TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kablo Bağları

için 1,882 sonuç bulundu.

Kablo Bağları

Kablo bağı genellikle plastik malzemeden imal edilen, kabloların ve kablolama ihtiyacı duyulan alanların düzenlenmesi, kablo karmaşasının önlenmesi için kullanılır. Kablo bağları sayesinde ısıtma-soğutma cihazları, internet ve altyapı kabloları, prizlerden çıkan enerji ve şarj kabloları ve cihazların kabloları bağlanarak hem ayak altından kaldırılabilir hem de teknik problemler yaşanmasının önüne geçilebilir. Kablo bağları ile kablolar güvence altına alınır. Dış etkenlerden ve insanların sebebiyet verebileceği kazalardan kabloları ve çevreyi korurlar. Duvar, zemin ve mobilya gibi alanlara sabitlenecek kablolar, teknik aksaklıklar yaşanmasının önüne geçerken kablo kirliliğini de önleyecektir. Elektrik kablo bağı gibi ürünler sayesinde de elektrik kabloları kısa devreye dahi sebebiyet verebilecek dış etkenlerden uzak, kirlilik yaratmayacak şekilde kurgulanabilirler. Kabloların görüntü kirliliğine sebebiyet verebilecek, çeşitli arızalara neden olabilecek şekilde ortalıkta korunmasız bir biçimde kalmasını engellemek gerekir. Kablolama aşamasında bilgisayar kasalarının içindeki kablolar dahi ilerleyen zamanlarda ait oldukları yerlerin dışına çıkabilir, bilgisayar parçalarına bile zararlı olabilirler. Kablolar ısıtma ve soğutma cihazlarının kısa devre yapmasına bile neden olabilirler. Bu ve bunlar gibi pek çok neden, kabloların kablo bağları ile güvence altına alınmasını şart kılarlar. Kablolama işlemlerinin kolaylığı, pratikliği ve güvencesinden emin olmak için ilk etapta kablo bağları kullanabilir, yapışkanlı kablo bağları sayesinde duvarlarınızı delme sıkıntısından kurtulabilirsiniz. Kablo bağları ile güvence altına alınan kablolar kullanım ömürlerinin sonuna kadar problem yaşamayacaktır. Kablo bağları ve kablo bağı fiyatları sayfalarımız üzerinden incelenebilir.

Kablolar Her Daim Güvende Olsun

Kablolar Her Daim Güvende Olsun

Elektrik ve elektronik cihazlar için kritik öneme sahip kablolar her daim güvende olmalı. Nem, sıvı temasından mümkün olduğunca uzak, kısa devreye sebebiyet verebilecek dış etkenlerden ayrı olmalılar. Kablo bağı çeşitleri incelendiğinde kablolarınızı güvence altında tutabilecek birden çok modelde kablo bağının mevcut olduğu görülebilir. Genellikle plastik malzemeden üretilen kablo bağları üç ana kategoride bulunabilir. Cırt cırtlı kablo bağları, kendinden yapışkanlı kroşe kablo bağları ve klips formunda plastik kablo bağları. Bu kablo bağlarının üç modelinin de farklı alanlara daha büyük uygunluğu olsa da üçü de temelde kabloların düzenlenmesi ve güvence altına alınması için kullanılırlar. Kablo bağı cırt versiyonlarıyla cırt cırtlı bir kullanım sağlarlar. Cırt cırtlar sayesinde kablolar hem duvar, mobilya gibi alanlara yapışkan vasıtası ile yapıştırılır, hem de kabloların birbirleri içerisinde cırt cırtlar vasıtasıyla gruplandırılmasını sağlarlar. Kablo bağları farklı ölçülerde ve niteliklerde bulunabilir. Örneğin, bilgisayar kasası içerisindeki kabloların da düzenlenmeye ve bağlanmaya ihtiyacı vardır, ancak bu kablolar kasa içerisinde dar bir alanda yer aldığından kablolama esnasında küçük boyutlu kablo bağları tercih edilir. Kablo bağı klips versiyonları ile dar alanlarda kullanılabilirler. Hem çok miktarda kullanılarak daha güvenli bir kablolama sağlarlar, hem de dar alanlarda kullanıma uygundurlar. Plastikten imal edilen kablo bağları özellikle elektrik sistemleri için kısa devre riskine sebebiyet vermemeleriyle tercih edilirler. Kablo bağı ölçüleri de incelendiğinde pek çok farklı ölçüde kablo bağına erişilebileceği görülecektir. 10 santimetreden başlayacak 15, 20, 25 santimetreye kadar plastik klipsli kablo bağları bulunabilir. Bu ölçüler özellikle kabloların sıklığını, kalınlığını göz önünde bulundurarak bir satın alma yapmanızı gerektirecektir. Doğru ölçülerde satın alınan kablo bağları hem işinizi kolaylaştıracak hem de birden çok kabloyu tek kablo bağı ile kontrol edebilmenizi sağlayacaktır.

Farklı Amaçlar İçin Farklı Kablo Bağları

Farklı Amaçlar İçin Farklı Kablo Bağları

Kablo bağları her türlü farklı kablo düzenleme amacı için uygun olabilecek şekilde üretilirler. Endüstriyel kullanımdan, kafe ve restoran gibi alanlara, ev kullanımına kadar her türlü ortam ve koşula uygun olarak bir kablo bağı bulunabilir. Çelik kablo bağı gibi metal ve çelikten imal edilen kablo bağları dahi bulunabilir, endüstriyel kullanım için tercih edilebilir. Çelik ve paslanmaz kablo bağı gibi ürünler endüstriyel alanlarda, ağır sanayi uygulamalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Çeliğin kabloya sağlamış olduğu mukavemet, uzun ömürlü bir kablolama imkanı sunmaktadır. Çelik kablo bağları sayesinde kablolama ve kablo düzenleme uygulaması kablonun ömrü kendi kendine bitene dek güvende olacaktır. Ev içi kullanım için de üretilmiş özel kablo bağları bulunmaktadır. Ev içi kullanım özelinde plastik pvc kablo bağları mevcuttur. Sıklıkla tercih edilen kablo düzenleme aparatları arasında kablo kanalları, kablo makaronları, cırt cırtlı kablo bağları ve kablo düzenleyici klipsler bulunmaktadır. Özellikle farklı renk seçenekleri sayesinde hem kabloların göz önünden çekilmesini ve kamufle edilebilmesini sağlarken, hem de kendi düşük profilli görünümleri sayesinde gözden uzak olurlar. Gri kablo bağı gibi seçenekler sayesinde kabloların görüntü kirliliği yaratmasının önüne geçebilir, temiz bir çalışma ve yaşam ortamı sağlayabilirsiniz. Kablolama sistemleri açısından kritik öneme sahip olan kablo düzeni, teknik arızaların yaşanmasının önüne geçilmesini de sağlayabilir. Dış etkenlerden dolayı yaşanabilecek teknik arızalar, nem ve su gibi problemlerin önlenmesi kablo bağları ile sağlanabilir. Arızaların önlenmesi yönünde doğrudan bir çözüm olarak görülmese bile, arızaların çözülmesi ve arıza tespiti konusunda kablo bağları önemli araçlardandır. Kablo bağı ile güvenceye alınmış kabloların arıza tespiti en kısa sürede yapılabilir. Kablo bağlarını sitemiz üzerinden inceleyebilir, birbirinden farklı ürünler arasından kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz.

Güneşe Dayanıklı Kablo Bağları

Güneşe Dayanıklı Kablo Bağları

Kablo bağlarını dış mekanlarda kullanmak için özel olarak geliştirilmiş modelleri tercih etmelisiniz. Ultraviyole kablo bağı gibi ürünler tercih ettiğiniz zaman, dış mekanlara ve güneş ışınlarına dayanıklı bir kablolama elde etmiş olursunuz. Güneşten dolayı yaşanan kablo bağlantı zayıflamalarının önüne geçmek için ultraviyole ışınlarına karşı dirençli modeller tercih etmeniz durumunda, dış mekanlarda da gönül rahatlığı ile kablolama yapabilirsiniz. Genellikle 100lü paketler halinde ve çeşitli boy seçeneklerinde satışa sunulan kablo klipsleri, ultraviyole özelliğe de sahip olduklarında yıllar boyu koruma sağlarlar. Açılma mukavemeti olarak da ürün açıklamalarında belirtilen özellikleri bulunmaktadır. Örneğin belirli bir markaya ait kablo bağının 55 kilograma kadar dayanma gücü bulunmaktadır. Ultraviyole kablo bağları genellikle dış mekan ısıtma soğutma sistemlerinde sıklıkla tercih edilirler. Uv kablo bağı gibi ürünler, özellikle dış mekan kullanımı için üretilmiş olsalar da iç mekanlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilirler. Kablo bağlarının seçiminde özellikle boyut seçimi çok önemli bir parametredir. Boy seçimini doğru yapmak için kablolama yapacağınız miktarda kablonun ölçüsünü almanız önerilir. Bu sayede gerekli boyut tercihlerini uygulayabilir, başarılı bir kablolama sağlayabilirsiniz. Kablo kirliliğini önleme konusunda kablo bağı klips ölçüleri en önemli ön koşullardan biri olmasıyla karşınıza çıkacaktır. Klips ölçüsünün doğru seçilmesi durumunda uzun yıllar boyu size hizmet edecek, kablo kirliliğinin önüne geçmenize yardımcı olacak kablo bağı klipsler bulunmaktadır. İç veya dış mekan fark etmeksizin her türlü alanda kullanılabilirler. Eğer bir dış mekan kablolama uygulaması yapacaksanız, metalden imal edilmiş kablo bağları veya güneşe dayanıklı ultraviyole özelliklere sahip kablo bağlarından birini tercih etmeniz isabetli olacaktır. Kablolar nedeniyle oluşacak tüm kirliliğin önüne geçmek, kendinize temiz bir çalışma ve yaşam ortamı sağlamak için kablo bağlarını sitemiz üzerinden inceleyebilir, kendinize en uygun modeli satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Y (2)
3MK (10)
404 (11)
Abb (28)
Ack (1)
Akelsan (1)
Asafe (13)
Best (18)
Class (7)
Cvs (1)
(975)
Ekon (26)
Eltos (3)
Entes (2)
Esem (1)
Fender (1)
Fivestar (2)
Gewiss (5)
Green (15)
Gwest (245)
Hella (2)
Hizmark (1)
İTHAL (18)
Kaim (1)
Kress (1)
Kriter (1)
Kumtel (1)
Legrand (4)
Made (1)
Master (1)
Mutlusan (17)
Nexo (8)
Nora (2)
Onka (4)
Ortaç (33)
Pemsan (73)
PEMSAN (4)
Plastim (5)
Power (3)
Reçber (1)
Sgs (17)
Solmazsan (1)
Spektrum (2)
Tamer (9)
Technomax (1)
Tek-İş (1)
Topart (1)
Torkom (20)
Wert (9)
Zinsan (2)
Çet-San (30)
Çetsan (71)
ÇETSAN (1)
Şafak (47)
Şark (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(259)
ve üzeri (317)
ve üzeri (333)
ve üzeri (340)
ve üzeri (356)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL