Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Güvenlik

için 4,523 sonuç bulundu.

Oto Güvenlik

Trafikte çok sayıda araç bulunduğu için kaza yapma riskiniz de sürekli artıyor. Bu yüzden oto güvenlik sistemleri, can güvenliği konusunda büyük önem taşıyor. Bu güvenlik sistemleri sayesinde daha güvenli bir sürüş keyfi yaşanabiliyor. Aynı zamanda kazaların yaratacağı riskler en aza indiriliyor. Araba güvenlik sistemleri bazı araçlarda bulunurken bazı araçlarda bulunmuyor. Ancak daha sonra taktırılabiliyor. Böylece yolculuk sırasındaki güvenliğiniz de artıyor.

Araç İçi Kameralar ile Oto Güvenlik

Araç İçi Kameralar ile Oto Güvenlik

Araç güvenlik sistemleri arasında yer alan araç içi kameralar ile trafik anlık olarak kaydedilebiliyor ve trafikte başınıza gelebilecek durumlar kayıt altına alınmış oluyor. Herhangi bir haksızlık durumunda da güvenlik kamerası sayesinde haklılığınızı ispatlayabiliyorsunuz. Araba içi kamera sistemleri, şahsi araçların yanı sıra ticari amaçla kullanılan araçlarda da büyük kolaylık ve avantaj sağlıyor. Yeni model araç içi kameralar ise GPS sistemi ile konum ve hız bilgilerini de kayıt altına alabiliyor. Gece görüşlü araç içi kamera çeşitleri ise gece karanlığında dahi net bir şekilde kayıt yapmanıza yardımcı oluyor. Çift yönlü yüksek çözünürlüklü kameralar ile yolculuğunuz boyunca video kaydı yapabiliyor ve GPS anteni sayesinde bulunduğunuz konumun koordianatlarını kaydedebiliyorsunuz. Gelişmiş lens teknolojisinin yanı sıra geniş görüş açısı sunan oto güvenlik kamerası, aşağı ve yukarı döndürülebiliyor. Bu sayede her konumdan inanılmaz netlikte görüntü kaydedebiliyor. Şarj edilebilir dahili lityum batarya ise uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Dahili mikrofon ve hoparlör girişleri ile de fonksiyonelliğini artırıyor.

Konforlu ve Fonskiyonel Oto Güvenlik Ürünleri

Konforlu ve Fonskiyonel Oto Güvenlik Ürünleri

Emniyet kemeri, hava yastığı, park sensörü ve gece görüşlü dikiz aynası gibi birçok oto güvenlik ürünleri kullanıcı beğenisine sunuluyor. Park sensörleri, aracın çevredeki nesnelere olan yakınlığını ses aracılığı ile sürücüye bildiriyor. Bu sayede sürücü, nesne ile aracın mesafesini rahatlıkla ayarlayabiliyor. Araç, nesneye yaklaştıkça park sensörü belirli aralıklarla ses çıkararak sürücüyü uyarıyor. Bu sensörler aracın arka tarafına takılabildiği gibi ön tarafına da takılabiliyor. Gece görüşlü dikiz aynası ise oto güvenlik konusunda öne çıkmayı başarıyor. Gece görüşlü dikiz aynası, en karanlık yollarda dahi arkanızdan gelen aracı görmenizi ve yol kontrolü yapabilmenizi sağlıyor. Bu sayede güvenli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Emniyet kemeri ve hava yastıkları da herhangi bir kaza anında ya da ani bir fren durumunda can güvenliğinizi koruyor. Çocuklar için özel olarak üretilen oto güvenlik koltuğu ürünleri ise herhangi bir kaza ya da sarsıntı anında benzersiz bir koruma sağlıyor. Oto güvenlik koltuğunun, çocuğunuzun yaşına, boyuna ve kilosuna göre alınması da büyük önem taşıyor. Kaliteli çocuk oto koltuklarının sırt bölümünde, kaza anında meydana gelen sarsıntıların şiddetini azaltmak amacıyla strafor kullanılıyor.

Yeni Nesil Oto Güvenlik Sistemleri

Yeni Nesil Oto Güvenlik Sistemleri

Otomobil güvenlik sistemleri arasında yer alan merkezi kilit sistemleri, araç kapılarının ve bagajın kilitlenip açılmasına yardımcı oluyor. Bu sistem, kapı kilitlerinden devreye girebildiği gibi uzaktan kumandayla da devreye girebiliyor. Uzaktan kumandalı araba anahtarları, araçla temasa geçmeden bu işlemin yapılmasını sağlıyor. İnfrared tekniğine sahip kilit sistemleri ise araca belli mesafede, araç içinde bulunan bir tanıma sistemi sayesinde kilit işlemini hızla gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra elektronik camlar ve açılabilir tavanlarda da uzaktan kumandayla işlem yapılabiliyor. Merkezi kilit sistemi, uzaktan kumanda haricinde arabanın hızı belli bir hızı geçtiğinde de otomatik olarak devreye girebiliyor. Bu özellikler arabaların modellerine göre farklılık gösteriyor. Merkezi kilit sistemlerinin en önemli faydası ise trafik ışıklarında durduğunuz zaman dışarıdan kapıların açılmasını engellemesi oluyor. Bu sayede üstün bir güvenlik teknolojisi sunuyor. Kaza durumlarında ise araçların merkezi kilitleri sensör sayesinde otomatik olarak açılıyor. Daha fazla araç güvenlik ürünü için Oto Güvenlik kategorisini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(501)
ve üzeri (780)
ve üzeri (846)
ve üzeri (856)
ve üzeri (872)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL