TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

CANNONDALE, Bisiklet & Scooter

için 56 sonuç bulundu.

CANNONDALE Bisiklet & Scooter

İki yüz yılı aşkın bir süredir insan hayatında olan bisikletler günümüzde icat edilme amaçları olan ulaşım dışında gezilerde ve spor amaçlı olarak kullanılıyor. Çevre ve sağlık dostu oluşuyla dikkat çeken bisikletler Cannondale bisiklet seçenekleriyle size en keyifli sürüş deneyimini sunuyor. Genelde çamurluksuz ve sepetsiz olarak tasarlanan Cannondale bisikletler farklı aksesuarlarla güçlendirilerek yolculuklarınızın uzunluğuna ve amacına uygun kılınabiliyor. Cannondale bisiklet Türkiye genelinde yol, şehir ve dağ bisikletleri olmak üzere üç farklı seriyle kullanıcıya sunuluyor. Her bir modeliyle size unutamayacağınız bir sürüş deneyimi yaşatan Cannondale bisikletlerin farklı modelleri farklı özellikleriyle öne çıkıyor.

Cannondale Bisiklet ile Şehir İçi Yolculuklarınız Daha Sağlıklı

Cannondale Bisiklet ile Şehir İçi Yolculuklarınız Daha Sağlıklı

Cannondale bisikletler kırk yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli malzeme ve doğa dostu tasarımlarla bisiklet severlere keyifli yolculuklar sunuyor. Doksanlı yıllarda oldukça yaygın olan dağ bisikleti furyasında ürettiği güçlü modellerle adından söz ettiren marka son yıllarda şehir içi ulaşım için ideal bisiklet türü olan şehir bisikletleriyle yüksek oranda görünürlük kazanıyor. Şehir içi ulaşımda kullanılmak üzere üretilen Cannondale şehir bisikleti seçenekleri hafif yapıları ve yüksek vites sayılarıyla şehir içi ulaşımda pek çok kullanıcının vazgeçilmezi oluyor. Hem vücudun daha sağlıklı kalmasını sağlayan hem de motorlu taşıt kullanımının zararlı etkilerinden muaf olan Cannondale şehir bisikletleri genellikle ince yapılı ve tırtıksız tekerleklere sahip olup bu tekerlekler özellikle yolda kullanım amacıyla üretiliyor. Sabit maşaları ve dar gidonları sayesinde yüksek konforlu ve aynı zamanda hızlı bir ulaşım sağlayan Cannondale şehir bisikletleri 21 ila 27 vitese sahip oluşlarıyla farklı coğrafyalarda etkili sürüş sağlıyor. Alüminyum kadro materyaliyle üretilen kimi Cannondale şehir bisikleti seçenekleri hafif olmaları itibariyle avantajlı oluyor. Hafif oldukları için farklı toplu taşıma araçlarında kolayca taşınan Cannondale tur bisikleti seçeneklerinin kimilerinde yüksek dayanıklı çelik, karbon veya kromoli maddelerinden üretilen kadrolar kullanılabiliyor. Jantları 27.5” ila 29” olan Cannondale şehir bisikletleri diğer bisikletlere oranla daha az eforla daha hızlı sürüşü mümkün kılması büyük bir avantaj oluyor. Şehir bisikletlerinin amörtisörlü olan modelleri hibrit bisiklet olarak adlandırılıyor ve bu Cannondale bisikleti çoğu zaman asfalt yollarda veya düz arazi yollarında kullanılmaya uygun oluyor. Esneme oranı oldukça düşük olsa da toprak yollarda daha konforlu bir sürüş sağlayan Cannondale hibrit şehir bisikletleri hafif yapılarıyla kolay ulaşım sağlıyor. Şehir içi ulaşım için üretilen Cannondale bisiklet yorum itibariyle en sağlıklı ulaşım aracı olarak öne çıkıyor. Gerçek bir yol bisikleti olan şehir bisikletleri toprak, asfalt veya taş fark etmeksizin farklı yol türlerinde rahatlıkla kullanılabilirken Cannondale’in ürettiği dağ bisikletleri yola rastlanmayan alanlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Şehir içi kadar şehir dışı yolculuklarınıza da eşlik eden Cannondale bisikletlerle sağlık dolu yolculuklar sizi bekliyor.

Cannondale Bisiklet ile Zorlu Yollar Sizi Korkutmasın

Cannondale Bisiklet ile Zorlu Yollar Sizi Korkutmasın

Cannondale şehir bisikletlerinin zarif ve karakterli tasarımları pek çok kullanıcıyı ulaşım için hibrit veya katlanır şehir bisikletlerini kullanmaya itse de daha güçlü ve agresif görünümleriyle güçlü bir sürüş deneyimi için pek çok sürücü hala şehir içi ulaşımda dağ bisikletlerine yöneliyor. Şehir içi ulaşımda kullanıcıyı harcaması gerekenden çok daha fazla enerji harcaya iterken doğa gezisi veya sporu için tercih edildiğinde kullanıcısını düşünen bir araca dönüşen Cannondale dağ bisikleti seçeneklerinim ayırt edici özelliği asi tasarımla sınırlı kalmıyor. İdeal kullanım alanı yolun düzgün bir materyalden olmadığı araziler ve dağlar olan Cannondale dağ bisikletlerinin öne çıkan özelliği bu farklı ve engebeli zeminlerde zeminin sarsıntısını kullanıcısına iletmemesini sağlayan amortisör sistemleri oluyor. Kalın ve derin tırtıklı tekerlekleri sayesinde yol ne kadar kaydan ve düzensiz olursa olsun yüksek yol tutuş sunmasıyla dikkat çeken Cannondale dağ bisikletlerinin bir diğer özelliğiyse daha kolay denge sağlayarak sürücüsünü yormayan geniş gidonları oluyor. Zorlu yollarda en güçlü sürüş deneyimini tatmanız ve olası kazalardan minimum maddi hasarla ayrılmanız için genellikle karbon gibi güçlü materyallerden üretilen kısa bir kadrosu bulunan bu araçlar kullanıcının daha konforlu bir sürüş yapmasını sağlayan orta sertlikte, oldukça geniş selelere ve çoğunlukla plastik ve metalden üretilen geniş pedallara sahip oluyorlar. Cannondale dağ bisikletleri oldukça güçlü, iki haneli viteslere sahip oluşlarıyla farklı coğrafi koşullarda minimum eforla ilerlemenizi sağlamakla kalmıyor farklı donanımlarla güçlendirilebilen tasarımlarıyla uzun yolculuklar için de ideal bir ürün haline geliyor. Dik bir sürüş pozisyonuna uygun olarak tasarlanan ve çeşitli zeminlerde kolay ilerlemeyi mümkün kılan Cannondale dağ bisikletleri asfalt yollarda dişli tekerlekleriyle yolu sıkı tutması ve amortisör sistemi ve yüksek ağırlığı sebebiyle pedal basmayı güçleştirmesi açısından zorlayıcı olabiliyor. Düz asfalt yollarda kullanılmaya en uygun bisiklet modeli Cannondale yol bisikleti oluyor. Sizi zorlu yollarda cesurca ilerlemeye alıştıran Cannondale dağ bisikletlerinin kimi seçenekleri doğada yapılan ekstrem sporlarda kullanılırken yol bisikletleri müsabakalarda yaygın olarak kullanılıyor.

Cannondale Bisiklet ile Kazanmaya Alışın

Cannondale Bisiklet ile Kazanmaya Alışın

Şehir içi ulaşım için kullanılan hibrit bisikletler ve her zeminde eşsiz bir sürüş deneyimi sunan dağ bisikletleri dışında Cannondale spor veya hobi amaçlı kullanılan yol bisikletleriyle size hem daha sağlıklı hem de daha keyifli sürüşlere davet ediyor. Havayı kirletmeden yolculuk yapabilmenizi mümkün kılan Cannondale bisikletleri arasında özellikle spor amaçlı bisiklet sürenlerin tercih ettiği yol bisikletlerinin en belirgin özelliği düzgün yollarda kısa sürede yüksek hızlara çıkabilmenizi sağlayan az dişli ve kalın tekerlekleri oluyor. Cannondale yarış bisikleti seçenekleri hem tasarım hem de teker kalınlığı itibariyle hız yapmaya en uygun bisikletler oluyor. Rampa çıkmak veya engebe aşmaktan ziyade asfaltta yüksek hızda ve uzun mesafe yolculuklar için tasarlanan Cannondale yol bisikletlerinin ağırlığı 6 kilogramdan başlayarak maksimum 10 kilograma kadar çıkmaktadır. Hafifliği sebebiyle yüksek süratlere hızlı çıkmanızı sağlayan Cannondale yarış bisikletlerinde Shimano vites takımları kullanılmakta olup kimi modellerde STI olarak adlandırılan vites ve fren kolu kullanılabilmektedir. V fren, hidrolik fren veya pabuç fren sistemleriyle güçlendirilen yol bisikletleri yüksek hızlarda ilerledikleri için kontrollü bir biçimde durdurulmaları gerekiyor. Damla biçimli gidonları sayesinde rüzgarı kolayca bölebilen Cannondale yol bisikletlerinin yaysız ince ve uzun seleleri bulunur. Selenin nadir olarak kullanıldığı bu modelin eğik gidonu yola bağlı olarak sürüş pozisyonlarının değişmesini mümkün kılıyor. Selenin inceliği sayesinde sürücü oturmadan ilerlerken bacakları tahriş olmuyor. 10-24 vitese sahip olan ve kayışlı pedallarıyla kolay hızlanabilen Cannondale yol bisikletlerinin ince ve dişsiz tekerlekleri düşük yol tutumuyla hızı destekler. Çoğunlukla yarışlarda kullanılan yol bisikletleri hobi amaçlı da alınabiliyor. Cannondale bisiklet fiyatları modeller arasında çeşitlilik gösterebiliyor. Geniş bir ürün yelpazesiyle kadın ve erkek sürücüler için özel tasarımlar vaat eden Cannondale ürettiği farklı tür bisiklet modellerinde şık tasarımlara ve yerinde aksesuarlara yer veriyor. Cannondale şehir, yol ve yarış bisikletlerini incelemek ve beğendiğiniz modeller hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

CANNONDALE
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

19 (254)
3T (746)
A'ME (131)
Acr Ciciko (11)
Action (110)
Activa (29)
Adidas (5)
Aim (131)
Airwheel (18)
Alex (25)
Alex Rims (36)
ALEXRIMS (67)
Alhonga (86)
Alligator (21)
Almost (8)
Altis (29)
Amoeba (125)
And1 (6)
ANDRO (8)
Anlaş (249)
ANSWER (12)
Apnea (2)
Aquafun (23)
Arbike (100)
AREA (7)
Ares (8)
Arnica (88)
Arrow (20)
Arzu (703)
Asics (2)
Asm (33)
ASSIZE (101)
ATL (4)
Atomic (2)
Avid (282)
Baradine (634)
Barcin (5)
Belderia (199)
Bell (75)
BENELLİ (33)
Berg (4)
BETO (835)
Beuchat (1)
Bianchi (987)
BIKE HAND (195)
Bimaş (11)
Biologic (16)
Bisan (623)
Blackburn (34)
Blackfish (33)
BMXTR (15)
BNB (3)
BNB RACK (25)
BOBIKE (42)
Boi (2)
Bontrager (479)
Borabay (29)
BRAKCO (120)
Bremshey (2)
Brompton (52)
Brooks (196)
BS (146)
BSD (6)
Bsoul (13)
Btwin (11)
Buff (20)
BURLEY (2)
Busso (9)
BUZZ RACK (255)
C.A.M.P. (14)
CampuS (1)
Canello (26)
CANNONDALE (56)
Carelle (47)
CARRARO (1651)
Carrera (7)
Cartel (3)
Castelli (93)
Cat Eye (10)
Cateye (75)
CHAIN L (46)
Chocolate (2)
Choke (1)
Cika (1)
CİTYCOCO (2)
Cole (91)
Colle (28)
Compass (110)
CONTINENTAL (171)
Corelli (973)
CRATONI (20)
Crazy (1)
CREME (38)
Crivit (4)
Crops (10)
Crs (2)
CST (689)
Cube (181)
Cup (4)
Cycleops (13)
Cyclone (6)
CYT (63)
D-Light (28)
Dae do (13)
DAFRON (25)
Dahon (588)
Dare2B (2)
Darkstar (10)
DC (5)
Decut (1)
DELI (36)
Delta (10)
DHS (31)
DIA COMPE (3)
Diadora (3)
DICTA (4)
DIGI (19)
Digi (17)
(29296)
Do-Smai (1)
Dolphin (2)
Dry Case (1)
DT Swiss (773)
Dugana (3)
Duracell (1)
Duro (29)
Dynamic (2)
DYS (3)
Easton (41)
ECHOWELL (35)
ECLAT (4)
Elan (1)
Electra (88)
Element (1)
Elite (269)
Envy (1)
Eska (1)
Etnies (1)
Everlast (7)
EVOC (110)
Evolite (7)
Excalibur (1)
Exustar (1)
Falcon (122)
FELT (3)
Fenix (1)
First (50)
Fivics (1)
Fix it (2)
Fizik (144)
FLEX (4)
FLINGER (2)
Flood (31)
FOCUS (9)
FORMULA X (11)
Fox (52)
Fox 40 (1)
FSA (45)
Fuji (3)
FULCRUM (23)
Fuse (36)
G-Form (1)
Gaerne (13)
Garmin (19)
Geotech (24)
Geroni (71)
Ghost (96)
Giant (326)
Giro (147)
Giyo (209)
Globber (24)
Goccia (1)
GOMAX (36)
Gopro (2)
Gp (20)
GreenLine (9)
Gri (1)
GRL (34)
GT (38)
Guee (98)
HAMAX (8)
HARO (5)
Hayes (7)
Hayyat (1)
Herkul (9)
Homaks (5)
Hotwheels (1)
HTP Design (20)
HUDORA (2)
İbera (31)
illumenox (27)
Ilumenox (41)
İnfini (12)
injinji (1)
İnokim (9)
ISM (10)
Jagwire (336)
Jako (1)
Jant (5)
Jing Yi (237)
JOOLA (2)
JR Gear (728)
Julbo (3)
JVD (1)
K-EDGE (11)
Kali (32)
Karium (1)
Karspor (2)
KASK (157)
Kawasaki (3)
KCNC (8)
KED (29)
Kenda (58)
Kettler (2)
KiddiMoto (2)
Kidimoto (3)
Kinetic (204)
Kinetix (7)
KMC (131)
KNOG (50)
Konnix (280)
KOO (14)
KOYO (2)
Kris Holm (1)
KRON (1202)
KROSS (43)
Ktm (66)
LAKE (4)
Lapierre (28)
Lazer (98)
LE GRAND (14)
LEGRAND (28)
Leyaton (3)
Lezyne (25)
LIMAR (34)
LIZARD SKINS (284)
Loap (4)
Look (14)
Lost (5)
LP (1)
M-WAVE (13)
Magellan (5)
MAGURA (11)
Mares (3)
Marin (14)
MASSLOAD (8)
MAVIC (250)
Max Life (1)
Maxell (1)
Maxxis (113)
MBM (14)
Meghna (66)
Meilan (2)
MERIDA (701)
Merrell (2)
Michelin (248)
Micro (109)
Micron (4)
Mio (22)
MOBİ (3)
Molten (1)
Mondial (172)
Monero (592)
Moon (111)
Mosso (446)
Muc-Off (5)
MYLANE (2)
NACHI (2)
Neco (165)
New Looxs (23)
Nite Ize (6)
Novatec (75)
NOVATECH (10)
NSK (6)
NTN (1)
Oakley (30)
Oem (394)
Onguard (264)
ONOK (2)
Orbis (32)
ORP (21)
OXC (87)
Oyama (7)
PANARACER (35)
Panda (55)
PANDA (9)
PARK TOOL (64)
Peak (10)
Peugeot (437)
Pilsan (22)
PlanB (1)
Plus (636)
Polanik (20)
Polar (5)
Polisport (438)
Premium (46)
Prince (1)
PRO (475)
PROCYCLE (233)
PRORIDE (13)
Protech (6)
Puhu (3)
Puma (1)
Pure (1)
QU-AX (20)
RACE FACE (202)
Race One (99)
Radon (3)
Raiden (1)
Raleigh (5)
Rassine (62)
Ravel (3)
Razor (17)
Red Sun (28)
Reebok (1)
Remax (1)
Remz (3)
Reusch (2)
Ritchey (45)
Rks (148)
Roces (8)
ROCK SHOX (1071)
Ronin (1)
ROSWHEEL (1)
Rotor (9)
ROX (2)
Roxa (1)
RST (112)
Rubena (298)
Ruckus (1)
S-SHINE (364)
S-Sun (35)
Salcano (1690)
SALT PLUS (7)
SANTINI (473)
SARIS (11)
Satori (71)
Schmlton (2)
SCHWALBE (1737)
SCICON (10)
Scorp (6)
Scott (460)
Scubapro (1)
Seac (2)
SeaSucker (9)
Seba (2)
SEDONA (1255)
Selev (1)
SELLE ITALIA (547)
Selle Royal (198)
Shimano (7410)
Shimano Aim (289)
SHOCQ (2)
SHUNFENG (175)
Sidi (474)
Sigma (455)
SKINS (16)
Skully (33)
SKYHAWK (5)
SLASTIK (2)
Slime (17)
SMC (5)
Soho (20)
Soudal (1)
Spalding (1)
Spanninga (27)
Spin (4)
Spinoton (7)
Sportive (14)
Sportourer (133)
SRAM (3608)
Stag (5)
STARFİRE (1)
Stereo (3)
Stike (1)
Stmax (1)
STOLEN (10)
Stolz (2)
Striker (3)
Sunflex (1)
SUNTOUR (142)
SUPACAZ (32)
Super B (391)
SUPERB (161)
Superior (2)
SWISS STOP (18)
SWISSEYE (1)
T-One (29)
Tacx (1)
Tajmahal (1)
TAYTAY (4)
Tec (148)
Tecnica (3)
TEKTRO (193)
TEMPISH (46)
TERN (44)
Thule (5)
THUMBSUP (91)
Token (92)
Tonyon (22)
Top Ten (8)
Topeak (555)
Torch (22)
TPI (1)
TRANS (7)
Tranzx (78)
Trek (22)
Trelock (67)
TRP (26)
TRUVATIV (58)
TRX (3)
Tryon (2)
Tufo (36)
Tunca (77)
TURQUOISE (1)
Ultrafire (1)
UNİSON (2)
UNO (7)
USBANDO (3)
Uvex (2)
Vaude (35)
VELO (157)
Velosock (66)
VELOTOZE (57)
Vertex (39)
Vision (20)
Vittoria (7)
Voit (15)
Volta (31)
Vona (1039)
WANDA (18)
WELLGO (123)
Whistle (42)
WhiteFace (1)
Wilson (1)
Wolfram (1)
Woolstar (21)
WURTH (3)
Würth (29)
XERAMA (77)
Xiaomi (2)
XLC (1788)
Xrider (188)
Yasaka (3)
YBN (160)
Yonex (2)
York (1)
Yuki (214)
Zefal (2813)
ZERAY (2)
Zero (42)
ZERONINE (12)
Zeroo (6)
ZIPP (533)
Zixtro (41)
Zongshen (1)
Zoom (38)
ÜMİT (973)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL