TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tesisat Malzemeleri

için 4,690 sonuç bulundu.

Tesisat Malzemeleri

Tamir eşyalarının en başında tesisat malzemeleri gelir. Bu malzemeler hayatın her alanında gerekli olan ihtiyaçlardandır. İşlevsel ve dinamik olmaları bakımından kullanıcıların ihtiyaçlarına kolaylıkla karşılık verir. İçerisinde her aletin bulunduğu tesisat takımlarını isterseniz elektrik arızalarında isterseniz de su tesisatı arızalarında kullanmanız mümkündür. Yaşamın her safhasında aniden elektrik, su ve doğalgaz gibi arızalar meydana gelebilir. Bu arızaların giderilmesi için çoğu zaman yetkililerden yardım alınsa da ufak çaplı arızalarda kişi kendi de bu olumsuzluklar ile kolayca başa çıkabilir. İşinizi kolayca halledebileceğiniz bu pratik ve dinamik ürünler, fazla efor harcamadan istediğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olur. İstediğiniz gibi kolayca sorunlara müdahale edebilirsiniz. Arızaların yaşamda bir yere sahip olması, elektrik tesisat malzemeleri konusunda her geçen gün farklı atlerin üretilmesine neden olur. Arıza birçok alanda yaşanabilir. Bu alanların arasında su tesisat, doğalgaz tesisatı ve havuz tesisat arızaları yer alır. Arızanın olduğu yere ve şekle göre tesisat malzemeleri de farklılık gösterir. Arıza olaylarına hazırlıklı olmak isteyenler evlerinde istekleri ve ihtiyaçları olabilecek tesisat malzemelerini bulundurabilirler. Bu yüzden tedbirli olmak için istediğiniz ve aradığınız tesisat malzemelerini sayfamızdan rahatlıkla bulabilirsiniz. Evinizde ihtiyacınız olabilecek ufak çaplı tesisat malzemelerini güvenle tercih edebilirsiniz. Böylelikle olası kazalara ve aksaklıklara kendi yöntemleriniz ile istediğiniz gibi kolayca müdahale edebilirsiniz.

Yapıları ile Kullanışlı Tesisat Malzemeleri

Yapıları ile Kullanışlı Tesisat Malzemeleri

Evlerinizde bulunan eşyalar kadar tamir aletleri de önemlidir. Arızaların çeşitlerine göre, farklı özelliklere sahip tesisat malzemeleri bulunur. Her ne kadar ev her bakımdan tam gibi görünse de evin tesisat bakımından da tam ve sağlam olması gerekir. Tesisat malzemelerinin yapıları birkaç kısma ayrılır ve malzemelerin bazılarının yapısı mekanik iken bazılarının ise plastiktir. Mekanik tesisat malzemeleri arasında sirkülasyon pompaları, hidroforlar ve denge tankı gibi mekanik malzemeler yer alır. Bu tür malzemeler daha çok yapıların temelinde kullanılır. Isıtma, yalıtım, soğutma ve yangın tesisatlarında ihtiyaç duyulan sistemsel malzemelerdir. İnsan hayatının güvenliği için önemli bir yere sahiptir. Ayrıca yapıların tüm iç donanımlarının tamamını kapsayan ve birden fazla donanımın oluşmasına verilen genel bir isme mekanik tesisat denir. Plastik tesisat malzemeleri ise yapılarda aynı şekilde temel bir göreve sahiptir. Bu malzemelerin arasında inegaller, boruların gövdesine tutturulan çift dişli kelepçeler, yuvarlak dişli nipeller, dişli rakor ve çatal atık gib plastik malzemeler yer alır. Bu malzemelerin her birinin ayrı bir görevi vardır. Malzemeler yapıların temel görevini görmek dışında; elektrik arızaları, su basmaları ya da yangın çıkma gibi olası kötü durumlardan korur. İnsanların hayatını her daim güvende tutmaya yarayan bu malzemeler, kendi içlerinde de kaliteli bileşenlerden meydana gelir. Tesisat alanında kullanılacak olan aletlerin pratik ve insan hayatını tehlikeye atmayacak şekilde dizayn edilmesi gerekir. İhtiyacınız olan her çeşit tesisat malzemesini sayfamızdan bulmanız mümkündür. Sayfamızda, kullanacağınız alanlara göre tasarlanan tesisat malzemeleri farklı ve ayrı gruplarda yer alır. Yangın durumları için kullanılan tesisat malzemeleri, olası yangın çıkma durumların ihtiyaç duyulan malzemelerdir. Bunun yanı sıra her yapıda muhakkak ki bulundurulması gereken, insan güvenliği için oldukça önemli kırmızı malzemeler grubudur. Bu malzemeler arasında; yangın su vanaları, akış anahtarı, basınç düşürücü vana, post indikatör ve sprink çeşitleri yer alır. Siz de birbirinden farklı özelliklere sahip bu malzemeler arasından ihtiyacınız olan ürünü belirleyerek sahip olabilirsiniz.

Güvenlik Tesisat Malzemeleri

Güvenlik Tesisat Malzemeleri

Doğalgaz için tasarlanan tesisat malzemeleri de sıklıkla tercih edilir. Evinizi ısıtma görevi gören doğalgaz döşemenin tamamını bu malzemeler ile onarabilir ya da yenileyebilirsiniz. Güvenliğiniz için yapılara dizayn edilen doğalgaz tesisatının eksiksiz ve kusursuz şekilde dizayn edilmesi gerekir. Bu malzemelerinin arasında; doğalgaz tesisatının ana vanası, dağıtım borusu, kolon borusu, ayrım hattı ve cihaz bağlantı hatları gibi malzemeler yer alır. Her birinin ayrı görevi olup bu donanımın ana maddelerini oluşturur. Tesisat malzemeleri isimleri alanlarına ve görevleri göre farklılık gösterir. Elektrik bandı, elektrik akımının geçeceği çıplak olan telleri birbirinden ayırmak ya da iletkenlerden yalıtmak için kullanılır. Elektrik ve aydınlatma ürünlerinin arasında yer alır. Bir diğer ürün olan sıra klemensler ise yine aynı şekilde elektrik donanımı ürün grupları arasında olup avize uçları ve pano gibi benzeri alanlarda iki iletkeni birbirine eklemek için kullanılan önemli bir üründür. Siz de farklı sıra klemens ölçüleriarasından size uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Eğer kablo işleri ile uğraşıyorsanız; siyah, yeşil, sarı, beyaz ve kırmızı gibi renklere sahip izolasyon bandı seçeneklerini güvenle tercih edebilirsiniz. Mühendislik alana giren bu ürün gruplarının içerisinde bulunan malzemelerin her biri, insan güvenliğini tehlikeye atmayan ve sağlam yapılara sahip olan ürünlerdir. Havuz tesisat malzemeleri ise farklı boyutlara ve özelliklere sahiptir. Havuz denilince akla birden çok havuz çeşidi gelir. Bu çeşitlerin içerisinde süs havuzları, kapalı havuzlar ve açık alan havuzları yer alır. Bu malzemeleri, kullanılacağı alana ve hafıza göre değişiklik gösterir. Havuz pompası, vanalar ve fitting malzemeler, havuz filtreleri, aydınlatma ekipmanları gibi birçok malzeme mevcuttur. Yaptırmak istediğiniz havuz çeşidine göre sizler de havuz donanım malzemelerini inceleyebilir, öğrendiğiniz ürün bilgileri doğrultusunda hareket edebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Tesisat Malzemeleri

Her İhtiyaca Uygun Tesisat Malzemeleri

Her ürün farklı özelliklere sahip olup, bulunduğu kategoriye göre sınıflara ayrılır. Tesisat malzemeleri fiyatları, özelliklerine göre değişiklik gösterir. Fiyatların farklı skalalara sahip olmasında ürünlerin boyutları ve kullanım alanları büyük rol oynar. Bu ürünleri seçerken öncelikle kullanacağınız alanı belirleyip ondan sonra ürün tercihinde bulunmanız gerekir. Örneğim; elektrik tesisatı malzemelerini, su tesisatında kullanmak mümkün değildir. Bu nedenle her ürünün işlevi ve görevi farklıdır. İhtiyacınıza uygun olan ürünleri ister tekli istersenizde çoklu alabilirsiniz. Çoklu alımlarda fiyatlarda değişiklik gözlemlenebilir. Klemens boyutlarına bakabilir, kullanılacak alana göre ürün boyutunu belirleyebilirsiniz. Bu alanda birçok farklı ürün bulunur. Kablo pabuç bakım, onarım montaj gibi durumlarda kolaylık sağlamak için tasarlanan bir çeşit kalo aksesuardır. Elektrik uygulamalarında kolayca ve doğrudan bağlantı sağlamak için ürünü güvenle tercih edebilirsiniz. Bu ürünü rahat kullanmak ve doğru şekilde hareket etmeniz için kablo pabuç pensesi de işinizi kolaylaştıran portatif bir üründür. Su tesisatı malzemelerini seçerken de titizlikle hareket etmek gerekir. Doğru ve kaliteli olmayan bir ürünü tercih edip kullanmak su basmaları ya da su borularının patlaması gibi olumsuz durumlara yol açabilir. Tıkanan giderlerin açılması için gider açıcı malzemeler kullanılabilir. Tel malzemeler, özellikle mutfak lavabosunun içine salınarak ileri geri ittirme ile tıkanan kısmın açılmasına yardımcı olur. Yaşamı kolaylaştıran ve kaliteli hayat için birebir olan tesisat malzemeleri hayatın her alanında oldukça önemli görevlere sahiptir. Elektrik tesisatı ürünleri arasında olan kablo pabuç seti, size ultra performansta bir hizmet sağlar. Setin içerisinde kablo aparatları olarak farklı ürünler yer alır. Sayfamızdan ihtiyacınıza yönelik ürünleri rahatça bulmanız mümkündür. Bütçenize uyum sağlayan ölçülü klemenslere, kablo aksesuarlarına ve penslere en uygun fiyat aralıkları ile sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Y (69)
3M (13)
404 (2)
A1 (1)
Abb (43)
Ack (18)
Aeg (1)
Agp (1)
Alfa (8)
Altınsoy (30)
Arge (1)
Ars (17)
Asafe (1)
Ataba (1)
Avion Led (1)
Ay-Ka (1)
Bay-Tec (22)
Best (5)
Bol (1)
Bold (2)
Brio (3)
Cable Ako (4)
Cartlon (1)
Cata (83)
Class (1)
Coroplast (8)
Cvs (3)
Danfoss (1)
DELTA (1)
Digitus (1)
(2270)
EAE (2)
ED-SON (1)
Elit (1)
Eltos (16)
Emfa (1)
End (5)
Entes (2)
Era (1)
Far (1)
Fetih (6)
Forlife (1)
Fuji (2)
GE (1)
Gewiss (2)
Givi (1)
GLOBAL (43)
Globe (36)
Globox (2)
Goldx (6)
Granitto (1)
Green (5)
Gwest (135)
Helios (1)
Hizmark (1)
Hlite (2)
Horoz (5)
Hualin (1)
İTHAL (123)
İzeltaş (8)
Kaan (1)
Kaim (47)
KAİM (5)
Kanca (1)
Kengo (2)
Klaus (1)
Knipex (1)
Kym Kablo (1)
Legrand (4)
Luna (1)
Made (1)
Maflen (2)
MAS (99)
Mate (1)
Mesan (4)
momentum (1)
Multitek (1)
Mutlusan (113)
Nexo (28)
Noas (1)
Nora (2)
Oag (9)
Omron (1)
ONAS (2)
Onas (2)
Onka (95)
Opaş (1)
Ortaç (64)
Osram (3)
Ovivo (1)
Panfix (1)
Pelsan (3)
Philips (3)
Picador (1)
Reçber (1)
Rtm (9)
Rtrmax (1)
Sgs (21)
Siemens (14)
Sigma (1)
Simpa (10)
SİMPA (2)
Solmazsan (33)
Startape (36)
Südor (1)
T-Plast (2)
Tamer (42)
Technomax (5)
Tecon (27)
Tem (4)
Tesa (9)
Tomax (1)
Torkom (1)
Ugeest (39)
UNI-T (1)
Universal (2)
UZLİGHT (1)
Viko (4)
Viptec (1)
Wago (96)
Weidmüller (104)
Wert (3)
Woer (2)
Würth (2)
Yale (1)
YCL (2)
Yılpa (3)
Çet-San (13)
Çetsan (46)
ÇETSAN (1)
Örgün (3)
Şafak (76)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(831)
ve üzeri (1,018)
ve üzeri (1,071)
ve üzeri (1,080)
ve üzeri (1,104)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL