TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Klemens

için 1.170 sonuç bulundu.

Klemens

Elektrik ve aydınlatma alanında satışa sunulan tesisat malzemeleri ve yapı market ürünleri arasında, kabloları tutturmaya yarayan aparatlar göze çarpıyor. Aynı zamanda çelik halatların ya da boru ve türevlerinin bağlanması da bu aparatlar sayesinde mümkün. Dolayısıyla bant olarak tasarlanan, metalden ya da plastikten yapılan bu zengin aparat yelpazesinin çok geniş bir işlev skalası mevcut. Kullanım amacı ve gerekliliği çok basitçe anlaşılsa da klemens kelimesi size ilk duyduğunuzda yabancı gelebilir. Klemens çeşitleri teknik bir etki yaratmakla birlikte sayıca da o kadar fazla ki, konuya yabancı olan birinin kafa karışıklığı yaşaması çok normal. Elektrik bağlantılarında daha önce sadece elektrik bandı ya da izole bant gibi ürünlerin bağlantı ve koruma amacıyla daha sık kullanıldığı düşünüldüğünde; bu yenilikçi aparatın görsel estetiğe de katkı sağlayan bir yanı olduğunu söylemek kesinlikle mümkün. Klemens nedir sorusuna doğru cevap verenler dahi bu ürünü genellikle plastik malzemenin kullanıldığı vidalı ürünler olarak tarif ediyor. Oysa bu ürünün tarifi o kadar da kısıtlı değil. Elektrik bağlantısı yönünden ihtiyaçları olan birinin satın alabileceği onlarca farklı klemens çeşidi, markası ve malzemesi var. Siz de yapı market alışverişinizi raflar arasında kaybolmadan, evinizin konforunda tek tıkla tamamlamak isterseniz; başta fiyat ve teknik bilgiler olmak üzere ürüne dair tüm aradığınız detayları sayfamızda hemen bulabilirsiniz.

Klemens Bağlantısı Hakkında Pratik Bilgiler

Klemens Bağlantısı Hakkında Pratik Bilgiler

İç kısımları iletken, dış kısımları ise yalıtkan olarak tasarlanan klemens bağlantısı farklı amaçlarla çok farklı şekillerde hayata geçirilebiliyor. İlk olarak tekli mi yoksa çoklu mu bağlantı yapacağınız bu hususta önemli. Kaç iletkeni birbirine bağlamak istiyorsanız ona göre önünüzdeki yollardan en güvenlisini ve estetiğini seçmeyi başarmalısınız. Görsel olarak ise bakır ya da vidalı, tırnaklı bir ürün kullanmak tesisat tamamlandığında genel çerçevenin nasıl görüneceği bakımından önem taşıyabilir. Klemens elektrik üzerine çalışma yaparken konu hakkında bilgi sahibi olan bir profesyonelden mutlaka yardım almalısınız. Zira sabit tesislerde, ek kutularda ya da avize uçlarında kullanılan bağlantı çözümleri birbirinden tamamen farklı. Topraklama ya da enerji nakli gibi konularda da elektrik ve elektronik konusunda teknik bilgisi olmayanların çözüm geliştirmesi mümkün ya da güvenli değil. Evin hangi bölümünde kullanılacağına göre kullanmanız gereken sistem ve teknik de belirgin oranda fark göstermeye başlıyor. İletken bölümlerinin korumaya alınması amacıyla ele alınan kabloların genişliği bir başka önemli kriter olarak gösterilebilir. Yapı market ve bahçe kategorisinde kullanıcıların bilgisine sunulan klemens fiyat listesi de ziyaretçilerini üzmüyor. Fiyat bakımından pahada son derece hafif olan bu ürünler aslında olmadıklarını eksiklikleri hissedilen cinsten önemli malzemeler olarak işaret edilebilir. Klemens fiyat denildiğinde bahsi geçen tutar ancak yüzlü ya da ellili paket gibi çoklu satın almalar sırasında yükselebiliyor. Fiyatların çok fazla değişkenlik göstermemesinde ise firmaların belirli standartları her türlü sağlamak zorunda olmasının etkisi var. Siz yine de tercihinizi en güvendiğiniz markadan yana yapmalısınız, çünkü bu yolla markaya emanet ettiğiniz şey evinizin elektrik aksamından ve hayatınızın güvenliğinden başkası değil. Klemensli priz ya da geçmeli klemens çeşitleri gibi bir satın alma planlıyorsanız ambalaj adedine dikkat etmenizde fayda var. Bunun dışında genişlik, uzunluk, yükseklik ve ağırlık gibi ebat bilgileri de müşterilerin bilgisine sunuluyor. Yaşam alanınızda kullanmayı hayal ettiğinizden çok küçük ya da çok büyük boyutlarda ürünlerle karşılaşabilirsiniz, bu yüzden tüm bu ebat bilgileri dikkatinizi hak ediyor. Gerilim, akım, kesit ve norm bilgileri evdeki elektrik tesisatına uyum sağlayacak cinsten olabilmeli.

Çok Sayıda Klemens Çeşidi Mevcut

Çok Sayıda Klemens Çeşidi Mevcut

Elektrik tesisatına bağlanan kablolarınızın düzenli ve derli toplu görünmesini istiyorsanız minik bir tür kavram karmaşası yaşamaya da şimdiden hazır olun. Ne de olsa karşınıza şapkalı klemens ya da çekirdek klemens şeklinde çok sayıda farklı tür bağlantı sistemi çıkacak. Ana başlıklar halinde gruplamak gerekirse bunlar; ray, sıra, soket, steatit, elektronik, trafo, modül cihaz, aspiratör, buat ve metal klemensler olmak üzere gruplandırılabilir. Ancak bu ayrımla da iş bitmiş olmuyor. Sadece metal olanların bile tırnaklı olan ve olmayanları, U şeklindeki, H şeklindeki ya da durdurucu özellikteki versiyonları var. Dolayısıyla daha önce de belirttiğimiz gibi yapmanız gereken ilk kontrol kullanım amacı ve çoklu klemens gerekip gerekmediği yönünde olmalı. Üretici firmalar da bu anlamda zaman zaman bir mekânın ya da projenin gereklilikleri konusunda yönlendirmede bulunabiliyor. Eğer birden fazla kablonun bağlantısında çoklu bir ihtiyaç halindeyseniz aynı sizin gibi 3 lü klemens arayan başka kullanıcılar da olduğunu sayfamız aracılığıyla görebilirsiniz. Söz konusu güvenlik önlemleri olduğunda, ev ya da ofis gibi yaşam alanlarında herhangi bir risk yaratmamak için yanmaz klemens tercih edilmesi yerinde olabilir. Ürünün yüksek performan sağlaması, endüstriyel ya da ev tipi kullanıma uygun olması, montaj sırasında çok fazla zaman gerektiren hazırlıklara tabi olmaması önemli faktörlerdir. Tahmin edersiniz ki endüstride duyulan ihtiyaçla herhangi bir hanede duyulan ihtiyaç ne akım ne de kullanım sıklığı yönünden birbirinin aynı seviyesinde olmayacaktır. Bir projenin daha hızlı ilerleyebilmesinde daha kısa kablolama sürelerinin ve üst düzey güvenliğin kesinlikle etkili olduğunu da kabul etmek gerekir. Siz de klemens arayışınızı bir an önce sona erdirmek ve yapınızın ihtiyaçlarına en hızlı ve güvenlikli biçimde cevap vermek istiyorsanız; tek yapmanız gereken sayfamızdaki marka, model ve çeşitleri bir bir incelemeye almak.

Güvenlik Amacıyla Da Klemens Kullanımı Söz Konusu

Güvenlik Amacıyla Da Klemens Kullanımı Söz Konusu

En az klemens bağlantısı nasıl yapılır sorusu kadar bu bağlantının zorunlu olduğu durumları bilmek de son derece önemli. Sözün özü, yalnızca görsel açıdan daha düzenli bir görünüm sağlamak için değil çoğu zaman yasal mevzuat gereğiyle de klemens ile bağlantı sağlamalısınız. İletken kısımların bu şekilde tamamen kapanması, açıkta bırakılmaması ve hiçbir tür temasa maruz kalmaması gerekiyor. Eviniz içerisinde gerekli tedbirleri alarak daha huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz. Okul ya da iş yeri gibi çok kişi tarafından kullanılan yerlerde ise hiçbir işi şansa bırakmamak çok daha önemli. Açıkta kalan elektrik kablolarının ya da tesisatta yaşanabilecek her türlü yanma, sızma ve su almanın gelecekte de problem yaratabileceği çok açık. İnsanların bir kez yatırım yapıp ardından unutmak istediği konularda siz de aylarınızı ve bütçenizi harcamak istemezsiniz. Bu konuda elektrik işlerinizi yöneten personel size bilgi verecek olmakla birlikte, bu seçimleri sayfamız üzerinden tek tek tüm bilgileri araştırarak yapabilmek de büyük bir şans. Ne de olsa çeşitler bu kadar fazlayken hangi çeşidin hangi amaç ile tercih edildiğini akılda tutmak zor. Market atmosferinde rafların arasında bu ince parçalarla oyalanarak kelimenin tam anlamıyla kaybolmak da potansiyel bir risk. Öte yandan sayfamız sayesinde şeffaf klemens gibi spesifik ihtiyaçlarınızı da tek bir tıkla giderebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı yönetirken maddiyattan ya da kaliteden yana da şüpheye düşmemek ve en doğru seçimi yaptığınızdan yüzde yüz emin olmak tamamen sizin elinizde.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Y (18)
Abb (12)
Arge (1)
Ars (3)
Ay-Ka (1)
Cvs (1)
DELTA (1)
Digitus (1)
(480)
Elit (1)
End (4)
Entes (1)
Fetih (3)
Gwest (18)
İTHAL (3)
Kaim (35)
KAİM (5)
Kym Kablo (1)
Legrand (2)
Maflen (1)
Mutlusan (40)
Nexo (9)
Onka (75)
Ortaç (11)
Osram (1)
Reçber (1)
Rtm (9)
Sgs (2)
Siemens (10)
Solmazsan (26)
Tamer (2)
Tecon (11)
Ugeest (1)
UZLİGHT (1)
Viko (1)
Wago (105)
Çet-San (3)
Çetsan (52)
Örgün (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(145)
ve üzeri (174)
ve üzeri (180)
ve üzeri (180)
ve üzeri (184)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL