Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Direksiyon Kilidi

için 407 sonuç bulundu.

Direksiyon Kilidi

Direksiyon kilitleri, araçların güvenliği için geliştirilmiş ürünlerdendir. Doğrudan direksiyon üzerine takılarak kullanılan ya da hem direksiyon hem gaz pedalına takılan direksiyon kilidi türleri bulunmaktadır. Beyzbol sopası formunda tasarlanmış olan, anahtarlı olarak kullanılan ya da baston kilit olarak üretilen araba direksiyon kilidi çeşitleri, hırsızlık, izninizin dışında aracın kullanılması gibi güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır. Direksiyon kilidi, aracın direksiyonunun hareket etmesini engeller. Bu sayede sizin dışınızda kimse aracınızı kullanamaz. Özellikle; taksi, minibüs, kamyon, otobüs gibi araçlar için de sıkça tercih edilen direksiyon kilitleri, her araçta mutlaka bulunması gereken önemli koruyuculardır. Direksiyon kilitleri araçların direksiyon yüzeyine zarar vermez. Kilitlerin üst katmanları, yumuşak dokulu özel malzemelerle kaplanmıştır.

Beyzbol Tasarımlı Direksiyon Kilidi Modelleri

Beyzbol Tasarımlı Direksiyon Kilidi Modelleri

Beyzbol tasarımlı oto direksiyon kilidi çeşitleri, tek parçadan oluşur. Bu kilitlerin kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Kilidi direksiyon üzerine yerleştirmek ve tekrar çıkarmak oldukça zahmetsizdir. Gün içerisinde oldukça kısa bir zaman dilimi ayırarak beyzbol direksiyon kilidini aracınızda kullanabilirsiniz. Rahat bir şekilde kavranabilen beyzbol kilitlerin iki adet anahtarı bulunur. Beyzbol araba direksiyon kilidi, direksiyonun yüzeyine zarar vermeyen kilit türlerindendir. Ayrıca, tüm araç modellerine uyum sağlayabilir. Beyzbol kilitlerin, anahtar mekanizması oldukça güçlü bir şekilde tasarlanmıştır. Bu yönüyle, en güvenli kilit çeşitlerinden biridir. Beyzbol kilitlerin boy ölçüsü yaklaşık olarak 59 santimetredir. Beyzbol kilitler, oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünlerdir, bu kilitleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. Direksiyon kilidi fiyatları arasında ekonomik bir seçim yapmak isterseniz, beyzbol kilitlerin fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Direksiyon Baston Kilit Çeşitleri

Direksiyon Baston Kilit Çeşitleri

Direksiyon baston kilit modelleri, preslenmiş tırtıklı çeliklerden elde edilen, uzun formlu ve kanca biçimli kilitlerdir. Baston kilitleri otomobillerde, hafif ya da ticari araçlarda tercih edebilirsiniz. Baston kilitlerin özelliği; gaz, fren ya da debriyaj pedalı ile direksiyon arasında bağlantı kurabiliyor olmalarıdır. Otomobil içerisinde iki noktanın aynı anda kilitlenmesini sağlayan baston kilitler, bu özellikleriyle güvenlik ve koruma yeteneklerini iki kat artırmaktadır. Baston kilitler, dükkan veya depo kilitleme amacıyla da kullanılabilir. Direksiyonun sağa veya sola hareket etmesini engelleyen baston kilitler, aynı zamanda pedallara baskı uygulanmasına da müsaade etmez. Üzerinde iki adet ''U'' biçimli kancası bulunan direksiyon kilidi, aracın direksiyonuna uzun kısmı aşağı bakacak şekilde geçirilir. Aynı şekilde gaz pedalına ya da diğer pedallara ikinci ''U'' kancası takılır. Ardından anahtarı ile kilit bölümünden kilitlenir. Direksiyon kilitleri anahtar haricinde hiçbir yöntemle açılamaz. Aracınızı güvence altına alacağınız direksiyon baston kilidi dilediğiniz zaman araçtan çıkarabilirsiniz. Baston kilitleri de beyzbol kilitler gibi, araçların yüzeylerine zarar vermeyen malzemelerle kaplanmıştır.

Araba Direksiyon Kilidi Fiyatları

Araba Direksiyon Kilidi Fiyatları

Direksiyon kilit fiyatları, her bütçeye hitap edebilen uygun seçenekler içerir. Kategori içerisinde ihtiyacınız olan kilit seçeneğine anında ulaşabilir, ürünler arasında en uygun fiyat seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz. Direksiyon kilidi kategorisinde onlarca yerli ve yabancı markanın direksiyon kilidi çeşitleri yer alır. Dilediğiniz markayı değerlendirebilir, en çok ihtiyacınız olan modeli kolayca bulabilirsiniz. Aracınızı kapalı otoparklar dışında açık alanlarda sık sık bırakıyorsanız, bu kilitler güvenlik ihtiyacınızı karşılama konusunda başarılıdır. Direksiyon kilidi kategorisinde araç kumanda koruyucu modelleri de mevcuttur. Aracınızın kumandasına koruyucu kılıf takarak kumandayı koruma altına alabilirsiniz. Bu sayede düşme, yıpranma, ıslanma gibi durumlar karşısında kumandanız hasar görmeyecektir. Anahtar koruyucu kılıf seçenekleri arasında silikonlu kılıfları tercih edebilir, dilediğiniz araç modeline uyumlu bir kılıf bulabilirsiniz. Oto kumanda kabı fiyatları, son derece ekonomik seçenekler içerir. Oldukça küçük bir bütçe ile aracınızın güvenliğini ve korumasını artırabilirsiniz. Daha fazla araç güvenlik ürünü için Oto Güvenlik kategorisini inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(120)
ve üzeri (224)
ve üzeri (245)
ve üzeri (245)
ve üzeri (247)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL