TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ateş Ölçer

için 57 sonuç bulundu.

Braun Ateş Ölçer

Ateşli hastalıklar, özellikle çocuk ve bebekler olmak üzere her yaşta dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biridir. Bu gibi bir konuda sürekli kontrol önem kazanır. Güvenilir bir ateş ölçer bu noktada size yardımcı olur. Sağlık alanında kullanıcıların güvenini kazanan markalardan Braun, hızlı ve güvenilir sonuç almanız için son teknoloji ürünlerini size sunar. Ebeveyn ve doktorların tercihleri arasında bulunan Braun ateş ölçer , hassas ölçüm yeteneği sayesinde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz ürünler arasında yer alır. Tasarım aşamasından kullanıma hazır hale gelene kadar her adımda kontrolleri sağlanan ateş ölçerler, kaliteden ödün verilmeyeni çizgisiyle kullanıcılara sunulur. Hassas yapıya sahip bebeklerde, temas halinde tenine zarar vermeyecek şekilde üretilen ürünlerde, yüksek kalite malzeme kullanılır. Gelişen teknolojiyi de takip eden marka, temassız ürünleri sayesinde de bebeğinizin konfor alanını genişleterek onu rahatsız etmeden kontrol etmenizi sağlar. Braun temassız ateş ölçer , doğru ve tutarlı ölçümler yaparak rahat bir kullanım sağlar. temaslı ve temassız işlevleri bir arada bulundururarak kullanım seçeneklerini isteğiniz doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Dijital göstergesi sayesinde en zor anlarda dahi en doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Renkli ekranları sayesinde durumun ciddi olup olmadığı hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Ayrıca içerisinde sessiz çalışma modunu bulunduran marka, bebekleri korkutmadan ve rahatsız etmeden ölçüm yapmanıza imkan verir. İnovatif yönüyle kullanım kolaylığına sahiptir. Bu sayede her an tedbirli olmanızı sağlar. Kullanıcının dikkat ettiği özellikler arasında bulunan dayanım ve performans konusunda kendine güvenen marka, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar.

Braun Ateş Ölçerleri ile Her Zaman Güvende Hissedin

Braun Ateş Ölçerleri ile Her Zaman Güvende Hissedin

Geniş bir ürün yelpazesine sahip Braun, her tarzda kullanıma imkan veren ateş ölçer çeşitleriyle kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. Her yaştan insanda etkili sonuç alabileceğiniz ateş ölçer modelleri, özellikle çocuk ve bebeklerde daha ön planda bulunur. Bu tür konularda seçici olan ebeveynlerin istekleri doğrultusunda kendini geliştiren marka, teknolojiyi yakından takip ederek, kullanmak istediğiniz özelliklere sahip ürünleri karşınıza çıkarır. Bebeklerin doğduktan sonra sürekli takipte tutulması gereken dönemde, kullanımı yaygın olan ateş ölçerlerden bir takım beklentiler bulunur. Bunlardan en önemlileri, hızlı sonuç vermesi ve kolay kullanımıdır. Temassız ateş ölçerler sayesinde 5 cm veya daha az mesafeden yaklaşık 1 saniye içerisinde hızlıca sonuç alabilirsiniz. Bu süreçte bebeğinizi temas sonucu yaşayabileceği hastalıklardan koruyabilirsiniz. Ateş ölçeri tutacağınız nokta için sizi yönlendiren uyarı sistemi sayesinde en doğru noktayı bularak hatasız ölçüm yapabilirsiniz. Yüksek ateş durumunda sesli uyarı mekanizması veya sessiz modda ise renklendirilmiş dijital ekranı sayesinde size haber vererek kısa sürede önlem almanıza imkan sağlar. Ultra hassas sensörü sayesinde en doğru sonucu verdiği klinik olarak doğrulanmış olan temassız ateş ölçerler, geleneksel ateş ölçerlere kıyasla yayılan ısıyı daha hızlı yakalayarak daha doğru sonuç almanızı sağlar. Braun ateş ölçer modelleri arasında bulunan bir diğer ateş ölçer çeşidi de herkes tarafından bilinen klasik ateş ölçerlerdir. Bu modellerin kullanımı medikal ölçüm cihazları arasında hala yaygındır. Klasik termometrelere ek olarak sahip olduğu dijital ekranı sayesinde alınan sonuçları doğru yorumlamanızı sağlar. Markanın dijital çubuk termometresi olarak karşınıza çıkardığı klasik termometreler ile koltuk altından ölçüm yaparak sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Klasikliğin biraz daha üstüne çıkan özellikleriyle ebeveynlerin dikkatini çeken termometreler, yaşa bağlı olarak ayarlanabilen ateş rehberliği sayesinde kritik durumları daha kolay tespit etmenizi sağlar. Esnek ucu sayesinde kullanılan bölgede en doğru noktayı tespit ederek ergonomik kullanım imkanı tanır. Kullanımı rahat ve konforlu olan bir diğer ateş ölçer çeşidi de kulaktan ateş ölçerlerdir. 8 saniyede hassas ölçüm yaparak en doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Değişebilen ucu sayesinde kullanımı oldukça yaygındır. Tek kullanımlık ve değişebilen Braun ateş ölçer ucu sayesinde daha sağlıklı bir kullanım sağlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun Braun ateş ölçerlere sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Braun Ateş Ölçerleriyle Sağlığınızı Yakından Takip Edin

Braun Ateş Ölçerleriyle Sağlığınızı Yakından Takip Edin

Braun, kaliteli ve özel olarak tasarlanan ürünleriyle öne çıkan ateş ölçer markaları arasında yer alır. Geliştirdiği ürünlerinde insan sağlığını ön planda tutar. Kalite standartlarından ödün vermeyen tasarımlarıyla, zarif görünüme sahip termometreleri karşınıza çıkarır. Hassasiyete önem verdiği ürünlerinde kullandığı optik sensörler sayesinde, vücuttaki en doğru noktanın tespit edilmesini sağlayarak, yanlış sonuçlar alınmasının önüne geçer. Farklı model alternatifleriyle Braun ateş ölçerlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçebilirsiniz. Doktorlar ve ebeveynler tarafından tercih edilen kulaktan ateş ölçerler, Thermoscan teknolojisi ile üretilir. Bu teknoloji en doğru sonucun kulaktan alındığını belirtir. Kulak zarı ve o bölgedeki dokunun sıcaklığını ölçer. Bu bölgeden vücudun yaydığı doğal ısı olan kızılötesi sıcaklığı ölçen termometreler ana vücut sıcaklığını doğrudan yansıtır. Braun ateş ölçer yedek filtre değişim seçenekleri ile bulaşma riski olan hastalıklardan korunmanız sağlanır. Özellikle hassas yapıya sahip bebeğiniz için kullanacağınız ürünlerde seçici olmanız gerekir. Bunu dikkate alan marka, tek kullanımlık uçları sayesinde bebeğiniz için steril bir ortam oluşturur. Tek kullanımlık uca sahip ileri teknoloji kulaktan ateş ölçerler sayesinde hem bebeğiniz hem de kendiniz için güvenilir sonuçlar alabilirsiniz. Braun ateş ölçer kullananlar bu ürünleri tercihleri arasında bulundurur. Sürekli kontrol altında tutulması gereken hastalarda ve yeni doğan bebeklerde ölçülen eski değerlerin karşılaştırmasını yapmak gerekebilir. Marka, son 9 ölçüm değerine kadar hafızasında saklayabilme özelliğine sahiptir. Güvenlik açısından da cihaz üzerinde kilit sistemi oluşturarak, küçük çocukların bazı parçaları yutmasının önüne geçer. Kaliteli malzeme kullanımıyla da cilt sağlığına dikkat çeken Braun, doğal malzeme kullanımına önem verir. Marka, kullanılan teknolojinin türüne bağlı olarak doğruluk değeri değişen termometrelerde, ileri teknolojileri kullanmayı ilke edinir. Siz de Braun ateş ölçerler sayesinde en doğru ölçümleri yaparak içinizi rahat ettirebilirsiniz.

Braun ile Güvenilir ve Hızlı Sonuçlar

Braun ile Güvenilir ve Hızlı Sonuçlar

Kalite ve teknolojiyi ön planda tutan Braun ateş ölçerleri, kolay kullanımı ve güvenilir sonuçları ile sağlığınızı her an kontrol etmenizi sağlar. Geniş ürün skalası sayesinde ihtiyacınıza en uygun ürünü belirlemenize yardımcı olur. Aynı zamanda vücudunuzun farklı bölgelerinden ölçüm yapmanıza imkan vererek, aldığınız sonuçlardan emin olmanız sağlanır. En doğru sonuçların alındığı koltuk altı, kulak ve alın bölgeleri için özel olarak üretilen modelleri sayesinde kullanmak istediğiniz ürünü kolayca seçebilirsiniz. Klasik ölçüm yöntemlerine göre daha teknolojik ve hassas tasarımları kullanıcılarına sunar. Tek kullanımlık uca sahip termometre çeşitlerinden olan kulaktan ateş ölçer modeli her yaştan insanda kullanılabilir. Braun ateş ölçer yedek uçları sayesinde her kullanımda farklı filtreler kullanarak sağlıklı ölçümler yapabilirsiniz. Bu sayede çok hassas ölçümler gerçekleştirebilirsiniz. Sürekli kontrol etmeniz gereken durumlarda aynı bölgeden ölçümler gerçekleştirmek, önceki değerlerle doğru bir kıyaslama yapmak için önemlidir. Braun ateş ölçer tavsiye edenlerin tercihleri arasında bulunan kulaktan ve temassız ateş ölçer serileri hem uzun süreli hafızaya hem de doğruluğunu garantileyen gelişmiş teknolojiye sahiptir. Dijital ekranı ve sesli uyarı mekanizması sayesinde her yaştan insana kolay kullanım sağlar. Kendinizi ve bebeğinizi kolayca takip etmenizi sağlayan Braun, gece ışığı sayesinde de her zaman kontrolü elde tutmanızı sağlar. Braun ateş ölçer fiyatları , farklı tasarım ve kullanım seçenekleri doğrultusunda farklılık gösterir. Temassız ateş ölçerlerin arasında fark yaratan hem temassız hem temaslı kullanım seçeneği ile inovatif düşünceleri üzerinde toplayan ürünün diğer termometrelere kıyasla tercih edilme oranı yüksektir. Temassız termometreler sayesinde konfor alanınızı arttırarak en doğru sonucu alabilirsiniz. Tüm ateş ölçerlerde hassasiyete önem veren marka, güvenilir sonuçlara hızlı bir şekilde ulaşmanız için farklı teknolojileri tasarımlarında öne çıkarır. Markanın tüm ateş ölçerlerinin en ucuz fiyatlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Braun ateş ölçer yorumları sayesinde ihtiyacınıza uygun ürünleri tespit edebilir, daha önce kullananların deneyimlerine ulaşabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Braun
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C Mask (4)
3M (2)
4a Medical (20)
Abc Derm (4)
Abend (3)
Accu-Chek (3)
Acs (1)
Acura (5)
AeroCare (1)
Aircast (5)
Alfaheat (1)
Alp (4)
Apptakı (1)
Arzum (3)
B-good (3)
Babe (3)
Bayer (1)
Bebe (1)
Berkemann (1)
Bestar (1)
BESTTEM (1)
Beurer (16)
Beybi (7)
Beyond (1)
Bioxin (1)
Biozone (1)
Bnp (1)
Bonie (3)
Braun (57)
Brp (6)
Case (9)
Chicco (4)
Clery (1)
Comfort (5)
Conti (1)
Corelife (4)
Daikin (2)
Dalin (1)
DCL (2)
Ddf (5)
Dia Tek (1)
(1258)
Dodo (5)
Dr. Mitra (1)
Elite (9)
Fakir (1)
Freely (43)
Ggs (2)
Gold (4)
Hartmann (2)
Havak (1)
Herb (3)
Igli (2)
İnfrared (17)
Innovita (1)
JUMPER (11)
Kgt (2)
KSP (1)
lexon (1)
Ligorix (2)
Loco (2)
Lux (1)
Master (1)
Md Mask (1)
MedAir (1)
Medcover (8)
Medi Kidz (2)
Medisana (13)
Medishop (1)
Mediven (1)
Mediwell (1)
Medixa (1)
Mesilife (26)
MesiLife (1)
Mesitaş (20)
Microlife (13)
Museb (1)
Mymed (1)
Nexcare (1)
Nimo (50)
No (8)
O.B (18)
Off (2)
Olympia (1)
Omron (19)
Optone (1)
Panumed (1)
Picooc (1)
Plusmed (21)
Pulsemed (24)
Q&R (2)
Raks (1)
Rat-ka (1)
Remax (6)
Rosio (1)
Rossmax (15)
Safex (1)
Scholl (1)
Sens (1)
Shogen (1)
Smart (2)
So (1)
Starmax (3)
Sun-Pure (1)
Teknojen (1)
Termal (8)
Titiz (1)
Tmatic (1)
Trim (3)
Uni (20)
Vello (1)
Vicks (6)
Vip (2)
Visomat (1)
Watsons (1)
Weewell (1)
Westlec (1)
Xiaomi (5)
Xpelair (2)
York (1)
YSK (1)
Yunmai (2)
Zorah (1)
Şey (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (33)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL