TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Orbis, Bisiklet & Scooter

için 32 sonuç bulundu.
Vites seçiniz

Orbis Bisiklet & Scooter

Gün geçtikçe yaygınlaşan ve sosyal ortamlara olanak sağlayan doğa sporlarından olan bisiklet sürmek, Orbis bisiklet ile daha keyifli bir hal alıyor. Orbis bisikletler farklı tipte kullanıcıların beklentilerini karşılayacak biçimde, birçok farklı modelde üretilir. Her yol tipine göre bisiklet üretimi bulunan Orbis, zengin model yelpazesi ile en çok tercih edilen bisiklet markaları arasında yer alır. Özellikle çocukların kullanımına ve arazi koşullarına uygun bisikletlerin üretiminde büyük rol oynayan firma, çok tercih edilen bisiklet markaları arasındadır. Zorlu dağlık alan sürüşlerinde, şehirlerarası ve şehir içi kullanımlarda adından sıkça söz ettiren Orbis bisiklet fiyatları ile de kullanıcılarını memnun ediyor. Konforlu, güvenilir ve fiyat-performans oranı olarak insanların aklında iyi izler bırakan Orbis, sınıfının en iddialı markalarından biridir. Ürün kategorisinde yer alan alternatiflerden beğendiğiniz modeli sayfamızdan veya ürün kategorisinden bakarak satın alabilirsiniz.

Orbis Bisiklet Arazi Performansı

Orbis Bisiklet Arazi Performansı

Orbis bisiklet, geniş ürün skalası sayesinde her yaştan bisiklet kullanıcısının beğenisini kazanır. Şehir içi ya da outdoor kullanımına uygun modellerden zorlu arazi koşullarına özel üretilmiş modellere kadar farklı standartlarda onlarca seçeneğe sahip olan Orbis bisiklet modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, sürüş keyfini yaşamaya hemen başlayabilirsiniz. Bisiklet sürmeye heveslenen bir çok kişi, satın alma öncesinde etrafındaki bisiklet kullanıcılarından tavsiyeler istemektedir ve buna paralel olarak alacağı bisiklete karar vermektedir. Dağ bisikleti, sahip olduğu temel ve kendine has özellikleriyle zevkli ve heyecan verici bir bisiklet türüdür. Keyif aldığınız bu bisikleti alırken güvenliğinizi ve de sağlığınızı düşünmek zorundasınız. Sert arazide veya büyük taşların üzerinden oldukça hızlı ve şiddetli inişler yapılır, dolayısıyla bisikletlerin olabildiğince sağlam ve güvenilir olması gerekir. Arazilerde yaşanabilecek kazalara karşı dayanıklı, yolun üstesinde gelebilecek ve sizi aşırı yormayacak modeller Orbis bünyesinde yer almaktadır. Hafif yapıları ile piyasada adından söz ettiren Orbis bisiklet modelleri sarp arazilerde, dağlarda ve ormanlarda güvenli bir sürüş deneyimi sunar. Orbis bisiklet çeşitleri, tecrübe ettiğiniz zaman size daha önce yaşamadığınız bir deneyim sunacak. Araziler için uygun olan dağ bisikletleri bambaşka bir öneme sahip oluyor, lakin asfalt yollarda kullanımı önerilmiyor. Asfalt yollar için daha uygun modellere de sahip olan marka, bu modellerde en az arazi bisikletleri kadar başarılı bir iş çıkarıyor. Gece-gündüz sürekli kullanmaktan keyif alacağınız, herkese de kullandıktan sonra önereceğiniz bisikletlerin arasına adını yazdıran Orbis, arazide gösterdiği performansla da profesyonel yarışçılar için bile iyi bir alternatif oluşturuyor. Kullandığı kaliteli vitesler ile yamaçları kolay bir şekilde arkasında bırakan Orbis bisikletleri, dağ bisikleti için piyasada güçlü bir figür oluşturuyor. Yağmurlu havada arazilerde yol tutuşu gayet iyi olan bisikletler, çamurlu yollarda ise muadillerinin üstünde bir efor sarf ediyor. Sahip olduğu kaliteli amortisörler ile kullanıcının arazi kullanımında dengesini kaybetmemesi yönünde önemli bir alternatif oluyor. Kullanıcıların dikkat ettiği bu kıstası yerine getiren Orbis dağ bisikletleri arazi performansı açısından gayet iyi bir iş başarıyor.

Orbis Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Orbis Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arazilerde kullanılacak olan Orbis bisiklet modellerinin yol çeşitlerinden ayrılan önemli özelliği; tırmanış ve yerden kesilebilir özellikli kadro yapı ve geometrisi ile inişli ve kötü zeminlerde gerekli yaylanmayı sağlamasıdır. Sarsıntının derecesini azaltan amortisör-süspansiyon takımlarının olması; gevşek, kaygan ve çamurlu zeminde rahat hareket ve dengeli sürüş imkanı sağlıyor. Dişli ve ayrıca tırtıklı geniş yanaklı tekerleklere sahip olması ile etkili bir sürüş sunuyor. Bu tarz bisiklet türlerine kısaltma olarak dağ bisikleti anlamına gelen MTB yani ‘Mountain Bike’ denir. Orbis bu ürün kategorisinde birçok çeşit ve alternatife sahiptir. Taşınabilirlik ve güvenilirlik olarak kullanıcılardan tam not almıştır. Dağ bisiklet kategorisinde fiyat başarım oranı olarak pazarda kendine büyük bir yer edinmiştir. Modellerinde çocuk bisikletlerine de yer veren Orbis, çocukların zevkine hitap edecek ve onlar için mükemmel karne hediyesi olacak ürünleri piyasaya sunmaktadır. Renkleri, sepet çeşitleri gibi birçok farklı parçada bir çok farklı seçenek sunmaktadır. Bu bisiklet çeşidi ile beraber bisiklet kullanmayı öğrenecek çocuklar için 4 tekerli modellere de yer veren Orbis, genç bisikleti kategorisinde de birçok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Bir diğer modeli olan Orbis şehir bisikleti çok ağır olmayan arazi koşullarında bile dikkatli bir kullanımla rahatlıkla işinizi görür. Bu modeldeki bisikletlerle şehir içinde rahatça gezinebilir, parklarda vakit geçirebilirsiniz. Asfalt yollarda Dağ bisikletlerine nazaran daha iyi bir performans elde edebilirsiniz. Diğer modellere göre daha az kuvvet gerektiren bu modeller genelde seyahat ve günlük hobiler için tercih ediliyor. Şehir içi ulaşımda sıkça kullanılan bu türdeki bisikletlere de sahip olan Orbis; modellerinde konforu ve dayanıklılığı esas alarak üretim yapılmaktadır. Tam bir fiyat performans ürünü olan Orbis bisiklet 26 jant modelleri, aşırı ilgi görmektedir. Orbis bisiklet 24 jant, 20 jant ve 16 jantlı diğer modelleri ile adından söz ettirmektedir. Renk, kullanım tipi ve teknik farklı özellikleri barındırması ile Orbis, muazzam geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Vites sisteminde kaliteli parçalar kullanan Orbis, çeşitli vites çeşitleri ile her kullanıma göre bir model sunuyor. Buna paralel olarak Orbis bisiklet fiyatları kullanıcıların bütçesi sarsmayan etiketleri ile kullanıcılar için başlıca tercih oluyor.

Orbis Bisikletin Kullanıcılar Tarafından Tercih Edilmesi

Orbis Bisikletin Kullanıcılar Tarafından Tercih Edilmesi

İnsan vücudu için çok yararı olan ve kardiyo egzersiz sınıfına giren bisiklet aktivitesini yaparken, altınızdaki bisikletin kalitesinden emin olmak gerekiyor. İyi bir bisiklet sahibi olmak için iyi bir piyasa araştırması yapmak şart. Eğer söz konusu olan bir Orbis bisiklet ise cebinizdeki hasarın boyutu konusunda endişelenmenize gerek yok. Engebeli dağ yollarından ve yokuş aşağı inilmesi gereken taşlı patikalardan, şehir içi ve şehirler arası bisikletle yol almaktan keyif alanlardansanız, asıl düşünmeniz gereken şey emniyetiniz ve konforunuz olmalıdır. Bunun için de iyi aksamlı bisikletlere ihtiyaç vardır. Orbis, uzun süren yollarda dayanıklılığı, sert virajlarda ve dik yamaçlarda ise sağlamlılığı ile adeta performans kelimesinin karşılığı oluyor. Hafif yapısına karşın bu denli sağlam olan Orbis bisiklet 20 jant dağ bisiklet modellerinde ise ergonomik bir sürüş sağlıyor. Şehir içi bisikletlerde kullanıcıyı az yoran konforlu yapısı ile adından söz ettiren Orbis, çocuklar için ürettiği bisikletlerde de dayanıklılık ve güvenlik performansı ile göz dolduruyor. Çok sayıda büyüklükte jant çeşidi olan modeller her fizyolojiden konuma geliyor. Şehir içi bisikleti ile aileler için güzel bir seçenek sunan marka, dağ bisikleti modelleri ile de günlük hayatın stresinden kurtulup kendini doğaya adayan insanlar için biçilmiş kaftan olarak öne çıkıyor. Her kesimden ilgi görmesinin en büyük sebebi; kalitenin ayrıntılarda gizli olduğunu bilerek oluşturdukları tasarımlardır. Vücut pozisyonu için ideal yapıya sahip olan bu bisikletler, oluşabilecek fiziksel hasarlara karşı önlem sağlamış oluyor. Bütün bu durumlar göze alındığında farklı alternatifleri ile farkındalık sağlayan Orbis bisiklet kullananlar için iyi bir seçenek oluşturuyor ve bisikleti sokak arası bir alışkanlıktan ziyade ayrıntılarında gizlenmiş toplumun birçok kesimine hitap eden bir hobi olarak değerlendiriyor ve bunu da ürünlerine yansıtıyor. Günümüzde artan şehirlerarası bisiklet yolculuklarında Orbis bisiklet kullananlar bundan duydukları keyfi ve güveni sıkça ifade ediyorlar. Yeni bisiklet kullanıcılarının tercihlerinde bu ve bunun gibi birçok örnek hatırı sayılır bir etki bırakıyor. Kaliteli ve ergonomik yapıdaki bu bisikletlere sahip olduktan sonra rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Bisiklet & Scooter kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Orbis
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

19 (250)
3T (743)
A'ME (132)
Acr Ciciko (11)
Action (110)
Activa (29)
Adidas (5)
Aim (131)
Airwheel (18)
Alex (25)
Alex Rims (35)
ALEXRIMS (65)
Alhonga (87)
Alligator (21)
Almost (8)
Altis (26)
Amoeba (126)
And1 (6)
ANDRO (8)
Anlaş (247)
ANSWER (12)
Apnea (2)
Aquafun (23)
Arbike (100)
AREA (7)
Ares (8)
Arnica (88)
Arrow (19)
Arzu (699)
Asics (2)
Asm (33)
ASSIZE (99)
ATL (4)
Atomic (2)
Avid (282)
Baradine (633)
Barcin (5)
Belderia (197)
Bell (75)
BENELLİ (31)
Berg (4)
BETO (834)
Beuchat (1)
Bianchi (971)
BIKE HAND (193)
Bimaş (11)
Biologic (17)
Bisan (607)
Blackburn (34)
Blackfish (33)
BMXTR (14)
BNB (4)
BNB RACK (25)
BOBIKE (40)
Boi (2)
Bontrager (475)
Borabay (29)
BRAKCO (120)
Bremshey (2)
Brompton (53)
Brooks (198)
BS (145)
BSD (6)
Bsoul (14)
Btwin (10)
Buff (19)
BURLEY (2)
Busso (7)
BUZZ RACK (255)
C.A.M.P. (14)
CampuS (1)
Canello (26)
CANNONDALE (55)
Carelle (47)
CARRARO (1617)
Carrera (7)
Cartel (3)
Castelli (93)
Cat Eye (10)
Cateye (73)
CHAIN L (46)
Chocolate (2)
Choke (1)
Cika (1)
CİTYCOCO (2)
Cole (91)
Colle (28)
Compass (110)
CONTINENTAL (168)
Corelli (964)
CRATONI (20)
Crazy (1)
CREME (34)
Crivit (4)
Crops (10)
Crs (2)
CST (688)
Cube (181)
Cup (4)
Cycleops (13)
Cyclone (6)
CYT (63)
D-Light (29)
Dae do (13)
DAFRON (25)
Dahon (574)
Dare2B (2)
Darkstar (9)
DC (5)
Decut (1)
Dekline (1)
DELI (37)
Delta (10)
DHS (31)
DIA COMPE (3)
Diadora (3)
DICTA (4)
Digi (21)
DIGI (15)
(29192)
Do-Smai (1)
Dolphin (2)
Dry Case (1)
DT Swiss (771)
Dugana (3)
Duracell (1)
Duro (29)
Dynamic (2)
DYS (3)
Easton (41)
ECHOWELL (34)
ECLAT (4)
Elan (1)
Electra (88)
Element (1)
Elite (267)
Envy (1)
Eska (1)
Etnies (1)
Everlast (7)
EVOC (109)
Evolite (7)
Excalibur (1)
Exustar (1)
Falcon (122)
FELT (3)
Fenix (1)
First (50)
Fivics (1)
Fix it (2)
Fizik (143)
FLEX (3)
FLINGER (2)
Flood (31)
FOCUS (9)
FORMULA X (11)
Fox (52)
Fox 40 (1)
FSA (45)
Fuji (3)
FULCRUM (24)
Fuse (36)
G-Form (1)
Gaerne (13)
Garmin (19)
Geotech (24)
Geroni (70)
Ghost (95)
Giant (326)
Giro (145)
Giyo (208)
Globber (24)
Goccia (2)
GOMAX (37)
Gopro (2)
Gp (20)
GreenLine (9)
Gri (1)
GRL (34)
GT (38)
Guee (97)
HAMAX (8)
HARO (5)
Hayes (7)
Hayyat (1)
Herkul (9)
Homaks (5)
Hotwheels (1)
HTP Design (20)
HUDORA (2)
İbera (29)
illumenox (24)
Ilumenox (38)
İnfini (12)
injinji (1)
İnokim (14)
ISM (10)
Jagwire (331)
Jako (1)
Jant (5)
Jing Yi (238)
JOOLA (2)
JR Gear (728)
Julbo (3)
JVD (1)
K-EDGE (11)
Kali (32)
Karium (1)
Karspor (2)
KASK (157)
Kawasaki (2)
KCNC (8)
KED (29)
Kenda (59)
Kettler (2)
KiddiMoto (2)
Kidimoto (3)
Kinetic (204)
Kinetix (7)
KMC (132)
KNOG (51)
Konnix (280)
KOO (9)
KOYO (2)
Kris Holm (1)
KRON (1177)
KROSS (42)
Ktm (65)
LAKE (4)
Lapierre (28)
Lazer (98)
LE GRAND (13)
LEGRAND (28)
Leyaton (3)
Lezyne (25)
LIMAR (32)
LIZARD SKINS (284)
Loap (4)
Look (13)
Lost (5)
LP (1)
M-WAVE (13)
Magellan (5)
MAGURA (11)
Mares (3)
Marin (14)
MASSLOAD (7)
MAVIC (250)
Max Life (1)
Maxell (1)
Maxxis (111)
MBM (14)
Meghna (66)
Meilan (2)
MERIDA (700)
Merrell (2)
Michelin (248)
Micro (107)
Micron (4)
Mio (21)
MOBİ (3)
Molten (1)
Mondial (172)
Monero (590)
Moon (109)
Mosso (428)
Muc-Off (5)
MYLANE (2)
NACHI (2)
Neco (164)
New Looxs (24)
Nite Ize (6)
Novatec (75)
NOVATECH (10)
NSK (6)
NTN (1)
Oakley (30)
Oem (391)
Onguard (262)
ONOK (2)
Orbis (32)
ORP (16)
OXC (88)
Oyama (7)
PANARACER (34)
Panda (54)
PANDA (9)
PARK TOOL (64)
Peak (10)
Peugeot (428)
Pilsan (24)
PlanB (1)
Plus (633)
Polanik (20)
Polar (5)
Polisport (430)
Premium (47)
Prince (1)
PRO (473)
PROCYCLE (232)
PRORIDE (13)
Protech (6)
Puhu (3)
Puma (1)
Pure (1)
QU-AX (20)
RACE FACE (202)
Race One (100)
Radon (3)
Raiden (1)
Raleigh (5)
Rassine (56)
Ravel (3)
Razor (15)
Red Sun (28)
Reebok (1)
Remax (1)
Remz (3)
Reusch (2)
Ritchey (44)
Rks (146)
Roces (8)
ROCK SHOX (1064)
Ronin (1)
ROSWHEEL (1)
Rotor (9)
ROX (2)
Roxa (1)
RST (112)
Rubena (298)
Ruckus (1)
S-SHINE (357)
S-Sun (35)
Salcano (1669)
SALT PLUS (7)
SANTINI (466)
SARIS (11)
Satori (73)
Schmlton (2)
SCHWALBE (1728)
SCICON (10)
Scorp (6)
Scott (460)
Scubapro (1)
Seac (2)
SeaSucker (9)
Seba (2)
SEDONA (1253)
Selev (1)
SELLE ITALIA (545)
Selle Royal (197)
Shimano (7415)
Shimano Aim (289)
SHOCQ (2)
SHUNFENG (174)
Sidi (470)
Sigma (452)
SKINS (16)
Skully (33)
SKYHAWK (4)
SLASTIK (2)
Slime (17)
SMC (5)
Soho (20)
Soudal (1)
Spalding (1)
Spanninga (27)
Spin (4)
Spinoton (7)
Sportive (14)
Sportourer (134)
SRAM (3601)
Stag (5)
STARFİRE (1)
Stereo (3)
Stike (1)
Stmax (1)
STOLEN (10)
Stolz (2)
Striker (3)
Sunflex (1)
SUNTOUR (142)
SUPACAZ (32)
Super B (387)
SUPERB (161)
Superior (2)
SWISS STOP (18)
SWISSEYE (1)
T-One (29)
Tacx (1)
Tajmahal (1)
TAYTAY (4)
Tec (139)
Tecnica (3)
TEKTRO (193)
TEMPISH (46)
TERN (44)
Thule (5)
THUMBSUP (91)
Token (92)
Tonyon (22)
Top Ten (8)
Topeak (558)
Torch (22)
TPI (1)
TRANS (7)
Tranzx (78)
Trek (22)
Trelock (67)
TRP (26)
TRUVATIV (58)
TRX (3)
Tryon (2)
Tufo (36)
Tunca (70)
TURQUOISE (1)
Ultrafire (1)
UNİSON (2)
UNO (7)
USBANDO (3)
Uvex (2)
Vaude (36)
VELO (157)
Velosock (66)
VELOTOZE (57)
Vertex (39)
Vision (31)
Vittoria (7)
Voit (16)
Volta (31)
Vona (1036)
WANDA (18)
WELLGO (122)
Whistle (42)
WhiteFace (1)
Wilson (1)
Wolfram (1)
Woolstar (21)
WURTH (3)
Würth (29)
XERAMA (77)
Xiaomi (3)
XLC (1783)
Xrider (189)
Yasaka (3)
YBN (160)
Yonex (2)
York (1)
Yuki (215)
Zefal (2780)
ZERAY (2)
Zero (43)
ZERONINE (12)
Zeroo (6)
ZIPP (534)
Zixtro (41)
Zongshen (1)
Zoom (38)
ÜMİT (935)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Vites

Vitessiz (8)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Jant

(8)
(7)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kullanıcı

Unisex (10)
Çocuk (10)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL