Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çamaşır Makinesi

için 1 sonuç bulundu.

Miele Çamaşır Makinesi

Modern dönemim hızlı temposuna ayak uydururken, rutin olarak gerçekleştirdiğimiz ev işlerinin ayak bağı olmasını istemeyiz. Bu anlamda çamaşır makinelerinin hayatımıza kazandırdığı kolaylıklar ev işlerini ayak bağı değil zaman tasarrufu haline getiriyor. Miele çamaşır makinesi aracılığıyla sadece birkaç ayarlama ile başlatabileceğiniz yıkama programları, çamaşırlarınızın yıpranmasını engellerken derinlemesine temizlik uyguluyor. Üstün çamaşır makinesi Miele bakış açısıyla şekillendirilirken, kullanıcılara çamaşır yıkama deneyimi verimli sonuçlarla yaşatılıyor. Miele kurutmalı çamaşır makinesi yalnızca yıkama işini değil aynı zamanda ev içinde alan kaplayan ve zaman alan kurutma işlemini de gerçekleştiriyor. Öte yandan Miele çamaşır makinesi modelleri sadece işlerinizi tamamlamakla kalmıyor ve evinizin estetiğine de uyum sağlayarak, modern çizgileri yaşantınızın ortasına yerleştiriyor.

Miele Çamaşır Makinesi Performansına Yakın Bakış

Miele Çamaşır Makinesi Performansına Yakın Bakış

Bir çamaşır makinesinden beklenen performansın üzerinde sonuçlar elde edilebilmesi için kendi teknolojik olanaklarını kullanan Miele markası, ürettiği çamaşır makinesi modellerin zorlu şartlar altında test ederek en iyi performans sonucunu getiren geliştirmeleriyle tanınıyor. Bu anlamda da üstün kalite standartlarını karşılamak için 10 bin saatlik yıkama testinde, 5 bin farklı fonksiyon uygulanıyor. Bu da Miele çamaşır makinesi nasıl bir anlayış ile geliştiriliyor sorusuna cevap veriyor. Ürettiği modellerin tamamında emaye ön yüzey kaplama kullanan Miele markası, yüksek kalitede çizilme ve korozyona karşı uzun vadede dirençli tasarımlar yaratıyor. Kaliteli emaye kaplama ile çamaşır makineniz parmak izi ve leke tutmayarak, temizlik zahmetini de ortadan kaldırıyor. Miele çamaşır makinesi kullananlar için hijyen ve uzun ömürlü performans için özel olarak geliştirilen kazan suyu haznesinde amortisör ve dört farklı yay grubu yer alarak hazneyi destekliyor. Miele markasının uzun vadeli kullanıma uygun çamaşır makinesi modelleri bu sayede yüksek ses yalıtımı ve minimum deformasyon standartlarına sahip oluyor. Makinelerin üretiminde kullanılan birinci sınıf dökme demir materyal işlem kalitesini arttırırken, yıkanan çamaşırların yıpranmasını engelliyor. Miele kurutmalı çamaşır makinesi ısı pompalı olması sayesinde bu ısıtma işleminde görevi üstlenen ısı eşanjörlerinin sahip olduğu filtreleme sistemi temizlik gerektirmeyen koruma sağlıyor ve uzun ömürlü sonuçlar sunuyor. Koruma neticesinde enerji tüketimi de makinenin ömrü boyunca kalıcı olarak en düşük seviyede tutulmak suretiyle verimliliği artırıyor. Diğer yönleri ile kurutmalı çamaşır makinesi Miele markasının estetik bakış açısına uygun olarak çamaşır makineleri ile uyumlu olarak üretiliyor. Bu sayede çamaşırların uzun bir süreç sonunda ilk günkü gibi korunması hedefleniyor. Kullanıcıların deneyimlerini önemseyen bir marka olarak Miele’nin çamaşır makinesi modellerinde çamaşırlara özel olarak geliştirilmiş bakım ve koruma prosedürleri yer alır. Çamaşırların makineye atıldığı ilk andan, ütülenip kullanıldığı ana kadar her aşamayı dikkate alarak makinelerinin geliştirilmesine odaklanan marka kendi özel deterjanlarını da kullanıcılara sunarak, makineler ile en üst düzeyde uyum sağlayan yıkama ekipmanları sağlıyor. Piyasadaki kullanıcıların makinelerinde kullandıkları deterjanların tamamının aynı makine ile uyum sağlamadığını göz önünde bulunduran Miele, kendi çamaşır makinelerine uygun deterjanlarla başarılı bir iş birliği ve sinerji yakalamanıza fırsat tanıyor. Bu sayede verimli sonuçlar almak üzere kullandığınız deterjanınız, çamaşırlarınızın kalitesini koruyarak hassas temizlik yapıyor.

Miele Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Miele Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Miele çamaşır makinesi fiyatları geniş bir skalada tercih edilen model ve arzu edilen kapasitelere göre farklılık göstermektedir. Modeller de kendi içinde farklı özellikleri ile çeşitli tüketim tercihleri için değişkenlik göstermektedir. Standart önden doldurmalı çamaşır makinelerinde, kullanıcının konforunu önemseyerek geliştirmeler yapan marka ürettiği makinelerin hane içinde yerleştirilmesine kadar detaylı düşünüyor ve üst üste, tezgâh altı yerleştirme opsiyonları için en ergonomik dizaynı ortaya koyuyor. Çamaşır makineleri ile hem estetik hem de iç dizayn açısından uyumluluk gösteren Miele kurutmalı çamaşır makinesi fiyat aralığı da tercih edilen model ve kapasiteye göre değişkenlik gösteriyor. Yüksek kaliteli kurutmalı çamaşır makineleri ile evinizde sadece yerleştirme yönünden değil aynı zamanda çamaşır kurutma alanından da tasarruf edersiniz. Kendine has programları ile de kullanıcıya özel çamaşır yıkama deneyimleri sunan Miele çamaşır makinesi özellikleri arasında TwinDos dikkat çekiyor. Yıkanacak olan çamaşırlar için otomatik dozaj ayarlama fonksiyonu sunan TwinDos, yıkama sürecinde üstün saflık sağlıyor. UltraPhase 1 ve 2 ile sıvı deterjan kullanımı en iyi şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu deterjan ayarlama özellikleri ile deterjanlar yıkama esnasında en doğru anda yıkamaya dahil olur ve yıkamanın getirdiği hijyen sonucu performans artışı yaşar. TwinDos ile %30’a kadar yıllık deterjan tasarrufu edilir. Yıkanan çamaşırlar makine içindeki yıkama sürecinde tambur ile sürekli olarak temas eder ve ortaya çıkan sürtünme neticesinde yıpranma riski de artar. Miele çamaşır makinesi özellikleri arasında bu nedenle petek dokulu tamburun önemi artıyor. Petek yüzey ile yıkama esnasında giysilerin kumaş dokusu kazan yüzeyine temas ederken arada ince bir su dokusu oluşur. Çamaşırlar su üzerinde kayar ve kumaş deformasyon riski minimize edilir. Sonuç olarak çamaşırların çekme ve renk kaybı sorunları ortadan kalkar. Yıkama esnasında çamaşırlardan ayrılan küçük parçalar tahliye borusuna gitmez ve taşma riski kalıcı olarak ortadan kalkar. Acil olarak giymek istediğiniz kıyafetleriniz için anlık çözümler üreten Miele çamaşır makinesi modelleri tekil yıkama programı tüm farklı program için uyarlanabiliyor ve 1 kilograma kadar olan kirli çamaşırlarınız her zamanki yıkama performansıyla temizleniyor.

Miele Çamaşır Makinesi Evinizin Uyumlu Parçası

Miele Çamaşır Makinesi Evinizin Uyumlu Parçası

Çamaşır makinesi dizaynında tüm ev tiplerini göz önünde bulundurarak geliştirme sürecini şekillendiren Miele markası, yetersiz yerleştirme alanı söz konusu olan evler için ergonomik çözümler sunuyor. Kurutucular ile üst üste yerleştirilebilen modeller sayesinde evin herhangi bir noktasında alan kaybı yaşamaksızın hem yıkama hem de kurutma işlevlerini yerine getirebilirsiniz. Yönü değiştirilebilir kapak kanatları ile duvar problemlerinin önüne geçebilir ve çamaşır makinenizi arzu ettiğiniz noktada konumlandırabilirsiniz. Miele 9 kg çamaşır makinesi 9 kilogram ağırlığa kadar olan farklı renklerdeki çamaşırlarınızı uygun programda renk karışma riski yaşamadan yıkayabilir, anti alerjik yıkama sistemiyle tam hijyen elde edebilirsiniz. Çevreye ve insana karşı duyarlı bir marka olarak Miele kullandığı parçalarda ve yıkama sonucunda çevre dostu çözümler üretiyor. Miele çamaşır makinesi yorumları da değerlendirildiğinde markanın ev içinde ergonomik yapısı, yıkama sürecinde ortaya koyduğu enerji tasarruf performansı, yıkama sonucunda elde edilen hijyenik çamaşırlar kullanıcıların beğenisini topluyor. Sizin için uygun olan çamaşır makinesi Miele fiyatları baz alındığında farklı skaladaki fiyatlar bütçenizle de uyum sağlıyor. İhtiyacınız olan kapasite ve program özelliklerine sahip modelleri markanın ürün yelpazesinde bulmak için modelleri inceleyebilirsiniz. Sadece yıkama çözümü değil kurutma da istiyorsanız kurutmalı çamaşır makinesi Miele markasının sunduğu seçeneklerin arasında yer alıyor. Evinizde tek bir alandan istifade ederek hem kurutma hem de yıkamayı yaparken, enerji tasarrufunu arttırabilir, ilk günkü renklerini koruyan çamaşırlarınızın temizliğiyle göğsünüzü kabartabilirsiniz. Yıkama programlarını arzu ettiğiniz şekilde ayarlarken yıkama sürelerini görebilir ve bu sayede günlük programınıza uygun olacak şekilde yıkama işlemini başlatabilirsiniz. Düşük ses ve titreşim standartlarıyla çalışan makineniz siz evinizdeki işleri hallederken, çamaşırlarınızı derinlemesine temizler ve hiç rahatsız etmez.

Arama Kriterleriniz

Miele
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bosch (102)
Arçelik (26)
Samsung (66)
Profilo (92)
Vestel (203)
Beko (42)
Siemens (100)
Altus (116)
LG (26)
Hoover (34)
Regal (68)
Electrolux (29)
Grundig (18)
Windsor (10)
Teka (8)
Seg (7)
Nexon (6)
Finlux (4)
Candy (2)
Flavel (1)
Keysmart (1)
Miele (1)
Vestfrost (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL