak bütçenizi fazla yormayacaktır. Hele bir de çocuğunuzun rahatlığını düşününce. Bu ürünlerden herhangi birini almadan önce bedenlerini, ölçülerini ve malzemelerini iyice gözden geçirin. Adidas, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Angry Birds, Frozen, Disney ve daha birçok markanın sweatshirtleri, eşofman takımları, eşofman üstleri ve eşofman altları sizi bekliyor. Elbise, etek, tişört, pantolon ve diğer kıyafet çeşitlerini kız çocuk giyim kategorisinde bulmanız mümkün. Çocuklarda termal içlik kullanmanın önemi hakkındaki blog yazımıza da göz atabilirsiniz.