TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çanta & Kılıf

için 8,062 sonuç bulundu.
Çanta Türleri seçiniz

Çanta & Kılıf

Dizüstü bilgisayarlarımızı yanımızda kolaylıkla taşıyabilmek için işlevsel bir çantaya ve dizüstü bilgisayarımızı darbelerden ve bu darbeler nedeniyle oluşabilecek hasardan koruyacak olan kılıflara ihtiyacımız vardır. Kısaca bilgisayar çantası olarak adlandırdığımız bu çantalar sayesinde dizüstü bilgisayarlarımızın bir yerden bir yere taşınırken korunaklı olduğuna emin olabiliyoruz. Kategorimizde bulabileceğiniz bilgisayar çantası modelleri sayesinde siz de kendi bilgisayarınıza uygun çanta ve kılıflara vakit kaybetmeden sahip olabileceksiniz.

Laptop Çantası Modelleri

Laptop Çantası Modelleri

Dizüstü bilgisayarlarınızı taşımak için kullanılan ve boyutlarıyla tam da laptoplarınıza uygun bir biçimde tasarlanmış olan laptop çantası modelleri temelde iki ana gruba ayrılabilir. Laptop çantası satın alırken bu iki gruptan birini tercih edebilir ya da her iki türden laptop çantası çeşitlerinden de satın alarak farklı zamanlarda farklı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak kullanabilirsiniz. Bu gruptan ilki, askılı laptop çantasıdır. Diğer grup ise, laptop sırt çantası olarak adlandırılır. Son zamanlarda taşıma kolaylığı açısından en çok tercih edilen laptop çantası modelleri laptop sırt çantası modelleridir. Hem klasik laptop çantaları hem de laptop sırt çantaları tasarım açısından da kullanıcı dostudur. Özellikle laptopunuzu taşırken farklı hava koşullarını göz önünde bulundurmanız gerekir. Laptop çantaları farklı hava koşullarında laptopunuzu korumak üzere özel malzemeler kullanılarak tasarlanıp üretilir. Aynı zamanda cepleri ve gözleri olan notebook çantası çeşitleri sayesinde laptopunuzla birlikte gerekli olan diğer aksesuarları da taşıyabilecek alana sahip olursunuz.

Laptop Çantası Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Laptop Çantası Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Dizüstü bilgisayarınız için bir çanta seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birtakım önemli hususlar bulunuyor. Öncelikle seçiminizi alacağınız laptop çantasının dayanıklı olup olmadığına bakarak yapmalısınız. Alacağınız model ister geleneksel, ister laptop sırt çantası, ister çekçekli laptop çantası modelleri arasında yer alsın, ilk kriter sağlamlık olmalı. Ardından laptopunuzun boyutuna göre doğru çantayı seçmelisiniz. Örneğin 17.3 inçlik bir laptopunuz varsa, 17.3 laptop çantası uygun olacaktır. Ardından laptopunuz haricinde mouse, adaptör gibi aksesuarları da barındırabilecek alana sahip olduğundan emin olmalısınız. Alt ve yan korumalı laptop çantası modelleri hasarı en aza indirmenize yardımcı olacaktır.

Laptop Kılıfı

Laptop Kılıfı

Yukaarıda bahsetmiş olduğumuz kriterlere uygun çantaları en uygun laptop çantası fiyatları ile satın almak, HP laptop çantası, Lenovo laptop çantası gibi modelleri inceleyip size uygun modeli hemen sepetinize eklemek için kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli. Ayrıca laptop kılıfları da çantalar gibi mutlaka elinizde bulunması gereken aksesuarlardır. Laptop koruyucu kılıf modellerimiz arasında bulabileceğiniz uygun fiyatlı Macbook kılıfı, Macbook air kılıf çeşitleri gibi ürünleri hemen sepetinize ekleyerek hızlı ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca eğer bilgisayarınız için diğer aksesuarları görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bunları Bilmekte Fayda Var.

  • Alacağınız laptop çantasının yumuşak desteklerle donatılmış olması önemlidir. Bu, hem sırtınızı ve omuzlarınızı hem de laptopunuzu koruyacaktır.
  • Eğer çantanızın içinde laptop dışında başka eşyalar da taşımayı düşünüyorsanız bol cepli çanta modellerinden tercih edebilirsiniz.
  • Eğer çantanızla sık sık seyahat edecek ya da genellikle dışarıda çalışacaksanız su geçirmez malzemeden yapılmış bir çanta satın alabilirsiniz.

Bunlara Dikkat!

  • Laptop çantası ya da kılıfı alırken boyutuna dikkat edin! Laptopunuzun sığmayacağı bir çanta veya kılıf işinize yaramayacaktır.
  • Çantanın ayrı bir laptop bölmesi olmasına ve bu bölmede bilgisayarınız tam olarak kavranmasına dikkat edin! Bu daha güvenli bir taşıma sağlayacaktır.
  • Yalnızca laptopun sığabileceği modellerin yerine adaptör, mouse gibi tamamlayıcı ürünleri de koyabileceğiniz çantaları almaya özen gösterin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Çanta Türleri

Kılıf (1248)
Klasik (830)
(654)
Postacı (173)
Bavul (23)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Addison (122)
Alone (18)
Apolena (1)
Asus (24)
Bouletta (96)
CampuS (2)
Case Logic (77)
Caselogic (8)
Classone (389)
Codegen (160)
Dark (12)
Dell (49)
(1675)
Everest (1)
EYE (26)
FLAXES (5)
Herschel (3)
Hiper (4)
HP (266)
İncase (2)
Lenovo (6)
M&W (2)
Mcstorey (213)
Msi (9)
MW (2)
NEOPRENE (2)
Nossen (9)
Nuovo (3)
PLM (761)
Port (3)
Samsonite (219)
Snopy (15)
Sony (2)
SPECK (37)
Targus (149)
Thule (74)
Toshiba (5)
Trust (26)
Tucano (10)
Wenger (13)
Wiwu (12)
Xbright (79)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(645)
ve üzeri (928)
ve üzeri (1,001)
ve üzeri (1,014)
ve üzeri (1,026)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL