Filtreleri Temizle
Marka
General

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Şekli

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Sıcaklık Ayar Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Cihaz Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

General Termostat

için 51 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

General Termostat

Özellikle kış aylarında soğuk havaların etkisi vücudunuzda hissedilmeye başlıyor. Yaşam alanlarınızı ısıtırken daha kontrollü olmanızı sağlayan General termostat seçenekleri sayesinde evinizde mevsim normallerinin üstünde sıcaklıklara hazır olun. Kombi ve benzeri ısıtma sistemlerine eklenerek ortam sıcaklığını istenile seviyelerde tutmayı sağlayan oda termostatları ev gereçleri üretiminde devleşmiş General kalitesiyle sizlerle buluşuyor. General oda termostat seçenekleri yenilikçi teknolojilerle her geçen gün daha kuvvetli hale gelirken sıcacık odalarınızın huzuru artıyor.

General Termostat ile Evinizi Akıllı Teknolojilerle Isıtın

General Termostat ile Evinizi Akıllı Teknolojilerle Isıtın

Ürettiği termostatlarla yalnızca evlerde değil ticari alanlarda, küçük endüstriyel binalarda, termal ve zone vanalarda, pompalarda, fanlarda ve petrol brülörlerinde sıcaklığı kontrol altında tutarak enerji tasarrufuna sağlayan General akıllı teknolojilerle geliştirdiği oda termostatlarıyla evinizin veya diğer yaşam alanlarınızın sıcaklığını nerede olursanız olun kontrol altında tutmanızı sağlıyor. General marka termostat seçenekleri arasında en yenisi olan akıllı termostatlar Wi-Fi bağlantısı yoluyla diğer akıllı cihazlarınızdan kontrol edilebildiği gibi manuel olarak da ayarlanabiliyor. Belirlenen oda sıcaklığının sabit kalmasını sağlayarak enerji tasarrufu yapan General akıllı oda termostatları konum özelliği sayesinde evde değilken bile ev sıcaklığını kontrol edebilmenizi sağlarken günlük ve haftalık olarak ortam sıcaklığını belirlemenizi mümkün kılan moduyla uzun vadeli sıcaklık sunuyor. Ev modu, dışarı modu, uyku modu, konum modu, program modu ve manuel mod olmak üzere altı farklı programıyla kullanıcının maksimum memnuniyetini amaçlayan General akıllı termostatlar geçmiş çalışma ve sıcaklık verilerinizi kayıt altında tutarak size raporlar sunuyor. Akıllı General termostat kablosuz ve kablolu modellerden farklı olarak ayrıca hava durumu özelliğiyle dikkat çekiyor.

General Termostat ile Bağlarınızdan Kurtulun

General Termostat ile Bağlarınızdan Kurtulun

Farklı ortamlarda sıcaklığın kullanıcının istediği seviyede kalmasını sağlayarak ısı tasarrufu sağlamasının yanı sıra kullanıcının konforunu da artıran General termostatlar evlerde, işyerlerinde ve çeşitli işletmelerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Markanın yenilikçi ve özgürleştirici teknolojilerinden biri olan General oda termostat kablosuz modeller sizi kablo derdinden kurtarıyor. Açma kapama bağlantıları olan her kombiyle uyumlu olan General kablosuz termostatlar kolay ayarlanmayı sağlamak için geniş LCD Backlight ekranıyla size yol gösterirken; kimi seçenekler düğmeli kontrol paneliyle kimi kablosuz General termostatlarıysa dokunmatik kontrol panelleriyle işlem yapıyor. Yeni teknolojilerin sıkı bir takipçisi olan General ürettiği kablosuz kontrol panellerinde pil göstergesi, tuş kilidi, haftalık ya da günlük program gibi özelliklere yer veriyor. Farklı modlara sahip olan General kombi termostat kablosuz ürünlerinde özellikle konfor, ekonomi ve tatil modlarını kullanarak kullanıcıların ihtiyaç değişikliklerine güçlü çözümler sunuyor. Hassas sıcaklık ölçümüyle hataya yer vermeyen General kablosuz termostatlarla konforlu bir kış sizleri bekliyor.

General Termostat ile Klasiklerin Kalitesi Bir Başka

General Termostat ile Klasiklerin Kalitesi Bir Başka

Yeni teknolojiler daima bir önceki teknolojileri örnek alarak ilerler. Bunun bilinciyle güncellediği ürünlerine eklediği inovatif çözümlerle alışılagelmiş kullanışlı özellikleri bir araya getirerek daha güçlü bir kablolu oda termostatı deneyimini size sunuyor. General oda termostatı kablolu seçenekleri LCD ekranlarıyla kullanıcının kolay ayarlama yapmasını mümkün kılarken dokunmatik tuşlar, pil durumu göstergesi, hassas sıcaklık ölçüm, sıcaklık kalibrasyon ayarı gibi özellikleriyle size kullanım kolaylığı ve yenilik sunmayı ihmal etmiyor. Kombi ısıtma bölmelerine giden suyun ısıtma tesisatına giden bölümünü kontrol eden kablolu General kombi termostatları oda sıcaklığınızı sabit tutarken size geleneksel bir güven vermesi açısından avantajlı oluyor. Fanlı ısıtma ve soğutma sistemlerine sahip evlerde sıcaklık ve soğukluk ayarlaması yapmak isteyenlerin tercihi General FanCoil termostatlar tıpkı General kombi termostat çeşitleri gibi kolay kullanım sağlayan LCD Backlight ekrana sahip oluşları ve 3-4 farklı kademe hız ayarıyla evinizde ihtiyaç duyduğunuz havayı yaratıyor. Birbirinden kullanışlı General oda termostatlarının farklı modellerini ayrıntılı incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Diğer termostatları da incelemek için Termostat kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.