TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dock Station & Stand

için 888 sonuç bulundu.

Dock Station & Stand

Dizüstü bilgisayarlarımızı kullanırken her birimiz daha rahat bir kullanıcı deneyimi ararız. Gelişen teknoloji ise dizüstü bilgisayar kullanıcıları için bu konforu sağlamak üzere pek çok ürün piyasaya sürmektedir. Bu ürünlerden ikisi olarak karşımıza çıkan docking station ya da dock station ile laptop standı sayesinde siz de dizüstü bilgisayar kullanırken daha verimli bir deneyim yaşayacaksınız.

Docking Station Nedir?

Docking Station Nedir?

Docking station adını verdiğimiz bu dizüstü bilgisayar aksesuarları, çoklu portları bulunan ve dizüstü bilgisayarların masaüstü bilgisayarlar gibi birtakım fonksiyonlara sahip olabilmesi için kullanılan cihazlardır. Bir docking station edindiğinizde, dizüstü bilgisayarınızın işlevini katlamış olursunuz. Docking station dizüstü bilgisayarların alt kısmına takılır. Yani dizüstü bilgisayarınızı docking station üzerine yerleştirerek, farklı fonksiyonlardan faydalanma imkânına erişirsiniz. Bu fonksiyonlar arasında USB ve güç girişleri, HDMI bağlantı noktaları, COM noktaları, yazıcı girişlerini verimli bir biçimde kullanabilme olanağı vardır. Hemen hemen bütün dizüstü bilgisayarların alt kısmında docking station kullanmanızı sağlayacak bir port bulunduğundan, siz de bir docking station satın alıp kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Docking Station Avantajı ve Fiyatları

Docking Station Avantajı ve Fiyatları

Docking station kullanmanın avantajı temelde şöyle ifade edilebilir: laptopunuza bağlanacak kabloları her defasına söküp takma zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Docking station’a bağlayacağınız kablolar laptopunuzu docking station’a yerleştirdiğinizde doğrudan işlev göstereceği için laptopunuzu zahmetsizce alıp gidebilir, istediğiniz zaman docking station üstüne yerleştirerek diğer fonksiyonlardan faydalanabilirsiniz.Kategorimizi inceleyerek satın alabileceğiniz docking station marka ve modelleri dizüstü bilgisayarınızla uyumlu olarak çalışacaktır. Ayrıca docking station satın alırken bütçenize uygun olması da diğer bir kriter olduğundan, web sitemiz ile anlaşmalı mağazaların sunduğu docking station fiyat skalası da her bütçeye hitap etmektedir. Örneğin, HP docking station fiyat avantajlarından faydalanmak için kategorimize göz atmanız yeterli olacaktır.

Laptop Standı

Laptop Standı

Dizüstü bilgisayarlarımızı kullanırken ihtiyaç duyabileceğimiz bir diğer aksesuar da laptop standı ya da notebook standı olacaktır. Kolay taşınabilir, ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeken laptop standı modelleri kullanım açısından dizüstü bilgisayar kullanıcıları için görüş mesafesinin ayarlanması konusunda avantaj sağlar. Dilediğiniz gibi yükseltme yapabileceğiniz bilgisayar standı çeşitleri, sadece notebooklar için değil, aynı zamanda macbooklar için de özel olarak üretilmiş ürünler barındırır. Eğer Macbook’unuz için Macbook standı satın almayı düşünüyorsanız, en uygun fiyatlardan yararlanabileceğiniz kategorimizi inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Diğer dizüstü bilgisayar aksesuarları için ise buraya tıklayarak kategorilerimizi görebilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Avec (2)
Dark (15)
Everest (6)
HQ (10)
Lenovo (18)
Mcstorey (17)
Panther (2)
Samsung (3)
Trust (4)
Ucouso (2)
Unitek (18)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(101)
ve üzeri (144)
ve üzeri (150)
ve üzeri (152)
ve üzeri (157)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL