Filtreleri Temizle
Marka
Danfoss

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Şekli

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cihaz Tipi

Başka bir kelime deneyin

Sıcaklık Ayar Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Danfoss Termostat

için 13 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Danfoss Termostat

Yüksek teknolojisi ile evinizde konforu yaşatan Danfoss termostat, kontrolü size veriyor. İster sıcak, ister serin. İstediğiniz modu seçin, programı ayarlayın ve gerisini tamamen ona bırakın. Konutunuzdaki sıcaklık derecesini ayarlamanıza yardımcı olan bu termostat, hassas ayar sistemi ve son teknoloji ile entegre birbirinden farklı modelleri ile evinize üst düzey konfor getirecek.

Danfoss Termostat ile Sade Kullanım

Danfoss Termostat ile Sade Kullanım

Danfoss termostat kullanımı bakımından oldukça kolay. Elektronik, radyatör termostatları veya döşemeden ısıtmayı kolayca bulunduğunuz her yerden uygulama aracılığı ile kontrol edebilirsiniz. Termostatınızı programlamak için bluetooth teknolojisi kullanarak bu işlemi 10m mesafede gerçekleştirebilirsiniz. Modellerde bulunan 180 derece döndürebilme imkanına sahip ekranlar sayesinde ekranı her açıdan okuyabilir, kolayca sıcaklığı görebilirsiniz. Kolay ve hızlı kurulumu ile birkaç dakika içerisinde kullanıma hazır olan termostatı; sadece telefon üzerinden değil, manuel ayarlarla da kontrol edebilirsiniz. Merkezi kontrolör ile maksimum otuz termostatı bir noktadan kontrol edebilirsiniz. Danfoss termostat ayarları sizlere çeşitli seçenekler sunarak hayatınızı kolaylaştırır. Danfoss termostat saat ayarı ile gününüzü planlayabilir, evinizin içindeki iklimlendirmeyi günlük programınıza göre yönetebilirsiniz. Siz evinizde değilken evinizin sıcaklık derecesini 17 derecede sabit tutabilirsiniz. Uzun bir tatile gittiğinizde ise tatil modunu kullanıma açarak kolaylıkla tasarruf sağlayabilirsiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da kendiniz evinizde vakit geçirirken konfor modunu devreye alarak optimum sıcaklığı sağlayabilirsiniz. Gün içinde veya geceleri uykuda olduğunuz saatlerde cihazınızı tasarruf moduna alabilirsiniz.

Danfoss Termostat ve Fırsat Dolu Modeller

Danfoss Termostat ve Fırsat Dolu Modeller

Danfoss termostat kablosuz internet bağlantısı ile kontrol edebileceğiniz termostatlara sahiptir. Merkezi kontrolör ile birlikte kullanabilme olanağı bulunduran Danfoss bağlantılı termostat, elektronik radyatör termostatıdır. Düşük pil ve sinyal eksikliğinde size uyarı veren termostatın iki yıl pil ömrü vardır. Evinizde açık pencere tespiti yapabilen termostat, çocuklarınızın güvenliği için çocuk kilidi taşır. Donmaya karşı koruma özelliğine sahiptir. Olası durumlarda buz ve kar eritmesi fonksiyonu vardır. Dijital oda termostatları modern tasarımlarının yanı sıra yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlar. Kolay okuma imkanı veren led ekrana sahip dijital oda termostatı, görüş bozukluğu yaşayanlar için arka aydınlatma ile geliştirilmiştir. Kullanıcıların seçimine sunulan sıcaklık derecesi alt ve üst butonlarla hassas şekilde ayarlanabilir. Danfoss oda termostatı aracılığı ile celcius veya fahrenheit ölçütlendirmesiyle sıcaklık değerini istediğiniz şekilde görüntüleyebilirsiniz. Özellikleriyle birbirinden ayrılan birçok model arasında Danfoss termostat fiyat açısından kullanıcılara geniş bir yelpaze sunuyor. Sitemizde kullanım türünüze göre bulabileceğiniz birçok modeli inceleyip kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra kolayca satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Danfoss Termostat Modları ve Ayarları

Danfoss Termostat Modları ve Ayarları

Danfoss termostat ayarı kolayca kullanıcı tarafından yapılabilen modellere sahiptir. Oda termostatınızla ayarlamalar yapabilir, ritminizle oda ikliminizi bir noktada buluşturabilirsiniz. İşten eve geldiğinizde aktif edebileceğiniz ev modunu eğer dışarıya çıkacaksanız dışarıda moduyla değiştirebilirsiniz. Termostat üzerinde bulunan mod tuşlarını kullanarak bu işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Danfoss oda termostatı özellikleri bakımından kullanıcı dostu bir termostattır. Evde modu tuşuna her bastığınızda geçerli ısıtma süresini uzatırsınız. Eğer erken uyuyacaksanız uyku modunu aktif ederek sıcaklığı düşürebilir, gereksiz masraftan kaçınabilirsiniz. Radyatör vanasında seyahat programını uygulayabilirsiniz. Okları kullanarak modlar arasında geçiş yapabilir, gidiş ve dönüş tarihinizi ayarlayabilirsiniz. Siz tatile çıktığınızda gereksiz enerji kullanımını engelleyen seyahat programı, eve döndüğünüz tarihte evinize adım attığınızda sıcaklığı yükselterek eski haline getirir. Danfoss oda termostatı fiyatı düşürür faturanızda sürprizler yaşatmaz.Radyatör vananızda tüm gün ve gece boyunca 21 derece sabit sıcaklık sağlayan P0 modunu; 22:30-06:00 saatleri arasında 17 derecede ayarlı tasarruf periyodu P1 modunu; 22:30-06:00 saatleri arasında ve haftasonları 08:00-16:00 saatleri arasında 17 dereceye sıcaklığı düşüren genişletilmiş tasarruf programı P2 modunu tercih edebilirsiniz.