OMUZ ÇANTASI

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Omuz Çantası

Omuz çantaları, son dönemde oldukça revaçta olan bir Ayakkabı & Çanta kategorisi ürünüdür. Kadın erkek fark etmeksizin herkesin ilgi odağı olan omuz çantası hayatı ciddi manada kolaylaştırmaktadır. Gerek şık duruşu gerekse kullanım açısından oldukça işlevsel yapısı sayesinde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz aksesuarınız haline gelebilir. Öğrencilerin de sıklıkla kullandığı bu model çantalar, boyutlarına göre bazen dizüstü bilgisayarlarını koyup kütüphaneye çalışmaya giderken onlara eşlik edebilir, bazen de bir hafta sonu parka giderken içlerine kitap koydukları bir yardımcı olarak yanlarında bulunabilirler. Farklı modelleri olan bu çantalar her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. İş hayatına da kolaylıkla adapte edebileceğiniz bu tasarımlar üretildiği materyale göre şıklığınızı tamamlayabilir. Ofis hayatınızda kullanmak isterseniz ciddi duruşunuza ek olarak deri bir omuz çantası tercih edebilirsiniz. Spora giderken de boyut olarak daha büyük ve kumaş itibarıyla da daha rahat edeceğiniz bir model seçerek içine eşyalarınızı kolayca sığdırabilir taşırken de güçlük çekmezsiniz.

Omuz Çantası Seçerken Tarzınızı Ortaya Koyun

Omuz Çantası Seçerken Tarzınızı Ortaya Koyun

Renk olarak her tonu barındıran bu ürünler günlük yaşantınıza kolayca uyum sağlar. En çok tercih edilenlerin siyah omuz çantası olması kullanıcıların genel olarak satın aldıkları ürünü risk almadan her tarzdaki görünümleriyle kombin etmek istediğini gösterir. Erkeklerin seçimlerinde de siyah modellerin oldukça fazla olduğu açıkça görülmekte. Özellikle deri modellerin hemen hemen hepsinde ilk tükenen renk siyah olmaktadır. Fakat farklı renkler denenmeli aksesuar seçimlerinde özgün bir tutum sergilenmelidir. Klasik çantaların yanı sıra modellerde de biraz değişikliğe gidilmesi önerilir. Örneğin zincirli omuz çantası gibi farklı tasarımlar tarzınıza hoş bir hava katacaktır. Yaz ayları için son dönemde oldukça hoş bir çıkış yakalayan beyaz rengi aksesuarları süslemeye hazırlanırken çantalarda da sıkça görebileceğiniz bu renk, beyaz omuz çantası modellerinde karşınıza çıkarak sizler için ziyadesiyle geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Tercihinizi ister şık ister günlük seçimlerden yana kullanabileceğiniz gibi spor modelleri de değerlendirmek siz değerli kullanıcılara bırakılıyor. Trendlere göz atıldığında hasır renginin de hemen hemen her parçayı süslediği görülmektedir. Bu trendi çantalarınıza taşımak isteyebilir modanın son yeniliklerini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Çocuklu kadınlara özel olarak tavsiye edilen büyük omuz çantası modelleri ise geniş iç tasarımı sayesinde ekstra başka çanta taşıma ihtiyacı duymadan çocuğunuz için gerekli eşyaları ve kendi şahsi eşyalarınızı tek bir yere koyma fırsatı sunar. Bu sayede birkaç çanta taşımak yerine tek çanta ile hem ihtiyaçlarınızı karşılar hem de taşırken güçlük çekmezsiniz. Bulundurduğu farklı bölmeler sayesinde cep telefonunuz çaldığında dakikalarca çantanın içini aramak yerine tek seferde telefonunuzu bulabilirsiniz. Dış materyalinin kalitesinin yanında iç malzemesi de oldukça sağlam olan bu çantaların, uzun vadeli kullanımlarında dahi iç dikişlerinde ve fermuarlarında bir deformasyon görmeniz oldukça zordur. Ayrıca büyük modellerin spor kumaşlı olanlarını tercih ederseniz plaj çantası olarak kullandığınızda herhangi bir yıpranmayla karşılaşmazsınız.

Omuz Çantası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Omuz Çantası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Omuz çantalarını incelerken erkek omuz çantası ve kadın omuz çantası olarak iki başlıkta inceleyebiliriz. Kadınların hayatında büyük bir yer tutan çantaların önemli bir kısmı omuz çantası şeklinde olan modellerdir. Her tarzdaki kombine göre bir omuz çantası bulmanın mümkün olmasının yanı sıra görünüşü de tamamlayan en önemli detaydır. İşe giderken, okula giderken şık bir davete giderken ya da alışverişe giderken bile görünümünüze hava katacak bir model bulmanız mümkün. Günlük kullanımda daha küçük ve spor modeller tercih ettiğinizde zevkinize göre uzun olan askıları yandan takarak iyi bir duruş sergileyebilirsiniz. Kısa askılı olanlar omuzda da çok hoş durabileceği gibi elde taşınarak da bir farklılık yaratılabilir. En küçük modellerde dahi içlerine gerekli eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Desen olarak birçok seçeneğe erişebileceğiniz aklınızda bulunmalıdır. Omuz çantanızda iddialı bir hava hâkim olsun isterseniz leopar desenini seçebilir, daha sade olsun isterseniz de tek renkli fakat askısında hoş etnik desenleri bulunan modelleri tercih edebilirsiniz. Okul ya da iş için kullanmak durumundaysanız geniş ve enli modeller kurtarıcınız olabilir. Bu modellerin içlerine diz üstü bilgisayarınızı, kitaplarınızı ve dosyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Bu gibi ağırlığının normalden biraz fazla olduğunu düşündüğünüz zamanlarda ise hem sırt hem omuz çantası modelini tercih ederek taşıma yönteminizi kendinize göre ayarlayabilirsiniz. İçine konulan eşya performansından ödün vermeyerek sırt çantası olarak kullanma imkânı sunan bu model tüm yükü tek omuza yüklemek yerine iki tarafa da eşit olarak paylaştırmayı amaçlar şekilde tasarlanmıştır. Erkeklerin ise genel olarak iş hayatında sıkça tercih ettiği omuz çantaları toplantı notlarını sakladığınız küçük bir yardımcınız haline gelebilir. Spor omuz çantası modelleri ise yürüyüşe çıkarken ya da fitness salonuna giderken suyunuzu, yedek kıyafetlerinizi ve havlunuzu koymak için epey elverişli olacaktır. Günlük tarzları da seyahatlerinizde tercih ederek içine cüzdan, telefon, güneş gözlüğü, fotoğraf makinesi gibi eşyalarınızı kolaylıkla sığdırabilir ayrıca taşırken de güçlük çekmezsiniz. Fiyat konusunda da oldukça fazla alternatif bulabileceğiniz bu ürünler üretildiği malzemeden üzerindeki işçiliğe kadar değişiklik gösterir. Kişiden kişiye değişen zevk ve ihtiyaçlar doğrultusunda üretilen yüzlerce modeli inceleyebilirsiniz.

Öğrencilerin Yardımcısı Omuz Çantası

Öğrencilerin Yardımcısı Omuz Çantası

Okul hayatının vazgeçilmezi olan çantalar öğrenciler için önemli bir yer tutar. İyi ve kullanışlı olduğu takdirde hayatı bir o kadar kolaylaştıran aksi halde hayatı tam bir eziyete çeviren çantaları seçmek bu bağlamda oldukça önemlidir. Yarı yolda bırakmaması adına sağlamlık başlıca kriterlerden biri olurken iç tasarımı da bunu takip eder. Derslerinizin yoğunluğu ve çalışma düzeninizi göz önüne aldığınızda kullanırken en rahat edeceğiniz modeli seçmeniz çok önemlidir. Diz üstü bilgisayarlarınız için geniş iç hacimde ve kumaş olarak normale göre biraz daha kalın yapıda olanları seçmek akıllıca olabilir. Bu durumda deri omuz çantası ile şık bir duruş sağlamanın yanı sıra içinde diz üstü bilgisayar bulundurarak okul hayatına uyum sağlamak sizler için güzel bir deneyim olabilir. Küçük omuz çantası da son zamanlarda bayağı popüler olmasıyla birlikte aranan modeller arasına girmiştir. Duruşuyla çok hoş bir görünüm sunarak günlük kombinlerinizi bile parlatırken ergonomik boyutlarıyla da kullanımı konusunda oldukça rahat bir modeldir. Ayrıca küçük omuz çantaları, rengi ve modeli de göz önünde bulundurularak küçük kız çocuklarının ilk çantası olma şansına sahip olabilirler. Her yaşa, her kesime ve her zevke hitap eden bu ürünler uzun vadeli kullanımlarda bile sizleri hayal kırıklığına uğratıp yarı yolda bırakmaz. Sayfamız üzerinden yüzlerce modele erişebilir ister sevdikleriniz için ister kendiniz için ve isterseniz de küçük çocuğunuz için beğendiğiniz modelleri seçerek sahip olabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Kadın Çanta kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.