Filtreleri Temizle
Marka
Vestel

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Smart TV

Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

QUI
Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Vestel Televizyon

için 74 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Vestel Televizyon

Full HD, 4k ve daha birçok çözünürlükte, ihtiyaca uygun şekilde seçim yapılabilen ekran boyutları ve ince şık tasarımları ile akıllı televizyon modelleri günümüz evlerinin birer parçası. Televizyonlardaki gelişime bakıldığında artık sade ve klasik TV anlayışından öte birçok fonksiyon sunması ile birlikte neredeyse ek bir medya oynatıcı Blu-Ray aygıtı veya ek bir ses sistemi olmadan dahi üst düzey bir deneyim vaat edebiliyor. Tabii ki bunun en önemli sebeplerinden birisi TV’lerle beraber gelen ve aslında Vestel Smart TV ismine “Akıllı” takısının eklenmesine yol açan özenle hazırlanmış işletim sistemidir. İşletim sistemi sayesinde kullanıcılara sunulan akıllı özelliklerle birlikte geçmişte Premium seviye aygıtlarla birlikte gelen kaydet ve daha sonra izle veya yüksek çözünürlükte medya oynatımı için gereken ekstra tamamlayıcı ürünlere ihtiyaç duymadan günümüz standartlarında yüksek çözünürlükteki içerikleri rahatlıkla tüketebilir ve ayrıca güncelleştirmeler aracılığı ile de sürekli olarak bu özelliklerin yenilenmesinden yararlanabilirsiniz. Birçok marka içerik servisi ile arasında sağlanan uyumluluk sayesinde ise geniş bir yelpazede yer alan ürün gruplarının çoğunda sınırsız içeriği deneyimlemenin keyfine varırsınız. Köşeden köşeye tasarım anlayışı ile dizayn edilen modern ve şık görünüme sahip yeni standartlara uygun bağlantıları desteklemesi sayesinde ise TV’niz ile eşleştireceğiniz her türlü aygıt ile maksimum uyumluluk sunmak amaçlanmıştır. Yenilenmiş panel anlayışı ve ihtiyaca göre çeşitlenen panel seçenekleri sayesinde ise size en uygun ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz.

Vestel Televizyon ve Modern Tasarımlar

Vestel Televizyon ve Modern Tasarımlar

Ses ve görüntü kalitesindeki gelişmiş özellikler ve akıllı yeniliklerinin yanı sıra bir televizyonun sunabileceği bir diğer avantaj ise tasarımsal öğelerindeki modern ve şık dokunuşlardır. Vestel 4k Televizyon veya diğer boyut ve çözünürlükte olan modellerde, ürün boyutu gözetmeksizin oluşturduğu tasarım anlayışı ile birlikte televizyonunuz kapalı halde iken dahi evinizin tamamlayıcı bir aksesuarı olarak yer alacak şık ve zarif tasarımlara sahip. Akıllı özellikleri ile birlikte gününüzü kolaylaştıran Vestel Akıllı televizyon modelleri kullanılacağı ortama göre tercih edilebilmesi için birçok ekran boyutunda çeşitlenmektedir. 22 inç / 55 cm ile başlayan ekran boyutu seçenekleri ile birlikte orta boyuttaki oturma odasına nispeten daha küçük ortamlarda daha ergonomik olarak kullanılmak için geliştirilmiş olup beraberinde getirdiği Smart TV özelliklerinden ise hiçbir şey kaybetmemektedir. HD Ready olarak sunulan çözünürlük seçeneği ile birlikte kullanılacağı ortama uygun şekilde tasarlanan modeller sayesinde bulunduğunuz alanı en son noktasına kadar değerlendirmenin keyfine varabilirsiniz. 49 inç / 123 cm veya 22” 55cm seçenekleri arasından ortamınıza uygun modeller arasından bir seçim yaparak beraberinde getirdiği minimal tasarım anlayışı ile ferah ve rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. 50” / 126 cm ve daha üst model seçenekler ile birlikte ise orta ve büyük ölçekte alanlarda çok daha verimli bir şekilde değerlendirebilir ve aynı zamanda küçük ekranlarda oluşabilecek uzaklık sorununu ortadan kaldırarak daha ergonomik bir kullanım şeklinin rahatlığına varabilirsiniz. Televizyonu konumlandıracağınız ortamı net bir şekilde belirledikten ve izleme konumları ile arasında oluşabilecek uzaklık ölçümlerini gerçekleştirdikten sonra çok daha rahat karar verebileceğiniz ve oldukça geniş bir ekran boyutu kategorisi altında çeşitlenen modeller sayesinde belirleyeceğiniz konum her ne boyutta olursa olsun birçok üst seviye özelliğe sahip modeller arasından bütçenize en uygun ürünü seçebilme fırsatına erişirsiniz. 75” inç / 189 cm gibi modellerin de bu yelpazeye dahil olması sebebiyle büyük ekranda doya doya dizi ve filmlerinizi izleyebilir, arkadaşlarınız ile maç keyfi yapabilir veya aileniz ile rahat ve ergonomik bir deneyim elde etmek için ilgili ürünlerden birini tercih edebilirsiniz.

Vestel Televizyon Modelleri ile Keskin ve Göz Alıcı Görüntüler

Vestel Televizyon Modelleri ile Keskin ve Göz Alıcı Görüntüler

Gün boyu deneyimleyeceğiniz TV programları, ana haber programları veya sinema deneyimi ile birlikte ürünlerin en önemli parçalarından birisi ise panelleri. Vestel Televizyon 140 ekran modellerden çok daha küçük boyutlarda olan 32 inç 80cm modellere kadar birçok ekran boyutunun yanı sıra beraberinde gelen panel seçebilme özgürlüğü ile birlikte bütçe ve kullanım senaryonuza en uygun panele sahip modeli tercih ederek uzun soluklu sinema deneyimlerinizi veya en heyecanlı maç dakikalarını en keskin ve berrak görüntüde elde etmenize imkan tanımaktadır. Giriş seviyesi ile birlikte gelen modellerde genel olarak kendine yer edinen ve bir standart olan HD Ready sertifikasına sahip modeller ile birlikte Full HD çözünürlüğe en yakın modelleri kendisine uygun ekran boyutları ile birlikte kombinlemiş TV seçenekleri ile birlikte deneyimleyebilir veya en yeni standart çözünürlüklerden birisi olan 4K sayesinde deneyimleyeceğiniz medya içeriğinde en heyecanlı dakikalarda dahi herhangi bir ayrıntıyı kaçırmadan uzun soluklu bir deneyimin kapılarını aralayabilirsiniz. HD Ready TV modelleri ile başlayan TV yelpazesi ile 4k çözünürlüğe kadar yükselen geniş bir model seçeneği alanına sahip olan Vestel Televizyon Ekran seçenekleri sayesinde ise kullanım alanınıza en uygun modelleri tercih etmenizdeki en önemli etken. Her ne kadar 22 inç modeller HD Ready TV ile özgünleşmiş gibi gözükse de Full HD çözünürlüğüne sahip aynı boyutlarda televizyon seçenekleri ile birlikte deneyiminizi daha keskin ve net bir hale getirebilir, her koşulda daha rahat bir izleme alanı yaratabilirsiniz. 4K televizyon modelleri arasında ayrışan panel seçenekleri de her türlü bütçeye ayrı bir seçenek sunmaya devam etmekte. LED paneller haricinde OLED paneller ile sunulan TV modelleri ile birlikte en geniş alanda sunulan renkleri deneyimleyebilir ve sınırları zorlayan paneller arasından seçim yapabilirsiniz. Organik ışık yayan diyot kelimelerinin kısaltılmasından yola çıkartılarak oluşturulan bu standart sayesinde daha önce başka hiçbir panelde deneyimleyemeyeceğiniz birçok özellik beraberinde gelmekte.

Vestel Televizyon OLED Modelleri ile Rahatlığı Yakalayın

Vestel Televizyon OLED Modelleri ile Rahatlığı Yakalayın

Panel teknolojisindeki yeniliklerle birlikte Vestel OLED TV ürünlerinde kendine yer edinen ve LED panellerden sonra büyük bir kitleye ulaşmayı başaran OLED paneller ile çok daha keskin siyahlara ve çok daha parlak beyazlara ulaşarak renkleri olduğu en doğal haliyle deneyimlenin keyfini yaşayabilirsiniz. OLED paneller ile birlikte gelen yüksek renk doğruluk oranları sayesinde kontrast oranları bir üst seviyeye ulaşarak tükettiğiniz medyalardaki ayrıntıların renkler arasındaki karmaşadan dolayı kaybolmasını önlemekte. Yüksek kontrast oranına sahip bu modeller ile birlikte LCD panellere göre çok daha az oranda mavi ışık yaymasından ötürü geceleri deneyimleyeceğiniz programlar sizleri gündüz aydınlığına değil olması gerektiği şekilde renkler göstererek gözlerinizi daha az yorar. OLED standart kalıbında yer alan organik kelimesi cam ekrandan önce panelde bulunan karbon filme referans olması amacı ile eklenmiştir. OLED panellerin en önemli farkı harici bir ışık kaynağına ihtiyaç duymadan içinden elektrik akımı geçtiği andan itibaren ışık yayma kabiliyetine sahip olmasıdır. Bu arka plan aydınlatma teknolojisi kendisini diğer panel teknolojilerinden ayıran en önemli özelliktir. İlgili özellik sayesinde daha doğal siyahların verilmesi haricinde siyahlar ekranın hangi bölgesinde olurlarsa olsunlar aynı renge ve aynı parlaklığa sahip olmalarından ötürü bölgesel aydınlatmanın getirdiği dezavantajları ortadan kaldırmış olurlar. OLED paneller sayesinde siyah renkler doğal olarak siyah halde sunulabilirken aynı zamanda beyaz renkler ise çok daha parlak olarak elde edilebiliyor. Bunun yanı sıra enerji tarafında ise getirdiği düşük tüketim değerleri sayesinde faturalarınızda gözle görülür bir şekilde tasarruf yaparak cebinize da katkı sağlıyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra hızlı tepki süreleri ile birlikte cihazınız ile birlikte kullanacağınız, konsol gibi aygıtların desteklediği tepki süreleri ile daha rahat ve akıcı bir kullanım deneyimi sağlıyor.

Vestel Televizyon ile Akıllı Deneyim

Vestel Televizyon ile Akıllı Deneyim

Günümüz televizyonlarını eski nesil cihazlardan ayıran en önemli ve öne çıkan özelliklerden birisi beraberinde gelen akıllı özellikler. İlgili özellikler sayesinde daha öncesinde sadece ekstra aygıtlar ile birlikte deneyimleyebilmeniz gibi bir sınıra sahip olan bu işlevler artık Vestel televizyon özellikleri içerisinde dahili olarak gelebilmekte. Akıllı aygıtlar arasındaki sınırların kalkması ve internetin çok daha yaygın kullanılması ile birlikte TV’ler de cep telefonları ve bilgisayarlardaki özellikleri kendi bünyesine katmaya başladı. Akıllı özelliklere sahip aygıtlar ile TV’ye özelleştirilmiş kontrol şemalarına ve akıcı rahatlığa sahip uygulama arayüzleri sayesinde dizüstü bilgisayar ve telefonlarınızda deneyimlediğiniz birçok uygulamayı TV’nizde de rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Bunlardan en öne çıkanı ve belki de en çok kullanılanı YouTube uyumluluğu olacaktır. YouTube uygulamasının dahili olarak kutu içerisinden çıkması ile birlikte kuruluma dahi gerek kalmadan hızlıca deneyim aşamasına geçmenizi kolaylaştıran bir yapıya sahip olan akıllı televizyon seçenekleri sayesinde Web arayüzünü aratmayan rahatlığa sahip kontrolleri aracılığı ile her türlü videoyu çok daha net ve doygun renklerle deneyimleme fırsatına erişirsiniz. YouTube gibi ana akım video tüketim kanalları dışında günümüzde gittikçe popülerliğini artıran diğer içerik sağlayıcılarının uygulamaları da yine kutu içeriğinde kurulu olarak kullanıcılara sunulmakta. Prime Video uygulaması ile birlikte amazonun kullanıcılarına sunduğu Premium dizi ve filmlerini tadını çıkarabilir veya yerli içerik sağlayıcılarından olan BluTV veya PuhuTV uygulamaları aracılığı ile çok daha çeşitli içerikleri tüketebilme imkanına erişebilirsiniz. Dizi ve film akla geldiğinde en öne çıkan markalardan biri olan Netflix ile tam uyumlu akıllı TV modelleri sayesinde oturduğunuz yerde büyük ekranda net ve kristal berraklığında görüntü sayesinde çok daha rahat bir deneyim yaşayabilir, içerik sağlayıcınızın size sunduğu tüm ürünleri sınırsız bir şekilde deneyimlemenin özgürlüğüne kavuşabilirsiniz. Tüm bu uygulamaları deneyimlerken desteklenen televizyon modellerindeki HDR10 özelliği sayesinde ise çok daha geniş renk aralığında net siyahlar ve parlak beyazlar elde ederken hiçbir ayrıntıyı kaçırmayacaksınız. Yüksek tazeleme hızlarına ve geniş panel seçeneklerine sahip birçok ürüne sahip geniş yelpazedeki katalog arasından ürün seviyesi fark etmeksizin içerisinde Smart TV özelliğini barındıran Vestel modelleri aracılığı ile deneyimleyebileceğiniz bu özellikler sayesinde çok daha akıcı ve rahat bir TV deneyimi elde edebileceksiniz.

Vestel Televizyon Modelleri ile Kristal Kalitesinde Ses

Vestel Televizyon Modelleri ile Kristal Kalitesinde Ses

Sinema deneyiminizdeki en heyecanlı sahnelerde, en unutulmaz filmlerde ve günlük programlarınızı deneyimlerken yanınızda olacak önemli nokta televizyonunuzdaki ses kalitesidir. Belki de günlük hayatta sürekli olarak açık olarak kullanacağınız aygıtlarınızda görüntüye odaklanmadığınız anları da hesaba katarsak ekrandan daha çok iletişimde kalacağınız yegane parçalardan birisi olacaktır. Bu konuda ise görüntü kalitesinde barındırdığı birçok çeşitlilik gibi yine modeller arasında sunulan gelişmiş ses seçenekleri sayesinde net ve pürüzsüz kalitede ses deneyimleri elde etmenizi sağlayacak donanımlar ile birlikte gelmektedir. 2x12W +12W gibi konfigürasyonlara uyum sağlayabilecek gibi versiyonlara sahip olan ve harici hoparlörlerinizle tam uyum sağlayabilecek bağlantı seçenekleriyle birlikte gelen modellerde DTS kalitesinde ses desteğini de unutmamak gerek. DTS özelliği ile birlikte gelen 5.1 veya 7.1 ses sistemleri ile olan uyumluluğu sayesinde en heyecanlı aksiyon filmlerinde kendinizi adeta filmin bir parçası gibi hissedebilecek, en kaliteli şekilde içerik tüketiminizi gerçekleştirebileceksiniz. DTS TruSurround HD standart özelliği ile birlikte gelen modeller aracılığı sayesinde ise sanal çevresel ses deneyimini en gerçekçi şekilde stereo veya 2.0 speaker konfigürasyonları ile birlikte deneyimleme şansına erişebileceksiniz. Aynı zamanda bu gibi standartların birçok içerik üreticisi tarafından hızlıca artan desteğine sahip olması ile birlikte bu ses desteğini sadece diskli deneyimlerinizde değil internet üzerinden gerçekleştireceğiniz deneyimlerinizde de elde edebileceksiniz. DTS özelliği ile birlikte maksimum 5.1 kanaldan başlamak üzere saniyede 1.5 megabit veri hızına kadar ses aktarımı yapabilmenin yanı sıra desteklenen modellerde 7.1 kanala kadar saniyede 24.5 megabite kadar standartlara uygun şekilde üretilmiş bütün içerikleri en yüksek kalitede deneyimlemenin tadına varabileceksiniz. Vestel Quantum renk paleti teknolojisine rahip ekranlar ile birlikte eşleştirebileceğiniz bu eşsiz ses deneyimi ile birlikte kristal seviyesinde netliğe ulaşabileceksiniz. Vestel LED TV modelleri ile birlikte gelen dahili hoparlör sistemi ile de net ve berrak bir şekilde harici ses kaynağı gerektirmeden deneyimleyebileceğiniz tamamlayıcı özellikleri sayesinde diyaloglar en net şekilde duyulabilir ve aksiyonun her an parçası olabilirsiniz.

Vestel Televizyon Modelleri ve Geniş Bağlantı Seçenekleri

Vestel Televizyon Modelleri ve Geniş Bağlantı Seçenekleri

Günümüz teknolojisi içerisinde cihazlar arasındaki çizgiler gittikçe şeffaflaşmaya başlarken aynı şekilde cihazlarında birbiri ile haberleşmesi arasındaki oran gittikçe artmaya başladı. Bu noktada ister en küçük ekran boyutuna sahip giriş seviyesi bir televizyona isterseniz Vestel 102 ekran televizyon ile daha geniş bir deneyime ulaşmayı amaçlayın, sunduğu bağlantı seçenekleri sayesinde cihazlarınız arasındaki bağ sürekli olarak sağlanabilecektir. İlgili modeller Dijital ses çıkışı sayesinde halihazırda sahip olduğunuz her aygıtın performansından sonuna kadar yararlanabilmenize olanak sunar iken, VGA girişi gibi standartları da destekleyerek tam olarak bağlanılabilirliği bir üst seviyeye çıkarıyor. Günümüz standartlarında en çok tercih edilen giriş portlarından birisi olan HDMI portlarının sayısının çokluğu sayesinde bağladığınız aygıtları sürekli tak-çıkar yapmanıza gerek kalmadan sürekli olarak bağlı bırakmanıza yetecek sayıda çok port sunması ile birlikte daha rahat bir kullanım deneyimi sunulması amaçlanmıştır. Dijital medya içeriklerinizi herhangi ek bir aygıt gerektirmeden güçlü işlemcilere sahip TV modellerinde oynatabilme kapasitesine sahip olması için ise birçok USB portu modellerde bulunmakta ve içerisinde barındırdığı yüksek işlem gücü sayesinde en yüksek çözünürlükteki içeriklerinizi hiçbir sıkıntı olmadan oynatabilmenize imkan tanımaktadır. 4 çekirdekli yüksek işlem hacmine sahip işlemci modelleri ile birlikte gelen modellerdin getirdiği rahatlığın yanı sıra dahili Wi-Fi özelliğinin bulunmasından ötürü kablo derdi olmadan hızlıca ev ağınıza dahil edebileceğiniz TV seçenekleri ile birlikte uygulamalarınızın sunduğu içerikleri internet üzerinden hızlıca deneyimlemenize olanak tanır. Daha stabil bir bağlantı aradığınız durumlarda ise içerisinde bulunan LAN portu sayesinde kablolu olarak internet deneyimi elde edebilirsiniz. Karasal veya kablo yayına müsait deneyimler için de içerisinde bulunan port ile birlikte geniş bir seçim yelpazesini sizlere sunan modeller arasından cihazı konumlandıracağınız ortama göre bir tercih yaparak bütçenize göre şekillenen modeller arasından size en uygununu seçebilir, içerik tüketimi deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda beraberinde getirdiği düşük güç tüketimi değerleri sayesinde ise uzun vadede bütçenizi koruyan bir seçim yapabilir, doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda televizyon ve ses sistemleri sayfamızdan birçok farklı modele de ulaşabilirsiniz.