Aeg Buzdolabı

Beyaz eşya sektöründe öne çıkan AEG markası, zengin donanımlı ürünleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Gelişmiş özelliklerle donatılan AEG buzdolabı modelleri ise yüksek performansı sayesinde yiyeceklerinizi sağlıklı bir şekilde saklamanıza yardımcı oluyor.

AEG Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

AEG Buzdolabı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

AEG buzdolabı modelleri, yeni nesil teknolojisi ve farklı fonksiyonel özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yiyeceklerinizi ve içeceklerinizi sağlıklı ve güvenli bir şekilde muhafaza eden AEG buzdolabı çeşitleri, yüksek enerji tasarrufunu da beraberinde getiriyor. Solo kullanım şekli ile öne çıkan kombi tipi buzdolabı modelleri, tüketici ihtiyaçlarına çözümler sunuyor. Güçlü soğutma sistemi, kırılmaz özel cam raflar, akıllı buzmatik sistemi, No-Frost özelliği ve çok amaçlı bölmeler başta olmak üzere daha birçok özelliği ile de kullanıcının tercihi oluyor. Bu özellikler sayesinde yiyeceklerinizin uzun süre tazeliğini korumasına yardımcı oluyor. AEG buzdolabı fiyatları ise işlevselliğine ve dayanıklılığına göre uygun aralıklarda seyrediyor.

Çevre Dostu AEG Kombi Tipi Buzdolabı

Çevre Dostu AEG Kombi Tipi Buzdolabı

AEG kombi tipi buzdolabı modelleri, yüksek enerji verimlilik sınıfı ile olabildiğince az enerji tüketiyor. Bu sayede hem çevre dostu bir ürün oluyor hem de bütçelere katkıda bulunuyor. Geniş depolama kapasitesi ile birçok raf seçeneğini bir arada sunuyor. Bu raflar kırılmaya dayanıklı ve ayarlanabilir özellikleri ile de kullanıcıya kullanım rahatlığı sağlıyor. Alttan donduruculu kombi tipi özelliği ile dondurucu bölümüne kolay erişim imkanı tanıyor. Solo kullanım şeklinin yanında hareket kolaylığı sağlayan tekerlekler ile AEG buzdolabı kolaylıkla bir yerden bir yere taşınabiliyor. Çok yönlü soğutma teknolojisi ile her rafa ayrı ayrı hava üfleyerek soğuk havanın bölümlere dengeli dağılımını sağlıyor. Bu sayede buzdolabının her köşesindeki yiyeceklerin daha uzun süre taze kalmasına yardımcı oluyor. Akıllı hava sistemi özellikli AEG kombi tipi buzdolabında bulunan nem kontrol düğmesi sayesinde sebze ve meyveler en iyi nem dengesinde saklanıyor. Böylelikle doğal ortamındaki gibi korunuyor.

Sessiz ve Fonksiyonel AEG Tek Kapılı Buzdolabı

Sessiz ve Fonksiyonel AEG Tek Kapılı Buzdolabı

AEG tek kapılı buzdolabı çeşitleri, oldukça düşük ses seviyesi sayesinde etkili performansının yanında gürültüsüz çalışma sergileyerek özellikle geceleri kullanıcıya rahatsızlık vermiyor. AEG tek kapılı buzdolabı, sunduğu gelişmiş fonksiyonları ile yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını sağlarken, hızlı soğutma ve dondurma teknolojisi sayesinde zamandan da tasarruf sağlıyor. Dondurucu bölme elektrik kesilme durumlarında soğukluğunu koruyarak yiyecekleri 24 saate kadar koruyabiliyor. Birçok fonksiyonu bir arada sunan çok amaçlı bölmesi hem dondurucudan çıkan gıdaların çözülmesini hem de et ve balık gibi hassas gıdaların muhafaza edilerek uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Kahvaltılık bölmesi olarak da kullanılabilen bu bölme ile süt ve süt ürünleri başta olmak üzere birçok yiyecek de uzun süre korunabiliyor. Esnek saklama imkanı sağlayan güçlü cam raflar sayesinde de büyük ve ağır yiyecekler rahatlıkla saklanabiliyor.

Şık ve Konforlu AEG No-Frost Buzdolabı

Şık ve Konforlu AEG No-Frost Buzdolabı

AEG No-Frost buzdolabı, karlanma ve buzlanmaya son veren yüksek performanslı No-frost soğutma teknolojisi ile öne çıkıyor. Bu teknoloji ile gıdalarınızı kesintisiz olarak taptaze bir şekilde saklayabiliyor. Ayrıca gıdalarınızı şoklayarak donduruyor ve güvenle saklıyor. AEG No-Frost buzdolabında yer alan soğutma aküsü ise elektrik kesintilerinde buzluk içindeki gıdaların daha uzun süre soğuk ortamda muhafaza edilmesini sağlıyor. Kapı üzerinde bulunan dokunmatik LCD panel ile de tek dokunuşla soğutucu ve derin dondurucu bölme soğukluğunu ayarlayabiliyor. AEG buzdolabının dijital kontrol paneli, tüm sıcaklık ayarlarına erişim imkanı sağlıyor. LED aydınlatma teknolojisi ise hem estetik bir görünüm sağlıyor hem de köşelerde ya da arkalarda kalan yiyeceklerin net bir şekilde görülmesine yardımcı oluyor. Kapı açık alarmı ile donatılan AEG No-Frost buzdolabı, iç tasarımda yer alan LED ışıklar tarafından kullanıcıyı uyarıyor. Uyarı esnasında LED ışıklar yanıp sönmeye başlıyor ve görsel olarak kullanıcıyı ikaz ediyor. Böylece daha az enerji tüketimi sağlıyor. Parmak izi önleyici inox kapılar ise mutfağınıza şık bir görünüm veriyor. Aynı zamanda kolaylıkla temizlenebiliyor.

Aeg, Buzdolabı

için 3 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Arama Kriterleriniz

Aeg
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (3)
Altus (180)
Arçelik (68)
Beko (23)
Bexel (2)
Bosch (449)
(5)
Dominox (2)
Electrolux (16)
Empero (13)
Esty (6)
Finlux (36)
Franke (62)
Grundig (15)
Hitachi (2)
İndesit (7)
LG (70)
Liebherr (80)
Maytag (3)
Miele (33)
Premier (2)
Profilo (337)
Regal (90)
Samsung (286)
Seg (2)
Sharp (18)
Siemens (224)
Silverline (16)
Teka (6)
Uğur (18)
Vestel (211)
Vestfrost (29)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL