LED Far

LED farlar, gece ve gündüz sürüşlerini en konforlu hale getirebilmeyi amaçlayan far çeşitleridir. Otomobil kullanıcıları tarafından gündüz farı olarak bilinir. Yaklaşık 6000 K açık renk ışığı ile gün ışığına en yakın özelliğine sahiptir. Dolayısıyla sürüşün daha az yorucu olmasına yardımcı olur. Renk tonuyla birlikte diğer far çeşitlerinden belirgin ölçüde ayrışmaktadır. Kısa ve uzun farlarda değişik uygulamalar yapılabilir. Kısa farlarda, iki adet dörtlü LED grubunun ışığı iki adet serbest-formlu reflektör tarafından dağıtılır ve temel aydınlatma sağlanmış olur. Üç adet ikili LED grubunun projeksiyon sistemiyle birleştirilmesinden oluşan tasarıma sahiptir. Uzun farlarda, her biri dört LED'den oluşan bir gruba sahip iki dahili reflektör çatısı tarafından çalıştırılır. Tasarım açısından bakıldığında ışık ileriye doğru görünür.

LED farlar küçük boyutu, yüksek hızı ve düşük enerji tüketimiyle otomobil kullanıcıları tarafında oldukça fazla tercih ediliyor. LED farlar, araçları arka stop lambalarında ve ön farlarında kullanım için uygundur. İdeal ışık yapısına sahip olduğu için gece yolculuklarında gözü yormaz ve sürüşünüzü daha kaliteli gerçekleştirebilmenize olanak sağlar. 6000 K beyaz LED'ler sayesinde sürücülerin gözleri fazla yorulmaz ve tüm dikkatlerini yola verebilirler. Bu sayede net görüş sağlamış olurlar ve olası kaza durumlarının önüne geçilmiş olur. LED teknolojisi, hem görsel olarak konvansiyonel far anlayışına fütüristik bir yorum katarken hem de mevcut bi-xenon teknolojisini de bir adım öteye taşımış oluyor. Böylece LED far kullandığınız aracınızın görüntüsünü hem güzelleştirebilir hem de daha çekici hale getirebilirsiniz.

LED'li gündüz farları camlı şeffaf yapıdadır ve yuvarlak veya dikdörtgen görünümünde üretilir. Yasal düzenlemelere göre farın entegre rölesi bulunması ve tampon altına monte edilmesi gerekir. LED'li gündüz farları düşük enerji tüketir, bu sayede normal gündüz farı kullanan araçlara göre daha az yakıt tüketimi gerçekleştirir. Optimize edilmiş ışık deseni sayesinde trafikte daha güvenli bir sürüş sağlar. LED farların fiyatları, diğer far çeşitlerinin fiyatlarına göre daha pahalıdır. Aracınızda LED far kullanmayı tercih ederek sürüş kalitenizi ve konforunuzu arttırırken sağlığınızı da koruyabilirsiniz. LED farların esnek yapısı bulunur ve bu özellik sayesinde tampon bölgesine kolaylıkla uyum sağlar ve aküye fazla yük yapmaz.

Öne Çıkanlar

Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

LED Far

için 6,324 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(506)
ve üzeri (721)
ve üzeri (794)
ve üzeri (815)
ve üzeri (855)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL