TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kablo Kanal Aksesuarları

için 495 sonuç bulundu.

Kablo Kanal Aksesuarları

Kablolar, elektrik akımını cihazlara aktararak iletici görevi gören ürünler içerisinde yer alır. Güvenli bir kullanım elde etmek adına tercih edebileceğiniz kanal çeşitleri, kabloları düzenli bir şekilde muhafaza eder. Kablo kanal aksesuarlarından yardım alarak dilediğiniz alanda saklayabilirsiniz. Ayrıca bu tür aksesuarlar, bağlantılarınızın aşınma, kırılma ve kopma gibi darbelerden korunmasına da yardımcı olur. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte elektronik cihazlar da gündelik yaşamda sıklıkla kullanılan ürünler içerisinde popüler bir yer alır. Saklama kanallarının köşe bölgeler için tasarlanan çeşitleriyle duvara monteli elektronik cihazların kablolarını gizleyebilir, döşeme altı modeller ile yüzeydeki bağlantıları döşeme altına saklayarak alanda sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Kanala yerleştirmeden önce kablo kanal makasından yardım alarak uzatmalarınız uygun boyutlara uyumlu bir hale getirebilir, fazlalıkların dışarıdan görülmesi durumuna karşı önleminizi alabilirsiniz. Ofis, ev ve kafe gibi birçok alanda bulunan elektronik cihazların bağlantıları doğru bir şekilde muhafaza edildiği takdirde hem dağınık görünümü ortadan kaldırabilir hem de elektronik cihazlara elektrik akımı sağlayan kabloların hasar almasını engelleyebilirsiniz. Sade ve şık tasarımlara sahip olan kablo kanalı aksesuarları, bulunduğu ortamın dekorasyonuna da düzenli bir görünüm kazandırır. Kablo aksesuarları ile elektronik cihazlarını güvenli bir şekilde kullanabilir, ofis gibi birçok bilgisayar ve telefon bulunan alanlardaki bağlantılar dolayısıyla oluşan karmaşık görüntüyü ortadan kaldırabilirsiniz.

Kablo Kanal Aksesuarları ile Güvenli Kullanım

Kablo Kanal Aksesuarları ile Güvenli Kullanım

Kablolar, elektronik cihazların etkin bir şekilde performans göstermesi adına elektrik akımını cihaza aktarır. Ezilme, kırılma ya da aşınma gibi istenmeyen durumlar olduğunda elektrik kaçakları görülebilir ve cihaz doğru bir şekilde çalışmayabilir. Hem düzenli bir görünüm hem de ürünlerin hasar almaması için tercih edebileceğiniz kablo düzenleyiciler rulo, köşe, dikdörtgen ve asma gibi modelleri ile birçok alanda kullanıma yönelik tasarlanır. Mutfak ve salon gibi ev içi kullanımının yanı sıra ofis ve kafe gibi elektronik cihazların sık kullanıldığı alanlara uygun modelleri bulunan dış sonlama kanalları ile aynı anda birkaç farklı bağlantıyı muhafaza edebilirsiniz. Kablo tavası olarak da bilinen ürün, döşeme altı, duvar ve tavan gibi alanlarda kullanıma yönelik ürünlerini kullanıcılarına sunar. Bu ürünler alanda düzenli bir görünüm yaratmanın yanı sıra bağlantıların dış etkenlerden dolayı, hasar almasını da engeller. Kablo toplama çorabı seçenekleri ile oluşan dağınık görüntüye engel olabilir, uzatmaları dilediğiniz gibi organize edebilirsiniz. Kabloların elektronik cihazların sağlığı açısından doğru bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Elektronik cihazların yoğun görüldüğü alanlarda, yerde karışık halde bulunan bağlantılar hasar almaya açık haldedir. Kablolar aşındığı takdirde cihaz, elektrik kesintisinden dolayı kısa devre yapabilir ve elektrik sızıntısı görülebilir. Kabloların içerisindeki iletken materyaller yalıtımlı bir şekilde kaplansa da üzerine basma ya da kopma gibi durumlara karşı kabloların korunması gerekir. Kablo kutusu seçeneklerini kullanmadığınız kabloları düzenli bir şekilde muhafaza etme amacıyla kullanabilirsiniz. Kutu içerisine yerleştirirken kabloları çok bükmeyecek bir uçtan diğer uca doğru şekilde sararak dış yüzeyinin kırılmasını önleyebilirsiniz. Saklama kutularını ardiye ve dolap gibi alanların yanı sıra mekanın içerisine de yerleştirerek ihtiyacınız olan kabloyu pratik bir şekilde bulabilirsiniz. Bu tür kutular ofis ve çalışma alanı gibi mekanlara şık bir görünüm kazandırır ve kutu delikleri sayesinde elektriğe bağlı olan ürünleri da kutu içerisine yerleştirebilirsiniz. Kanal kapağı seçenekleri, çalışma masaları ya da tezgahlarda tercih edilebilir. Siyah, gri ve kahverengi tonlarına sahip olan kapakların ağız kısımları dönerek kapanabilir özelliktedir.

Kablo Düzenleme Adına Tercih Edebileceğiniz Kablo Kanal Aksesuarları

Kablo Düzenleme Adına Tercih Edebileceğiniz Kablo Kanal Aksesuarları

Kablo saklama kanalı modellerinin, köşe, tavan, yer ve döşeme altı gibi birçok alanda kullanıma yönelik tasarımları bulunur. Kablo kanalı T köşe modellerinin ahşap kaplama gibi şık tasarımları ile kullanılan alana modern bir görünüm kazandırabilir, bağlantılarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Çalışma masası gibi alanlarda tercih edebileceğiniz kutular ile çalışma alanınızda oluşacak düzen sayesinde konsantrasyonunuzu yükseltebilir, ihtiyacınız olan kabloyu dilediğiniz pratik bir şekilde bulabilirsiniz. 16x16 kanal çeşitleri, yapışkanlı dış yüzeyi sayesinde duvar ya da yerlerin kenarlarına kolaylıkla yerleştirilebilir. Kablo kanalı dış köşe 16x16 boyutlarındaki modeller, bağlantıların kalınlığına bağlı olarak içerisine bir ya da iki adet kablo yerleştirilebilecek özelliktedir. Bu tür kanallar, duvara monte televizyonların ya da sabit telefonların bağlantılarını saklamak amacıyla tercih edilebilir. Bu tür kanalların lamine ve ahşap görünümlü çeşitlerini tercih ederek alan dekorasyonuna katkı sağlayabilir, ahşap ağırlıklı mobilyalarınızın renklerine uyum sağlayan tonlarla mekan içerisinde uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz. PVC’den imal edilen kablo kanalı seçenekleri, dikdörtgen ya da kare şeklinde tasarlanır. Kablo kanalı uç tapa, yüzey kenarlarına ve duvar köşelerine monte edilebilir. Kablo kapatıcı PVC kanalların yapışkan özellikli çeşitleri sayesinde montaj esnasında pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Bu kanal içerisinden kablonun kalınlığına bağlı olarak çift ya da tek kabloları geçirebilir, elektriksel yalıtım açısından gönül rahatlığı ile muhafaza edebilirsiniz. Kanal ölçüleri kanalların iç çap boyutları baz alınarak belirlenir. Kanal aksesuarını, satın almadan önce kullanacağınız bağlantıların boyut ve çapına dikkat etmeniz gerekir. Kablo borusu seçenekleri içerisinde inceleyebileceğiniz makaron tipi kablo yalıtımları, ısı ile daralarak bağlantının çevresini etkin bir şekilde sarar. Kablo kanalı ek parça olarak da kullanabileceğiniz makaronların mavi, siyah, kırmızı ve yeşil gibi birçok farklı seçeneği içerisinden sevdiğiniz rengi tercih ederek, mekana hareketli bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Çeşitli Kullanım Alanlarına Yönelik Kablo Kanal Aksesuarları

Çeşitli Kullanım Alanlarına Yönelik Kablo Kanal Aksesuarları

Kablo yalıtımları, bağlantıları nem, toz ve ısı gibi dış etkenlerden korumanın yanı sıra düzenli bir şekilde muhafaza edilmesi açısından tercih edilen ürünlerdir. Elektriksel yalıtım açısından koruma sağlayan kanallar, bir ya da birden fazla kablonun aynı alanda tek bir bölme içerisinde saklanmasına da yardımcı olur. Yapışkanlı ve cırtlı gibi birçok pratik montaj seçeneğine sahip olan kablo kanalı L köşe modellerinin döşeme altı ve süpürgelik gibi alanlara yönelik tasarlanan modellerine de rastlamak mümkündür. Kılıf seçeneklerinin ısıyla daralan makaron, cırtlı ve spiral tarzında tasarımları bulunur. Isıya dayanıklılık gösteren kılıflarla, kabloların sıcak havalardan ve nemden korunmasını sağlayabilirsiniz. Makaron kılıfları, bağlantılar üzerine geçirdikten sonra fön makinesi ya da ısıtma cihazları ile daraltabilirsiniz. Tutucular, kabloları bükülme ve ezilme gibi istenmeyen durumlara karşı koruma özelliğine sahiptir. Tutucular tavan, duvar ve zemine monte edilebilir ve birden fazla kabloyu tek bir alanda toplayarak düzenli bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. PVC ve metal gibi materyallerden üretilen kanallar, açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Muhafaza aksesuarları ile bağlantılarınızı dış etkenlerden koruyabilir, kullandığınız alandaki kablolardan dolayı oluşan dağınıklığa yeni bir düzen getirebilirsiniz. Kablo gizleme kanalı, satın almadan önce kullanılacak alanın ve bağlantıların boyutlarına dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca kablonun çapı da kanalın çapı ile aynı boyutlarda ya da biraz daha ufak ölçülerde olmalıdır. Büyük çap ölçüsüne sahip olan bir kablo dar çaplı kanalda sıkışabilir ve elektrik akımını cihaza etkin bir şekilde iletemeyebilir. Kablo kanalı iç köşe boyutları, iç çap ölçüsüne göre belirlenir. Kanalların içerisinde bulunan çentik ya da bölmeler, kanalın kaç adet muhafaza edeceğini belirler.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Y (4)
Abb (1)
Ack (1)
Best (1)
Digitus (2)
(217)
DLX (6)
Fetih (1)
Gewiss (2)
Gwest (6)
Horoz (1)
Kaim (30)
Legrand (17)
Mutlusan (101)
NE-AD (3)
Nexo (1)
Onka (1)
S-Link (1)
Torkom (6)
Wago (4)
Woer (16)
Çet-San (3)
Şafak (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(57)
ve üzeri (66)
ve üzeri (67)
ve üzeri (67)
ve üzeri (70)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL