Filtreleri Temizle
Marka
Next

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

Başka bir kelime deneyin

Smart TV

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Next Televizyon

için 10 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Next Televizyon

Dünyaca ünlü televizyon markalarından olan Next, yenilikçi teknolojileri estetik özelliklerle bir araya getirerek kullanıcılarına kaliteli bir hizmet verir. Next televizyon modelleri aynı zamanda enerji ve doğa dostu niteliklere de sahip olduğu için hem ekonomik hem de çevreci ürünlere ulaşmanız da kolaylaşır. Böylece elektrik tüketimini minimize eden Next ürünleri ile beraber hesaplı bir kullanım gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzleri ile de dikkat çeken Next markası, farklı yaş gruplarındaki kişilerin rahatça yararlanabileceği televizyonlar üretir. Kolay anlaşılır menüler ve açıklayıcı bildirim ekranları aracılığıyla televizyon kullanma deneyiminiz gelişir. Farklı ekran boyutlarına sahip birçok modelden meydana gelen Next televizyon çeşitleri, odalarınızın büyüklüğüne göre seçebileceğiniz ürünleri içerir. Küçük odalarda ebatları dar alan televizyonları tercih ederek alanı verimli kullanabilirsiniz. Salon ve oturma odası gibi geniş alanlarda ise büyük ekran özelliğine sahip Next televizyon modellerini kullanabilirsiniz. İnce ekran özelliği ile geliştirilen modern televizyonlar, minimum oranda alan kaplayarak kullanıcılarından tam not alır. Aynı zamanda duvara monte edilerek kullanılmaya elverişli Next televizyon seçenekleri de size sunulur. Bu ürünler sayesinde duvarınıza televizyonunuzu monte ederek TV ünitesi ya da TV sehpası gibi mobilyalara olan ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Ayaklı tasarım özelliğiyle geliştirilen Next televizyon çeşitleri de oldukça kullanışlı ürünler arasında yer alır. Ayakları sayesinde bu ürünleri televizyon sehpasına kolayca yerleştirerek kullanıma başlayabilirsiniz. Denge sağlayan ayaklar, Next televizyonların devrilmesini ya da kaymasını engellemeyi başarır. Hafif şekilde üretilen Next televizyon modelleri, taşıma işlemlerinin yanı sıra yerleştirme işlemlerinde de kullanıcılarının işlerini kolaylaştırır. Oldukça ince gövdeleri aynı zamanda son derece dayanıklı olan bu ürünler, dış etkilere ve ufak çaplı kazalara karşı dirençlidir. Isınmaya karşı da dayanıklılık gösteren Next televizyon modelleri, gün ve gece boyunca rahatça yayınları takip etmeniz için idealdir. Birbirinden özel alternatifleri Next televizyon fiyatları bakımından gözden geçirdikten sonra bütçenize uygun olan gelişmiş LED TV modelleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Fiyatları ekranlarının boyutlarına ve görüntü çözünürlüklerine göre değişen televizyonlar, geniş bir seçenek alanını kullanıcılarına sağlar. Öte yandan televizyon sayfamız üzerinden de göz atabileceğiniz birçok alternatifin bulunması, ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapmanızı kolaylaştırır.

Next Televizyonların Öne Çıkan Özellikleri Hangileridir?

Next Televizyonların Öne Çıkan Özellikleri Hangileridir?

Görüntüleri doğal renk tonlarıyla gerçekçi bir şekilde izleyicilere ulaştıran Next televizyon çeşitleri, kaliteli bir seyir deneyimine erişmeyi mümkün hale getirir. HD görüntü kalitesi ile kullanıcılarına hizmet veren televizyonlar sayesinde filmleri ve maçları oldukça kaliteli bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Öte yandan Full HD görüntü kalitesiyle görüntüleri izleyicilere ulaştıran gelişmiş televizyonlar da Next seçkisinde yer alır. Görüntülerdeki detayları yakalamayı kolaylaştıran bu ürünler, son derece keyifli bir seyir deneyimi edinmek isteyen kişilerin tercihleri arasındadır. Buna ek olarak 4K görüntü kalitesi ile seyir gerçekleştirmeyi mümkün hale getiren Next televizyon seçenekleri de size sunulur. Böylece belgesellerde ve dizilerde son derece gerçekçi kareler elde ederek seyir zevkinizi artırabilirsiniz. Ev ortamında sinema salonu konforunu erişmek isteyen kişilerin tercihi olan bu ürünler, Next televizyon yorumları açısından pozitif dönüşler almayı da başarır. Görüntüleri ve renkleri iyileştirme özelliği bulunan televizyonlar, seyir zevkini üst düzeye çıkarmayı başarır. Görüntü ayarları yapmaya da imkân tanıyan Next LED TV modelleri ile beraber cihazınızı kişiselleştirerek kullanma deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz. Parlaklığı artırıp azaltmak ya da kontrast seviyesini beğenilerinize uygun şekilde değiştirmek için televizyonunuzun menüsünden yararlanabilirsiniz. Uzaktan kumanda aracılığıyla yönetilebilen menü özellikleri, pratik arayüz sayesinde hızlı bir kullanım yaşamanızı sağlar. Çekim mesafesi son derece yüksek olan uzaktan kumandaları sayesinde Next televizyon çeşitlerine komutlarınızı anında iletebilirsiniz. Farklı renklere ve farklı şekillere sahip tuşlar sayesinde televizyonunuzun özelliklerini daha pratik bir biçimde kullanmaya başlayabilirsiniz. Tuşların üzerinde yer alan yazılar, numaralar ve işaretleri inceleyerek hangi tuşun nasıl bir işlevi olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. Şık bir biçimde tasarlanan Next televizyon uzaktan kumandaları, aynı zamanda ergonomik yapıları sayesinde de kullanıcılarını memnun eder. Kolayca kavranabilen kumandaları tek elinizle rahatça yöneterek dilediğiniz özelliği aktif hale getirebilirsiniz. Görüntü ayarlarının yanı sıra ses ayarlarını da uzaktan kumanda aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede tek tuşla sesi tamamen kapatabilir ya da açabilirsiniz. Geniş bir ses aralığı bulunan Next 50 inç TV modelleri, yayınların özelliklerine ve günün hangi saatinde olduğunuza bağlı şekilde ses düzeyini değiştirmenize imkân tanır. Yayın türlerine göre farklı ses modlarını kullanıcılarına sunan televizyonlar da Next seçkisinde yer alır. Böylece spor modundan sinema ya da müzik moduna kadar son derece geniş bir alanda ses seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Next Televizyon Modellerinin Kullanıcılara Kazandırdıkları Önemli Avantajlar

Next Televizyon Modellerinin Kullanıcılara Kazandırdıkları Önemli Avantajlar

Dahili uydu alıcısı bulunan Next televizyon çeşitlerini tercih etmeniz, yeni bir uydu alıcısı almanıza gerek bırakmayarak size avantaj kazandırır. Son derece geniş bir kanal hafızası bulunan uydu alıcılı televizyonlar, yerli ve yabancı yayınları zevkle takip etmeniz için idealdir. Kanal düzenleme işlemlerini de kolaylaştıran Next LED televizyon modelleri, farklı kanalları gruplayabilmenize imkân tanır. Böylece sık izlediğiniz kanalları bir arada bulundurarak bu yayınları daha pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Favorilere ekleme özelliği ise en sevdiğiniz kanalları işaretleyip bu kanalara daha rahat şekilde ulaşmanızı sağlar. Kategori oluşturma özelliği ile beraber spor, haber, sinema ve müzik kanalları için ayrı kategoriler oluşturarak bu yayınları bir arada takip edebilirsiniz. Next televizyon çeşitleri ebeveynlerin beğenisini kazanan özellikleri ile de dikkat çeker. Bu özellikler arasındaki kanal şifreleme desteği, çocuklar için uygun olmayan kanallara şifre koymanıza imkân tanır. Akıllı televizyon çeşitleri de Next seçkisinde önemli bir yere sahip olan ürünler arasında bulunur. Smart TV özelliklerine sahip ürünlerle internete kablosuz olarak bağlanmanız mümkün hale gelir. Wi-Fi teknolojisini kullanıcılarına sunan bu televizyonlar, internet sitelerinde keyifli bir şekilde vakit geçirmeniz için elverişlidir. Aynı zamanda çevrimiçi film ve dizi izleme ortamlarına giriş yapmak için de uygun olan Next Smart TV modelleri, çok yönlü bir deneyimi imkân tanır. Böylece televizyonunuzda yer alan uygulamalara ek olarak çevrimiçi film ve dizi izleme platformlarının uygulamalarından da yararlanabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip uygulamaları da televizyonunuza ekleyerek kullanım deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz. Hava durumu uygulaması ile o günkü hava sıcaklıklarını detaylı olarak öğrenebilir, haber uygulamaları ile son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya uygulamalarını içeren akıllı televizyonlar aracılığıyla farklı sosyal ortamlara giriş yaparak da haberleri takip edebilir, paylaşımda bulunabilirsiniz. Kablolu ya da kablosuz bağlantı özelliği bulunan televizyon modellerini cihazınızla eşleştirip yönetmeye başlayabilirsiniz. Öte yandan PC kablosu yardımıyla bilgisayarınızı da televizyonunuza bağlayıp görüntü aktarımı yapabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızdan açtığınız oyunları ve filmleri daha büyük bir ekran üzerinden görüntülemeye başlayabilirsiniz. HDMI kablosu aracılığıyla da bağlantı kurmaya olanak tanıyan Next televizyonlar, işlevsel özellikleri sayesinde kullanıcıların konfor kazandırır. Next televizyon HD kalitesinde görüntü aktarımı yaparak kullanıcılarından tam not alır. Görüntü aktarımına ek olarak ses aktarımı da yapan Next televizyon çeşitleri, film ve oyun deneyimini geliştirir.

Next Televizyon Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Next Televizyon Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle ekran boyutunu göz önünde bulundurarak Next televizyon alternatifleri arasındaki ürünlere göz atmaya dikkat etmeniz gerekir. Ürünü yerleştireceğiniz odanın fiziksel özellikleri ile uyumlu olan televizyonları seçmelisiniz. Next televizyon fiyatları bakımından da farklı opsiyonları inceledikten sonra bütçenizi aşmayan ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. Ekran özelliklerine, görüntü çözünürlüklerine ve tasarımlarına bağlı olarak fiyatları değişen bu ürünler, farklı bütçelere hitap eden opsiyonlardan meydana gelir. Aynı zamanda elektrik tüketimi miktarı açısından da alternatifleri inceleyip seçimlerinizi şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Görüntü iyileştirme ve göz yorgunluğunu azaltma özellikleri de Next televizyon modellerini seçmeniz için uygun olan detaylar arasındadır. Görüntü netliğini artıran ve gözleri yoran detayları minimize eden televizyonlar, daha kaliteli bir seyir deneyimi edinmenize yardımcı olur. Uydu alıcısı dahili olarak bulunan Next televizyon 82 ekran modeller arasından da seçim yaparak kaliteli ürünlere erişebilirsiniz. Yeni bir alıcı için ekstra ücret ödemek zorunda kalmamak için dahili uydu alıcılı Next televizyon modellerini incelemeye başlayabilirsiniz. Hızlı şekilde kanal geçişi yapan bu televizyonlar sayesinde aynı zamanda yüzlerce yerli ve yabancı kanala ulaşmanız da mümkün hale gelir. Eğer odamızda kısıtlı alanlara sahipseniz duvara monte edilebilme özelliği bulunan Next televizyon 4K ürünlerini seçebilirsiniz. Böylece inceliği ve monte edilebilirliği sayesinde alandan tasarruf sağlayan bir ürüne evinizde yer verebilirsiniz. Öte yandan mobilyalarınızla uyumlu televizyonlara da Next ürünleri arasından erişebilirsiniz. Destek ayağı bölümü bulunan Next televizyon çeşitleri, TV sehpası üzerinde güvenli bir biçimde konumlandırabileceğiniz ürünlerden biridir. Ekran çerçevesi özellikleri de Next televizyon modellerine göz atarken dikkate almanız gereken noktalardan birini oluşturur. Kalın çerçeveli modeller yayınlara odaklanmanıza yardımcı olarak seyir zevkinizi artırır. İnce çerçeve detayı ile geliştirilen zarif televizyonlarsa son derece estetik bir ürüne evinizde yer vermeniz için ideal bir seçenek oluşturur. Üst düzey görüntü kalitesi desteği sağlayan Next televizyon seçenekleri, görüntülerin parlamasını ve yansımasını önler. Böylece gündüz saatlerinde dahi görüntüleri net olarak algılamanız kolaylaşır. Bu sayede gün ışığı altında da televizyon yayınlarını kaliteli bir şekilde takip edebilirsiniz. Ekran çerçevesi oranı değiştirilebilen Next televizyon çeşitleri de size sunulan geniş koleksiyonda yer alır. Böylece yayın türlerine ve yayın özelliklerine göre televizyonunuzun ekran çerçevesini ayarlayabilirsiniz. HDMI girişi, USB girişi ve Wi-Fi bağlantısı gibi önemli özelliklere sahip televizyonları tercih etmeniz de size avantaj sağlar. Bu ürünler sayesinde kablolu ya da kablosuz olarak bağlantı kurabilir, farklı verileri harici cihazlarla paylaşabilirsiniz.

Next Televizyon Modellerinin Oluşturduğu Kolaylıklar

Next Televizyon Modellerinin Oluşturduğu Kolaylıklar

Zamanlayıcı özelliği bulunan Next televizyon modelleri, TV'nin ne zaman kapanması gerektiğini önceden belirlemenize olanak tanır. Bu sayede uyku saatlerinizde televizyonun açık kalmasını engellemek için zamanlayıcı özelliğini kullanabilirsiniz. Kaliteli ses deneyimi için ideal olan Next uydu alıcılı LED TV modelleri de kullanıcılarına birçok kolaylık sağlar. Dahili uydu alıcısı avantajının yanı sıra yüksek desibelli ses desteği de bu ürünlerin önemli özelliklerinden biridir. Böylece aksiyon filmlerini ya da müzik kanallarındaki klipleri oldukça kaliteli ve de yüksek desibelli seslerle izleyebilirsiniz. Cızırtı oluşumunu engelleyen gelişmiş hoparlör teknolojilerinden yararlanan bu ürünler, kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Seslerin dengeli olarak dağılmasını da sağlayan Next HD LED TV çeşitleri, odadaki tüm seyircilerin aynı ses kalitesini deneyimlemesi için geliştirilmiştir. Ses çıkışı seviyelerine bakarak inceleyebileceğiniz çok sayıdaki televizyon, beklentilerinize uygun ürünleri seçmenizi kolaylaştırır. Görüntü tarama hızı son derece yüksek olan Next marka televizyonlar, net ve kaliteli kareler elde ederek sinema eserlerini daha keyifli bir şekilde takip etmenize yardımcı olur. Çift çekirdekli ya da 4 çekirdekli işlemci ile çalışan akıllı televizyon alternatifleri de kullanıcılarından tam not alır. Farklı özellikleri oldukça hızlı bir şekilde kullanmayı sağlayan bu ürünler, donma ve takılma gibi can sıkıcı sorunları aşmak isteyen kişilerin tercihidir. Renk çeşitliliği yaratan görüntüleme teknolojilerine sahip olan Next televizyon çeşitleri, farklı renk tonlarını başarılı bir biçimde yansıtarak seyir kalitesini üst düzeye çıkarır. Geniş izleme açısı sağlayan bu ürünler, odanızın farklı alanlarını kullanarak yayınları yakından takip etmenize yardımcı olur. Böylece ailecek sinema keyfi yapabilir ya da maçları zevkli bir şekilde takip edebilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan yayınları takip etmeye de yardımcı olan akıllı televizyonlar, farklı içeriklere rahatça ulaşmanız için idealdir. Kulaklık girişi noktası ile kullanıcılarına yardımcı olan televizyonlar da Next seçkisinde bulunur. Kulaklık ile beraber sesleri almanız, gece saatlerinde ailenizi ya da komşularınızı rahatsız etmeden televizyon yayınlarını dilediğiniz ses seviyesinde takip edebilmenizi sağlar. Televizyon alternatiflerini ses özelliklerinin yanı sıra çerçeve özelliklerine göre de inceleyebilirsiniz. Çerçeveli ya da çerçevesiz olarak dizayn edilen birçok model bulunduğu için beklentilerinize uyum gösteren televizyonları rahatça seçebilirsiniz.

Çok Yönlü Özellikleri ile Dikkat Çeken Next Televizyonlar

Çok Yönlü Özellikleri ile Dikkat Çeken Next Televizyonlar

webOS işletim sistemini kullanarak farklı dijital platformlara hızlı bir şekilde bağlanabilen Next televizyon modelleri, ihtiyaçlarınıza uygun kolaylıklara ulaşmanız için elverişlidir. Aynı zamanda Bluetooth teknolojisi ile desteklenen modellerin de Next akıllı televizyonlar arasında bulunması, kablosuz olarak yararlanabileceğiniz ürünlere evinizde yer vermenizi sağlar. Öte yandan otomatik kanal güncelleme desteğini kullanıcılarına sağlayan televizyonlara da Next markası ile erişebilirsiniz. Listenizdeki kanalların sorunsuz şekilde açılabilmesi için frekans bilgilerinin güncel olması önemlidir. Uygulama marketi özelliği ve browser desteği gibi ayrıntılar sayesinde farklı özellikleri televizyonunuza kazandırabilirsiniz. Farklı uygulamaları ve programları kullanarak çok yönlü şekilde yararlanabileceğiniz Next televizyon modelleri, birçok avantaja erişmeniz için geliştirilmiştir. Google uygulamalarını ve YouTube videolarını evinize taşımak için de tercih edebileceğiniz bu ürünler, pratik olanaklardan yararlanmak isteyen kişilerin tercihidir. Daha keskin renklerle beraber daha canlı görüntüler elde etmeyi mümkün hale getiren Next televizyonlar, farklı yayınları zevkle takip etmeniz için üretilmiştir. Yüksek dinamik aralığı özelliği ile de dikkat çeken bu ürünler, çok parlak veya çok aydınlık sahnelerde görüntüleri iyileştirerek seyir zevkinizi korur. Dolby Digital ses teknolojisinden yararlanmalarıyla ön plana çıkan ürünler de Next seçkisinde bulunur. Ses kalitesini artıran bu teknoloji, filmlerde ve dizilerde her bir konuşmayı net şekilde algılamanıza yardımcı olur. Akıllı kumanda desteğinden de yararlanmanıza imkân tanıyan Next televizyon 109 ekran ölçüsündeki modeller, kısayol tuşlarını kullanımınıza sunar. Böylece çeşitli uygulamaları anında açmak ya da cihazınızın farklı özelliklerini pratik bir biçimde kullanmak için kumandanızdan yararlanabilirsiniz. Sesli arama özelliği ile de dikkat çeken akıllı televizyonlar, Google Android uygulamaları aracılığıyla işlerinizi kolaylaştırır. Kumandayı kullanmadan aramalarınızı sesli şekilde yaparak hız ve zaman kazanabilirsiniz. Ellerinizi kullanma imkânınız olmayan anlarda bu özellik sayesinde konforunuzu koruyabilirsiniz. Dahili oyunlara sahip uydu alıcılı televizyonlar, eğlenceli bir şekilde zaman geçirmeniz için idealdir. Bilgisayar bağlantısı özelliği bulunan modelleri bilgisayarınızdan açacağımız oyunları geniş ekrana yansıtmak için tercih edebilirsiniz. CCTV güvenlik monitörü olarak kullanılmaya uygun olan televizyonlara da Next aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Hemen Next televizyon çeşitlerini dikkatle incelemeye başlayabilir, bütçenize ve gereksinimlerinize uygun olan ürünler arasından siparişinizi şimdi oluşturabilirsiniz.