TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hometech, Dizüstü Bilgisayar

için 5 sonuç bulundu.
SSD seçiniz

Hometech Dizüstü Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar kullanıcıları mekandan bağımsız olarak tüm işlemlerini gerçekleştirmek ister. Laptop bilgisayarlar, kullanıcıların bu istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan bilgisayar modelleri olarak işlev görür. Küçüklüğü, taşınabilirliği ve her an her yerde çalışmaya imkan verişi ile laptop bilgisayarlar, bilgisayar teknolojilerinin en önemli ve kullanıcıları en fazla etkileyen gerçeğidir. Laptop bilgisayarlar, sadece bilgisayar tutkunlarının evlerinde ve günlük hayatta tercih ettiği bir model olmaktan çıkmış ve artık ofislerde de yerini almıştır. Hometech laptop; boyutları, kalitesi, performansı ve şıklığı ile günümüzde bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen laptop modellerinden biridir. Bir laptoptan istenen en önemli özelliklerden biri verimli ve performatif kullanılmasıdır. Hometech laptop, kullanıcıya bu olanağı fazlası ile sunar. Gün boyu verimli bir biçimde çalışabileceğiniz Hometech laptop modelleri, hiçbir şekilde sizi yarı yolda bırakmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilmenizi sağlar. Oyun, film, müzik gibi içerikleri tüketebileceğiniz Hometech laptop ile internette de dilediğinizce gezebilir, istediğiniz belge, film, müzik ve dokümanları indirerek sanal alemin mutluluğunu bulunduğunuz yere taşıyabilirsiniz. Bir laptop bilgisayarının ince bir ebatta ve hafif oluşu, pek çok bakımdan kullanıcıya avantaj sağlar. Bir kitabı taşır gibi rahatlıkla taşıyabileceğiniz Hometech laptop, yorulmanızı önler. Okula ve ofise giderken, günlük aktivitelerinizi yaparken veya seyahat esnasında rahatça taşıyabileceğiniz Hometech laptop çeşitlerini, ince bir bilgisayar çantasında ya da sırt çantasında taşıyabilirsiniz.

Hometech Laptop Özellikleri

Hometech Laptop Özellikleri

Hometech laptop özellikleri açısından bilgisayar kullanıcılarının tüm arzularını fazlasıyla karşılayacak niteliktedir. Windows işletim sistemi ile çalışan Hometech laptop modelleri; 11.6, 13.3 ve 15.6 inçlik ekran boyutları ile kullanıcıya hitap eder. En iyi olmak için tasarlanan Hometech laptop modelleri, yüksek performans isteyen kullanıcılar için üretilir. 1920x1080 piksel çözünürlüğe sahip widescreen ekran, görüntüleri daha net ve pürüzsüz olarak algılamanızı sağlar. Bilgisayar oyunlarında, video film ya da kliplerinde, internet deneyimlerinizde en iyi ekran görüntülerini elde etmenizi sağlayan Hometech notebook modelleri, gördüklerinize yoğunlaşmanızı sağlar. IPS panel kullanılarak üretilen Hometech notebook, 178 dereceye kadar her açıdan aynı renkte ve kalitede görüntü almanıza imkan tanır. Bu da Hometech dizüstü bilgisayarı hangi noktaya koyarsanız koyun; film, müzik, oyun ve diğer görselleri aynı kalitede görmeniz anlamına gelir. Bilgisayar kullanımlarında ekran kalitesi, gözünüzün yorulmaması ve zarar görmemesi için oldukça önemlidir. Keskin ve gerçeğe en yakın görüntüleri elde edebileceğiniz Hometech notebook, ekran matlığı ile de gözlerinize zarar vermez. Laptop kullanıcıları, cihazları daha özgür ve rahat kullanırlar; bu da laptopun farklı etkilere maruz kalmasına neden olabilir. Metal kasası ve krom eklentileri ile Hometech laptop; çarpma, darbe ve düşme gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Metal kasa ve krom eklentiler, dizüstü bilgisayarın görsel güzelliğini de artırır. Intel işlemci ile güçlendirilen Hometech notebook modelleri, 2, 3 ve 4GB DDR3L bellek altyapısı ile aynı anda pek çok işlemi bir arada yapabilmenizi sağlar. Birkaç işlemi bir arada yaparken bilgisayarda kasma ve performans düşüklüğü söz konusu olmaz. Şarj süresi özellikle laptop bilgisayarlarda sorun olabilir. Hometech laptop, modellere göre değişmekle birlikte 4500, 4800, 7000 tek ve çift hücreli bataryası ile gün boyu dizüstü bilgisayar keyfini yaşamanıza destek olur. Hometech notebook özellikleri arasında öne çıkan bellek kapasitesi, dizüstü bilgisayara pek çok farklı türdeki dosyayı depolayabilmenizi sağlar. Modellere göre değişen 32, 64 ve 500 GB dahili depolama alanına sahip olan Hometech bilgisayar modellerinin hafızasını SD kart kullanarak artırmanız mümkündür.

Hometech Laptop Kullanımı

Hometech Laptop Kullanımı

İyi bir performans için üstün özelliklere sahip olan Hometech laptop modelleri arasında hem başlangıç hem de ileri düzey bilgisayar kullanıcıları için ideal cihazlar vardır. Dahili hoparlörü ile en iyi sesleri duyabileceğiniz Hometech laptop; oyun oynarken, video ve klip seyrederken tüm ses ayrıntılarına vakıf olmanızı sağlar. Daha güçlü sesler almak isterseniz Hometech laptop bilgisayara harici bir hoparlör de bağlayabilirsiniz. Kulaklık girişini kullanarak kendinizi ortamdan soyutlayabilir, dinlediğiniz ya da izlediğiniz programın sesinin çevrenizdeki insanları rahatsız etmesini önleyebilirsiniz. Hometech bilgisayar modelleri, sosyal medya platformlarında kullanabileceğiniz ses ve görüntü kayıtları yapmanızı sağlar. Stereo mikrofonu olan Hometech laptop ile müzik parçalarına eşlik edebilir, ses klipleri çekebilirsiniz. Dahili ön kamerası sayesinde video çekebileceğiniz gibi sosyal medyada canlı yayınlar yapabilir, Youtube için videolar çekebilirsiniz. Hometech laptop yorum kısmında kullanıcılar, dizüstü bilgisayarın estetik beğenilerinin çok üstünde bir şıklığa sahip olduğunu ifade eder. İnce çizgileri, tuşlarının dizilimi ve rengi ile Hometech dizüstü bilgisayar, bulunduğu ortama şıklık katar. Laptop bilgisayarların başka cihazlara hem kablolu hem de kablosuz olarak bağlanabilmesi, kullanıcının işlem yeteneğini artırdığı kadar farklı eğlenceler yaşamasını da sağlar. Hometech laptop modelleri, gerek bağlantı portları gerekse kablosuz bağlanma özelliği ile farklı cihazlar ile iletişim kurar. USB ve HDMI girişleri, Hometech bilgisayara; akıllı cep telefonu, fotoğraf makinesi ve video gibi cihazları bağlamanıza imkan verirken Wi-Fi ve Bluetooth desteği de başka cihazlara bağlantı şeklini özgür bir şekilde yaşamanızı sağlar. Hometech laptop modelleri, ergonomik olduğu kadar pratik bir kullanıma da sahiptir. Tüm bağlantı portlarını işlem üzerindeyken kolayca bulabilirsiniz. Rahatça kullanabileceğiniz Hometech bilgisayar, işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilmenize katkıda bulunur. Sayfamızdan Hometech laptop modellerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Hometech Laptop Fiyatları

Hometech Laptop Fiyatları

Hometech laptop fiyat - performans ilişkisi açısından kullanıcıları memnun eder. Hometech laptop fiyatları her bütçeye hitap eder. Farklı fiyatlar ile kullanıcı beğenisine sunulan Hometech notebook fiyatları, farklı kriterler bağlamında belirlenir. Hometech laptopun kalitesi, şıklığı, sunduğu en üst düzeydeki performans, dayanıklılığı ve uzun ömrü, gün boyu kullanmayı sağlayan batarya kapasitesi fiyatlara etkide bulunan etkenler arasındadır. Hometech bilgisayar fiyatları arasında fark olmasının temel sebebi, laptop bilgisayarların sahip olduğu farklı özelliklerdir. Hometech laptop inceleme fırsatı bulanlar, dizüstü bilgisayarın sahip olduğu touchpad sayesinde farklı işlemleri birkaç parmak hareketi ile yapabileceklerini görür. Hometech laptop modellerinin Türkçe Q klavye olması, kullanıcıların tuşları daha kolay kullanmasına destek olur. Hometech notebook, tuş dizilimi ve tasarımı sayesinde aktif kullanıcıların tüm işlemlerini rahat bir biçimde yapmasına yardımcıdır. Oldukça hafif olan Hometech laptop bilgisayarı taşırken zorlanmazsınız. 2.5 GHz Quadcore işlemci yapısı ile Hometech notebookta hızınızı maksimum noktaya taşımanız mümkündür. Böylece bilgisayarda gerçekleştireceğiniz her işlemi vakit kaybetmeden en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Hometech laptop modelleri ince ve kolay taşınabilir yapıda olmasının yanı sıra oldukça güçlüdür. Gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri, zorlanmadan tam da arzu ettiğiniz gibi yerine getirir. Bilgisayar kullanıcılarının bir laptoptan istediği en önemli özelliklerden biri de şıklıktır. Hometech notebookların şıklığı, kullanıcıların en çok takdir toplayan yanlarından biridir. USB ve HDMI gibi bağlantı portlarını kullanarak farklı cihazları Hometech bilgisayara bağlayabilir, iki cihaz arasında kablolu dosya transferi yapabilirsiniz. Ayrıca güçlü Wi-Fi ve Bluetooth bağlantı seçeneği ile de istediğiniz her yerden kablosuz olarak internete bağlanabilir, dosya transferi yapabilirsiniz. Sayfamızdan Hometech laptop modellerini filtreleme yaparak da görüntüleyebilirsiniz. Modelleri detaylı olarak inceleyip tercihlerinize uygun olanı satın alabilirsiniz. Hometech laptopların yanı sıra tüm laptop modelleri ve fiyatları ile alakalı fikir edinmek isterseniz Dizüstü Bilgisayar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hometech
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Acer (55)
Apple (41)
Asus (120)
Casper (1171)
Dell (906)
(443)
Exper (1)
Fujitsu (2)
Hometech (5)
HP (931)
Huawei (16)
I-Life (25)
Lenovo (1845)
Microsoft (1)
Msi (278)
Probook (1)
Samsung (2)
Toshiba (29)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

SSD

(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Sistem Belleği (Gb)

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL