Ateş Ölçer

için 2,060 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ateş Ölçer

Sağlık her şeyden önemli. Ama bazen ne yaparsanız yapın hastalıklardan kaçamazsınız. Aniden baş gösteren ateşli hastalıklar, ciddiyetlerini yüksek vücut sıcaklığıyla gösterebilir. Neyse ki ateş ölçerler sayesinde vücut sıcaklığının normal düzeylerde olup olmadığını ölçmek çok kolay.

Ateş Ölçer Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Ateş Ölçer Nedir, Çeşitleri Nelerdir?

Ateş ölçer, diğer isimleriyle ateş ölçer derece veya termometre, aslında birçok alanda kullanılan bir alettir ama tıbbi termometre olarak adlandırılan türü insanların veya hayvanların vücut sıcaklıklarını ölçmekte kullanılır. Ateş ölçerin vücutla temas ederek sıcaklığı çeken bir ucu, içinde ısınarak yükselen bir sıvısı ve buna göre sıcaklığın kaç olduğunu gösteren bir derecesi vardır. Ateş ölçer çeşitleri kullanıldığı konuma göre ağız ateş ölçer, koltukaltı ateş ölçer, rektal ateş ölçer, kulak ateş ölçer, alın ateş ölçer ve temporal arter termometresi diye de adlandırılan kızılötesi ateş ölçer; teknolojiye göre sıvı dolu, cıva dolu, sıvı kristal dolu, bazal ve elektronik yani dijital ateş ölçer ile dijital ateş ölçerin alt çeşitleridir.

Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır?

Ateş Ölçer Nasıl Kullanılır?

Ateş ölçerin nasıl kullanılacağı onun çeşidiyle yakından ilişkilidir. Ama ister koltukaltı ister başka yerden sıcaklık ölçümü yapın, ateş ölçerin ucunun bir dakika boyunca sıcaklıkla sabit bir şekilde temas ettiğine emin olun. Sağlıklı bir ateş ölçümü için bu şart. Ayrıca, termometrede hiçbir çatlak olmamasına da dikkat edin. Bu durum sıcaklığı yanlış ölçmenin yanı sıra cıvalı termometrelerde zehirlenmeye bile sebebiyet verebilir. Ağızda ve rektumda kullanılan termometrelerin her kullanımdan sonra özenle dezenfekte edilmesi şart, sonrasında hep aynı kişi tarafından kullanılacak olması fark etmez. Ateş ölçerler insan ve hayvanlarda vücut sıcaklığının ölçmek dışında bir yararı daha var. Doğal doğum kontrolü uygulayan kadınlar ateş ölçer ile vücut sıcaklıklarını ölçerek en doğurgan zamanlarını hesaplayabilirler.

Ateş Ölçer Fiyatları

Ateş Ölçer Fiyatları

Ateş ölçer fiyatları kullanılan teknoloji arttıkça artar. Bu açıdan temassız ateş ölçerler, dijital ateş ölçerler ve kızılötesi ateş ölçerler bildiğimiz klasik ateş ölçerlerden daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ama bir ateş ölçer ne kadar teknolojik olursa o kadar kesin sonuç vermesi de artar, üstelik herhangi bir sıvı içermediği için cıva gibi zehirleme riski de taşımaz. Hangi ateş ölçeri tercih ederseniz edin, evde elinizin altında bir tane olmasını asla ihmal etmeyin. Yetişkinlerin ve çocukların ne zaman ateşleneceği belli olmaz ve bu ateşin ne zaman endişe verecek bir hal alacağı da. Braun ateş ölçer dışında Arzum, Benetech, Chicco, Medisana, Vicks ve daha birçok markanın ateş ölçer çeşitlerini burada bulabilirsiniz. Elinizin altına olması gereken diğer sağlık ürünleri için kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

10 ML (1)
Accu-Chek (1)
Acs (1)
Acura (20)
Aeg (1)
Bebe (1)
Bebedor (1)
Benetech (7)
Beurer (112)
Beybi (11)
Bosch (2)
Braun (101)
Chicco (1)
Comfort (35)
Dalin (1)
Ddf (3)
(1216)
Dr. Plus (1)
Elite (7)
Farmacell (2)
Fe (1)
Freeman (2)
Freestyle (1)
Gold (4)
Gvs (1)
Hartmann (22)
Innova (1)
Joly (1)
Kuteks (1)
Loobex (1)
Medisana (52)
Mesitaş (44)
Microlife (73)
Nexcare (1)
Nimo (47)
No (1)
Nyx (2)
Omron (65)
Plusmed (64)
Raks (1)
Rossmax (9)
Sebamed (1)
Sinbo (2)
Smart (5)
Starmax (19)
Tanita (2)
Titiz (1)
Vicks (7)
Visomat (6)
Wollex (26)
Zorah (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(255)
ve üzeri (372)
ve üzeri (392)
ve üzeri (398)
ve üzeri (405)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL