TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Susta

için 334 sonuç bulundu.

Susta

Herkesin evinde bulunması gereken ürünlerin başında alet çantası gelir. Evinizde yapacağınız ufak tefek tamir işlerinde size yardımcı olacak olan araç gereçler arasında sustalar da yer alır. Alet çantasını, kişisel tamir ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz. Tesisat malzemeleri kategorisinde yer alan sustalar, genellikle lavabolarda yaşanan tıkanıklık gibi sorunları ortadan kaldırmak üzere kullanılır. İnce uzun çelik bir yapıya sahip olan bu ürünler, farklı boyutlarda üretilir. Bu sayede tamir işlemleri sırasında kullanıcıya kolaylık sağlanır. Tesisat işlerinde yardımcı olduğu gibi aynı zamanda elektrik işlerinde de kullanılır ve zarar görmeden işinizi sorunsuz bir şekilde halletmenizi sağlar. Evinizde tamir edilmesi gereken kısımları küçük ustalık hamleleri ile halledebilmek için birtakım ürünlere ihtiyaç duyulur. Tesisat işlerinden anlıyor ve ustadan yardım almaya ihtiyaç olmadığını düşünüyorsanız susta size yardımcı olur. Çeşitli yapılara ve boyuta sahip olan sustalar, tesisat ve elektrik işlerinde kullanılmak üzere farklılık gösterir. Lavaboların tıkanması halinde kullanılan lavabo açma sustası, aynı zamanda boruların içine elektrik tesisatı döşemek için kullanılabilir. Bu şekilde kullanıcı zorlanmadan ve herhangi bir zarar görmeden işlerini kusursuz bir şekilde halleder. Ürünün farklı boyutlarda üretilmiş olması işlevselliğini artıran temel etkenler arasındadır. Lavabo giderleri tek tip olmayıp farklı boyutlara sahiptir. Bu nedenle yaşanan sorunları daha kolay bir şekilde çözmek için lavabonun boyutuna uygun olan susta yayını tercih edebilirsiniz.

Çeşitli Susta Seçenekleriyle Lavaboları Temizleyin

Çeşitli Susta Seçenekleriyle Lavaboları Temizleyin

Nerede olursa olsun tıkanan lavabolar, can sıkıcı sonuçlar doğurur. Eskimiş lavabo tesisatı, lavabolara dökülen yemek artıkları, çay posası, katı yiyeceklerinin artıklarının lavabo giderine kaçması sonucunda tıkanan lavabolar zaman zaman zor anlar yaşatabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için kullanılan susta yayı, lavabo giderini açmak ve suyun akmasını sağlamak için kullanılan işlevsel aparatlar arasındadır. Boru tesisatları zaman zaman yıpranır ve tıkanmaya neden olabilir. Bu gibi durumlarda lavabo açıcı susta, kendi işinizi kendiniz halletmeniz konusunda yardımcı olur. Lavabo giderleriyle ilgili sık sık sorun yaşıyorsanız ve tesisatı komple değiştirmek istemiyorsanız bir susta ile lavabonun temizliğini sağlayabilirsiniz. Lavabo temizlemek için kullanacağınız susta payı, lavabonun tıkanıklığına sebep olan öğeyi çıkarmak adına farklı uçlara sahiptir. Burada önemli noktalardan biri, yayı kullanırken hangi uç aparatını kullandığınız olur. Susta yaylarının ucuna takmak için farklı şekillerde üretilen parçalar vardır. Bunlar yayın çok daha verimli çalışmasını sağlar. Tıkanan lavabonun açılması için uygulanan lavabo açıcı tozlar gibi farklı yöntemler de vardır. Fakat bu ve buna benzer kimyasal ağırlıklı ürünler zaman zaman lavabo borularının zarar görmesine sebep olur. Boruların zarar görmesi halinde daha zorlu bir tamir sürecine girmeniz gerekebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına en doğru işlemi yaptığınızdan emin olmalısınız. Yapamayacağınız bir sorun yaşandığı durumda ise, zorlamadan, işi bilen bir ustadan yardım almak, sorunu daha kısa sürede çözmenizi sağlar. Birtakım işlevsel aletlerle evde yaşanan küçük tamir işlerini profesyonel birine gerek duymadan kendiniz halledebilirsiniz. Çelik ya da dayanıklı plastik yapısı sayesinde uzun süreli kullanım sunan bu ürünleri alırken, ihtiyacınıza yönelik olanı bir kere almanız halinde ömür boyu kullanabilirsiniz. Alet çantanızı yeniliyor ya da sıfırdan oluşturuyorsanız, tornavida, İngiliz anahtarı, pense ve buna benzer küçük tamir aletleri akla gelen ilk ürünlerdir. Bunlara ilave olarak ekleyeceğiniz yay, kullanım alanına göre farklı boyutlarıyla tadilat işlerinizde size yardımcı olur. Alet çantasını zenginleştirmek için bu ürünlerden birini tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Boyutlarda Susta Seçenekleri

Birbirinden Farklı Boyutlarda Susta Seçenekleri

Tadilat ve tamirat işlerinde anlıyor ve evinizde yaşanan küçük sorunları kendiniz çözmekten keyif alıyorsanız oldukça işlevsel olarak görülen yayı alet çantasına eklemelisiniz. Ürün çeşitli elektrik ve lavabo tamiri işlerinizde size yardımcı olur. Dayanıklı, esnek, kırılma sorunu olmayan ve emniyetli şekilde üretilen susta aparatı, tadilat sırasında işinizi kolaylaştıracak özelliğe sahiptir. Susta çeşitlerinden biri olan takviyeli model, elektrik işlerinde de kullanılmak üzere üretilir. Takviyeli susta çeşitleri sadece çelikten değil dayanıklı plastik yapıdan da üretilir. Aynı zamanda ürünlerin boyutları farklılık gösterir. 3, 5, 8, 10, 15, 20, 25 metre uzunluklarında olan yayı, kullanacağınız alana göre farklılık gösterir. Ürünü kullanacağınız yerin boyutu ve yapacağınız işleme göre seçim yapabilirsiniz. Plastik olsa dahi yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunan bu ürünler, lavabo ya da kanalizasyon temizleme işlemlerinde uzanılmayan bölgelere uzanmak için kullanılabilir. Plastik susta boyutunun uzun bir şekilde tasarlanmasında esas amaç bundan kaynaklıdır. Zaman zaman katı ya da sıvı maddelerle tıkanan lavabolar, mutfağın çeşitli bölgelerinin zarar görmesine sebep olur. Birkaç ergonomik alet ile bu sorunları halledebilirsiniz. Tıkanmış olan lavaboyu açmak için yayın açacak ucunu takarak lavaboya ileri geri şeklinde hamleler yaparak saat yönünde ileri sürebilirsiniz. Lavabonun tıkalı olan kısmına gelindiğinde ise aparatı hem saat yönünde çevirerek hem de ileri iterek kontrollü güç uygulamanız gerekir. Ardından ise aparatı çıkararak temizleyebilir ve daha sonra tekrar aynı işlemi birkaç kez uygulayabilirsiniz. Bu şekilde kontrollü olarak işlemi tekrar etmeniz halinde lavaboda yaşanan gider sorununu çözebilirsiniz.

Alet Çantasının Vazgeçilmezi Susta Modelleri

Alet Çantasının Vazgeçilmezi Susta Modelleri

Tamir işlerinden anlayan herkesin mutlaka evinde bulunması gereken tamir çantasında bulunması gereken aletler arasında yer alan yay, farklı seçenekleriyle beraber hem lavabo tıkanıklığını gidermek hem de bir takım elektrik tesisatı işlerinde kullanılır. Lavabo giderini ara ara temizlemek ilerleyen süreçte yaşanacak sorunların önüne geçer. Bu gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşmamak adına temizlik işlemini ara sıra yapmanız yeterlidir. Sadece birkaç dakikanızı alacak olan temizleme işlemi esnasında kullanacağınız yay işinizi kolaylaştırır. El becerinizle ürünün işlevselliği birleştiğinde lavaboda yaşanan sorun hızla çözülür. Ürünü kullanırken tutmasını kolaylaştıracak özel bir kısım bulunur. Bu sayede temizleme işlemi sırasında orantılı güç uygulayabilirsiniz. Çelik malzemeden üretilenlerin bazıları kıvrımlı şekilde olup itmeniz ve geri çekmeniz durumunda esneklik sağlar. Bu şekilde kolay bir kullanım sağlanır. Plastik yapıda olan ürünler ise kıvrımsız, düz bir şekilde üretilir. Ürünlerin uç kısmında ise çeşitli öğeler yakmanıza yardımcı olacak kancalar yer alır. Bu öğelerle ürünü daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Ucuna takacağınız öğeler, kullanacağınız alana göre değişir. Özellikle lavabo giderlerini açmak ve boruların içerisinde elektrik tesisatı yerleştirmek için kullanılan boru açıcı susta, en uygun şekilde işlem yapmanız için çeşitli fonksiyonlar sunar. Ürün, boyut olarak uzun olmasına rağmen rulo haline getirildiğinde, alet çantanızda yer kaplamadan saklanabilir. Susta seçeneklerini sadece kablo şeklinde alabildiğiniz gibi aynı zamanda özel susta çantasına sahip olan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Ürün, özel çantası sayesinde herhangi bir deformasyona karşı korunarak, daha uzun soluklu bir kullanım sunar. Yayın kullanılmasının ardından temizliğinin mutlaka yapılması ve ardından kurumasının sağlanması gerekir. Aksi halde ürün zarar görür. Tadilat işlerinden anlıyor ve evinizde yaşanan küçük sorunları çeşitli aparatlarla çözmek istiyorsanız bunun için işlevsel ürünleri sayfamızdan tercih edebilirsiniz. Susta yayı da bu ürünlerden biridir. Bu ve buna benzer ürünleri uygun fiyatlarla kullanarak hem kendinizi geliştirebilir hem de ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abb (11)
Ack (1)
Ars (1)
Avion Led (1)
(156)
Eltos (16)
Far (1)
Fetih (2)
Globe (5)
Knipex (1)
Mutlusan (63)
Opaş (1)
Ortaç (8)
Sgs (6)
Yılpa (2)
Çet-San (10)
Çetsan (6)
ÇETSAN (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(58)
ve üzeri (81)
ve üzeri (93)
ve üzeri (96)
ve üzeri (98)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL