Filtreleri Temizle
Marka
Bosch

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Şekli

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cihaz Tipi

Başka bir kelime deneyin

Çalışma Şekli

Başka bir kelime deneyin

Sıcaklık Ayar Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Tatil Fonksiyonu

Başka bir kelime deneyin

Pil

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Dış Hava Sensörü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bosch Termostat

için 14 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bosch Oda Termostat

Termostat bir odanın sıcaklığını kombiniz aracılığıyla dilediğiniz gibi ayarlamanızı sağlayan bir kontrol aracıdır. Teknolojinin getirdiği yeniliklerle artık termostatlar odanın sıcaklığına göre kendilerini belli aralıklarda ayarlayabiliyor, oda fazla soğuduysa devreye girerek belli bir sıcaklığa geldiğinde kapanarak enerjiden de tasarruf sağlar. Doğaya saygısını daima koruyan ve enerji tasarrufunu savunan Bosch, termostat denince de akla önce gelen markalardan biri. Bosch termostat ileri teknolojisi ve kalitesiyle kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor.

 Termostat Çeşitleri

Termostat Çeşitleri

Bosch oda termostatları Bosch termostat kablolu ve Bosch termostat kablosuz olmak üzere iki ayrı kategori de inceleyebilirsiniz. Bunun dışında on/off termostatlar, modülasyonlu termostatlar, analog ve dijital termostatlar da özelliklerine göre ayrı olarak kategoriye bölünebilir. Öncelikle kablolu veya kablosuz arasındaki farklara göz gezdirmek gerekirse; kablolu termostatlar gerekli enerjiyi bir kablo aracılığıyla kombiden aldıklarından ekstra bir kablo kirliliği kimi zamanda en kolay yol olduğundan dolayı kabloyu duvardan geçirmek için, iş duvar delmeye kadar gidebilir. Bu da kimi zaman rahatsız edici bir görüntü oluşturabilir. Ancak kablolu termostatların avantajları çalışmak için asla bir pile enerji duymazlar, gerekli gücü kombiden alırlar ve herhangi bir bağlantı sorunu ile karşılaşmamanızdır. Aynı zamanda uygun fiyatları ile her zaman ekonomiktirler. Bosch oda termostatı kablosuz kablo olmadığında herhangi bir görüntü kirliliği oluşturmaması bir artıdır. Ayrıca kablosuz termostatları dilediğiniz gibi odadan odaya değiştirebilirsiniz. Kablolu gibi sabit değildir. Farklı avantaj ve dezavantajlara sahip olan kablolu ve kablosuz termostatlar sonuç olarak verimlilik açısından eşit seviyededirler. Farklı ürün seçenekleri ve ekipmanlar için ısıtma ve soğutma sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Ayarlanabilir Teermostatlarla Kombinizin Varlığını Unutun

Ayarlanabilir Teermostatlarla Kombinizin Varlığını Unutun

Analog termostatlar artık yerlerini dijital termostatlara bıraksa da ekonomik olmaları sebebi ile analog termostatlar da kullanılmaya devam ediyor. Temelde dijital ve analog termostatlar aynı amaca hizmet ediyorlar.Bosch dijital termostat analog termostatlara göre daha hassas bir ölçüm özelliğine sahiptir. Örneğin analog termostatlar 2-3 dereceye kadar değişimleri algılayabilirken dijitaller 0,5 derecelik bir değimi dahi fark ederler. Dijital termostatlarda bulunan haftalık tasarruf programlarıyla en yüksek derece de verimi elde edebilirsiniz. On/off yani aç/kapa Bosch kombi termostat modellerinde ise sadece açma kapama kısmı ile tasarruf sağlar. Ayarladığınız sıcaklık değerine göre kombiniz o değere ulaştığında kapan komutunu yollarken, sıcaklık belli bir değerin altına düştüğünde açıl komutuyla çalışmaya devam eder. Modülasyonlu termostatlarda kombinin kapasitesine göre yeterli ısı üretilmesini sağlar. Kombiyi yazlık-kışlık moda göre ayarlayabilir. Yani modülasyonlu termostat modelleri size kombinizin varlığını bile unutturabilir. Bosch termostat fiyatları ve termostat modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Termostat Kullanım Kılavuzu

Termostat Kullanım Kılavuzu

Bosch termostat kullanımı tercih ettiğiniz modelin prensibine göre değişiklik göstermektedir. Teknoloji getirdiği yeniliklerle artık termostatları sizin ayarlamanıza dahi gerek kalmadan, odanın sıcaklığına göre gerekli ısıya kendini en iyi şekilde optimize edebilmektedir. Tabii dijital ve analogların kullanım prensipleri tamamen birbirinden farklıdır. Genellikle Bosch oda termostat kullanımları kombi üzerinde yazan sudan bağımsızdır. Örneğin 60 derece olarak su sıcaklığı, hava sıcaklığı için termostatınızdan 23 dereceye ayarlıyorsunuz. Kombiniz 50 derecede sabit tuttuğu su sıcaklığıyla beraber, hava sıcaklığını 23 dereceye kadar düşürecektir. 23 derece olduğunda kombi duracaktır. Böylelikle enerjiyi verimli bir şekilde kullandığınızdan faturanızda belli bir tasarruf sağlayabileceksiniz. Termostat satın alırken özellikle uyumlu olduğu kombilere dikkat etmeniz büyük önem taşımaktadır. Her termostat bütün kombilerle uyum sağlamaz. Beğendiğiniz kombinin ayrıntılarında uyumlu kombilerin modelleri yazar. Sayfamızdan dilediğiniz kombini yakından inceleyebilir, kombinizle uyumlu olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bosch oda termostat fiyatları modelden modele farklılık gösterdiğinden sayfamıza göz atarak kendinize en uygun termostatı bulabilir, fiyatları ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.