Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Laptop Etiketleri

için 1,399 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Laptop Etiketi

Gündelik hayatta, iş yaparken ya da kişisel olarak değerlendirilen vakitlerde dizüstü bilgisayarlar çokça tercih edilmektedir. Kolay taşınabilen ve kullanımı pratik dizüstü bilgisayarlar da, işlevsellikleri sayesinde gündelik yaşamda güçlü bir yer edinmiştir. Laptop aksesuarları arasında yer alan çıkartmalar ise, son yıllarda gittikçe popülerleşen ürünler haline gelmiştir. Bir çeşit yapışkanlı etiket olan çıkartmalar ile, laptop yüzeyleri kişiselleştirilebilir duruma gelmiştir. Kişinin tarzını yansıtabilen laptop sticker ürünleri ile, ekran başında geçirilen vakti daha eğlenceli bir hale getirebilmek mümkündür. Çoğunlukla dekorasyon amacıyla tercih edilen laptop sticker baskı ürünleri birçok çeşitte karşınıza çıkabilir. Her türlü dizüstü bilgisayar markası veya modeli için üretilen laptop yapıştırmaları genel olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu ayrım, dizüstü bilgisayarların kapağına yapıştırılan ve laptop klavyesine yapıştırılan etiketlerdir. Kişisel zevk ve ihtiyaca yönelik olan laptop sticker yapıştırma modelleri yalnızca laptop görünümüyle değil, çeşitli faydalarıyla da kullanıcıya katkıda bulunabilir. Çok çeşitli olan laptop sticker küçük modellerde olduğu kadar büyük modeller de üretilmektedir. Büyük modellerle dizüstü bilgisayar kapağı tamamen kaplanabilir; küçük modellerle de çeşitli bölgelere bir set halinde yapıştırılabilir. Özel laptop için çıkartmalar yerlerinden kolayca sökülebilecek ve iz bırakmayacak şekilde üretilir. Uzun dönem boyunca kullanılabilen dizüstü bilgisayar yapışkanları, oldukça hafif ürünlerdir. Dizüstü bilgisayarlarda ağırlık yapmadan veya kalın bir tabaka oluşturmadan yapıştırılabilirler. Son derece hafif olan etiketlerin maksimum ağırlığı 90 gram kadardır. Boyutları ise 8.4 x 5.2 cm’den 24 x 34 cm’e kadar değişiklik gösterebilir. Boyut tercihi yaparken dizüstü bilgisayarınızın modeline ve ölçülerine dikkat etmeniz daha doğru bir seçim için size yardımcı olmaktadır. Siz de daha fazla ürün çeşidi için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir ve tercihinize göre bir laptop sticker baskı modeline yönelebilirsiniz.

Her Tarza Uyumlu Laptop Sticker Modelleri

Her Tarza Uyumlu Laptop Sticker Modelleri

Popüler dizilerdeki temel unsurları barındıran modellerden, çizgi filmlere, eğlenceli veya farklı temalardaki laptop sticker çıkarma ürünlerinden kendi tarzınıza uygun modeli seçerek dizüstü bilgisayarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Zevkinizi yansıtabileceğiniz laptop için çıkartmalar dizüstü bilgisayarınızın çeşitli etkenlerden korunmasına da yardımcı olmaktadır. Klavye için tercih edilen laptop klavye etiketi sayesinde klavye tuşları fazla baskıya ihtiyaç duymadan hassas bir duyarlılık ile kullanılabilir duruma gelmektedir. Klavyedeki tuş takımına zarar vermeden yazı yazmayı kolaylaştıran laptop klavye etiketi ısı, nem ya da sıvı gibi klavyeye zarar verebilecek unsurların da önüne geçerek dizüstü bilgisayarınızın korunmasına katkı sağlamaktadır. Oldukça işlevsel şekilde değerlendirilebilen laptop sticker kaplama yağ, kir ya da toza karşı bir koruyucu katman görevi üstlenerek dizüstü bilgisayarlarda en çok kullanılan tuş takımlarının kirlenmesinin önüne geçmektedir. Diğer bir sticker modeli olan laptop yapıştırmaları da dizüstü bilgisayarın kapağına ya da klavye ile ekran dışında kalan yerlere yapıştırılan etiketlerdir. Bu etiketler, dış görünümde hoş bir hava katmak isteyenler için uygundur. Çeşitli bölgeleri hasar almış, çizilmiş dizüstü bilgisayarlarda kapatılmak istenen bölgelere konumlandırılabilen laptop sticker modelleri, dış yüzeyin korunmasını sağlamaya yardımcı olmaktadır. Dizüstü bilgisayar kapağını tamamen kaplayabilen ya da birden fazla yere yerleştirilen çoklu modeller ile kendi kişisel zevkinizi yansıtabilirsiniz. Kimi laptop sticker kaplama modelleri de suya karşı dayanıklı olacak şekilde de üretilmiştir. Böylece zorlu hava koşullarında, ani yakalanan bir yağışta bile dizüstü bilgisayarınızı güvenle koruyabilmeniz mümkün hale gelir. Dış etkenlerden gelebilecek darbelere karşı da dizüstü bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Ek olarak, gözü yormayan şeffaf laptop sticker modelleri ile, sade ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Şeffaf bir zemine sahip olan bu etiketler sade olduğu için uzun süre kullanıma olanak tanır. Ayrıca, ışığa karşı dayanıklı olarak üretilen laptop yapıştırmaları renk ve canlılığını uzun süre boyunca koruyabilir. Böylece, uzun süreli bir kullanım imkanı sunar. Etiket modelleri, zamanla kenarlarından aşınma ya da kıvrılma yapmaması için özel olarak geliştirilir. Hem görsel hem de yapışkan kalitesi bakımından uzun süre kullanım imkanı sunan laptop sticker baskı ürünleri, sergilediği uzun süreli performans bakımından dikkat çeker.

Rengarenk Laptop Etiket Çeşitleri

Rengarenk Laptop Etiket Çeşitleri

Çeşitli laptop modelleri için üretilen laptop yapıştırmaları uygulama bakımından da pratiktir. Dizüstü bilgisayarınızda değişiklik istediğiniz bölgeyi tespit ettikten sonra etiketin arkasındaki koruma kağıdını çıkarmalısınız. Ardından belirlenen bölgeye hizaladığınız laptop sticker kaplama ürününü yavaş bir şekilde yerleştirmelisiniz. Hava kabarcıkları kalmaması adına yavaş ve dikkatli olarak yerleştirdiğiniz laptop yapıştırmaları ile net bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer ki, yapıştırdığınız laptop sticker içine hava kaçırırsa; oluşan baloncuğu yok etmek için etiketi yeniden sökebilir ve dikkatli şekilde tekrar yapıştırabilirsiniz. Ancak, bu durumda laptop etiketi yapışkanlık gücünü bir nebze kaybedebilmektedir. Bu sebeple etiketi ilk kez yerleştirirken üstünden kart gibi düz bir obje yardımıyla bastırabilirsiniz. Objenin yardımıyla etiketi yapıştırmak; içinden hava kaçmasını engelleyerek net ve düzgün bir görünüm elde edilmesine yardımcı olacaktır. Etiket modellerleri, çoğunlukla kuşe kağıttan üretilmektedir. Kuşe kağıt üzerine tasarlanan laptop üstü sticker modellerini kolayca yapıştırabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca, dizüstü bilgisayarlara yapıştırılan çıkartmalar temizlik açısından da pratiktir. Yapışkanların, kuru ya da hafif nemli bir bez ile temizliğini sağlanabilir. Klavye gibi tozlanması kolay olan bölgelerde tuş takımını tamamen kaplayan laptop klavye etiketi ürünlerinin temizliği de etiketsiz klavyelere nazaran daha pratiktir. Dizüstü bilgisayarın kirlenmesinin ya da zarar görmesini en aza indirgemek adına tercih edilen laptop sticker hijyenik bir kullanım imkanı sunduğu için işlevseldir. Teknolojik ürünlere direkt olarak nemli bir bezle temizlik yapması zor olabilir, hasar verebilir. Ancak laptop sticker suyun dizüstü bilgisayara zarar vermesini engelleyebilir.

Laptop Sticker Fiyatları

Laptop Sticker Fiyatları

Dizüstü bilgisayar kapaklarını tamamen kaplayan modeller olduğu kadar, küçük boyutta üretilen çıkartmalar da vardır. Bu laptop küçük sticker modelleri hem laptop kapağı hem de klavye için uyumlu çıkartmalardır. Çeşitli desenlerde ya da temalarda olabilen yapıştırma modelleri, dizüstü bilgisayarların ölçülerine uygun olacak boyutlarda karşınıza çıkar. Bir laptop üstü sticker tercihinde bulunacaksanız, set halinde sunulan modellere de yönelebilirsiniz. Set halindeki çıkartmalar -çoğunlukla- bir tema ya da konu hakkında çeşitli görsellerden oluşturulmuştur. Çoklu şekilde paketlenmiş olan laptop sticker set modellerini, dizüstü bilgisayarınızdaki müsait yerlere kendi zevkinize göre yerleştirebilirsiniz. Etiket modellerini, yalnızca klavye ya da ekran arkasında değil, dilediğiniz bölgede keyifle kullanabilirsiniz. İster klavyeyi kaplayan, ister birkaç tuş üzerine yerleştirebileceğiniz modelleri dilediğiniz zaman değiştirebilir ve dizüstü bilgisayarınızda farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Ekran başında harcadığınız süreyi daha eğlenceli bir hale getiren laptop yapıştırmaları markalarına ve boyutlarına göre fiyat farkı gösterebilmektedir. Dilerseniz siz de, sayfamızdaki diğer laptop etiketi modellerini inceleyebilir, zevkinize ve laptop modelinize uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Ek olarak, sayfamızda yer alan ürün bilgileri ve yorumları kısmından tercih edeceğiniz modelin özelliklerine göz atabilirsiniz.