Filtreleri Temizle
Marka
Telefunken

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

Başka bir kelime deneyin

HDMI Girişi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Telefunken Televizyon

için 8 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Telefunken Televizyon

Uzun yıllar boyunca ülkemizde satış yapan ve müşterilerin beğenisini toplayan Telefunken firması, günümüzde televizyon üretimine ve satışına devam ediyor. Teknoloji alanında olan rekabete rağmen asla geri planda kalmayan ve her modelde daha da gelişen Telefunken çeşitli televizyon modellerine sahiptir. Hem fiyat hem de kalite açısından oldukça başarılıdır. Telefunken markası 2000’li yılların başından günümüze birçok televizyon modeli ile elektronik alanında başarılı olmayı başarmıştır. Televizyon konusunda teknolojiyi yakından takip ederek ihtiyaçları karşılamaya yönelik modeller üretmeye devam etmektedir. Aynı zamanda ürettiği modeller sayesinde alıcılardan olumlu yorumlar almaktadır. Telefunken markası bu başarılarını daima alıcıların fikirlerini önemseyerek kazanmıştır.

Telefunken Televizyon Modelleri

Telefunken Televizyon Modelleri

Telefunken, her alıcının istediği özelliğe sahip olan televizyonları üretmeye ve satışa sunmaya devam ediyor. Telefunken TV modelleri yalnızca belirli ekran boyutu seçenekleri ile sınırlı değildir. Çeşitli ekran boyutlarına sahip olan bu modeller alıcıların kafasındaki karışıklığı ortadan kaldırma amacıyla üretilmiştir. Bu sebepten dolayı onlarca farklı ve kaliteli modeli satışa sunuyor. Bu modeller arasından en çok tercih edileni, 124 Ekran Uydu Alıcılı Full HD Smart TV’dir. Telefunken Smart TV modelleri arasından en çok tercih edilen olmasının sebebi, gelişmiş teknolojik özelliklerinin her ihtiyaca hitap etmesidir. Vestel işletim sistemine sahip olmasının yanında ayrıca yüksek görüntü tarama hızı ve 16 W’lık yüksek ses çıkışı özelliği sayesinde dikkatleri topluyor. Telefunken TV modelleri arasından en çok tercih edilen bir diğer ürün ise Ultra HD LED TV’lerdir. 127 cm (50 inç) ekranı ve kaliteli ses sistemine sahip olan bu ürünler, kalitesine göre oldukça uygun fiyatlıdır. Telefunken markasının uydu alıcılı televizyonları olması da alıcılar tarafından ilgiyle karşılanıyor. Çeşitli özelliklerde ve farklı ekran boyutlarında uydu alıcılı televizyon modelleri arasından en çok tercih edilenlerden biri de 4K ekrana sahiptir. Telefunken’in modelleri yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda daha sade özelliklere sahip olan klasik tarzda televizyonlar da mevcuttur.

Telefunken Televizyon Fiyatları ve Özellikleri

Telefunken Televizyon Fiyatları ve Özellikleri

Telefunken, yüksek kalitesine karşın her bütçeye uygun olan fiyatları ile ülkemizde sık sık tercih edilen bir markadır. Fiyat açısından geniş bir yelpazeye sahip olması sebebi ile alıcılar tarafından sık sık tercih edilir ve olumlu geri dönüş alır. Telefunken markasının ürettiği televizyonların fiyatları, genellikle ürünün sahip olduğu bazı özelliklere göre değişir. Ekran boyutu, Smart TV olup olmaması, ses kalitesi gibi bazı önemli özellikler ürünün fiyatındaki oynamalara sebep olur. Örneğin Telefunken 108 ekran TV fiyatları ile Telefunken 127 ekran TV fiyatları arasında, ekran boyutu özelliğinden kaynaklanan bir fiyat farkı vardır. Tüm bu fiyat farklarına rağmen Telefunken televizyon modelleri başarılı bir şekilde satış yapmaya devam ediyor. Telefunken TV fiyatlarının uygun olması kaliteli olmasına ve gelişmiş teknolojik özelliklere sahip olmasına bir engel değildir. Sayfamızda, beğendiğiniz modelleri karşılaştırarak, Telefunken TV fiyatlarına ulaşabilir, aynı zamanda ürünlerin içerdiği özellikleri inceleyebilirsiniz.

Telefunken Televizyon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Telefunken Televizyon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Televizyon alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey fiyat değil, ürünün kalitesi ve içerdiği özelliklerdir. Telefunken markası birçok değişik özellikte televizyon üretiyor. Smart tv televizyonlar, LED TV modelleri, büyük ekranlar, küçük ekranlar ya da 4K televizyon modelleri gibi geniş bir skalada çeşitlenen ürünleri ile Telefunken, hem fiyat hem özellikler itibarıyla oldukça geniş bir alternatif dizisi sunuyor. Bu yüzden televizyonunuzu seçerken, hangi amaçla, ne büyüklükte bir alan için ürün alacağınızı belirleyerek düşünmeli ve karar vermelisiniz. Standart bir televizyon tüm beklentilerinizi karşılayacak ise LED serilerine yönelebilir, adeta bir bilgisayar gibi kullanabileceğiniz bir model arıyorsanız Smart serilerini değerlendirebilirsiniz. Örneğin büyük boyutlu bir ekrana ihtiyacınız yoksa orta boyutlarda ekrana sahip bir televizyonu tercih edip daha az miktarda para verebilirsiniz. Bu özellikler arasından size en uygun olanına karar verdiğinizde bütçenizi sarsmadan ihtiyaçlarınız da karşılamış olursunuz.