Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Miktar

Başka bir kelime deneyin

Paket İçi Adet

Başka bir kelime deneyin

Paket Adedi

Başka bir kelime deneyin

Aroma

Başka bir kelime deneyin

Gebelik Test Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Cinsel Sağlık Ürünleri

için 746 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Okey Zero Prezervatif 60'lı

  (28)
  259,92 TL SEPETTE 239,92 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Okey Nirvana Prezervatif 60'lı

  (20)
  269,88 TL SEPETTE 249,88 TL
  +

Cinsel Sağlık Ürünleri

Cinsel sağlık ürünleri arasında hamilelik testi, ovülasyon testi, prezarvatif gibi ürünler yer almaktadır. Cinsel yolla bulaşan hastalıklarından korunmak, hamile olup olmadığınızı öğrenmek ya da en uygun hamile kalabilme zamanınızı tespit etmek için bu ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Hamilelik Testi

Hamilelik Testi

Cinsel sağlık ürünlerinden biri olan hamilelik testi; hamile olup olmadığınızı öğrenmenize yarar. Evde yapabileceğiniz bu test, idrardaki hamilelik hormonunun (hCG) tespitine dayanır. Hamilelik hormonu olarak bilinen hCG hormonu yalnızca hamile kadınlar da bulunur. Hamilelik testlerinin %100 olmasa da buna yakın doğru sonuç verdiği ispatlanmıştır. Ayrıca sabah ilk idrardan yapılan idrarın doğru sonuç vermede daha etkili olduğu da bilinenler arasındadır. Bu yüzden hamile olduğunuzda şüpheleniyor ve emin olmak istiyorsanız bu testlerden yardım alabilirsiniz. Ancak sonrasında yine de bir doktora görünmenizi öneririz. Hamilelik testini yaparken idrarınızı temiz bir kaba yapmalı ve daha sonra gebelik testi ile idrarı temas ettirmelisiniz. Daha sonra renk değişimini gösteren bir çizginin varlığını tespit ederek hamile olup olmadığını anlayabilirsiniz. Gebelik testini adetinizin gecikmesinden 1 hafta sonra yaparsanız daha doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Ovülasyon (Yumurtlama) Testi

Ovülasyon (Yumurtlama) Testi

Yumurtlama testi olarak da bilinen ovülasyon testi; en uygun hamile kalabilme zamanınızı saptamanıza yaramaktadır. Bilindiği gibi hamile kalma ihtimalinizi yükseltmek için doğru zamanlarda cinsel ilişkiye girmeniz gerekir. Doğru zamanlar, yumurtlamanın gerçekleştiği günlerdir. Bu günleri tespit edebilmek için ovülasyon testi yapmanız gerekir. Ovülasyon testi Luteinizan Hormon (LH) değerlerinin artışını saptamaktadır. LH-piki olarak da bilinen bu ani ve hızlı LH artışı sonrasında 24 ile 36 saat arasında yumurtlama gerçekleşmektedir. Ovülasyondan bir gün önce ya da ovülasyon gününü takip eden 24 ile 36 saat içerisinde cinsel ilişkiye girildiğinde hamile kalma şansı en yüksek olacaktır. Dolayısıyla eğer hamile kalmak istiyorsanız yumurtlama döneminizi tespit ederek şansınızı yükseltebilirsiniz. Kategorimizden çeşitli ovülasyon testlerini inceleyebilirsiniz.

Prezervatif

Prezervatif

Prezervatif; cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmak ve istenmeyen gebeliklerin ortaya çıkmasını engellemek için cinsel ilişki sırasında kullanılan bir cinsel sağlık ürünüdür. Doğru kullanım sonucunda %95 koruma sağladığı bilinen prezervatiflerin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin; farklı meyve aromalarına sahip prezervatifler, kokulu prezervatifler, daha ince ya da daha kalın prezervatifler bunlardan bazılarıdır. Kategorimiz üzerinden tüm bu prezervatif çeşitlerine ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen prezervatif markalarından bazıları; Okey prezervatif, Durex, Eros, Fiesta, Playboy, Silky Kiss, Viaxi gibi markalardır. Bu markaların ve daha fazlasının prezervatif çeşitlerini buradan inceleyebilirsiniz.