Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

HP
Msi
Hp
Plm
Yy
TX
HQ
Bba
Bix
Jms
Npo
TRN
PLM
Xeo
Tx
Juo
3M
NPO
Ox
Eye
Mn6
SBS
FSP
CM
Gor
Lss
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Uyumlu Marka

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Çanta Tipi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Fan Sayısı

Başka bir kelime deneyin

LED Aydınlatma

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları

için 616,774 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları

Pratik ve güvenli bir kullanım gerçekleştirerek teknolojiden yararlanmak için dizüstü bilgisayar aksesuarları arasında yer alan kullanışlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Bilgisayar kullanmayı ve taşımayı kolaylaştıran aksesuarlar, çok yönlü fayda elde etmeniz için üretilmiştir. Batarya, kılıf, pil gibi farklı ürünleri bir arada içeren dizüstü bilgisayar aksesuarları, ihtiyaçlarınızı kısa bir sürede gidermenize yardımcı olur. Ekran koruyucusu, klavye ve mouse gibi önemli gereçlere de dizüstü bilgisayar aksesuarları arasından kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Farklı bilgisayar modellerinin özelliklerine uygun şekilde tasarlanan birçok ürünün bulunması, sahip olduğunuz bilgisayarla uyumlu bir aksesuarı kullanmanız için size kolaylık sağlar. Bu aksesuarlar arasında bulunan aptop çantası çeşitleri, farklı boyutlara ve farklı markalara ait dizüstü bilgisayarlarını rahatça taşımanıza imkân tanır. Renk tonları açısından inceleyebileceğiniz laptop çantaları, sahip oldukları bölmelerle dikkat çeker. Bu bölmeler sayesinde bilgisayarınızın yanı sıra kulaklık, fare, güç kaynağı gibi önemli parçaları da rahatlıkta taşıyabilirsiniz. Fermuarlı tasarımları ile öne çıkan Lenovo notebook sırt çantası modellerini de bilgisayarınızı taşımak için kullanabilirsiniz. Sık dişlere sahip olan sırt çantası ve laptop çantası modelleri, açılma problemini güvenli bir şekilde öner. Fermuar kopçaları ergonomik şekilde dizayn edilen çantalar, pratik bir şekilde bölmelere erişmenizi sağlar. Su geçirmez kumaş kullanılarak üretilen sırt çantası ve laptop çantası modelleri de bulunur. Esnek yapıları ve genişleyebilen iç kısımları ile kullanıcılarını memnun eden dizüstü bilgisayar aksesuarları arasındaki laptop çantaları, işlevsel bir kullanım için son derece uygundur. Koruyucu ped bölümü bulunan çantalar, bilgisayarınızın hasar almasını ve darbelere maruz kalmasını engeller. Aynı zamanda cırt cırtlı bant bölümü bulunan laptop çantaları da son derece kullanışlıdır. Bu ürünler sayesinde bilgisayarınızı rahatlıkla sabitleyip koruyabilirsiniz. Bilgisayarlar için üretilen sırt çantası ve laptop çantası modelleri fileli cep bölümünü de içerir. Fileli cep detayı, çantanızda su şişesi, USB bellek, kulaklık gibi çok sayıda ürünü rahatça taşımanıza yardımcı olur. Tutma sapı bölümü ergonomik olarak tasarlanan dizüstü bilgisayar aksesuar seçenekleri arasında olan laptop çantaları, ürününüzü güvenli bir şekilde taşımanızı mümkün hale getirir. Yumuşak malzemelerle üretilen tutma sapları, elinizin tahriş olmasını önlemeye de yardımcı olur. Dizüstü bilgisayar aksesuarlarını ve cihazınızda kullanabileceğiniz farklı ekipmanları incelemek için aksesuar ve yedek parça sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanışlı Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları

Kullanışlı Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları

Kullanışlı özellikleri ile öne çıkan dizüstü bilgisayar aksesuarları, çok yönlü fayda kazanmak isteyen teknoloji tutkunları için son derece elverişlidir. Bilgisayarınızın performansını korumak için soğutma işlemlerini başarılı bir şekilde yerine getiren aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Bu aksesuarlar arasından ulaşabileceğiniz notebook soğutucu modelleri, yıl boyunca bilgisayarınızın fazla ısınmasını önler. Böylece aşırı ısınma sorunu sonucunda kapanma ya da bilgisayar parçalarının zarar görmesi gibi sorunları önleyebilirsiniz. Tek fanlı tasarım özelliği ile öne çıkan laptop soğutucuların yanı sıra iki ya da iç fana sahip olan modeller de bulunur. Son derece sessiz şekilde çalışan fanlar, soğutma işlemlerinin hızlı ve gürültüsüz olarak sürmesini sağlar. Fan gücünün ayarlanmasına imkân tanıyan modeller, bilgisayarınızın ısınma seviyesine uygun şekilde çalıştırabileceğiniz ürünleri içerir. Stand şeklinde üretilen dizüstü bilgisayar aksesuarları arasında bulunan soğutucular, bilgisayarınızın yüksekliğini ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlamanıza imkân tanır. Böylece masanıza ve oturma pozisyonunuza göre soğutucu fan bölümünün açısını ayarlayabilirsiniz. Farklı ebatlara sahip alternatifleri içeren soğutucu fanlar, aynı zamanda son derece hafif ve dayanıklı şekilde üretilmiştir. Metal ve plastik gibi son derece dayanıklı malzemelerle üretilen dizüstü bilgisayar aksesuarları arasında yer alan soğutucu fanlar, uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım deneyimi elde etmeniz için elverişlidir. USB bağlantısı aracılığıyla kullanılmaya uygun olan pratik ürünler, kısa bir sürede kurulum işlemlerini gerçekleştirmeniz için elverişlidir. Tasarımlarını tamamlayan ayaklardan yararlanarak soğutucu fanları son derece güvenli bir biçimde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kayma sorununu engelleyen ayaklar, bilgisayarınızın fan üzerinde güvenli bir şekilde konumlanmasına imkân tanır. Öte yandan LED aydınlatma özelliği de bulunan fanlar, estetik ve zarif bir görünüm oluşturarak şık bir kullanım gerçekleştirmenizi sağlar. Yüksek hava akışı sağlayan dizüstü bilgisayar aksesuarları arasında bulunan fan modelleri, bilgisayarınızı maksimum emniyet oranıyla kullanmanız için üretilmiştir. Notebook ve laptop modelleri ile beraber kullanılabilen birçok aksesuar bulunur. Bu aksesuarlar arasında yer alan laptop sticker çeşitleri, bilgisayarınızın tasarımını değiştirmenizi kolaylaştırır. Farklı renklere ve boyutlara sahip olan laptop sticker modelleri, bilgisayarınızın daha sevimli ve dikkat çekici bir görünüm kazanmasını sağlar. Öte yandan laptop kılıf çeşitleri ile beraber de bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızın çizilmesini ve tozlanmasını önlemek için farklı boyutlara sahip ürünleri içeren dizüstü bilgisayar aksesuarları arasındaki kılıfları inceleyebilirsiniz.

İşlevsel Özellikleriyle Öne Çıkan Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları

İşlevsel Özellikleriyle Öne Çıkan Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran bilgisayar batarya modelleri, mevcut bataryanız eskidiğinde ya da bozulduğunda rahatça yararlanabileceğiniz ürünler arasında bulunur. Dizüstü bilgisayar aksesuarları arasından seçebileceğiniz bataryalar, farklı markalara ve farklı modellere özel olarak tasarlanan birçok ürünü içerir. Isınma sorununu önleyen uzun ömürlü bataryalar, kısa bir sürede şarj olarak zaman kazanmanızı mümkün hale getirir. Elektrik kesintisi durumunda bilgisayarınızın birden kapanmasını engellemek için laptop pil çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Saatler boyunca enerji desteği sağlayan piller, elektrik enerjisine erişemediğiniz durumlarda kesintisiz olarak bilgisayarınızı kullanmaya devam etmeniz için üretilmiştir. Dell batarya modelleri de uzun ömürlü ve verimli bir kullanım sağlamak isteyen kişilerin beğenisini kazanan ürünleri içerir. Asus batarya pil modelleri yardımıyla Asus marka laptop modelleriyle uyumlu olan aksesuarlara erişerek konforlu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarınızı pil bölümü takılı haldeyken taşımanız için uygun olan çanta modelleri, seyahatlerinizde kullanmanız gereken dizüstü bilgisayar aksesuarları arasındadır. Ekstra geniş iç bölmelere sahip olan HP Commuter sırt çantası modelleri, bilgisayarınızı ve ona ait aksesuarları bir arada taşımanız için dizayn edilmiştir. Omuz askıları bulunan bilgisayar taşıma çantaları, boyunuza uygun şekilde ayar yapabilmenizi mümkün hale getirir. Uzatılıp kısaltılabilen omuz askıları aracılığıyla ergonomik ve konforlu bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Aynı zamanda yumuşak pedlerle desteklenen bu çantalar, omuzlarınızın ağrımasını engelleyerek konforunuzu arttırır. Öte yandan sırt paneli bölümü ile fark yaratan çantalar da dizüstü bilgisayar aksesuarları arasında yer alır. Bel kısmını destekleyen bu çantalar terleme sorunu yaşamanızı önlemeye de yardımcı olur. Nefes alabilir kumaş özelliği bulunan laptop taşıma çantaları, gün boyunca bilgisayarınızı son derece rahat şekilde taşımanız için tasarlanmıştır. Notebook laptop standı taşımaya uygun olan büyük boy çantalar yardımıyla hem bilgisayarınızı hem de stand aksesuarını rahatlıkla yanınızda bulundurabilirsiniz. Bilgisayar çantaları arasında yer alan su geçirmez modellere dizüstü bilgisayar aksesuarları ile ulaşabilirsiniz. Su geçirmez şekilde dizayn edilen modeller, açık havada yağmur ve kar yağışına maruz kaldığınızda sorun yaşamanızı engeller. Dizüstü bilgisayar aksesuarları fiyatları, aksesuarın türüne ve özelliklerine göre farklılaşır. Oyun için geliştirilen ilave tuşlara sahip mouse seçeneklerinin fiyatı daha yüksek olabilir. Klavyeler LED ışıklara sahip olduğunda veya mekanik olduğunda fiyatı farklılık gösterebilir. Bu ürünler arasındaki sırt çantaları, küçük boyutlara sahip eşyaları taşımanızı da kolaylaştırır. Kart cebi bulunan modeller sayesinde toplu ulaşım kartınızı yerleştirebileceğiniz güvenli bir alana sahip olabilirsiniz.

Laptop Kullanmayı Kolaylaştıran Pratik Aksesuarlar

Laptop Kullanmayı Kolaylaştıran Pratik Aksesuarlar

Kullanım konforu yaratan dizüstü bilgisayar aksesuarları arasındaki laptop yükselticiler, masanızın özelliklerine uygun şekilde bilgisayarınızdan yararlanmanızı sağlar. Kademeli ayar özelliği bulunan modeller, bilgisayarınızın yüksekliğini farklı noktalara uygun olarak belirlemenizi mümkün hale getirir. Paslanmaz çelik ile üretilen stand modelleri, farklı bilgisayarların oluşturabileceği baskıya karşı son derece dayanıklıdır. İş yerlerinde, mağazalarda ve ofis ortamında kullanılmaya elverişli olan dizüstü bilgisayar aksesuarları da bulunur. Bu aksesuarlardan olan yükseltici stand modelleri, düz zeminlere kısa bir sürede yerleştirerek kullanmaya başlamanız için uygundur. Katlanabilir laptop standı modellerine de dizüstü bilgisayar aksesuarları aracılığıyla kolayca sahip olabilirsiniz. Yüksek dayanıklılığa sahip kaliteli ABS plastik ile üretilen laptop standı seçenekleri de tercih edebileceğiniz kullanışlı ürünler arasında yer alır. Kaymaz silikon pedlerle desteklenen ve dizüstü bilgisayar aksesuarları arasında önemli bir yere sahip olan katlanabilir standlar, hem işlevsel hem de şık modelleri içerir. Bilgisayar kullanıcıları için üretilen aksesuarlar arasından erişebileceğiniz şarj aletleri ve güç adaptörleri de laptop modellerinin sorunsuz şekilde çalışmasını sağlar. Farklı markalara ve bu markaların farklı laptop modellerine özel olarak dizayn edilen güç kaynağı modelleri, dizüstü bilgisayar aksesuarları içerisinde bulunur. Bilgisayarınızın klavyesini değiştirmek için de aksesuar ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Q ve F klavye modellerinin yanı sıra siyah, beyaz, gri gibi farklı renklere sahip klavyeler de dizüstü bilgisayar aksesuarları içerisinde bulunur. Kullanıcı dostu tuş dizaynına sahip olan klavyeler, parmaklarınızı yormadan ve de son derece hızlı bir şekilde yazı yazmanıza imkân tanır. Kısayol tuşları ile öne çıkan modeller, ses kontrolü, medya oynatma desteği ve fonksiyon tuşu gibi detayları içerir. LED aydınlatma özelliği bulunan klavyeler sayesinde, karanlık ortamlarda yazı yazarken harfleri ve sayıları rahatlıkla görebilirsiniz. Dizüstü bilgisayar aksesuarları arasında yer alan klavyelerin ergonomik özellikleri, yazışmaları hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için idealdir. Oyuncular için tasarlanan klavyelere de dizüstü bilgisayar aksesuarları aracılığıyla ulaşabilirsiniz. W, A, S ve D gibi sık kullanılan tuşların farklı renklerle üretildiği modeller, bu tuşları net olarak görmenizi mümkün hale getirir. Tepki süresi düşük olan dizüstü bilgisayar aksesuarları arasındaki klavye modelleri, komutlarınızı anında yerine getirir. Öte yandan mouse modellerine de dizüstü bilgisayar aksesuarları aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Kablolu ve kablosuz fare çeşitleri, ihtiyaçlarınız için ideal özelliklere sahip olan ürünlere rahatça erişmeniz için geliştirilmiştir. Farklı boyutlara sahip olan fareler, dizüstü bilgisayar aksesuarları içerisinde renk tonlarına göre alternatif yaratan birçok modelle beraber yer alır.

Dizüstü Bilgisayar Modellerini Koruyan Aksesuarlar

Dizüstü Bilgisayar Modellerini Koruyan Aksesuarlar

Notebook ve laptop çeşitleri için üretilen ekran koruyucular, ürününüzün dış etkilere karşı muhafaza edilmesini kolaylaştırır. Ekran yüzeyine zarar vermeden pratik bir şekilde yapıştırılabilen ekran koruyucu çeşitleri, dizüstü bilgisayar aksesuarları arasında yer alır. Farklı ölçülere sahip olan birçok ekran koruyucu modelinin bulunması, bilgisayarınızın tasarımı ile uyumlu ürünlere erişmenizi kolaylaştırır. Tozlanma ve ıslanma gibi sorunlara karşı da koruma yaratan ekran koruyucu filmler, bilgisayarınızın daha şık ve estetik görünmesi için de uygundur. Dizüstü bilgisayar aksesuarları içerisinden seçebileceğiniz sticker çeşitlerini bilgisayarınızın kasa bölümüne ya da ekran kısmının arka bölümüne yapıştırabilirsiniz. Çeşitli süper kahraman figürlerinden meyve ve hayvan figürlerine kadar uzanan geniş bir alana sahip olan sticker modelleri, dizüstü bilgisayar aksesuarları içerisinde önemli bir yere sahiptir. Bilgisayarınızın ekranını ve kasasını silmek için kullanabileceğiniz dizüstü bilgisayar aksesuarları da vardır. Bu aksesuarlar, temizleyici sprey ve mikrofiber bez gibi ürünleri bir arada içerir. Etkin temizlik sağlamak için düzenli aralıklarla dizüstü bilgisayar aksesuarları arasında bulunan temizleme setlerinden yararlanabilirsiniz. Ekran ve kasa yüzeyine zarar vermeyen Kısa bir sürede kuruyan temizleyici spreyler, bilgisayarınızdaki tozları ve kirleri bertaraf etmeniz için üretilmiştir. Dizüstü bilgisayar aksesuarları içinde yer alan temizleme fırçaları ile klavye bölümüne kaçabilecek çeşitli küçük parçaları bu alandan çıkarabilirsiniz. Kullanıcı dostu ürünler arasında mousepad modelleri de önemli bir yer sahiptir. Harici fare ile laptop modellerini kullanmak istediğinizde mousepad modellerinden yardım alabilirsiniz. Alt kısma zemine uyum gösteren mousepad modelleri, kayma sorununu önler. Üst yüzeyi ise farenin rahatça hareket etmesi için düz şekilde tasarlanan mousepad çeşitleri yardımıyla konforlu bir kullanıma ulaşabilirsiniz. El bileğini koruyan tasarımlarıyla da dikkat çeken bu ürünler, bileğinizin tahriş olmasını engellemek için dolgu desteğini içerir. Dizüstü bilgisayar aksesuarları içerisinde bulunan mousepad modellerini boyutlarına ve renklerine göre inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Bilgisayar kullanırken yararlanabileceğiniz akım koruyucular da pratik ve güvenli aksesuarlar arasında bulunur. Akım korumalı priz modellerini dizüstü bilgisayar aksesuarları arasından seçerek cihazınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Anahtar düğmesi bulunan akım koruyucu prizler, elektrik akımının devam etmesini ya da durmasını kolayca sağlamanız için uygundur.

Hız ve Konforu Bir Arada Sağlayan Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları

Hız ve Konforu Bir Arada Sağlayan Dizüstü Bilgisayar Aksesuarları

Çoklayıcı çeşitlerine dizüstü bilgisayar aksesuarları içinden ulaşarak laptop modellerini son derece hızlı ve işlevsel şekilde kullanabilirsiniz. Birden fazla USB girişine sahip olmaya imkân tanıyan çoklayıcı modelleri, iş yaşamında hız ve performans kazanmak için ideal olan ürünler arasındadır. USB alıcı modelleri ile kablosuz fare ve kablosuz klavye gibi aksesuarları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Masaüstü vantilatör modelleri de dizüstü bilgisayar aksesuarları içerisinde bulunur. Açısı değiştirilerek kullanılabilen bu ürünler, sıcak havalarda bilgisayar başında serinlemenize olanak tanır. Metal kafes bölümü bulunan masaüstü vantilatör çeşitleri, dış etkilere karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Metal kafes özelliğine sahip olan vantilatörler, parmaklarınızın pervanelere temas etmesini de önler. Pervaneleri geniş açılı şekilde havayı çevreye yaydığı için masaüstü vantilatör modelleriyle verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. USB girişi bulunan bilgisayarlarla uyumlu şekilde tasarlanan dizüstü bilgisayar aksesuarları arasındaki vantilatörler, farklı boyutlara sahip modelleri içerir. Mikrofon ve kulaklık ayırıcı aksesuarlar yardımıyla her iki donanımı da işlevsel bir biçimde kullanarak konfor kazanabilirsiniz. HDMI kablosu çeşitlerine de dizüstü bilgisayar aksesuarları içerisinde kullanıcılara sunulan ürünler arasından erişebilirsiniz. Bilgisayarınızın ekranını televizyona yansıtmak için yararlanabileceğiniz bu kablolar, geniş ekran üzerinden film ve dizi izlemenizi mümkün hale getirir. Klavye koruyucu silikon kılıf modelleri de dizüstü bilgisayar aksesuarları içerisindeki kullanışlı ürünler arasında yer alır. Farklı renklere sahip klavye koruyucu kılıflar, beğenilerinize uygun olan aksesuarlara erişmenizi kolaylaştırır. Kısa bir sürede klavye yüzeyine geçirebileceğiniz kılıflar, tuşları tozlanma ve kir birikimi gibi sorunlara karşı korur. Bilgisayarınızı taşımak için yararlanabileceğiniz kılıflara da dizüstü bilgisayar aksesuarları içinden ulaşabilirsiniz. Fermuarlı kılıflar, bilgisayarınızı kılıf içine kolayca yerleştirip çıkarabilmeniz için size kolaylık sağlar. Su geçirmez kılıf modellerini açık havada bilgisayarınızı elinizde güvenle taşımak istediğinizde kullanabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar aksesuarları arasındaki bir diğer önemli ürün ise koruyucu kapak çeşitleridir. Bilgisayar ekranının arka kısmına monte edebileceğiniz koruyucu kapaklar, dış etkilere karşı koruma elde etmeniz için üretilmiştir. Koruyucu kapakların esnek ve şeffaf yapısı kullanıcıları memnun eder. Bilgisayarınızı çizilme ve darbe alma gibi sorunlara karşı muhafaza etmek adına koruyucu kapaklardan yararlanabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar aksesuarları içindeki kullanıcı dostu ürünleri inceleyip şimdi ihtiyaçlarınızla uyumlu olan aksesuarları satın alabilirsiniz.