Kayganlaştırıcı & Jel

için 65 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kayganlaştırıcı & Jel

Cinsel ürünler denildiğinde akla ara sıra kullanılan cinsel fantezi ürünleri veya oyuncaklar gelir. Ama onların arasında her zaman kullanabileceğiniz ve hazzı hemen her zaman garanti altına alacağınız bir ürün gamı var: kayganlaştırıcı ve jeller.

Kayganlaştırıcı Jel Nedir?

Kayganlaştırıcı Jel Nedir?

Kadınların vücudu normal şartlarda cinsel uyarımla birlikte kendi kayganlaştırıcısını üretecek kapasiteye sahiptir. Fakat bazen çeşitli rahatsızlıklar ve yaştan dolayı kuruluk yaşanabilir. Kayganlaştırıcı veya kayganlaştırıcı jel (bazen de kayganlaştırıcı krem) kayganlık yaratarak veya kayganlığı artırarak daha rahat ve keyifli anlar yaşamayı olanaklı hale getirir. Kayganlaştırıcılar su bazlı veya yağ bazlı olarak ikiye ayrılır. Su bazlı kayganlaştırıcı jel veya su bazlı kayganlaştırıcı krem kısa süreli bir kayganlık sağlar ama kuruduktan sonra hiç iz bırakmaz ve daha önemlisi prezervatiflere zarar vermez. (Elbette emin olmak için kullanım kılavuzunu okumayı ihmal etmeyin.) Yağ bazlı kayganlaştırıcı çeşitlerinin prezervatiflerle kullanılması önerilmez çünkü lateksin yapısını bozabilirler. Ama bunlar da daha uzun süreli ve yoğun bir kayganlık sağladıkları için tercih edilebilir. Jeller dışında kayganlaştırıcı yağlar ve kayganlaştırıcı sprey de seçenekleriniz arasında.

Kayganlaştırıcı Nasıl Kullanılır?

Kayganlaştırıcı Nasıl Kullanılır?

Kuruluk kısa ve uzun vadede tahrişe ve acıya yol açabilse de yanı başınızda bulunduracağınız kayganlaştırıcı jeller veya spreyler sayesinde bu konuda endişe etmenize gerek kalmayacaktır. Cinsel kayganlaştırıcı jel kullanırken ihtiyacınız olan kadarını sıkmanız önemli. Az sıktığınızda tahriş gerçekleşebilir, çok sıktığınızda ise hissi tamamen kaybetme veya hareketlerinizi kontrol edememe riskiniz var. Su bazlı kayganlaştırıcı bu konuda biraz daha avantajlı çünkü fazlalığı bir kağıt havluyla hemen silebilirsiniz. Yağ bazlılar biraz daha inatçı olabilir. Ürünler çok çeşitli olduğu için en keyif verenlerini bulmak için deneme yanılma yöntemi gerekecek. Bazı kişiler ısıtma özelliği de olan kayganlaştırıcı jelleri tercih ederken bazıları çilekli yenilebilir kayganlaştırıcıları, bazıları da sade modelleri tercih edebilir. Bir ürün tahriş, acı veya kaşıntıya yol açarsa onu kullanmayı derhal bırakın.

Kayganlaştırıcı Jel Fiyatları

Kayganlaştırıcı Jel Fiyatları

Kayganlaştırıcı jel fiyatları markaya, içeriğe ve hacme göre değişiklik gösterir. Sprey ve krem gibi diğer kayganlaştırıcı fiyatları da öyle. Vajinal kayganlaştırıcı jeller arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız küçük boyutlu birkaç ürün sipariş ederek deneyebilirsiniz. Anal kayganlaştırıcı ihtiyacınız varsa onun daha bol miktarlarda kullanılacağını hesaba katarsanız daha büyük ambalajlara yönelebilirsiniz. Bu ürünleri ne kadar süre kullanacağınız kullanım sıklığınıza ve miktarınıza bağlı olacaktır. Kayganlaştırıcı jeli sıkılaştırıcı jel ile karıştırmayın, ikincisi genital organları darlaştırma amacıyla kullanılır (ve sonuçları ilki kadar kesin değildir). Kayganlaştırıcı ve jel çeşitlerinin yanı sıra vibratör ve dildolar, anal ürünler, erotik masaj yağı, sprey ve kremler, afrodizyak parfümler ve şişme bebekler de Kadınlar İçin Cinsel Ürünler kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Baile (8)
Hot Kiss (7)
Love Kiss (5)
Lovetoy (17)
Viaxi (22)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (29)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL