Filtreleri Temizle
Marka
Casual

Kategoriler

Marka

Tfk
Ezh
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Arabaları

için 1 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Casual Bebek Arabaları

Teknolojinin her geçen gün ilerlemesi ile daha da geliştirilen yeni bebek arabası modelleri, bebekler ve ebeveynler için farklı alternatifler oluşturur. Çeşitli ihtiyaçlar doğrultusunda satın alınan bir bebek arabasının her şeyden önce güvenlik ve konfor sunması beklenir. Casual, bebekler ve ebeveynlerin olası koşullarını ve günlük aktivitelerini en doğru şekilde tahlil etmeye çalışarak üretim yapar. Tasarlanan Casual bebek arabaları, üretimin ardından çok sayıda teste tabi tutulur. Bebeklerin güvenliğini sağlamak amacıyla tüm serilerde sağlam ve kaliteli materyaller kullanılır. Dayanıklı olmalarına rağmen hafif olan modeller, ebeveynler için kullanım kolaylığı sağlar. Farklı renk seçenekleri bulunan ürünler, şık tasarımlarıyla estetik bir görüntü oluşturur. Marka, ürettiği tüm modellerde farklı bütçelere hitap eder.

Modern Tasarımlı Casual Bebek Arabası Modelleri

Modern Tasarımlı Casual Bebek Arabası Modelleri

Çoğu ebeveyn uzun araştırmalar sonucunda bir bebek arabası satın almaya karar verir. Günümüzde, üretilen yeni modellere eklenen farklı fonksiyonlar, modeller arasında detaylı bir inceleme yapmayı gerektirir. Casual bebek arabası modelleri, bebekler ve ebeveynler için farklı fonksiyonlarla üretilerek bu süreci minimuma indirir. Marka, ürettiği modellerde rahatlığı temel alırken estetik görüntüyü de göz ardı etmez. Çift yönlü ve ikiz bebek arabaları ile travel sistem bebek arabası modelleri, bebeklerin yaş ve ağırlıkları düşünülerek üretilir. Çift yönlü kullanılabilen modellerde oturma bölgesinin yönü kullanıcıların isteğine göre belirlenir. Kullanılan materyalin hafif olması, tüm modellerin güç uygulamadan hareket ettirilmesini sağlar. Körüklü geniş tenteler tam kapanabilme özelliğine sahiptir. Böylelikle, bebeklerin zararlı ultraviyole ışınlarından ya da şiddetli rüzgarlardan korunması sağlanır. Tentelerin üst kısmında bulunan gözetleme penceresi sayesinde tentenin kapalı olması durumunda bile bebekler izlenebilir. Bebeklerin farklı vücut pozisyonlarına göre ayarlanabilen sırt bölgesi tam yatırıldığı takdirde rahat uyumayı sağlar. Bebeklerin bir yerden bir yere kolayca taşınmasını sağlayan travel sistem modeller de çift yönlü kullanılabilir. Çıkarılabilir oturma bölgeleri sayesinde istenirse portbebe monte edilerek kullanılan tüm modeller, özel olarak üretilen bir kumaşla kaplıdır. Casual, tüm modellerde 360 derece dönebilen tekerlekler kullanarak bebek arabalarının hareket etmesini kolaylaştırır. Büyük ve güçlü tekerler farklı zemin türlerinde de yüksek performans gösterir. Özel olarak dizayn edilen tekerlekler, yürüyüş esnasında oluşan darbe ve sarsıntıları absorbe eder. Bu sayede, bebeklerin sarsıntıları hissedip uyanmasının önüne geçilir. Sabitlenen ön tekerlekler arabanın hareket etmesine engel olur. Özellikle yürüyüş sırasında durulan anlarda ebeveynlerin bebek arabasını sürekli kontrol etmesi gerekir. Kilitlenebilen tekerlekler sayesinde bebeklerin güvenliği sağlanır. Güvenlik konusunda farklı önlemler alan marka, tüm modellerde 5 nokta emniyet kemerini kullanır. Emniyet kemerleri, bebeklerin açamayacağı kadar sağlam olsa da, ebeveynler saniyeler içinde tek elle açabilir. Bu açıdan kullanımı oldukça pratik olan kemerler, zaman kaybı yaşanmasını da önler. Özellikle modern şehir hayatı düşünülerek tasarlanan modeller, dışarıda toz ve kire maruz kalan tekerleklerin kolayca temizlenebilmesini sağlar. Çıkarılabilen tekerler ıslak bir bez yardımıyla hızlı bir şekilde temizlenir. Çift yönlü ikiz Casual bebek arabası özellikleri ise diğer modellere göre değişiklik gösterir. Bu modeller, iki bebek arabasının birleştirilmesi gibi basit bir prensiple üretilse de güçlü fonksiyonları ile yaşıt iki bebeğin kolaylıkla taşınmasını sağlar. Tüm ikiz bebek arabası modelleri geniş hacimlerine rağmen en küçük alanlarda bile rahatlıkla kullanılır.

Casual Bebek Arabası Fiyatları Nelerdir?

Casual Bebek Arabası Fiyatları Nelerdir?

Bebek arabalarının fiyatları genel olarak malzeme kalitesi ve fonksiyonlarla doğru orantılıdır. Casual bebek arabası modellerinin farklı özellikleri fiyatlar üzerinde etkilidir. Örneğin çift yönlü bebek arabaları, bu özelliğe sahip travel sistem modellere göre daha uygun fiyatlıdır. İhtiyaçlara yönelik olarak yeni modellere eklenen her fonksiyon, bu modellerin fiyatını yükseltir. Markanın üretimini yaptığı travel sistem bebek arabalarında bulunan özellikler oldukça farklıdır. Oto koltuğu ve portbebe monte edilebilen travel sistem bebek arabaları, deri materyalle kaplanmış tutma kolları ile arabaların daha rahat kavranmasını sağlar. Deri, aynı zamanda, çıkarılıp takılabilen ön barda da kullanılır. Tutma kollarında bulunan deri bileklikler, bebek arabalarının ebeveynlerin elinden kaçmasını önler. Bu sayede, seyahat esnasında düşme gibi tehlikeli durumlarda bile bebek arabaları ebeveynden ayrılmaz. Bebeklerin güvenliği güçlü ve kaliteli emniyet kemerleri ile sağlanır. Bununla birlikte, hem kemerlerde hem de bebek arabalarının altında bulunan sepetlerde kullanılan reflektörler, karanlıkta bile görünmeyi mümkün kılar. Gece yapılan yürüyüşlerde bilhassa önemli olan bu özellik, ters yönden gelen otomobillere karşı bebekleri ve ebeveynleri koruyucu görev görür. Geniş ve konforlu iç hacmi ile bebeklerin istedikleri pozisyonda rahatça hareket etmesine olanak tanır. Tüm modellerde bulunan büyük alt sepetler, bebeklerin günlük aktiviteler sırasında ihtiyaç duyacağı bez, biberon, oyuncak gibi temel eşyaların taşınmasına yardımcı olur. En yeni modellere eklenen çantalar ise ebeveynlerin seyahat esnasında ihtiyaç duyacağı kişisel birtakım eşyaların her yere kolayca taşınmasını sağlar. Eklenen bu özellikler ve aparatlar fiyatlar üzerinde etkili olur. Aradığınız kriterlere sahip en uygun fiyatlı model için sitemizdeki ilgili sayfalardan Casual bebek arabası fiyatlarını sıralayarak modeller arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Casual Bebek Arabası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Casual Bebek Arabası Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek arabası arayışına girmeden önce hangi fonksiyonlara ihtiyaç duyulduğunun belirlenmesi gerekir. Bebeklerin rahatlığı, bu süreçte dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biridir. Casual bebek arabası modelleri, geniş oturma bölgeleri ve yumuşak pedlerle desteklenen sırt kısımlarıyla bebeklerin her pozisyonda rahat olmasını sağlar. Markanın ürettiği modellerin iskeleti alüminyumdan yapılır. Bu materyal, tüm modellere sağlamlık ve dayanıklılık katar. Ebeveynlerin dikkat ettiği noktalardan biri de alınan ürünün uzun ömürlü olmasıdır. Casual, güçlü modelleriyle yıllarca sorunsuz kullanılabilecek bebek arabaları sunar. Bebek arabaları, gün içinde yapılan kısa yürüyüş, alışveriş gibi aktivitelerde bebeklere ve ebeveynlere eşlik eder. Eğer ebeveynler doğa yürüyüşlerine çıkmayı seviyorsa bu süre daha da uzayabilir. Bebeklerin uzun süre evden uzakta kalması huzursuz olmalarına neden olabilir. Özellikle bebek arabalarının engebeli zeminlerde ya da çakıllı yollarda sürülmesi bebekleri rahatsız eder. Casual bebek arabalarında kullanılan süspansiyonlu tekerlekler, dışarıdan gelen darbelerin bebekleri rahatsız etmesine engel olur. Markanın ürettiği modeller pratik bir şekilde kapanarak ebeveynlerin aradığı özelliklerden birini yerine getirir. Özellikle travel sistem modellerde farklı oturma bölgeleri kullanılması bebek arabalarının kapanmasını zorlaştırır. Casual, tasarladığı modellerde oturma ünitesi ile kapanmayı mümkün kılar. Çoğu zaman bebeklerle yalnız seyahat eden ebeveynler, tek elleriyle bebeği tutarken diğeriyle bebek arabasını kolayca kapatabilir. Katlandığı zaman dikey durma özelliği bulunan tüm modeller devrilme gibi durumlarla kullanıcıları uğraştırmaz. Kapandığı an kendilerini otomatik olarak kilitleyen bebek arabaları oldukça küçülür. Özellikle evlerinde yer sıkıntısı çeken kullanıcılar için arabaları muhafaza etmek çok kolay hale gelir. İki bebeğe sahip ebeveynler, çoğunlukla ikiz bebek arabası tercih eder. Casual ikiz bebek arabası modelleri kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına yüksek ağırlıkları kaldıracak şekilde dizayn edilir. Büyük gövdelerine rağmen standart bagajlar dahil her yere sığar. Yeni bebek sahibi olan ebeveynler çoğu zaman bebek arabası seçiminde zorlanabilir. Siz de böyle bir durumdaysanız, Casual bebek arabası yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Gerçek kullanıcı deneyimlerinden faydalanarak bebeğiniz ve kendiniz için en doğru modeli seçebilirsiniz.