Filtreleri Temizle
Marka
Viessmann

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Şekli

Başka bir kelime deneyin

Cihaz Tipi

Başka bir kelime deneyin

Sıcaklık Ayar Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Çalışma Şekli

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Viessmann Termostat

için 5 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Viessmann Termostat

Kombi gibi ısıtma üniteleri kullanıyorsanız eğer; oda sıcaklığının istenilen dereceye geldiğini anlamak ya da oda sıcaklığınızı sabit tutma gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için oda termostatına ihtiyacınız vardır. Viessmann oda termostatı sayesinde, sıkıntısız ve pratik bir şekilde bunları yerine getirebilirsiniz. Viessmann oda termostatı kullanımı modelden modele değişmekle beraber oldukça kolaydır. Satın aldığınız takdirde termostat ile beraber gelen kitapçık sayesinde kurulumu ve kullanımını öğrenebilirsiniz. Sizlerin kolaylığını düşünen Viessman, oda termostatı ürünlerinin hepsinde pratikliği ön planda tutmuştur. Birden fazla model seçeneği ile ihtiyacınıza ve evinize uygun bir oda termostatı sahibi olabilirsiniz.

Viessmann Oda Termostatı ile Odanızın Havasını Kontrol Edin

Viessmann Oda Termostatı ile Odanızın Havasını Kontrol Edin

Viesmann markası, birinci sınıf ham maddeler ile kaliteli ve hijyenik bir üretim yapmaktadır. Bütün Viessmann oda termostatı modelleri, oda sıcaklığınızı sizlerin istediği şekilde ayarlamaya yardımcı olur. Ayrıca oldukça uzun süreli kullanım imkanına sahip olan ürünlerdir. Odanızın havasının belirli bir sıcaklıkta olmasını istiyorsanız; ürünün kolay ve kullanışlı ayar seçenekleri ile bunu sağlayabilirsiniz. Böylelikle o sıcaklık düştüğünde ya da çıktığında kombiniz otomatik olarak onu istediğiniz sıcaklığa geri getirir. Bu şekilde daha rahat nefes alabilirsiniz. En fazla tercih edilen modellerden biri; Viessmann oda termostatı kablosuz seçeneğidir. Bu model; çoğu kombi ile uyumludur ve sıkıntısız çalışabilir. Ürünün üzerindeki LCD ekranda mevcut olan gösterge sayesinde oda sıcaklığını görebilirsiniz. Siz istediğiniz oda sıcaklığını ayarladıktan sonra, sıcaklık o seviyeye ulaşır ve kombiniz kapanır. Bu durumda %30’a varan bir yakıt tasarrufu sağlanır. Sizleri oldukça büyük bir konfora ulaştıran oda termostatları; odanızın havasını kolaylıkla kontrol etmenizi sağlar. Otel ve hastane gibi hizmet yerlerinde de genellikle kullanılan bu oda termostatları, Viessmann markası ile farklı bir kaliteye ve rahatlığa ulaşmıştır. Aldığınız bir ürünün sıkıntısız olması ve sizlere sorun çıkarmaması en fazla beklentinizin olduğu konudur. Viessmann oda termostatı kullananlar özellikle sıkıntısız bir ürüne sahip olduklarına dair oldukça fazla olumlu geri dönüşlerde bulunmuşlardır. Kombinize çok uzak olmayan yerlerde kullanmanızın daha sağlıklı olacağı oda termostatları; sizler için ekonomik fiyatlarla piyasaya sürülmektedir. Kablolu ve kablosuz modelleri de mevcuttur. Her kombi ile uyum sağlamadığı için satın alırken kombiniz ile uyum sağlayıp sağlamadığınıza bakmanız gerekmektedir. Viessmann oda termostatı yorumları kategorilerini incelediğinizde, kullanıcıların daha rahat nefes alabildiklerini ve daha düşük enerji tüketimine sahip olduklarını görebilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ile yüksek kaliteye sahip bir hizmet sunan Viessmann markası, ürettiği oda termostatlarının sizler için maksimum verim kaynağı olmasına özen gösterir. Satın alanların sahip olduğu deneyimleri paylaşması, oda termostatı arayanlar için oldukça yararlı olacaktır.

 Viessmann Oda Termostatı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Viessmann Oda Termostatı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Aradığınız ve kullanacağınız yere kadar değişen Viessmann markalı oda termostatları, oldukça fazla seçeneğe sahiptir. En fazla tercih edilen oda termostatı modellerinden biri; dijital şalt saati özelliğine sahiptir. Günlük ve haftalık programlı olduğu için oldukça pratik ve kolay bir kullanım sağlar. İş yerlerinde ve otellerde oldukça fazla tercih edilen model; önceden ayarlanmış 3 program ile beraber kullanılır. Parti ve ekonomi işletmesi tuşları mevcuttur. Donma koruma işletmesi ile güvenliğiniz en üst düzeyde tutulur. Termostat, 2 adet pil ile de hafızasını korur. Bir başka tercih edilen model de; Viessman oda termostatı kablolu seçeneklerinden biridir. Bu oda termostatı, Bimetal sıcaklık algılayıcı özelliğine sahiptir. +3 ve -3 derece sıcaklık algılama toleransı mevcuttur. Manuel düğmesi sayesinde 5 ile 30 derecede aralığında sıcaklık ayarı yapılabilmektedir. Viessmann markası; daha az yakıt gideri ve ısıtılan mahallerdeki maksimum konforu sağlamak için en üst kaliteli oda termostatlarını sizlere sunmaktadır. Viessmann oda termostatı kurulumu genellikle yetkili kişiler tarafından yapılması uygun görülen bir durumdur. Kurulduktan sonra ise ürün oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Mevcut ekran ile her şeye kolayca hakim olabilir, istediğiniz sıcaklığı kolayla ayarlayabilirsiniz. Viessmann oda termostatı kablosuz ve kablolu olmak üzere iki farklı özelliğe sahiptir. Oda termostatları, dilediğiniz sıcaklığa ulaştığında kombinizin kapanmasını sağladığı için hem sizleri yormaz, hem de minimum elektrik kullanımı sağlar. Ev için kullanacak olanlar, çoğu Viessmann oda termostatında mevcut olan özellik ile zamansal olarak oda sıcaklığını ayarlayabilir. Evde olmadığınız ve eve geldiğiniz zamanlarda farklı oda sıcaklığı kullanabilir, enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Viessmann oda termostatı fiyatları modele ve özelliklere göre değişmektedir. Uzun ömürlü bir ürün olacağını göz önüne alarak alınan konfor ve hizmete oranla; Viessmann markası ekonomik fiyatlandırma stratejisine uymaktadır. Viessmann’ın ürettiği oda termostatları modelleri; oldukça minimal ve modern bir görünüşe sahip oldukları için ev içerisinde kötü bir görüntü yaratmaz, uyum sağlar.

Viessmann Oda Termostatı Elektrik Tasarrufu Yapmanızı Sağlar

Viessmann Oda Termostatı Elektrik Tasarrufu Yapmanızı Sağlar

Fazla sıcaklığı önleyen Viessman markalı oda termostatları, gereksiz kombi kullanımının, dolayısıyla gereksiz elektrik kullanımının önüne geçer. En fazla tercih edilen ekonomik fiyatlı Viessmann oda termostatı kablolu modellerinden biri; oldukça minimal ve modern bir tasarıma sahiptir. Beyaz bir rengi olduğu için göze batmaz ve oldukça kibar bir görünümü vardır. Bağlı olduğu kombiyi açma ve kapama özelliğine sahip olan bu oda termostatı, ayarladığınız dereceyi geçen sıcaklıklarda kombinizi kapatır ve %30’a varan enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Viessmann markasının üretmiş olduğu kaliteli oda termostatları ev, iş yeri, hastane ve otel gibi yerlerin dışında; depolarda da çok fazla kullanılmaktadır. Viessmann oda termostatı kullanımı oldukça pratik olduğundan; bazı depolanacak ürünlerin belirli bir sıcaklıkta kalması için, bu oda termostatları kurtarıcı bir görev üstlenmektedir. Viessmann markalı oda termostatına sahip olanların en fazla olumlu yorum yaptığı şey; sıkıntısız ve uzun ömürlü modellerin marka bünyesinde bulunmasıdır. Uyumadan önce ve uyuduktan sonra farklı sıcaklıklara sahip bir oda istiyorsanız; bu termostatlar sizlerin en iyi arkadaşı olabilir. Programlanması mümkün olan termostat modelleri; uzun vadede oldukça fazla konfor ve zaman kazandırırken, yakıt tasarrufuna da yardımcı olur. Viessmann markasının ürettiği oda termostatları pil ile çalışmaktadır. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olduğu için, aldıktan hemen sonra rahatlıkla kullanabilir, kullandığınız yerdeki havanın istediğiniz dereceye gelmesi ile konforunuzu maksimize edebilirsiniz. Kalitesiz bir oda termostatı; fazla yakıt tüketimine mal olabilir. Bu yüzden Viessman, yüksek kalite ile üretim yapmakta ve vadedilen özellikleri yerine getirmektedir. Viessmann oda termostat fiyatları genel anlamda ekonomik olmakla beraber değişmektedir. LCD ekrana sahip olup olmaması gibi farklı özelliklere göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Sizler de ihtiyacınız olan Viessmann kalitesi ile oda termostatına sahip olmak için; sayfamızı ayrıntılı bir şekilde gezebilir, fiyat ve model detaylarını inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda Viessmann oda termostatı yorumları ve değerlendirmeleri de daha kolay fikir edinebilmeniz amacı ile sayfamızda bulunmaktadır. Farklı seçeneklere ulaşmak istiyorsanız Termostat kategorisine göz atmayı unutmayın.