TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konsol Oyunları

için 8,118 sonuç bulundu.

Konsol Oyunları

Pek çok ayrı türe sahip olan konsol oyunları, bol seçenekli bir sanal dünya sunuyor. Maceradan stratejiye, FPS’den RPG’ye kadar birçok ayrı dala ayrılan konsol oyun türleri, sanal dünyanın tüm zenginliklerini oyunculara sunuyor. Oyun konsolları 3D oyunların gereksinim duyduğu grafikler için uygun ortamı sunarak oyunculara keyifli bir oyun deneyimi vadediyor ve konsol oyun trendleri, zaman içerisinde farklılık gösteriyor.

Dünden Bugüne Futbol Konsol Oyunları

Dünden Bugüne Futbol Konsol Oyunları

Futbol oyunları hemen her konsol türü için üretiliyor. Oyun sektörünün ilk günlerinden bu yana futbol oyunları, popülaritesini korumaya devam ediyor. Oyun dünyasının gelişen teknolojisine uyum sağlayarak her sene yenilenen futbol oyunları, çeşitli platformlarda oyuncunun karşısına çıkıyor. Seri oyunlar kategorisinde de değerlendirilen bu oyunlar, futbol gündeminin değişen yapısına göre kendilerini yeniliyor. Genellikle her yıl sonu yeni futbol sezonu başlamadan yeni versiyonları sunulan futbol konsol oyunları oyuncuların ilgisini daima diri tutuyor. Birbirinden başarılı birçok konsol oyun PC platformundaki sürümlerine özgü görselliğini, yeni nesil platformlarda da sürdürüyor. Önceleri oyuncuya sadece kuş bakışı kamera açısından oynama şansı sunan futbol konsol oyunları, gelişen oyun teknolojisiyle beraber ilk 3D örneklerini vermeye başlıyor. Oyun konsollarının ilk modellerinden bu yana en çok tercih edilen oyun türlerinden biri olarak fark yaratan futbol oyunları, yıllar geçtikçe oyun gerçekliği bakımından üstün örnekler sergiliyor. Gelişen konsol teknolojisinin yüksek grafik sistemleriyle birlikte futbol oyunları, gerçek futbol maçı keyfini yaşatmaya başlıyor. Gerçekçi top hâkimiyetleri, oyuncunun düzenleyebileceği kişisel takım taktikleri gibi yeni özelliklerle geliştirilen bu oyun türü, futbolun tüm heyecanını yaşatmayı amaçlıyor. Ek olarak oyuncuya teknik direktörlük simülasyonu yaratan menajerlik oyunları da futbol oyun türünün özgün örneği olarak kendi yerini korumaya devam ediyor.

Gerçek Zamanlı Strateji Konsol Oyunları

Gerçek Zamanlı Strateji Konsol Oyunları

Strateji türünün oyun dünyasında özgün bir yeri bulunuyor. Çoğunlukla tarihi arka plana sahip olarak sunulan strateji konsol oyunları, yüksek satış rakamlarına ulaşıyor. Strateji oyunları çoğunlukla oyunculara karar ve planlama yeteneğini kullanma şansı verilen oyun türü olarak biliniyor. Bu bakımdan genellikle kuş bakışı kamera açılarına sahip strateji konsol oyunları; oyuncunun topluluğa hakim olmak, yönetmek, ileriye dönük hamleler tasarlamak gibi temel becerilerini eğlenceli bir şekilde geliştirmesini de sağlıyor. Strateji oyunlarının ilk örnekleri 1994’ten itibaren gelişim gösteriyor. Fantastik temalı topyekûn savaş stratejisi simülasyonu sunan bu oyunlar, 2000’li yılların başlarında büyük bir değişim gösteriyor. Gerçek zamanlı strateji olarak adlandırılan bu oyun türü, özellikle çoklu oyunculu modda, oyunculara hamle sırası bekletmeden serbest bir oyun keyfi sunuyor. Çoğunlukla Orta Çağ dönemi ve tarihteki büyük imparatorlukların konu olarak ele alındığı strateji oyunlarının yeni örnekleri nükleer savaş gibi farklı atmosferleri de içinde barındırıyor. Büyük oyuncu kitlesine sahip olan strateji konsol oyunları, online turnuvalarla kullanıcıya dünya çapında rekabet şansı da getiriyor.

FPS Konsol Oyunları ile Yüksek Adrenalin Deneyimi

FPS Konsol Oyunları ile Yüksek Adrenalin Deneyimi

Oyun tutkunlarının büyük ilgi gösterdiği FPS oyun türü, oyunculara yüksek adrenalin yaşatıyor. FPS konsol oyunlar, çoğunlukla silahlı aksiyona göre tasarlanarak üretiliyor. Bu bakımdan çoğunlukla tek bir bakış açısı (oyunda yönetilen karakterin gözünden) sunan FPS türü, oyuncunun kendini daha fazla oyunun içinde hissettiği bir platform olarak öne çıkıyor. Bir silah, binlerce düşman ve aksiyonun hiç eksilmediği bu oyun türü milyonlarca oyuncunun ilgisini çekiyor. 1990'lı yıllarda ilk örneklerini veren FPS oyun türü, oyuncuyu farklı dünyalara sokan atmosfer yapısıyla öne çıkıyor. Özellikle bilim kurgu temalı FPS konsol oyunlar, 2000'li yıllara doğru büyük bir artış gösteriyor. Takım içi rekabete ve kısa çatışmalara dayalı modern savaş taktiklerinden esinlenmiş yeni FPS oyunları ise 2000'lerin ortasında popülarite kazanıyor. FPS türündeki konsol oyun fiyatları yapımın geliştiricisi, çıkış yılı ve sunduğu olanaklara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Daha fazla video oyun ve konsol çeşidi için video oyun & konsol kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Oyun Türü

Aksiyon (1664)
Macera (783)
Yarış (295)
Spor (224)
Futbol (214)
Dövüş (211)
Savaş (187)
FPS (118)
Platform (98)
Rpg (95)
Müzik (49)
Strateji (36)
Puzzle (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1C Company (285)
Activision (905)
Alawar (20)
Atari (21)
Bethesda (167)
Blizzard (26)
Capcom (161)
Crytek (12)
D3 (8)
Disney (56)
(1541)
Eidos (30)
Focus (26)
Interplay (2)
Kalypso (6)
Konami (192)
LucasArts (17)
Microsoft (279)
Midway (8)
Namco Bandai (100)
Nintendo (326)
Nobilis (1)
Rockstars (106)
Rovio (1)
Sega (100)
Sierra (3)
Sony (1568)
Square Enix (196)
Take 2 (159)
Techland (53)
Thq (125)
Ubisoft (517)
Valusoft (3)
Warner Bross (303)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bölge Kodu

(3774)
(83)
(24)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Sınıflandırması

(1153)
(752)
(697)
(599)
(503)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1,216)
ve üzeri (1,612)
ve üzeri (1,700)
ve üzeri (1,721)
ve üzeri (1,771)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL