TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kablo Düzenleyiciler

için 4,602 sonuç bulundu.

Kablo Düzenleyiciler

Kablo düzenleyici ürünler özellikle elektrik ve kablolama konusunda oldukça faydalıdır. Düzenlenmiş bir elektrik kablo sistemi, teknik arızaların zamanında farkedilmesini sağlayacak ve oluşabilecek karışıklıklar nedeniyle yaşanan problemlerin önüne geçecektir. Kablo bağları, kablo düzenleyicileri ve kablo kanalları elektrik kablolarının, ısıtma ve soğutma ünitelerinin ve prizlerin arızalanmasını, nem ve su ile temas etmesini önler. Karışıklıkların önüne geçerek güvenli bir kablolama sağlar. Kablo bağları farklı yapılarda bulunabilirler. Duvarlara monte edilebilen versiyonları, kablo kanalları, kablo düzenleyici spiral ve cırt cırtlı kablo düzenleyiciler olarak pek çok farklı model vardır. Kablo düzenleyici modelleri kabloların karışmasını engellediklerinden yaşanabilecek arızaların düzenli bir şekilde çözülmesini sağlarlar. Karışmış kabloların yaratacağı görüntü kirliliği sorunlarının önüne geçme açısından birebirdirler. Karışan kablolar hem kısa devreye müsait olduklarından risklidir, hem de kafe, restoran veya ev içi fark etmeksizin görüntü kirliliğine yol açtıklarından düzeltilmesi gereken bir problemlerdir. Doğru düzenlenmiş kablo yapısı sayesinde elektrik aksamlarının zarar görmesini önler, ayrıca temiz ve düzenli bir görünüm sağlarsınız. Kablo düzenleyici nedir sorusu, oldukça basit bir cevabı olan bir soru olmasına rağmen kimi zaman insanların aklına takılabilmektedir. Kablo düzenleyiciler pek çok farklı biçimde karşınıza çıkan ürünlerdir. Kablo düzenleyiciler, kısacası kabloların istenen şekilde ve düzende ilerlemesine yardımcı olan, kablo karışıklıklarını engelleyen ve kablonun dış etkenler nedeniyle zarar görmesinin önüne geçen ürünlerdir. Kablo düzenleyicilerin her türlü modeli için sayfalarımızı inceleyebilir, kendinize en uygun kablo düzenleme çözümünü bulabilirsiniz.

Kablo Kanalları ile Kablolarınızı Düzenleyin!

Kablo Kanalları ile Kablolarınızı Düzenleyin!

Yatay kablo düzenleyici ürünler arasından sıklıkla tercih edilenlerden biri de, kablo kanalları. PVC veya metal malzemeden imal edilebilen kablo kanalları, sıklıkla kablo karışıklıklarını önlemede ve kabloların dış etkenlerden korunmasında kullanılırlar. Kabloların dış etkenlerden korunması önemli bir kriterdir. Çünkü, kablolar nem, ısı değişimi gibi dış etkenler nedeniyle zaman içerisinde oksitlenme yapabilir, kopabilir ve kısa devrelere hatta ne yazık ki yangınlara dahi sebep olabilmektedir. Kablo düzenleyici kutu gibi ürünler tercih ederek özellikle birden çok ısıtma-soğutma, motor ve ışıklandırma elemanı gibi kablo karmaşasına sebebiyet verebilecek elektronik devrenin güvenliğini ve temizliğini sağlayabilirsiniz. Kablo düzenleyiciler, birden fazla iş için çözüm sunabilen, esnek kullanım şekillerine sahip ürünlerdir. Hem ısıyla daralan makaronlar, hem de plastik PVC kablo kanalları kablo güvenliği açısından kullanıma uygun ürünlerdir. Kablo düzenleyiciler arasından en sık tercih edilenlerden biri olan kablo kanalları, farklı iç çaplara sahiptirler. Bu iç çaplara göre bir tercih yapmalı, elinizdeki kablo kalınlığı ve sıklığını belirlemelisiniz. Doğru boyutlarda alacağınız bir PVC kablo kanalı, kablolarınızı dış etkenlerden korur, şıklık ve düzen sağlar. Yaşanan arızalara anında müdahale edebilmenize yardımcı olur. Kablo düzenleme kutusu gibi bir ürün tercih ederek de, cihazlarınızın şarj, priz kullanımı gibi durumlar esnasında kablo kirliliği yaratmamasını sağlayabilirsiniz. Kablo kirliliğinin yaratacağı dağınıklıktan kablo düzenleyici kutular ile kurtulabilir, kabloların emin ellerde korunmasını sağlayarak başarı elde edebilirsiniz. Kablo düzenleme konusunda kablo düzenleyici kutular plastik veya ahşap tercih edilebilir, özellikle telefon şarjı gibi konularda büyük kolaylık sağlarlar. Monitörlerin, ısıtıcıların ve bilgisayarların kablolarını da saklama konusunda önemli araçlardır. Cihazlarınızın kablolarını kutu içerisinde gizleyerek masa veya zemin üzerinde temiz bir görünüm elde edebilir, kabloların yıpranmasını, kopmasını veya sıvıyla temasını engelleyebilirsiniz. Kablo düzenleyici kutu ve kablo düzenleme kanalları gibi ürünleri hem kablolarınızı dış etkenlerden korumak, hem de kablo kirliliğinin önüne geçmek için kullanabilirsiniz.

Kablo Düzenlemenin Basit Yolları

Kablo Düzenlemenin Basit Yolları

Kablo düzenleme konusunda yalnızca duvara monte edeceğiniz ürünler bulunmamakta. Kablo düzenlemenin en basit ancak işlevli yöntemlerinden biri de, kablo düzenleyici cırt cırt gibi bir ürün tercihinde bulunmak. Ev, dış mekan veya endüstriyel alan fark etmeksizin kablo düzenleyici cırt cırtlar gibi ürünler tercih edebilir, kabloların elinizin altından uzaklaşmasını ve size alan açmasını sağlayabilirsiniz. Kablo düzenleme konusunda cırt cırtlar sıklıkla tercih edilmektedir. Cırt cırt olarak adlandırılan tutuculuk özelliği sayesinde bu kablo düzenleyiciler basite indirgenmiş ancak net bir çözüm sunarlar. Aynı zamanda kablo düzenleyici bant gibi bir ürün tercihinde bulunduğunuzda rahatlıkla kabloların duvara, masa altına veya ayaklarına montajını sağlayabilirsiniz. Bantlar ile sabitlenen kablolar özellikle ayak altından çekilecektir. Görüntü kirliliği ile mücadelenin önemli bir kısmı da, kablo kirliliğinin önüne geçmektir. Kablo kirliliğini önlemek için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bantlar, kabloların belirli ve gözden uzak alanlara montajını sağlayacaklardır. Duvar, masa arkası ve masa altı gibi alanlara bantlar ile sabitlenmiş kablolar, hem zarar görmeyecek hem de erişilebilir olacaktır. Bu ürünlerin PVC kablo kanallarına kıyasla en büyük avantajı, herhangi bir kalıcı etkiye sahip olmamalarıdır. PVC kablo kanallarının yapışkanlı modelleri bulunsa da, kablo düzenleyici bantlar daha hafif bir çözümdür. Kablo düzenleyici duvar ürünleriyle sağlayabileceğiniz tüm avantajları bant çözümüyle de yakalayabilirsiniz. Bantların tek eksiği, PVC’nin veya metal bir kablo kanalının sağladığı korumayı sağlamıyor oluşlarıdır. Yani, bantlar daha ziyade iç mekan kullanımına uygun kablo düzenleme çözümleri olarak karşımıza çıkmaktadır. İç mekanlarınızda kullanıma son derece uygun olan kablo düzenleyici bant gibi ürünler, dış mekan kullanımında etkinliklerini daha kısa sürede yitirebilmektedirler. Burada sizin vermeniz gereken karar, kabloların önemi ve iç-dış mekan ayrımıdır. Dış mekanlarda kablo kanalları ve kablo düzenleme kutuları kullanırken iç mekanlarda rahatlıkla bantlar ve cırt cırt gibi ürünleri tercih edebilirsiniz.

Masaüstü Kablo Düzenleyici Çözümleri!

Masaüstü Kablo Düzenleyici Çözümleri!

Masaüstünüzde yaşadığınız kablo karmaşasına bir son vermek mi istiyorsunuz? Masaüstü kablo düzenleyici ürünleriyle rahat bir çalışma ortamı sağlayabilir, kablo karmaşasının önüne geçebilirsiniz. Masaüstü kablo düzenleme çözümleri arasında en çok tercih edileni, kablo düzenleyici yardımcı kutulardır. Bu kutuların içerisinden geçireceğiniz monitör kablosu, klavye kablosu veya şarj aleti kabloları kablo karmaşasını engelleyecek ve karmaşadan uzak bir çalışma ortamına sahip olmanızı sağlayacaktır. Kablo düzenleyici çanta gibi ürünler ve ile sağlayacağınız kablo düzeni de yabana atılmayacak cinstendir. Kablo düzenleme esnasında özellikle kabloların dış etkenlerden de uzak durmasını sağlayışlarıyla çantalar ve kutular, sıkça tercih edilmektedir. Çantaların fermuar özellikleri sayesinde kabloları hem ortalıktan temizleyin, hem de gerektiği anda kablo erişimini sağlayın. Kablo düzenleme konusunda önemli bir kriter olan ulaşılabilirlik, fermuarlı kablo düzenleyici ürünleriyle çözülmektedir. Kablo düzenleme açısından fermuar çözümü oldukça pratik ve işlevli bir çözüm olmasıyla öne çıkmaktadır. Yalnızca kabloları çanta içerisine yerleştirin, ardından fermuarı çekin. İşlem bu kadar, gerçekten. Bu basit işlemin tam tersini de düzenlediğiniz kablolara ulaşmak istediğinizde uygulayarak her an her türlü problem anında kablolarınıza erişin. Yatay kablo düzenleyici gibi ürünler sayesinde her an elinizin altında ancak gözünüzden ve dış etkenlerden uzakta kablolarınızı muhafaza edin. Kablolarınızın bağlı olduğu soğutma ve ısıtma sistemleri, motorlar, monitörler ve pek çok farklı elektronik ürünün kısa devre nedeniyle arızalanmasının önüne de geçin. Kabloların başarılı bir şekilde korunması için gereken tüm ürünler, sayfalarımız üzerinden incelenebilir ve satın alınabilir. Kablo düzenleyici ürünleri tercih ederken mutlaka boyutlarına, uzunluklarına dikkat edin. Malzeme seçimi de dış mekan ve iç mekan düzenlemesi açısından önemli bir kriter olarak karşınıza çıkacaktır. Doğru malzeme seçimi ve boyut seçimi yaptıktan sonra, kablolarınızı düzenlemeye ve kirlilikten kurtulmaya hazırsınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Y (19)
3MK (10)
Abb (32)
Ack (2)
Aeg (2)
Akelsan (1)
Ars (2)
Asafe (23)
Best (7)
Cata (12)
Class (8)
Cvs (1)
De-Pa (2)
Depa (7)
Digitus (2)
(2362)
DLX (8)
Ekon (26)
Eltos (3)
Entes (1)
Era (1)
Far (9)
Fender (1)
Fetih (9)
GE (2)
Gewiss (7)
Green (2)
Gwest (116)
Hella (2)
Hizmark (1)
Horoz (1)
İTHAL (36)
İzeltaş (1)
Kaim (31)
Kodlife (1)
Kondaş (2)
Kress (1)
Kriter (1)
Kumtel (1)
Kym Kablo (46)
Legrand (34)
Made (16)
Maflen (8)
MAS (25)
Master (11)
Mutlusan (668)
NE-AD (19)
Netelsan (2)
Nexo (28)
Nora (2)
Onka (11)
Ortaç (44)
Pemsan (79)
PEMSAN (4)
Petrix (3)
Philips (1)
Plastim (5)
Power (3)
Reçber (1)
S-Link (1)
Sgs (50)
Solmazsan (1)
Spektrum (2)
Stanley (1)
Tamer (61)
Technomax (1)
Tecon (5)
Tek-İş (1)
Topart (1)
Torkom (26)
VİKO (1)
Wago (4)
Wert (9)
Woer (124)
Zinsan (2)
Çebi (4)
Çet-San (52)
Çetsan (70)
ÇETSAN (1)
Ünal (1)
Şafak (53)
Şark (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(766)
ve üzeri (952)
ve üzeri (992)
ve üzeri (1,005)
ve üzeri (1,043)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL