TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Nintendo Switch Oyunları

için 313 sonuç bulundu.

Nintendo Switch Oyunları

Oyun konsolu söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan biri olan Nintendo, oyun dünyasında sevilen yerini koruyor ve bunun devamı için de Switch konsolu ile oyunseverlere farklı bir seçenek sunuyor. Nintendo Switch oyunları ile keyifli vakit geçirmeniz için Nintendo son olarak Switch konsolunu piyasaya sürdü ve 2019 yılında Nintendo hakkında yenilik haberleri olduğu söyleniyor.

Nintendo Switch Özellikleri

Nintendo Switch Özellikleri

Nintendo firması piyasaya sunduğu Switch oyunları ile beğeni kazanarak dikkat çekmeyi başarıyor. Pek çok telefonun tablet modeli olduğunu düşünüldüğünde tabletler ve tablet özellikli telefonlar gündelik hayatın pek çok anında yer alıyor. Tablet özellikli ürünlerin yaygın kullanımına uygun olarak Nintendo'nun geliştirdiği Switch, hem tablet hem de taşınabilir oyun konsolu olabiliyor. Nintendo Switch, Switch Dock isimli taşınabilir aparatı ile sabit bir oyun konsolu konumuna gelebiliyor. Nintendo markasının Switch ürünü çok amaçlı kullanımı ile her ana ve her alana uygunluğuyla ön plana çıkıyor. Nintendo Switch'in en önemli özelliği hibrit olarak göze çarpıyor. Dock parçası sayesinde televizyon ile oynama, tablet ile oynama, taşınabilir oyun kumandasını iki kişilik yaparak oynama, birden fazla Switch kollarını ayırarak 4 kişiye kadar oynama hibrit özelliği kapsamında yer alıyor. Nintendo Switch batarya özelliği için oyundan oyuna farklılık söz konusu lakin 3 saatten 6 saate kadar kesintisiz oyun oynamayı vadediyor.

Nintendo Switch Fırsatları

Nintendo Switch Fırsatları

Nintendo Switch ile pek çok oyunu oynama imkanınız bulunuyor. Nintendo ilk günden bu yana kartuş ile oyun oynama anlayışını Switch konsolu ile de devam ettiriyor. Kartuş ile oynamanın yanında dilerseniz online Nintendo Switch Market üzerinden ücretsiz oyunlar indirip oynayabilirsiniz. Oyun oynamak için dilerseniz evinizde konsolunuzu televizyonunuza bağlayabilir ya da dışarıda yanınızda taşırken küçük kontrolörler yardımıyla oyun oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Oyun dünyasının önde gelen isimleri Nintendo Switch ürününü, masa oyunlarının en iyi deneyim imkalarından biri olduğunu belirtiyor. Bununla birlikte taşınabilir yapısının sosyal etkileşimi artırması ise en önemli özelliği olduğunu, bu özelliği sayesinde masa oyunlarını oyunculara her ortam şartında götürebildiğini ifade ediyor.

Nintendo Switch Oyunları

Nintendo Switch Oyunları

Oyun dünyasının vazgeçilmezi FIFA, Nintendo Switch'te de en çok tercih edilen oyunlardan bir tanesi oluyor. Nintendo Switch FIFA 18 geçen yıl en çok tercih edilenler arasında yer alırken 2019 yılı ile birlikte Nintendo Switch FIFA 19 oyunu yine en çok tercih edilecek oyunlardan olacak gibi duruyor. Oyunseverlerin yakından takip ettiği Fortnite, konsol aracılığıyla oynanabilen konsol oyun modeli olarak yer alıyor. Nintendo Swtich Fortnite oynamanın görsel yönden kalitesi oyunun çok tercih edilmesini etkileyen önemli özellik arasında yer alıyor. Geliştirdiği hibrit sistem sayesinde taşınabilir özelliği ile oyunculara geniş imkan sunması Switch’in en önemli özelliklerinden oluyor. Yolculuk esnasında uzun süreli şarj kapasitesi ile kesintisiz bir keyif sunan model, bu tip uzun süreli beklemeleri keyifli hale dönüştüren iyi bir araç olarak tanımlanıyor. Nintendo Switch fiyatları erişilebilir olmasıyla oyunseverlerin ilgisini çekiyor. Nintendo Switch ile birlikte Nintendo Switch oyun fiyatları da oyunun türü, çıkış tarihi ve benzeri unsurlara göre farklılık arz edebiliyor. Nintendo Switch modeli ile birçok kullanıcı Nintendo Switch oyun önerileri araması yapıyor. Kullanıcılar ve oyun incelemesi yapan kişiler tarafından en çok tavsiye alan oyunlardan bir tanesi GTA serisi oluyor. İlk çıkış yaptığı tarihten bu yana GTA, GTA 5 ile de kullanıcılar tarafından tam not alıyor. Nintendo Switch GTA 5 oyununu oynamanız için iyi bir platform olarak tavsiye ediliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Atari (2)
Bethesda (5)
Blizzard (1)
Capcom (2)
Crytek (1)
D3 (1)
(136)
Focus (1)
Konami (1)
Nintendo (104)
Sega (2)
Sony (1)
Take 2 (2)
Thq (2)
Ubisoft (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bölge Kodu

(254)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Oyun Türü

Macera (158)
Aksiyon (27)
Yarış (20)
Spor (11)
Dövüş (10)
(5)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Sınıflandırması

(81)
(65)
(56)
(23)
(20)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(57)
ve üzeri (60)
ve üzeri (61)
ve üzeri (62)
ve üzeri (65)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL