Ateş Ölçer

için 1,045 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ateş Ölçer

Ateş ölçer, her evde bulunması gereken en önemli sağlık ürünlerinden biridir. Ateş ölçer sayesinde kişinin ateşi ölçülebilir ve ateş kritik seviyeye gelmeden müdahale edilebilir. Birçok hastalığın neden olabileceği ateş yüksekliği 39 dereceyi geçtikten sonra kişi havale geçirebilir. Ateşin yükselmesi halsizlik belirtileri ile baş gösterirken, ateşin ne düzeyde olduğunu tahmin edebilmek ne yazık ki mümkün değil. Bu nedenle ateşli hastalık geçirirken mutlaka ateş ölçerden yardım alarak ateşin ne seviyede olduğu düzenli olarak kontrol edilmeli. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde artık dijital ateş ölçer cihazları kullanılmakta. Ateş ölçer fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Bebeğinizin ateşini hızlıca ölçmek için kulaktan ateş ölçer termometrelerinden faydalanabilirsiniz. Pratik ve hızlı sonuç verdiği için birçok kişi tarafından kulaktan ateş ölçer çeşitleri kullanılmakta. Kulaktan ateş ölçme cihazlarının bireysel olarak kullanılması tavsiye edilir. Aksi durumda hijyen problemleri ortaya çıkar ve bulaşıcı hastalıkların bulaşma riskini arttırır. Sıradan ateş ölçme cihazları ile bebeklerin ateşinin ölçülmesi oldukça zordur. Bebek sürekli kıpırdar, cihazdan rahatsız olur ve etkili bir ölçme gerçekleştirilemez. Bebeğinizin ateşini kolayca ölçebilmek için temassız ateş ölçerden faydalanabilirsiniz. Acura temassız ateş ölçer, bebeğinize dokunmadan hızlı ve pratik bir şekilde ateşini ölçmenize olanak sağlıyor. Bebeğiniz uyurken sırf ateşini ölçmek için uyandırmak zorunda kalmadan, uyurken de kolayca bebeğinizin ateşini ölçebilir ve acil durumlarda gerekli müdahaleleri gerçekleştirebilirsiniz. Üzerinde bulunan kızılötesi sensörü sayesinde doğru ölçüm gerçekleştirir. Ölçüm sonrasında verileri LCD ekranı üzerinde görüntülerken, yüksek ateş uyarısını sesli olarak verir. Otomatik olarak kapanma özelliği vardır ve taşıma çantası sayesinde kolayca taşınabilme imkanına sahiptir.

En iyi ateş ölçer markaları arasında: Braun, Beurer, Acura, Chicco gibi isimler yer alıyor. Siz de ateş ölçümlerinizi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, temassız ateş ölçer cihazlarını tercih edebilirsiniz. Hem hijyen açısından hem de hızlı sonuç vermesi açısında birçok kişi tarafından oldukça fazla kullanılıyor. Braun temassız ateş ölçer, en çok tercih edilen ateş ölçer cihazları arasında yer oluyor. Yeni doğan bebeklerde ve yetişkinlerde kullanım için uygundur. İki kat etkili patentli sensörü sayesinde sürekli ve hassas ölçüm sağlar. Doğru noktayı saptamak için pozisyonlandırma sistemine sahiptir. Karanlıkta ölçüm yapabilmek için arka ekran ışığına sahiptir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(450)
Braun (87)
Beurer (53)
Ivan (32)
Medisana (32)
Nimo (31)
Msr (29)
Plusmed (29)
Omron (28)
Acura (25)
Chicco (14)
Mesitaş (14)
Wollex (12)
Baldr (11)
Hartmann (9)
Off (8)
Microlife (7)
Otifleks (7)
Comfort (6)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(202)
ve üzeri (291)
ve üzeri (304)
ve üzeri (305)
ve üzeri (311)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL