TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Akıllı Saat

için 65 sonuç bulundu.

İnsan yaşamı teknolojiyle daha pratik ve daha hızlı olurken zaman algısında da kimi değişiklikler meydana gelmiştir. Zaman yönetiminin önem kazandığı modern dönemde zamanı öğrenmemizi sağlayan temel araç saatler yepyeni özellikler kazanarak kullanıcılarına vakti daha verimli kullanma yolunda kolaylık sağlıyor. Kingboss akıllı saat seçenekleri zamanın kıymetini anlayan ve onu daha akıllıca kullanmak isteyenler için zekice çözümler sunuyor. Modern insanın hareketli yaşamında daha zinde ve daha planlı kalması için geliştirilen donanımlarıyla Kingboss akıllı saatlerin sağlık, fitlik ve planlı yaşam arayışında olan insanlar için ideal bir seçim olduğunu söylemek yanlış olmaz. Hayatınızda yeni bir sayfa açmak için bir motivasyona ihtiyaç duyuyorsanız Kingboss akıllı saat modelleri tam size göre.

Kingboss Akıllı Saat ile Kontrol Sizin Elinizde

Kingboss Akıllı Saat ile Kontrol Sizin Elinizde

Kingboss akıllı saat kurulumu itibarıyla tatil günlerinizde rahatlarken işlerinizin kontrolünü elinizden bırakmamanız için size görünüşte küçük ama aslında çok büyük yardımlar sunuyor. Kingboss’un özel tasarımlarıyla bir araya gelen akıllı saatler Android veya ios telefonunuzla senkronize olarak size telefonunuza gelen bildirimleri ve aramaları telefonunuz olmaksızın denetleyebilme hatta kimi modeller aramalara cevap verebilme imkanı veriyor. Akıllı hatırlatma özelliğiyle günlük programınızdaki etkinlikleri takip etmenizi sağlayan Kingboss akıllı saatler pek çok müzik uygulamasıyla uyumlu çalışarak diğer akıllı cihazlarınıza ihtiyaç duymaksızın sadece saatiniz ve kablosuz kulaklığınızla çıkacağınız yürüyüşlerde sizi yalnız bırakmıyor. Cep telefonunuzla senkronize ettiğiniz taktirde sizi sosyal medyayla bağlantılı tutan Kingboss akıllı saatler kullanıcının hem profesyonel hem de sosyal hayatında düzenleyici görevi görüyor. Telefonunuzla uyumlu olarak çalışan Kingboss akıllı saatlerin telefonunuzu kaybettiğinizde kolayca bulmanızı sağlayan sensöre sahip seçenekleri mevcuttur. Aynı şekilde GPS sistemine sahip Kingboss akıllı saatinizi kaybettiğinizde onu telefonunuzla bulmanız mümkündür. Kullanıcı izniyle ve ayarlamalarıyla çalışan Kingboss akıllı saat özellikleri kullanıcı tarafından istendiği takdirde telefonunuzun kamerasına ulaşabilme, arama yapabilme veya uzaktan fotoğraf çekebilme ve benzeri kolaylıklar sağlıyor. Özellikle kalabalık etkinliklerde tüm grubu kapsayan bir fotoğraf çekmek istediğinizde kullanışlı olan uzaktan fotoğraf çekebilme özelliği Kingboss akıllı saatlerin kullanıcıya sunduğu basit bir hizmet oluyor. Kullanıcının akıllı cihazları kadar evi üzerinde de kontrolü olması için geliştirilen ev alarmına veya güvenlik kamerasına bağlanabilme özellikleri sayesinde Kingboss güvende kalmanızı amaçlıyor. Telefon rehberinizi, aramaları ve mesajları birkaç haftaya kadar kaydedebilen Kingboss akıllı saat sayesinde hayatınızın kontrolünü elinizde tutmanız artık çok kolay. Her bir işleviyle hayatınıza kolaylık katan Kingboss akıllı saatlerle vaktinizi daha verimli kullanarak daha huzurlu olabilirsiniz. İşlerinizi hallederken telefon ya da bilgisayar olmaksızın yaşamın mümkün olduğunu hatırlamanızı sağlayan çok fonksiyonlu modelleriyle Kingboss akıllı saat fiyatları ürünlerin özelliklerine bağlı olarak farklılıklar gösterebiliyor.

Kingboss Akıllı Saat ile Vücudunuza Zaman Ayırın

Kingboss Akıllı Saat ile Vücudunuza Zaman Ayırın

Kingboss akıllı saat kullanımı yalnızca işlerinizin kontrolünü elinizde tutmanızı değil vücudunuzu da zinde tutmanızı sağlıyor. Yüksek teknolojiyle bezenen çok işlevli Kingboss saatler Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği günlük hareket miktarına ulaşmanız için geliştirilen adım sayma özelliğiyle vücudunuz için en iyisini yapmanızı hedefliyor. Kingboss akıllı saatlerin adımsayar özelliği kullanıcının günlük aktivitelerinizden daha iyi haberdar olması ve kimi durumları fark etmesi için saate katılan en önemli özelliklerden biri olmakla birlikte başka fonksiyonlar da bu saati özel kılıyor. Uyku izleme ve nabız sayma özelliğine sahip oluşuyla kullanıcının uyku sağlığından emin olmasını amaçlayan Kingboss akıllı saatler uyku sırasındaki hareketlerinizi, kalp atışınızı ve nabzınızı takip ederek olası rahatsızlıklara karşı erken tedbir almanız için ideal oluyor. Güne erken başlamaktan zorlananların kurtarıcısı Kingboss akıllı saatlerin alarm özelliği sayesinde güne ertelemeden başlamanız mümkün oluyor. Kingboss akıllı saat inceleme yapmanız ve farkına vermeniz gereken durumları vücudunuzun işleyişini kayıt altında tutarak fark etmenizi sağlıyor. Kendi çalışma ve dinlenme programınızı yapmanız için gerekli olan donanımlara sahip Kingboss akıllı saatlerin dinlenme alarmı özelliği kimi zaman günün stresiyle ihmal ettiğiniz minik molaları size hatırlatıyor. Gün içinde dinlenerek hem vücudunuzun hem de zihninizin ihtiyaç duyduğu enerjiyi geri kazanmak hem de hayatınızı daha düzene sokmak mümkün oluyor. İhtiyaç duyduğunuz motivasyonu kazanmanız için size çeşitli uyarılar veren Kingboss bedeninizin en çok ihtiyaç duyduğu besin olan suyu yeterince tüketerek hem profesyonel sağlığınızı hem de beden sağlığınızı korumanızı sağlıyor. Kingboss akıllı saatler pek çok işleviyle daha sağlıklı ve daha planlı bir hayata ilk adımınızı atmanız için ihtiyaç duyduğunuz iradeyi size kazandırmayı amaçlıyor. Kingboss akıllı saat kullananlar ilk andan itibaren kendileri için doğru olanı yaptıklarını bilirler. Adım sayacı, nabız ölçme özelliği, uyku takibi ve daha nice donanımıyla Kingboss akıllı saatlerle vücudunuza zaman ayırmanın tam zamanıdır.

Kingboss Akıllı Saat ile Şıklık ve İşlevsellik Bir Arada

Kingboss Akıllı Saat ile Şıklık ve İşlevsellik Bir Arada

Kingboss akıllı saatler hayatınızın pek çok alanında aradığınız düzeni yakalamanız için tasarlanan çok işlevli aletler olmakla birlikte şık birer aksesuar olarak da değerlendirilebilir. 1.5 inçlik dokunmatik ekranıyla saat, tarih ve şarj durumunu size daima bildiren Kingboss akıllı saat uygulaması ile beraber kullanıldığında telefonunuzla bağlantı kurarak gelen çağrıları görme, cevaplama ve arama hatırlatma gibi sıra dışı özellikler kazanıyor. Arama hatırlatma, HandsFree arama fonksiyonu ile sesli arama yapma, telefonunuzdaki müzikleri kontrol edebilme, rehber ve arama geçmişi kaydı ve arama hatırlatma gibi özellikleriyle oldukça küçük ve zarif ebatlarına rağmen büyük işler başaran Kingboss akıllı saatin BT uyarı ve Anti-Lost alarm fonksiyonları olası kayıp durumlarında ve farklı tehlikelerde sizi uyarıyor ve kaybettiğiniz cihazın daha kolay bulunmasını sağlıyor. Uzaktan fotoğraf çekebilme, adım sayar, dinlenme alarmı, içecek hatırlatma gibi özellikleri sayesinde sizi koruyan ve hayatınıza kolaylık katan Kingboss akıllı saat renkleri ile de benimsediğiniz giyim tarzıyla uyuşmayı hedefliyor. Bluetooth özelliği bulunan Kingboss akıllı saatlerin kablosuz kulaklıklara bağlanarak koşu, yürüyüş gibi etkinliklerinizi güzelleştirmesi ise markanın bir diğer rengi oluyor. Hayatınızı kolaylaştırdığı gibi havalı tasarımlarıyla size uyum sağlayan Kingboss saatlerin modellerinin ebatları değişkenlik gösteriyor. Günlük kullanım için üretilen Kingboss akıllı saatler daha geniş ekrana ve daha klasik bir görünüme sahip olurken sporda ya da hareketli etkinliklerde kullanmanız için tasarlanan Kingboss saatlerin boyutları daha küçük oluyor. Oldukça hafif tasarımlara sahip olan Kingboss akıllı saatlerin ayarlanabilir kol boyutları bu ürünü hem kadın kullanıcılar hem de erkek kullanıcılar için kullanışlı kılarken çocuklar için üretilen Kingboss akıllı saatlerin boyutları, ağırlığı ve görünümü yetişkinler için üretilenlere nazaran daha farklı olabiliyor. Kingboss akıllı saat yorum katılarak uzman tasarımcılar tarafından tasarlanması açısından özgün tasarım severlere hitap ediyor. Onlarca farklı ürün seçeneğiyle geniş kullanıcı kitlelerinin farklı ihtiyaçlarına hitap eden Kingboss akıllı saatler hakkında ayrıntılı bilgi almak ve ihtiyaç duyduğunuz ya da beğendiğiniz akıllı saati edinmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Kingboss
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeron (1)
Alcatech (1)
Alcatel (4)
Amazfit (74)
Angel (1)
Angel Eye (2)
Apple (89)
Appscomm (9)
Armada (1)
Asus (13)
Ateştech (12)
Aukey (6)
B-Fit (4)
BeeMedic (1)
Bilicra (8)
Bix (2)
Blitzwolf (2)
Blueinter (1)
Bood (3)
Buffer (11)
Case (6)
Case 4U (4)
Cbtx (2)
Codegen (5)
Cogito (1)
Colmi (6)
Concord (2)
Coxang (2)
Dark (13)
Day (1)
Dial'x (1)
Dijikid (4)
Dijiking (6)
(38)
Elephone (3)
Enesave (7)
Eos (18)
Eseed (1)
Everest (4)
Ezcool (7)
Ferro (1)
Fitbit (11)
Flykids (5)
Fossil (1)
Garmin (31)
Gilida (2)
Gomax (4)
Hangarex (2)
Haylou (61)
Hestex (1)
Hobimtek (3)
Honor (30)
Huawei (161)
Imex (4)
Imextech (11)
Imilab (1)
Inter (22)
Ixtech (4)
jakcom (1)
Kids (7)
Kingboss (65)
Kospet (1)
KT (2)
Leifer (2)
Lemfo (38)
Lenovo (16)
LG (2)
Lige (2)
Lokmat (1)
Lumi (1)
M3 (1)
Magellan (2)
Mastek (3)
Melanda (1)
Mi-Tech (1)
Mibro (1)
Mobitell (3)
Mopal (2)
Mykronoz (6)
Nabi (4)
NLN (7)
Nokia (2)
O'clock (3)
Odisu (1)
Olix (20)
Ollivan (11)
One Watch (3)
Onkatech (29)
Oppo (20)
Owwotech (4)
Oxi-Gen (10)
Papillon (4)
Petrix (2)
Piaks (2)
Piranha (18)
Platoon (2)
Polar (1)
Polosmart (7)
Polygold (31)
Prozone (2)
Pufwin (2)
Q90 (4)
Qmax (1)
Quadro (3)
Quark (5)
Razer (2)
Realme (16)
Reeder (1)
Repex (1)
Robor (30)
Roder (2)
Roix (25)
Roller (1)
Romix (3)
Rosstech (3)
Rowen (4)
Roxxo (1)
RWatch (2)
Samsung (70)
Sbs (1)
Senbono (3)
Sentar (14)
Smart (1)
Smart Way (1)
Smartbell (23)
Smartest (21)
Smartwatch (119)
SmartWatch (23)
Sobiwatch (2)
Sograce (3)
Spovan (51)
Sunix (5)
Sword (5)
T&G (1)
Teknofonik (22)
Thorqtech (7)
Thortech (8)
Ticwatch (16)
Tomtom (1)
Torima (1)
Trendtech (3)
Tsmart (5)
Twox (12)
Vector (4)
Veryfit (2)
Vestel (13)
Victor (2)
Vtech (3)
Walberg (4)
Watch (7)
Welar (3)
Wi Watch (1)
Wiki (5)
Wiky (5)
Wmax (2)
Wonlex (2)
Woon (2)
X-Gear (4)
Xiaomi (149)
Yhm (2)
Zcwatch (2)
Zeblaze (46)
Zmsmart (15)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Uyumlu İşletim Sistemi

(40)
(21)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (17)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL