Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Termostat

için 38 sonuç bulundu.
Çalışma Şekli seçiniz

Demirdöküm Termostat

Isıtma sistemlerinin gelişmesiyle insanların ihtiyaçları da artmaktadır. Bu doğrultuda ortaya çıkan bir ihtiyaç da, evlerine kombi taktıran insanların istedikleri sıcaklığa gelince kombinin otomatik olarak kendisini kapatmasını sağlayan bir sistemdir. Termostat denilen alet sayesinde bunun mümkün oluşu, kombi markalarını harekete geçirmiştir. Akla ilk gelen markalardan biri olan Demirdöküm termostat, uygun kullanımlı kombilerde bu ihtiyacı en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Termostat, oda sıcaklığını ölçerek kullanıcının isteğine göre kombinin çalışmasını sağlamaktadır. Sizler evde yokken bile otomatik olarak kombinin ayarına müdahale eden Demirdöküm termostat kullanımı ile oldukça rahatlık sağlamaktadır. Günümüzdeki teknolojiye uygun olarak geliştirilen bu kolay sistemi gönül rahatlığıyla evinize kurdurabilirsiniz.

 Evinizin Dostu Bir Tasarım

Evinizin Dostu Bir Tasarım

Termostatlar sıcaklığı belli bir ölçüde sabit tutan bir araç olduğu için, gereksiz yükselmeleri engelleyerek, hem tasarrufu hem de kombi gibi bazen de soğutma sistemlerinde güvenli bir kullanış sağlamaktadır. Oluşabilecek ani durumlara karşı uyarı bir sistem olarak da görev üstlenen Demirdöküm termostat çeşitleri, evinizdeki rahatlığı, güvenliği ve konforu en iyi şekilde sunmaktadır. Bunun yanında istenilen seviyede sıcaklığı sabit tutarken, herhangi bir sebeple sıcaklığın azalması veya soğutma sistemlerindeki sıcaklığın artması durumunda indirgeyici/yükseltici etkisi ile müdahalede bulunabilmektedir. Hassas bir alet olarak nitelendirildikleri için iyi korunması ve gereken yerde muhafaza edilmesi, uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanımı da beraberinde getirecektir. Sıklıkla kombilerde kullanılan Demirdöküm tertosmat ayarı, kullanıcı tarafından ayarlanabilen değerine bağlı olarak termostatın bulunduğu bölgede hassas sıcaklık konforu oluşturmaktadır. Genellikle oda termostatı olarak da kullanılan bu alet, ortam sıcaklığına göre kombiyi veya klimayı açıp kapatarak, kullanılan elektrik ve doğal gaz kullanımını azaltmaktadır. En iyi sonuçları alabilmek için ise uygun kullanım koşullarını her zaman sağlamak gerekmektedir. Geliştirilen akıllı sistemlerle klima ve kombi gibi aletlere emir vererek fonksiyonu durdurulabilmekte, azaldığında ise çalışması tetiklenebilmektedir. Genellikle evlerinizin özelliklerine göre de değişen kullanım seçenekleri vardır. Eğer ısı yalıtımlı bir evde oturuyorsanız, farklı kullanım talimatlarını uyguladığınız takdirde daha iyi sonuç alabilirsiniz. Ortak kullanım alanlarında bile kullanım talimatları ve verimliliği değişmektedir. Bu gibi özellikler ayrıyeten dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Programlı olan modelleri de, siz daha eve varmadan evinizi ısıtabilmektedir. Her türlü ortama uygun olarak tasarruflu ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Demirdöküm ürünlerinde bu termostatın kullanımı, uygunluk açısından en iyi sonucu kullanıcılarına verecektir. Sizlere bu kolaylığı sunan termostatların en uygunu ise Demirdöküm termostat RF 6001 ürünüdür. En iyi kullanım seçeneklerini barındıran bu model, gelişmiş ve en uygun seçenek olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Daha fazla avantaj ve kullanım ipuçları için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Eviniz için bir Demirdöküm termostat edinebilirsiniz.

 Demirdöküm Termostat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Demirdöküm Termostat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Demirdöküm markası günümüz şartlarında termostat kullanımı için birden fazla seçenek sunmaktadır. Dijital ekranlılardan manuel kullanıma kadar, farklı çeşit içerikleriyle özgün ve faydalı kullanım rahatlığı vadetmektedir. Bunun yanında kablolu veya kablosuz seçenekler olarak da karşınıza çıkmaktadır. Kullandığınız alanın büyüklüğüne göre ya da kullandığınız ısı veya soğutucunun yerine göre farklılaşan modellerin birbirine uyumlu olması oldukça önemlidir. Bunun yanında Demirdöküm, bir ısıtıcı markası olması sebebiyle en iyi sonuçları kombilerde ve ısıtıcı aletlerde vermektedir. Çok sayıda seçeneğin bulunması da ihtiyacı en iyi şekilde karşılamak amaçlıdır. Gerek çalışma şekilleri gerekse dış görünümleri ile pek çok kesime hitap edecek kadar Demirdöküm termostat piyasada geniş bir yer bulmaktadır. Son teknoloji oda termostatları da son zamanlarda en önde gelenler arasına girmiştir. Sahip olduğu üstün özellikler ile de kullanıcılar beğenisini sürekli olarak artmaktadır. Kullanım şekillerine göre de farklılık gösteren bu termostatların kullanımına başlanmadan önce Demirdöküm termostat kullanım kılavuzu detaylı bir şekilde okunmalıdır. Yanlış bir şekilde bağlanması hem ısıtma sisteminize hem de termostata zarar vermektedir. Marka bünyesinde RF 6001 kablosuz oda termostatı, Exacontrol 7R, TA3 gibi seriler bulunmaktadır. Kablosuz modeller LCD ekran seçeneğiyle konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Bazı modelleri haftalık olarak ayarlanabilen gece-gündüz ayarına sahiptir. Her sıcaklık seviyesine ayarlanabilen termostat modellerinden bazılarında 0.5 dereceye kadar hassasiyet bulunmaktadır. Bazı modeller ise +8 ila +30 arasında sıcaklığının ayarlanabilir olmasıyla dikkat çekmektedir. Her modelinde rahatlığı ve konforu geniş bir kitle için özveriyle karşılamaya çalışan Demirdöküm, her geçen gün kullanıcılardan gelen geri dönüşler ile prestijini yükseltmektedir. Tercihinizi etkileyecek en önemli özelliklerden birisi ise uzaktan telefonunuzla kumanda edilebilir özelliklerdir. Bu gibi özelliklere en alt fiyattan başlayarak üst fiyat aralığına giden bir seçim sizleri beklemektedir. Her koşula ve bütçeye uygun seçimler için sayfamızı inceleyebilir, Demirdöküm termostat fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 Dengeli Bir Kullanım Fırsatı

Dengeli Bir Kullanım Fırsatı

Kullanılan her bir ürünün insanlar tarafından tasarruflu ve dengeli oluşu önemli bir faktörüdür. Evinizde veya iş yerinizde en çok kullandığınız kombilerinizde de ödediğiniz fiyatlara denge ve tasarrufu getirmek için Demirdöküm termostat, uzun vadede kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Bunun yanında kullandığınız yakıt için de dengeleyici bir sistem sunmaktadır. Yönetim panelleri sayesinde, kışın soğuk hava koşullarında kombinize kolaylıkla müdahale edebilirsiniz. Kullanılan frekanslar, en üst düzey iletişim ve bağlantı seçenekleri ile aletler arasında kesintisiz bir bağlantı sunmaktadır. Bu termostatlar ortamı ısıtan cihazların ısıtma tesisatı kısmındaki suyun sıcaklık dengesini sağlar ve cihazlar termostat çıkışına bağlanır. Buradaki suyun sıcaklık dengesine göre ayarlanan seviye sabit tutulmaktadır. Bu da aletlerin hassas oluşunun, kaliteyi arttıran unsurlardan bir tanesi olduğunu göstermektedir.. Mekanik termostatlar, bir metal verici sayesinde oda sıcaklığını algılayarak açma-kapama yapabilmektedir. Dijital olanlar ise yazılım kartı üzerinde bulunan hassas vericiler ile bunları sağlayabilmektedir. Modülasyonlu olanlar ise ısıtma tesisatındaki suyu kontrol edebildiği gibi, kombiyi yazlık ve kışlık olarak ayarlamaktadır. Kablosuz olanları da istediğiniz yere konumlandırarak kontrolü sağlayabilir ve komut sistemiyle ısıyı dengeleyebilirsiniz. Modern tasarımlar ve teknoloji seçenekleriyle kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yaşam alanlarında bu ısıl dengeyi sağlayan ‘Demirdöküm termostat nasıl kullanılır?’ sorusuna bu yazıları okuyarak ve sayfamızdan daha fazlasına ulaşarak cevap bulabilirsiniz. Demirdöküm termostat, hava sıcaklığının yükseldiği zamanlarda, ortam ısısı da yükseleceğinden kombinin gereksiz yere çalışmasına oldukça faydalı bir çözüm yolunu sizlere sunmaktadır. Bunu sağlarken de yakıt tasarrufunun yanında, ısı açısından da konforlu ve sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktadır. Kullanımı ve montajı da oldukça kolay olan bu aletler için yapılacak masraf en yakın zamanda yapılan yakıt tasarrufuyla karşılanacaktır. Farklı seçeneklere Termostat kategorimiz üzerinden göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Demirdöküm
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Buderus (34)
Bosch (46)
General (61)
Vaillant (39)
Viessmann (15)
Cosa (13)
Baymak (19)
Mars (87)
Honeywell (49)
E.C.A. (48)
Siemens (40)
Danfoss (32)
Rcon (28)
Syntech (21)
Imit (18)
Smallart (11)
In-Therm (7)
Protherm (7)
Redblue (5)
Lexcia (4)
Rehau (4)
Anself (3)
Inferno (3)
Ariston (2)
Termolog (2)
Westterm (2)
Aldağ (1)
Alpsmart (1)
Blauberg (1)
Campini (1)
Daikin (1)
Devi (1)
Devireg (1)
Dixell (1)
Heat Plus (1)
Ittcialx (1)
Schnell (1)
Sunvic (1)
Tecasa (1)
Thermex (1)
Warmhaus (1)
Wika (1)
York (1)
Özmak (1)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bağlantı Şekli

Kablolu (19)
Kablosuz (17)
Başka bir kelime deneyin

Çalışma Şekli

(24)
(11)
Başka bir kelime deneyin

Cihaz Tipi

Dijital (30)
Analog (6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (15)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL