TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çizim İpi

için 351 sonuç bulundu.

Çizim İpi

Hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanabilecek el aletlerinden biri olan çizim ipi; yaratıcılığının sınırlarını zorlamak isteyenler için son derece ideal bir üründür. Kategorimizde yer alan geniş çizim ve çırpı ipi seçeneklerinden siz de ihtiyacınıza uygun olanını kolayca seçebilirsiniz. Çizim ipi ve çırpı ipiyle ilgili merak ettiğiniz her şey yazımızın devamında yer alıyor.

Çizim İpi Nedir, Ne İşe Yarar?

Çizim İpi Nedir, Ne İşe Yarar?

Evinizde, atölyenizde birtakım mekânsal değişiklikler yapmak istiyor olabilirsiniz. Örneğin, yeni bir oda, yeni bir atölye, yeni bir bahçe duvarı ya da diğer inşaatla ilgili yenilikler her zaman heyecan verici fikirlerle doludur. Ancak bu heyecan verici fikirlerin doğru el aletleri ile desteklenmesi önemlidir çünkü inşa ettiğiniz yapının güvenilir, sağlam ve doğru ölçülere sahip olmasını sağlarlar. İki nokta arasındaki ölçümler için kullanabileceğiniz el aletleri arasında sayabileceğimiz çizim ipi de mutlaka bulundurmanız gereken aletler arasında yer almaktadır. Kategorimizde bulabileceğiniz çizim ipi çeşitleri sayesinde inşaat işlerinde kolaylık ve pratik çözümler sizleri bekliyor. Çizim ipi başka bir şekilde çırpı ipi olarak da anılır.

Çırpı İpi Nedir?

Çırpı İpi Nedir?

İnşaatlarda ve yeni yapılan bina, duvar vb. yapılarda belirlenen iki nokta arasındaki düzgünlüğü ölçmek ve sağlamak için kullanılan çırpı ipi, duvarlar yüzeyleri üzerinde etkili bir çalışma sağlar. Çırpı ipi kullanmak, duvarın düzgünlüğünü doğru ölçmenize yarayacaktır. Çırpı ipi hangi malzemeden yapılır diye merak edenler için, çırpı ipinin koyun yününden yapıldığını söyleyelim. Koyun yünü eğrilerek inceltilir ve ideal çırpı ipi haline gelir.

<strong>Çırpı İpi Çeşitleri</strong>

Çırpı İpi Çeşitleri

Çırpı ipi satın almak istediğinizde ihtiyacınıza uygun olarak üretilmiş birçok çırpı ipi modeli arasından seçim yapma imkânına ancak kategorimizin geniş ürün yelpazesi sayesinde kavuşabilirsiniz. Web sitemizde bulabileceğiniz çizim ipi ve çırpı ipi çeşitleri, hem profesyonel hem de amatör kullanımlar için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Kolay kullanımı sayesinde zahmetsizce ölçüm yapmanıza yarayan çırpı ipi çeşitleri, hem sağlam hem de uzun ömürlü malzemeden üretilir. Kancalı modelleri sayesinde kullanıcı dostu bir dizayn ile elverişli ölçümler yapmanıza olanak tanıyan çırpı ipi çeşitlerinin kanca kısmı paslanmaz malzemeden üretilmektedir. Katlanabilir tutma yerleri sayesinde kolay ve düzgün bir biçimde saklanabilir ve taşınabilir. 30 m ila 50 m arasında değişik uzunluklarda bulunabilen çırpı ipi çeşitleri aynı zamanda 100 gr, 20 gr, 400 gr gibi çeşitli ağırlıklara da sahiptir. Boyalı çırpı ipi sayesinde ölçümlerinizi doğru takip edebilirsiniz. Eğer siz de boyalı çırpı ipi, Stanley çizim ipi, işaretleme kalemi, inşaat ipi gibi ürünleri satın almak ve en uygun çırpı ipi fiyatları sayesinde en kârlı alışveriş deneyimine hasıl olmak istiyorsanız, web sitemizi ve kategorimizi mutlaka incelemelisiniz. Sitemizde bulabileceğiniz el aletleri yalnızca çırpı ipi ile sınırlı değildir. Diğer el aletleri için buraya tıklayıp kategorilerimizi görebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (2)
Accud (1)
Afacan (1)
Bay-Tec (10)
Csm (1)
Desa (1)
(239)
Elit (1)
Eltos (8)
Farmanem (1)
İngco (2)
Kaptaş (1)
Leo (1)
Master (4)
Meşem (1)
Osaka (1)
PARTNER (2)
Realözs (1)
Rtrmax (3)
Sgs (19)
Stanley (8)
STD (1)
Tomax (1)
Ugr (1)
Wellhise (1)
Wonder (6)
Çetsan (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(52)
ve üzeri (69)
ve üzeri (72)
ve üzeri (74)
ve üzeri (75)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL