Filtreleri Temizle
Marka
Buderus

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Şekli

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cihaz Tipi

Başka bir kelime deneyin

Çalışma Şekli

Başka bir kelime deneyin

Sıcaklık Ayar Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Buderus Termostat

için 11 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Buderus Termostat

Isıtma veya soğutma sistemleri ile birlikte kurularak ortamdaki sıcaklığın istenilen düzeyde ayarlanmasına yardımcı olan ve hem ısıtma işlemi hem de soğutma işlemi için birbirinden farklı modelleri bulunan Buderus termostat ev ortamındaki sıcak-soğuk dengesini çok daha kolay bir şekilde ayarlamanızı sağlıyor. Kombiden ayrı olarak kullanılan ve portatif yapısıyla dikkat çeken Buderus termostat kullanımı oldukça basit olması nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Ev içerisinde oldukça fonksiyonel olan Buderus kombi termostat kullanımı hem ortamdaki sıcaklık değerinin kolay bir biçimde ayarlanmasını hem de kombi ile uğraşmadan çok daha basit bir şekilde ısı dengesini sağlamanızı mümkün kılıyor.

Dokunmatik Ekranı ile Yeni Nesil Teknoloji Buderus Termostat

Dokunmatik Ekranı ile Yeni Nesil Teknoloji Buderus Termostat

Genel olarak ev ve ofis ortamlarında sıkça kullanılan ve kombi üzerinden ayarlama yapma sorununu ortadan kaldıran termostatlar genellikle benzer tasarımlara sahip dış görünümleri ile biliniyor. En gelişmiş termostat modellerinden biri olarak karşınıza çıkan ve dokunmatik ekranlı yüzeyi sayesinde ortamın ısı ayarını düzenlemenizi sağlayan Buderus termostat kurulumu oldukça basit olması sebebiyle en çok tercih edilen modeller arasına giriyor. Şık tasarımı ile duvarınızda mükemmel bir görüntü oluşturan dokunmatik modeller, birbirinden fonksiyonel özellikleri ile de dikkat çekiyor. Birçok kombi modeli ile uyumlu olması sayesinde kombinizi değiştirseniz dahi kullanabileceğiniz termostat, hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Kırılmalara ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olan dokunmatik cam, termostatın zarar görmesini ve buna bağlı olarak ek maliyete sebep olmasını engelliyor. Oldukça hafif olan ve duvara montaj yapılarak az yer kaplaması sağlanan ürün, hem uzaktan kumanda hem de akıllı telefonun sayesinde kontrol edebileceğiniz bir özelliğe sahiptir. Buderus MyMode mobil aplikasyonunu telefonunuza indirerek dilediğiniz zaman kombi ayarlarını değiştirebilir, zaman ayarlı çalışma sistemi oluşturarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Böylece hem termostatın hem de kombinin daha efektif kullanımını sağlayabilirsiniz. İnternet bağlantısına da sahip olan termostat, yine kendi aplikasyonu üzerinden evde olmadan dahi kontrol edilebiliyor. Bu özellik size evinize gelirken kombi ayarlarını değiştirerek, dilediğiniz ısı düzeyinde olması avantajını sunuyor. Aynı zamanda internet bağlantısı Buderus termostat kablosuz kullanım özelliğinin en gelişmiş versiyonu olarak nitelendiriliyor. Buderus termostat ayarlama ekranı oldukça sade bir tasarıma sahip olmasıyla çok fazla bilgi gerektirmeyen bir kullanım olanağı tanıyor. Evde çocuklarınızın dahi zorlanmadan kontrol edebileceği basit ara yüzü sayesinde ön plana çıkan modeller, sadeliğin fiziksel boyuta bürünmüş halini temsil ediyor. Hem termostat üzerinden hem de kumanda vasıtasıyla ayarlayabileceğiniz zamanlama özelliği sayesinde, kullanıcılara daha tasarruflu bir kullanım sunuluyor. Şık tasarımıyla evinizin en güzel aksesuarlarından biri olarak niteleyebileceğiniz Buderus termostat fiyatları her bütçeye uygun seçenekleriyle ihtiyacınızı karşılarken bütçenizi zorlamamanızı garanti ediyor.

 Buderus Termostat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Buderus Termostat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Isıtma ve soğutma sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışan ve bu sistemlerin kontrol edilmesini kolaylaştıran termostatlar, kullanım alanına göre iki farklı çeşide sahiptir. Her iki sistemin ihtiyacına göre farklı yapıda olan bu termostatlar görünümleri itibarıyla birbirleriyle benzerlik göstermektedir. Sundukları özelliklerle kullanıcıların hem ev hem de ofis ortamında hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan modeller, günümüz teknolojisinin günlük hayattaki en verimli ürünlerinden biri olarak ilgi görüyor. Buderus termostat bağlantısı sisteminize hem kablo aracılığıyla hem de kablosuz iletim sayesinde yapılabilir. En önemli özelliklerinden biri termostattaki vanalarla birlikte mükemmel bir uyum sağlamasıdır. Evinizdeki tüm peteklerin üzerine takabileceğiniz bu vanalar tek bir termostat ile kontrol edilebiliyor. Bu sayede oturduğunuz yerden hiç kalkmadan, tüm odalardaki ısı düzeyini telefonunuzdaki bir uygulama sayesinde düzenleyebiliyorsunuz. Eco-Bar özelliği sayesinde günlük tüketim ve verimlilik verilerini inceleyerek, daha etkin bir kullanımı nasıl sağlayacağınıza dair fikir edinebilirsiniz. Coğrafi konum algılama özelliği, siz evde bulunduğunuz zamanlarda konumunuzu algılayarak ortamın sıcaklık ayarlarını otomatik olarak yönetiyor. Bu sayede fazladan enerji harcamanın önüne geçilerek bütçenizden tasarruf sağlamanız mümkün oluyor. Modülasyon özelliği; oda sıcaklığı belirlenen düzeye geldiği taktirde, termostattın cihazı otomatik olarak kapatıp açmasını sağlıyor. Bu özellik cihazınızın sürekli çalışmasını engelleyerek oluşabilecek hata ve problemlerin önüne geçiyor. Buderus kombi termostat ayarı hem fiziksel hem de kablosuz bağlantıyla yapılabiliyor. Buderus termostat RC10 modeli bu özelliklerin birçoğunu yapabileceğiniz tasarımıyla en çok talep gören çeşitler arasında yer alıyor. Birbirinden farklı tasarımlara sahip ve fonksiyonel özellikleri ile tüm kullanıcıların beğenisini toplamayı başaran Buderus, evinizin havasını dilediğiniz şekilde değiştirmenize yardımcı olmaktadır. Buderus termostat modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca yine sayfamızdan dilediğiniz modeli satın alabilir, kolaylık sunan yapısıyla dikkat çeken termostat ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Buderus Termostat Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Buderus Termostat Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Isıtma ya da soğutma sistemlerinden herhangi birine sahip olan her evin ya da çalışma ortamının ihtiyacı olan ürünler arasında bulunan termostatlar, birçok açıdan önemli bir konumda yer alıyor. ‘Buderus termostat nasıl kullanılır?’ sorusunun yanıtını bulmak için sayfamızı detaylıca inceleyebilirsiniz. Fakat genel itibarıyla kullanımları oldukça kolaydır. Kombi ayarlarını bulunduğunuz odadan ya da oturduğunuz koltuktan kolayca yapmanıza imkan tanıyan termostatlar, küçük boyutları ve hafif yapıları sayesinde oldukça az yer kaplar. Genel olarak duvara bir vida yardımıyla ya da yapışkan bantlar sayesinde konumlandırılan ürünler, zorlanmadan ulaşabileceğiniz bir yükseklikte bulunmalıdır. Bir termostat ayarını yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri; oda sıcaklığı ayarı yaparken termostat üzerinde bulunan göstergenin odanın içerisinde oluşturulacak sıcaklık derecesini göstermesidir. Bu oldukça dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Çünkü termostat üzerinden yaptığınız ayarlama ile kombinin su sıcaklığı birbiriyle aynı olmayacağı için çok yüksek sıcaklıklar seçmeniz kombinin çok yoğun çalışmasına ve problem oluşmasına neden olabilir. Buderus termostat ayarı kullanma klavuzunda açık bir şekilde tarif edilmektedir. Dilerseniz kılavuzdaki talimatları takip ederek de doğru ayarlamalar yapabilirsiniz. Termostatın ilk kurulumu esnasında saat ve tarih ayarlarını doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Bunun en önemli nedenlerinden biri, termostatı akıllı telefon ile uzaktan kontrol ederken ya da zamanlama ayarlarını yaparken sorun yaşamanızın engellenmek istenmesidir. Ürün üzerinde bulunan LCD ekran tüm ayarlamaları ve bilgileri görmenizi sağlar. Ayrıca termostatta bir sorun oluşması halinde bu ekran sayesinde bir kod gösterilir. Kullanma kılavuzunda yer alan bölümde yazan kodun hangi hatadan kaynaklandığını ve çözümü için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini öğrenebilirsiniz. ‘Buderus termostat nasıl çalışır?’ kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biridir. Kombi cihazınız ile kablolu bağlantı yapılarak tanıtılan ürün aslında bir kumanda işlevi görür. Kombi üzerinde düğmeler vasıtasıyla yapabildiğiniz işlemleri ve çok daha fazlasını, kombiye dokunmadan yapmanızı sağlar. Tatile gittiğinizde dahi termostat üzerinden zaman ayarlı ısıtma ya da soğutma kontrolünü kullanarak evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Buderus termostat tavsiye isteğinde bulunan kullanıcılar, Termostat kategorimizde bulunan yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek daha sağlıklı fikir sahibi olabilir.