Indesit, Bulaşık Makinesi

için 6 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Indesit Bulaşık Makinesi

Indesit; ürettiği bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutucu, buzdolabı, derin dondurucu ve elektrik süpürgesi modelleri ile dünyanın birçok yerinde tanınıyor. Marka tarafından üretilen bulaşık makinesi modelleri, en az elektrik ve su tüketen bulaşık makineleri arasında yer buluyor. Indesit, böylelikle üstün güç ve su tasarrufu özelliğiyle dünyanın en çok bilinen markaları arasında yer alıyor. indesit, elektrik ve su faturalarının önemli oranda düşmesine de olanak sağlıyor. Üstün teknoloji ürünü bulaşık ve çamaşır makineleri ile tanınan marka; kullanışlı bulaşık makinesi modelleri ile birçok kişi tarafından tercih ediliyor Markanın ürettiği bulaşık makineleri, sessiz çalışma özelliği ile birçok kişinin ilgisini de çekmeyi başarıyor. Marka tarafından kullanıcılara sunulan teknik servis desteği de Indesit’in sıklıkla tercih edilmesini sağlayan bir diğer etken olarak biliniyor. Kaliteli ürünleri ile birçok kişinin dikkatini çekmeyi başaran Indesit, bütçe dostu fiyatları ile de her kesimden kullanıcının ilgisini üzerine toplamayı da başarıyor. Tüm bu özelliklere ek olarak marka, en şık tasarıma ve kaliteli bir yapıya sahip bulaşık makinesi modelleri üretmesiyle de biliniyor. Indesit, bulaşık makinelerini üretirken harika bir işçilik ve kaliteli malzemeler kullanıyor. Böylelikle Indesit bulaşık makineleri, dayanıklı bir yapıya kavuşuyor ve uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor. Dayanıklı yapıları ile dikkat çeken bulaşık makinesi modelleri, bütçe dostu fiyatıyla da birçok kullanıcının tercihi oluyor ve kullanıcıları mutlu etmeyi başarıyor.

Indesit Bulaşık Makineleri ile Güçlü Temizlik

Indesit Bulaşık Makineleri ile Güçlü Temizlik

Indesit bulaşık makinesi modellerinde yer alan eXtra Hygen özelliği ile bulaşıklar, 72 derece sıcaklıkta yıkanıyor. Böylelikle optimal temizlik ve kurutma sonuçları kullanıcılara sunuluyor. Modellerde yer alan zaman erteleme özelliği, yıkama işleminin ertelenmesini sağlıyor ve böylelikle kullanıcılar, istedikleri zaman yıkama işlemini tekrar başlatabiliyor. Indesit bulaşık makinelerinin birçoğunda Baby Care Cyle teknolojisi de kullanılıyor. Indesit bulaşık makinesi modelleri, bu teknoloji sayesinde bebeklerin eşyalarına fazladan özen gösteriyor ve bakterilerin yüzde 99’unu yok ediyor. Bebeklerin oyuncakları ve özel bir şekle sahip olan tüm eşyaları, bulaşık makinelerinin Baby Zoo özelliği sayesinde rahatlıkla yıkanabiliyor. Indesit’in özel olarak tasarladığı Baby Zoo ve Baby Care Cyle teknolojileri Indesit bulaşık makinesi modellerinin diğer markaların modellerinden ayrılmasını sağlıyor. Markanın ürettiği modeller, kolay yükleme özelliği sayesinde de birçok tüketicinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Indesit’in satışa sunduğu bulaşık makinesi modellerinin çoğunda 5 adet yıkama programı da bulunuyor. Güçlü temizlik özelliği ile dikkat çeken Indesit modellerinde Normal, Eco, Eco 50, Express ve Intensive 65 yıkama programları yer alıyor. Modelde yer alan Eco modları aracılığıyla bulaşıklar, oldukça az elektrik ve su kullanılarak yıkanabiliyor. Cihazda bulunan Express yıkama programı sayesinde bulaşık makinesindeki bulaşıklar, oldukça hızlı bir şekilde temizlenebiliyor. Ürünün Intensive 65 yıkama programı, oldukça güçlü bir şekilde bulaşıkları yıkayabiliyor ve kullanıcılara etkili bir temizlik deneyimi sunuyor.

Indesit Bulaşık Makinelerinin Dikkat Çeken Özellikleri

Indesit Bulaşık Makinelerinin Dikkat Çeken Özellikleri

Indesit tarafından satışa sunulan bulaşık makinesi çeşitleri, üstün durulama ve kurulama özellikleri ile bulaşık makinesi önerileri arayan kişiler için ideal bir yapı sunuyor. Ayrıca, modelde kullanılan alt ve üst sepetler, kolaylıkla ayarlanabiliyor ve kullanıcılara rahat bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Modelde bulunan ayarlanabilir sepet özelliği sayesinde tava ve tencere gibi büyük mutfak eşyaları, kolaylıkla yıkanabiliyor. Indesit modellerinin birçoğunda üçüncü bir raf seçeneği de kullanıcılara sunuluyor. Böylelikle kahve fincanları ve fırın gereçleri gibi mutfak araç gereçleri, kolaylıkla yıkanabiliyor. Üründe kullanılan tuz göstergesi sayesinde bulaşık makinesinin içerisinde kalan tuz miktarı da rahatlıkla kontrol edilebiliyor. Böylelikle kullanıcılar, ihtiyaç duyulduğunda bulaşık makinelerine tuz ilavesi yapabiliyor. Bulaşık makinelerinde kullanılan motorlar, bulaşık makinelerinin çok uzun süreler boyunca kullanılabilmesine de olanak sağlıyor. Indesit, böylelikle kullanıcı memnuniyetini de en üst seviyelere çıkarmayı başarıyor. Indesit tarafından üretilen modellerde bulunan yarım yük modu sayesinde bulaşık makinesi, tam doldurulmadan da çalıştırılabiliyor. Yarım yük modu, Indesit bulaşık makinelerinin tercih edilmesini sağlayan önemli özelliklerden biri olarak biliniyor. Üstelik Indesit, bu özelliği ile enerji ve su tasarrufundan da ödün vermiyor. Bulaşık makinesi yorumları sayesinde kullanıcılar, modellerin üstün özellikleri hakkında bilgi alabiliyor ve aldıkları bilgilere göre tercih yapabiliyor.

Indesit’i İşlevsel Kılan Diğer Özellikler

Indesit’i İşlevsel Kılan Diğer Özellikler

Siyah bulaşık makinesi ve beyaz bulaşık makinesi, Indesit’in en çok talep gören bulaşık makinesi çeşitleri arasında kendine yer buluyor. Üstün teknoloji özellikleri ve zarif tasarımı ile her kesimden kullanıcının ilgisini çekmeyi başaran Indesit, siyah ve beyaz haricinde birçok farklı renk seçeneği de sunuyor. Marka tarafından üretilen bulaşık makineleri sayesinde en az 14 kişilik yemek takımı, çok kolay bir şekilde yıkanabiliyor. Böylelikle Indesit, bulaşık makinesi modellerinin oldukça işlevsel olduğunu da tüketicilere kanıtlamayı başarıyor. Ayrıca Indesit bulaşık makinelerinin çoğunda yer alan sepet ayar kolu özelliği, kullanıcıların sepet yüksekliğini istedikleri gibi ayarlamalarına olanak tanıyor. Ayarlanabilir sepet yüksekliği sayesinde en büyük mutfak gereçleri bile Indesit bulaşık makinesi modelleri ile rahatlıkla yıkanabiliyor. Güvenlik açısından en önemli özelliklerden biri olan su taşma emniyeti, Indesit’in bulaşık makinelerinde sıklıkla kullanılan bir özellik olarak göze çarpıyor. Modellerde yıkama ve durulama durumunu gösteren birer dijital gösterge de bulunuyor. Indesit tarafından üretilen modellerde insan sağlığına ve çevreye zararı olan hiçbir malzeme kullanılmıyor. Marka, böylelikle insan sağlığına ve doğaya olan saygısını da kullanıcılara kanıtlıyor. Indesit bulaşık makineleri, kaliteli yapıları ve şık tasarımları sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor. Indesit bulaşık makinesi fiyatları, kullanıcıların bulaşık makinesi alırken en çok dikkat ettiği unsurlardan biri olarak dikkat çekiyor ve uygun fiyatlı modelleri ile tüketicilerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

Arama Kriterleriniz

Indesit
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (1)
Altus (45)
Arisco (1)
Ariston (1)
Arçelik (8)
Beko (5)
Bosch (255)
(1)
Dominox (5)
Electrolux (27)
Empero (7)
Finlux (8)
Franke (7)
Grundig (4)
Hoover (17)
Indesit (6)
LG (5)
Miele (19)
Nexon (1)
Profilo (109)
Regal (27)
Samsung (69)
Siemens (94)
Silverline (16)
Teka (8)
Termikel (1)
Vestel (59)
Vestfrost (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL