Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Termostat

için 17 sonuç bulundu.
Bağlantı Şekli seçiniz

Baymak Termostat

Genel olarak elektrikli cihazlarda bulunan termostatlar hayatınızın her alanında var olmaya devam ediyorlar. Termostat temelde sıcaklığı sabit tutmak veya ayarlamak amacıyla kullanılsa da klima, kombi gibi aklınıza gelebilecek pek çok elektrikli alette de görülebilmektedir. Sunduğu çeşitlilik ile termostat işlevine yeni bir bakış açısı getiren Baymak termostat, sizleri pratik ve kullanışlı modelleriyle karşılamaktadır.

Baymak Termostat ile Ekstra Faturalardan Kurtulun!

Baymak Termostat ile Ekstra Faturalardan Kurtulun!

Termostat ve diğer alanlarda sunduğu ürün yelpazesiyle Baymak, zengin model çeşitliliğine sahiptir. Pek çok faydasının yanı sıra başta doğalgaz olmak üzere elektrik kullanımına getirdiği çözüm sayesinde enerji tasarrufu yapmanızı sağlamaktadır. Elektrik faturanıza yansıyan bu pozitif etki ile oda sıcaklığınızı sabit tutarken ekstra gelecek faturalardan Baymak termostat ile kurtulabilirsiniz. Özellikle soğuk kış günlerinde odada bulunduracağınız bir termostat ekonominize yardımcı olacaktır. Pratik ve kolay kullanımlarıyla her eve lazım Baymak kablosuz termostat veya kablolu modeller arasından ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Taşınmaya elverişli kablosuz modeller kullanım açısından pratik çözümleriyle sizleri karşılamaktadır. İhtiyacınıza yönelik olarak hizmetinize sunulan modeller her bir üründe pratik çözümleriyle karşınıza çıkmaktadır. Eviniz, ofisiniz ve diğer yaşam alanlarınız için termostat seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de enerji verimliliği sağlaması ve bunu sürekli bir hale getirmesidir. Bu noktada sizi anlayan ürün modelleriyle Baymak, farklılık yaratmaktadır.

Baymak Termostat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Baymak Termostat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bulunduğu ortamı sabit bir sıcaklıkta tutmasıyla ısı kayıplarını minimal seviyeye düşüren termostatlar kombilerin vazgeçilmezidir. Kısa ve uzun vadede yüzünüzü güldürecek işlevleriyle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Taşınmaya elverişli bu cihazlar verimlilik odaklı tasarlanmıştır. Baymak, termostat ve diğer alanlarda görülen ürün çeşitliliğiyle öne çıkmaktadır. Tercih edilen modellerine bir yenisini ekleyerek akıllı termostatlarını sizlerle tanıştırmaktadır. Baymak kombi termostat bağlantısı sayesinde, ürün taşınabilir olmakla beraber ekstra ısı hassasiyetine sahiptir. Programlanabilme özelliği sayesinde uzaktan ayarlanabilir. Evde bulunmadığınız zamanlarda bu özellik ile rahat edebilirsiniz. 6 programa kadar ayarlama yapabilir akıllı cihazınız ile uzaktan seçim de yapabilirsiniz. Dilerseniz zaman programlama özelliği ile gün içerisinde veya diğer zamanlarda da ekstra maliyetlere karşı Baymak termostat ile önlem alabilirsiniz. İşlevselliğinin yanı sıra estetik bakımdan da göze hitap eden modeller fazla yer kaplamazlar. Böylece evinizde alandan tasarruf edebilirsiniz. Pratik kullanımları ile Baymak termostat ayarı kolayca yapılabilir. Dijital ekranı sayesinde modern görünüme sahip yuvarlak veya kare olarak da bulabileceğiniz termostatlar ayrıca aydınlatma özelliği ile gözünüzü yormaz. Baymak kablosuz oda termostat fiyatları için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Baymak Termostat ile İnovatif Çözümler

Baymak Termostat ile İnovatif Çözümler

Termostatlarla benzer işlev için kullanılan termostatik vanalar, normal vanaların aksine ekstra enerji tasarrufu sağlar. Termostatik vanalar bulunduğu her bir odayı istediğiniz sıcaklığa ayarlama imkanı sunar. Kullanışlı ve pratik vanalar ile ekstra konforlu bu alana Baymak ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Rahatınıza odaklı ürünler başta enerji olmak üzere pek çok açıdan kullanışlıdır. Baymak termostatik vana dereceleri üzerinde bulunan rakamlar sayesinde kolay bir şekilde ayarlama yapabilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde güvenebileceğiniz Baymak rahatlığını her an hissedebilirsiniz. Ürün modelleri, çalışma sıcaklığı, basınç özellikleri ve daha fazlası için sayfamıza göz atabilirsiniz. Detay ve teknik özelliklerini inceleyerek ürün modellerini keşfedebilir ve termostatik vanalar ile Baymak ürün ailesini yakından tanıyabilirsiniz. Termostatların sağladığı akıllı ısı transferi ve uzun süreli kullanıma uygunluğu ile içiniz rahat edecektir. Eviniz için en uygun termostat, termostatik vana ve diğer ürün seçenekleriyle hizmetinizde olan marka yenilikçi modellerini sizlerle paylaşmaktadır. Isı transferi ve programlanabilme özelliği ile sadece parmaklarınızı kullanarak evinizin ısısını ekstra fatura ödemeden ayarlayabilirsiniz. Termostat kategorimiz üzerinden geniş ürün yelpazemize göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Baymak
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Buderus (38)
General (64)
Bosch (49)
Vaillant (43)
Viessmann (14)
Cosa (12)
Baymak (17)
Mars (83)
Honeywell (47)
Siemens (40)
E.C.A. (38)
Danfoss (32)
Rcon (28)
Imit (18)
Syntech (15)
Smallart (11)
In-Therm (7)
Protherm (6)
Redblue (4)
Anself (3)
Inferno (3)
Lexcia (3)
Rehau (3)
Ariston (2)
Termolog (2)
Westterm (2)
Aldağ (1)
Alpsmart (1)
Blauberg (1)
Campini (1)
Daikin (1)
Devi (1)
Devireg (1)
Dixell (1)
Heat Plus (1)
Ittcialx (1)
Schnell (1)
Sunvic (1)
Tecasa (1)
Thermex (1)
Warmhaus (1)
Wika (1)
York (1)
Özmak (1)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bağlantı Şekli

Kablosuz (16)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Çalışma Şekli

(9)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL