TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kablo Kroşeleri

için 708 sonuç bulundu.

Kablo Kroşeleri

Kablo görüntüsünü ortadan kaldırmak, bu kabloları ve boruları duvar veya tavana sabitlemek için kablo kroşeleri kullanılır. Aslında bu elektrik tesisatlarında sıva üstüne montaj elemanıdır. Oldukça geniş bir kullanım alanı vardır. Farklı kullanım alanlarına göre kroşeler birbirinden ayrılır. Bu ayrışmaya göre üretildiği malzeme de farklılık gösterir. Pvc, sac, çelik gibi malzemelerden üretilmiş ürünleri görmekteyiz. Kablo tutucu kroşe, kabloları sabitleyip çekilen hatta estetik bir görünüm kazandırırken kabloları dış etkenlere karşı korur ve kullanıcılara daha güvenli bir kullanım sağlar. Evlerinizde, ofislerinizde kullanmak için ürün sayfamızı inceleyerek kroşe çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kablo Kroşe ile Yaşam Alanlarına Düzen

Kablo Kroşe ile Yaşam Alanlarına Düzen

Düzenli yaşam alanları insanların yaşam kalitesini arttırır. Daha düzenli bir çalışma ya da yaşama alanı oluşturmak için kablo tutturma kroşesi kullanımı önemlidir. Kullanıcılar farklı çeşitlerini kullanarak daha ferah ve güvenli alanlar oluşturabilir. Kroşeler plastikten, saç, bakır, galvanizli saç gibi metallerden yapılır. İç uzaklığı ise kablonun kesitine göre değişir. Kullanıldığı alana göre farklı tiplerde üretilir. Ürün sayfamızda da göreceğiniz gibi çivili kablo kroşesi duvar üzerinden çektiğiniz kablonun sabitlenmesi için çivi kısmı kullanılan bir üründür. Antigron kroşe ise nemli alanlarda kullanılmak üzere, paslanmaz malzemeden üretilir. Ray kroşe ve yayından oluşan bu ürünün pulları sacdan, vidalar ise paslanmaz galvanizle kaplıdır. Yapışkanlı kablo kroşesi kullanımı ayrıca pratiktir. Kablolar kablo bağları ile birleştirilip bu yapışkanlı kroşe ile sabitlenir. Burada kullanıcıların duvara herhangi bir delik açmasına gerek yoktur. Kablolar yüzeye sabitlenir ve kullanıcıları engellemez. Siz de ürün sayfamızdan size uygun alternatifleri araştırabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Kroşe Seçenekleri ve Özellikleri

Kullanım Alanlarına Göre Kroşe Seçenekleri ve Özellikleri

Tüm bu modellerin yanı sıra tandır kroşeler ise sahip olduğu metal ve çelik özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Bu ürünlerin kullanıldığı alanlar kablolar ile sınırlı değildir. Oldukça fazla sayıda kullanım alanı sunarlar. Kaliteli malzemeden üretilen kablo düzenleyici kroşelerin kullanım süresi de uzun olacaktır. Ürün sayfamızda galvaniz saç kroşenin boyutları 13mm ile başlar ve 55 mm gibi boyuta kadar birçok çeşidine rastlanır. İsteğinize göre duvar ve kanal kroşesi de bulabilirsiniz. Dübelli kroşeler de bulunur. Bunlar tekli kablo kroşesi ve çiftli kablo kroşesi olmak üzere ayrılır. Kullanımı yaygın olan ay kroşe de oldukça popüler. Bu ürün geçmeli yarım ay kroşe ve geçmeli kapaklı yarım ay kroşe olarak ürün sayfamızda yer alıyor. Farklı bir malzeme kullanılarak üretilen Polyamid kapaklı kroşe de kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bakır indirme kroşesi, kiremit tip kroşe diğer türlerdir. Paratoneri taşıyan direk için kullanılan ürün paratoner kroşesidir. İndirme iletkeninin sabitlenmesi onun görevidir. Tüm bu ürün çeşitlerini detaylı incelemek için siz de ürün sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kablo Toplayıcı Kroşe Seçiminin Önemi

Kablo Toplayıcı Kroşe Seçiminin Önemi

Kroşe seçiminde diğer tüm ürünlerde olduğu gibi kaliteli malzeme üzerinde durulması gereken bir konudur. Kaliteli malzeme kullanılmış bir kroşe seçtiğinizde, ürün uzun ömürlü olur. Sayfamız üzerinden rahatlıkla inceleyebileceğiniz ürünler üstün kalite malzemeler kullanılarak üretilmesinin yanı sıra uzman bir işçilik ürünüdür. Bu sayede uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanan bu kroşeler fiyat performans endeksi açısından oldukça ideal bir yer alır. Ayrıca kabloların sağlam bir şekilde korunmasını sağlayacağından herhangi bir güvenlik sıkıntısı yaşanmaz. Kablo kroşe çeşitleri arasından seçim yaparken, kullanacağınız alan belirleyici bir durumdur. Fiyat konusunda ise kroşe fiyatları kalitesine, türüne ve adedine göre değişiklik gösterebilir. Siz de istekleriniz doğrultusunda, ihtiyacınıza uygun kroşeyi ürün sayfamızı ziyaret ederek hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Kablo kroşelerinin yanı sıra diğer kablo düzenleyici ürünleri de incelemek isterseniz Kablo Düzenleyiciler kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Y (1)
Abb (1)
Aeg (1)
Ars (1)
Asafe (9)
Best (1)
Depa (1)
(443)
Far (3)
Fetih (6)
GE (2)
Gwest (2)
İTHAL (4)
İzeltaş (1)
Kodlife (1)
Kondaş (2)
Kym Kablo (46)
Made (15)
MAS (2)
Mutlusan (30)
Netelsan (2)
Nexo (5)
Ortaç (4)
Pemsan (6)
Sgs (17)
Tamer (56)
Tecon (5)
Çebi (4)
Çet-San (12)
Çetsan (4)
Ünal (1)
Şafak (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(102)
ve üzeri (136)
ve üzeri (142)
ve üzeri (142)
ve üzeri (147)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL