Klavye & Mouse

Çoğu zaman masaüstü bilgisayarlar ile özdeşleştirilen bilgisayar aksesuarları olan klavye ve mouse, artık ihtiyaca göre laptoplar ile de sıklıkla kullanılmaya başladı. Özellikle laptoplar ile kullanılan kablolu ve kablosuz mouselar ve klavyeler pek çok açıdan bilgisayar kullanma deneyiminizi kolaylaştıran ürünler haline geldi. Bu nedenle, artık dizüstü bilgisayar aksesuarları arasında sayabileceğimiz klavye ve mouse çeşitleri neredeyse elzem hale geldiler. Siz de artık laptoplarınızla birlikte kullanabileceğiniz klavye çeşitleri ve mouse çeşitleri için alışveriş yapmaya karar verdiyseniz, önde gelen markaların en kaliteli ürünlerini web sitemizde bulabilirsiniz.

Klavye Çeşitleri

Klavye Çeşitleri

Teknoloji geliştikçe, klavye çeşitleri ve mouse çeşitleri de ilerleyen bilgisayar teknolojilerine uyumlu hale geliyor. Pek çok ünlü markanın son teknoloji diyebileceğimiz ürünleri artık piyasaya sürüldü ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere yetkin niteliklerle de donatıldı. Yine de, hangi klavye modellerinin size uygun olduğunu anlayabilmek için birtakım temel bilgilere ihtiyacımız var. Örneğin F Klavye ve Q Klavye çeşitleri klavye tuşları dizilimi açısından farklılaştığı için hangi klavyeye alışık olduğunuza göre satın alacağınız klavye çeşidi de farklılık gösterecektir. Eğer bir gamer iseniz, oyun oynarken ihtiyaç duyacağınız kısayolları ve tuşları barındıran klavye çeşitleri gamer klavye ya da oyuncu klavyesi olarak adlandırılmaktadır ve bu isimle satışa sunulmaktadır.

Mouse Çeşitleri

Mouse Çeşitleri

Klavye çeşitleri gibi, web sitemizden satın alabileceğiniz mouse çeşitleri de öncelikli olarak kablolu ve kablosuz şeklinde ikiye ayrılıyor. Ancak son zamanlarda uzaktan erişim sağlama kabiliyeti sayesinde en çok tercih edilen modeller elbette kablosuz mouse çeşitleridir. Siz de avuç içinizi saracak ergonomik tasarımı, kolay taşınabilir olma niteliği ve uzun ömürlü olması sayesinde çok tercih edilen bu mouse çeşitleri arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Aynı zamanda, gamerlar için özel olarak üretilen gamer mouse veya diğer adıyla oyuncu mouse çeşitleri, oyuncu klavye mouse setleri, kablosuz gamer mouse modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. X7 mouse ve HP kablosuz mouse gibi model ve markaların ürünleri mağazalarımız aracılığıyla kapınıza kadar geliyor.

Klavye Fiyatları ve Mouse Fiyatları

Klavye Fiyatları ve Mouse Fiyatları

Bilgisayar oyunlarının her geçen gün daha da komplike hale geldiği çağımızda, bilgisayar oyunları için geliştirilen teknolojilerin de karmaşıklaştığı ancak bir o kadar da işlevselleştiği göz önüne alındığında, sizin için en işlevsel olacak klavye çeşidi gamer klavye olacaktır. Sitemizde Asus gamer klavye başta olmak üzere pek çok markanın kablosuz gamer klavye modelini bulabileceksiniz. Aynı zamanda hem klavye hem de mouse olarak bir set almak isterseniz, gamer klavye mouse set çeşitlerimize mutlaka göz atmalısınız. Hem kaliteli ürünler satın almak hem de daha az ödemek istiyorsanız, web sitemiz bütün alışverişleriniz için en doğru adrestir. Bütçenize uygun klavye fiyatları sayesinde hem klasik klavyeler hem de en ucuz gamer klavye fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, mouse fiyatları konusunda da bütçenizi zorlamayan avantajlardan faydalanabilirsiniz. Diğer dizüstü bilgisayar aksesuarları için ise buraya tıklamanız yeterli!

Bunları Bilmekte Fayda Var.

  • Eğer klavye ve mouse’nuzu yalnızca intenette sörf etmek amacıyla kullanacaksanız kablosuz modelleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
  • Oyun amaçlı kullanıma yönelik olarak klavye ve mouse ihtiyacınız varsa oyuncular için tasarlanan ürünleri satın alabilirsiniz.
  • F klavye Türkçe karakterleri daha kolay kullanmak üzere tasarlanmış olmasına rağmen F klavyelerin ürün sayısı Q klavyeye göre oldukça azdır.

Bunları Göz Ardı Etmeyin!

  • Eğer bir wireless mouse satın almayı düşünüyorsanız kumanda piliyle çalışanlardan ziyade kalem pille çalışanları tercih ederseniz daha uzun ömürlü bir kullanım sağlarsınız.
  • Toplu mouse satın almayı düşünüyorsanız bunların sıkça temizliğe gereksinim duyduğunu, stabilize sorunu olduğunu unutmayın!
  • Bileklerinizin rahatı için klavyenin yüksekliğine ve rahatlığına dikkat edin!

Klavye & Mouse

için 43,392 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(2)
Afila (1432)
Asus (144)
Avec (15)
(2)
Everest (81)
HQ (23)
(3)
(4)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,400)
ve üzeri (1,740)
ve üzeri (1,844)
ve üzeri (1,877)
ve üzeri (1,932)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL