Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Emniyet Kemeri

için 825 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Emniyet Kemeri

Otomotiv & Motosiklet kullanmak hem sevdiklerinizin hem de sizin güvenliğinizi de korumak anlamına gelmektedir. Uzun yollarda ya da şehir içinde özellikle de trafiğin yoğun olduğu bölgelerde kazaya karşı önlem almak adına emniyet kemeri kullanarak olası bir kaza durumunda can ve mal güvenliğinizi koruma altına alabilirsiniz. Araç emniyet kemerleri sayesinde siz de trafikte daha güvenli gitme şansı elde edebilirsiniz.

Emniyet Kemeri ile Hayata Bağlanın

Emniyet Kemeri ile Hayata Bağlanın

Trafik içerisinde meydana gelen birçok olay kişilerin ciddi yaralanmalar geçirmesine neden olabiliyor. Özellikle büyük şehirlerde yoğunluktan gerçekleşen kazalarda dikkatsiz sürücülerin gazabına uğramamak adına siz de emniyet kemerinin olanaklarından faydalanabilirsiniz. Kullanılmaması halinde ceza alma riski barındıran bu kemerler sizi olası bir kaza durumunda korumaya yönelik olarak geliştiriliyor. Genellikle trafik içinde kullanılan klasik tasarıma sahip olan kemerler sayesinde kaza esnasında darbenin tek bir noktada yoğunlaşmasını önleyebilirsiniz. Aynı zamanda kemer kullanımı aracın içinde sabit kalmasına yardımcı olacağından kaza esnasında başınızın ya da diğer organlarınızın şiddetli darbelere karşı korunmasını da sağlıyor. Geliştirilen bu tasarım sayesinde güvenlik olanağını iki katına çıkartan kemerler araçların hepsinde var olması sebebiyle büyük bir kolaylık sağlıyor. Araçların muayenesinde de kontrol edilen bu kemerler bir aracın vazgeçilmez parçalarından biri olarak gösterilmektedir. Özellikle aracın ön koltuğunda oturan kişiler için ve sürücüler için oldukça büyük bir öneme sahip olan bu ürün ile siz de güvenliğinizin daha iyi bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Araba emniyet kemerleri sayesinde siz de aracınızın güvenliğini arttırın ve yol esnasında daha konforlu bir sürüş deneyimi yaşayın. Aksesuar & Tunning kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Emniyet Kemeri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Emniyet Kemeri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Aracın emniyetini sağlamak amacıyla geliştirilen bu ürünler sayesinde yolculuk esnasında daha güvenli hissedebilme şansı elde edebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip olan kemerler ile de aracınızın daha şık görünmesini sağlayabilir ve kendi zevkinize uygun bir görünüm elde edebilirsiniz. sarı emniyet kemeri olarak satışa sunulan emniyet kemerleri de aracın içeresinde bulunan kemerlere denk bir yağıya sahip olduğundan performans olarak aynı ölçütlere sahiptir ve tıpkı aracın içerisinde bulunan emniyet kemerlerine denk bir Oto Güvenlik olanağı sunacaktır. Yine farklı bir alternatif olarak satışla sunulan Kırmızı emniyet kemeri modelleri de kırmızı rengini seven kullanıcılar için mükemmel bir alternatif olma özelliği taşıyor. Ürünlerin fiyatları alternatiflerine göre değişim göstermekte ve genel itibariyle uzun süreli bir kullanım sağladığı için uzun vadede ekonomik bir seçim olarak görülmektedir.

Emniyet Kemeri ile Güvenli ve Konforlu Seyahat

Emniyet Kemeri ile Güvenli ve Konforlu Seyahat

Tasarımı sayesinde her türlü yolcuğa uygunlu gösteren kemerler bel tipi emniyet kemeri alternatifiyle de gerek uzun araçlarda gerekse uçaklarda kullanım olanağı sunuyor. Bel tipi olarak satışa sunulan ürünün de temel amacı kişileri kaza anında yerlerinde sabit tutmak ve güvenli bir konum kalmalarını sağlamaktır. Klasik olarak her araçta kullanılan 3 noktalı emniyet kemeri modellerinden faydalanarak aracınızın emniyetini iki katına çıkartabilir ve trafikte daha konforlu bir seyahat olanağına erişebilirsiniz. Siz de emniyet kemerleri hakkında daha detaylı bilgi almak adına sayfamızı ziyaret edebilir ve birbirinden farklı model arasından aracınıza uygun tercihi yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(79)
ve üzeri (147)
ve üzeri (167)
ve üzeri (174)
ve üzeri (176)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL