TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ateş Ölçer

için 5 sonuç bulundu.

Acura Ateş Ölçer

Potansiyel acil durumlar için evde bir termometre tutmak akıllıca bir karardır. Şık, kullanımı kolay ve hassas, Acura ateş ölçer her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz cihazların başında gelir. Vücut sıcaklığını ölçmek için bir tane alabilir ve evde tutabilirsiniz. Bazen hastalığın varlığını hissedebilirsiniz. Bu sadece basit bir bitkinlik olabilir. Öte yandan, parasetamol, gerekli olmadığında kullanılması tavsiye edilmez. Bu nedenle, ateşiniz olup olmadığını görmek için vücut sıcaklığınızı kontrol doğru ettiğinizden emin olun ve ardından ilaçları uygun şekilde almanız önemlidir. Acura temassız ateş ölçer klinik doğrulukta ölçümler gerçekleştirir. Gelişmiş kızılötesi sıcaklık sensörü, otomatik sıcaklık kalibrasyonu ile gelişmiş doğruluk sağlar ve farklı ölçüm birimleri arasında geçiş yapılabilir. Seçilebilir iki sıcaklık ölçüm birimi fahrenheit ve celsius’tur. Temassız özelliği sayesinde güvenli ve hijyenik ölçümler yapar. Temassız termometreler mikropların yayılmasını en aza indirir. Çocuklarda ve yetişkinlerde kullanım için tamamen güvenlidir. Hızlı ve kolay: tek tuşla sonuç verir, 1 saniye içinde sonuç vermesi kullanımı ve elde edilen okumaları kolaylaştırır. Yüksek sıcaklık için görsel ve ses göstergeli yapılandırılabilir ateş alarmı bulunur. Termometre önce doğal olarak yayılan kızılötesi ısıyı, ortam sıcaklığını, sıvıları ve yüzeyleri tarar ve yakalar. Arteriyel ısı denge yazılımı daha sonra bu okumaları sentezler.

Bebeğiniz İçin Acura Ateş Ölçer

Bebeğiniz İçin Acura Ateş Ölçer

Biberonların sıcaklığını ölçmek için uygun nesne modu sayesinde, küçük çocuğunuzun eşyaları daha hijyenik kalır. Klinik olarak test edilen bu termometre, rektal termometrelerle karşılaştırıldığında doğruluk açısından daha başarılı sonuçlar verir. Geniş LCD ekran, renk kodlu arka ışık ve 30 farklı sonuç sunar. Belleği, kişi ve nesne modu sayesinde hem santigrat hem de fahrenheit cinsinden ölçüm yapar. Yüksek doğruluk, hızlı tepki, otomatik kapanma, özellikleri vardır ve kullanıma hazırdır. Dijital termometre son derece güvenlidir, doğru ve hızlı bir sıcaklık okuması sunar. Kırık cam veya cıva tehlikeleriyle ilgili endişeleri ortadan kaldırır. Evde bir bebeğiniz varsa, cildindeki küçük bir tahrişin bile sizin için nasıl endişeye neden olduğunu çok iyi bilirsiniz. Ateşi olursa panik olmanız çok olasıdır. Bebekler özellikle hassas yaşlarda sık sık hastalanmaya yatkın olduklarından, onu gözlem altında tutmanız zorunludur. Küçük bir kulak ağrısı bile bebeğinizin vücut ısısında dalgalanmalara neden olabilir. Sadece vücuduna dokunarak ateşi olup olmadığını kesin olarak bilmeniz çok zordur. Ayrıca ateş birçok sebepten kaynaklanabilir; mide rahatsızlığı, viral bir enfeksiyon veya dış hava koşulları nedeniyle sadece küçük bir soğuk algınlığı olabilir. Bir doktora giderseniz, sizden bebeğinizin sıcaklığı konusunda bir çizelge tutmanızı isteyecektir. Bunu yapmak için bir termometrelere ihtiyacınız var. Bu ölçümleri en hijyenik şekilde yapabilmek için, Acura uzaktan ateş ölçer cihazı satın alabilir ve bebeğinizin sağlık durumunu etkili bir şekilde izleyebilirsiniz. Bir yetişkin için normal vücut sıcaklığı 37 derece celsius veya 98.6 derece fahrenheit olmalıdır. Vücudunuzun mükemmel şekilde normal performans göstermesi için, doğru ısıda kalması önemlidir. Ani bir düşüş veya artış vücudunuz için iyi değildir ve kötü sağlık koşullarının bir göstergesidir. Viral bir enfeksiyon veya mide enfeksiyonu veya alt bağırsak iltihabı gibi dahili bir durum söz olabilir. Doktora gitmek size durumunuz hakkında kesin bir bilgi verebilir. Ancak, yapmanız gereken ilk şey vücut sıcaklığınızdaki bu tür dalgalanmaları kontrol etmektir. Bu nedenle, Acura dijital ateş ölçer kullanarak vücut sıcaklığınızı denetim altında tutabilirsiniz. Böylece doktora gitmeniz gereken zamanı daha iyi tespit edebilirisiniz.

Acura Ateş Ölçer ile Toplu Ateş Ölçümü

Acura Ateş Ölçer ile Toplu Ateş Ölçümü

Acura ateş ölçer kullanımı oldukça kolay, kızılötesi bir termometre tabancadır. Çapraz enfeksiyonları önlemek için 3-5 cm mesafeden vücut ve nesne sıcaklığını ölçmek için tasarlanmış temassız bir cihazdır. Pratik ve kullanışlı sıcaklık ölçümlerini rahatça yapmak için 2 ölçüm moduna (canlı ve nesne) sahiptir. Büyük boyutlu bir LCD ekranda doğru sonuçların gösterilmesi sadece 1 saniye sürer. Ekranda sıcaklık hakkında kolayca bilgi vermek için 3 renk arka ışık vardır. Normal vücut ısısına sahipseniz, monitör farklı renkler ve numaralandırmalarla sizi uyarır. Bazı modeller son sonuçları otomatik olarak kaydeder. Sessiz ayarları, bebeğin uykusunu etkilemeden ölçümü tek dokunuşla almanızı sağlar. Küçük çocuklar, çocuklar ve yetişkinler için mükemmel sonuçlar verir. Alışveriş merkezlerinde, endüstrilerde, okullarda, ofislerde ve diğer yerlerde toplu tarama yapmak için uygundur. Temassız Kızılötesi Termometre, insan vücudunun alnından yayılan kızılötesi enerjiyi alarak bir insan vücudunun sıcaklığını ölçebilen gelişmiş bir teknoloji ürünüdür. Termometre temel olarak 4 bileşen içerir; tarama düğmesi, LCD ekran, pil kapağı ve işlev düğmeleri. Aileden biri hastalandığında, bir termometre kullanarak vücut sıcaklığını kontrol etmek önemlidir. Bu ölçüm kişinin acil tıbbi yardıma ihtiyacı olup olmadığını bilmenizi sağlar. Markanın, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli termometreleri vardır. Bir termometre satın almadan önce, her zaman tepki süresini, türünü ve güvenlik özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Çoğu termometre, daha fazla verimlilik ve konfor sağlamak için çeşitli etkileyici özellikler ve tasarımlarla donatılmıştır. Dijital termometreler en yaygın kullanılan termometrelerden biri olarak kabul edilir. Bu modeller sıcaklıkları rahatça okumanıza yardımcı olan bir LCD ekrana sahiptir. Genellikle pille çalışırlar, böylece gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Acura Ateş Ölçer ile Semptomları Erkenden Fark Edin

Acura Ateş Ölçer ile Semptomları Erkenden Fark Edin

Bir enfeksiyonun veya gribin ilk işareti vücudunuzun yükselen sıcaklığıdır. Bir insanın normal vücut sıcaklığı genellikle 37° C'dir. Bunun üzerindeki herhangi bir sıcaklığa ateş veya pireksi olarak adlandırılır. Vücudunuz bakteri, virüs, mantar ve daha farklı gibi yabancı etmenlerle savaşmaya çalıştığında ateşli semptomlar alırsınız. Bakteriler ve virüsler normal sıcaklıklarda geliştiğinden, vücudumuz bu enfeksiyonlarla savaşmak için sıcaklıklarını otomatik olarak yükseltir. Ateş, altta yatan koşullara bağlı olarak baş ağrısı, titreme, kas ağrısı, baş dönmesi, halsizlik, ağrılı gözler, iştahsızlık, dehidratasyon ve daha farklı semptomla birlikte seyredebilir. Vücut ısısı 37 ° C'nin üstünde ancak 38 ° C'nin altında olduğunda, düşük dereceli bir ateş olarak kabul edilir. 39 ° C veya 40 ° C'nin üzerindeki ateşler hem çocuklar hem de yetişkinler için tehlikeli olabilir. Tedavi edilmezse ciddi komplikasyonlara yol açabilir. Küçük çocuklarda yüksek ateş (39 ° C'nin üzerinde) nöbet veya konvülsiyonlara neden olabilir. Acura lazer ateş ölçer, sizin veya çocuğunuzun ateşi olup olmadığını tespit edebilmenin en kolay yolarında birini sunar Kendinizin veya çocuğunuzun vücut sıcaklıklarını evde belirlemenin en iyi yolu klinik bir termometre kullanmaktır. Dolayısıyla, bir termometre satın almayı planlıyorsanız, bilinçli bir satın alma kararı verebilmeniz için farklı türleri, özellikleri ve diğer önemli noktaları dikkate almalısınız. Markanın ürettiği cihazlar, mevcut klinik termometre arasında oldukça fazla tercih edilir. Markanın dijital termometreleri, sıcaklığı ölçtüğünüz vücudun konumuna bağlı olarak beş farklı tipte sınıflandırılabilir. Bunlar, oral veya dil altı termometreler, koltuk altı modeller, rektal termometreler ve uzaktan ölçüm yapan termometrelerdir. Sayfamızda farklı bölgelerindeki sıcaklığı ölçmek için markaya ait klinik termometreler bulabilirsiniz. Satın almanız gereken termometre tipi tercihinize ve kişinin yaşına bağlıdır. Zamansal, rektal veya timpanik bir termometre bebeklerde kullanım için idealdir. Fakat en hijyenik ve pratik çözümleri, uzaktan ateş ölçer ile elde edebilirsiniz. Dijital klinik termometrelerin camdaki cıva termometrelerinden daha güvenilir olduğu düşünülmektedir. Kullanımı kolaydır ve doğru bir sonuç verir. Çoğu dijital termometre, kullanımlarını kolaylaştıran esnek bir uçla birlikte satılır. İstediğiniz sıcaklık okumasını (Fahrenheit veya Santigrat) tercihinize göre de ayarlayabilirsiniz.

Acura Ateş Ölçer ile Temassız Ölçüm

Acura Ateş Ölçer ile Temassız Ölçüm

Kızılötesi termometreler cildinize dokunmadan vücudun sıcaklığını ölçebilir. Ciltten yaklaşık 1.27 cm veya 5.08 cm uzağa yerleştirilmeleri gerekir, bu da onları yenidoğanların veya küçük çocukların vücut sıcaklığını belirlemek için mükemmel hale getirir. Evinizdeki biri bitkinlik hissettiğinde, bir termometre o kişinin ateşi olup olmadığını belirlemenize yardımcı olur. Çok ufak çocuklar ise, hastalık semptomlarını tanıma ve dile getirme konusunda başarılı değillerdir. Acura ateş ölçer kullanıcı yorumları, bu termometrelerin, bebeklerin ve ufak çocukların ateşini takip etmenin en pratik yolu olduğunu gösteriyor. Yüksek Hassasiyetli, kızılötesi algılama, otomatik ölçüm dijital alın termometresi sayesinde çocuğunuzun vücut ısısını kesin olarak bilebilirsiniz. Hassas hesaplama insan vücudunun gerçek sıcaklığını yansıtır. Ergonomik olarak tasarlanmış bu termometre her yaş, yetişkin, bebek ve yaşlı için uygundur. Bu yüksek teknoloji termometresi, ayarlanabilir, otomatik kapanma ve güç tasarrufu, yüksek sıcaklık uyarısı gibi birçok ayara sahiptir. Kompakt ve hafiftir ve taşıması kolaydır. Hem insan vücudunda hem de cansız nesnelerde kullanılabilir. Termometre daha fazla bilgi için manuel kitapçıkla birlikte satılır. LED Dijital ekran hem celsius hem de fahrenheitte sonuçları yansıtabilir. Sadece 1 saniyede sıcaklık ölçümü yapar ve yüksek sıcaklık uyarısı verir 60 saniyede otomatik kapanır ve pil ömrünü korur. Sonuçlar kolay okunur ve kullanımı rahattır. Temassız kızılötesi termometre olduğu için son derece hijyeniktir. Tasarımlarının ve yerleşik bir lazere sahip olmalarının yanı sıra, kızılötesi termometreler çok hızlı ve anlı sonuç verirler. Doğru bir sıcaklık göstergesi sağlarlar ve uzaktan veri toplamanızı kolaylaştırır. İlk önemli koşul, bu termometre ürünlerinin gıda servisi, gıda işleme, endüstrisi ve bilimsel kullanımı için tasarlanmasıdır. Alın sıcaklıklarını oral sıcaklık eşdeğerlerine çevirmek için bir algoritma kullanan bir kızılötesi alın termometresidir. Kızılötesi termometredeki lazer işaretçi, cihazı nereye yönlendirdiğinizi gösteren bir kılavuzdur. Bir klima kanalından gelen ısıyı ölçerken lazer hedefinizi sabitlemeye ve ayarlamaya çalıştığınız alana yakın olduğunuzdan emin olmanıza yardımcı olur. Marka ve modele bağlı olarak, bir kızılötesi termometre aslında lazeri gördüğünüz yerin üstünde, altında veya etrafında sıcaklığı okuyor. Bazı kızılötesi termometre modelleri iki lazerle donatılmıştır. Lazer noktaları arasında ölçülen kızılötesi alanın bir göstergesini sağlarlar. Ve kızılötesinin optiklerine bağlı olarak, hedeflenen alandan uzaklaştıkça ölçülen alanın çapı değişecektir. Buna optik aralık denir. Böylece sürekli aynı alanı ölçtüğünüze emin olabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Acura Ateş Ölçer

Kullanıcı Dostu Acura Ateş Ölçer A

İdeal olarak, sıcak yağın yüzeyini, bir dökme demir tava, bir sote tavası, hatta çikolata ve çorbayı ölçmek için kızılötesi termometreler kullanabilirsiniz. Tıbbi kullanımlı kızılötesi alın termometreleri, dahili sıcaklıkları test etmek içindir, ancak bunu dışarıdan yaparlar. Bu termometreler, alnın sıcaklığını ölçüldüğü gibi organik olmayan yüzeyleri ölçerken ölçülen yüzey tipi için de kullanışlı bir termometredir. Kızılötesi dijital termometre, vücut sıcaklığının uzaktan güvenilir ve hijyenik olarak ölçülmesini sağladığı için salgınlara karşı çok sayıda insanın bulunduğu bölgelerde veya alanlarda etkili bir müttefiktir. Acura kızılötesi termometre basit ve kullanımı kolaydır. Bununla birlikte, sıcaklık okumalarının doğru bir şekilde tespitini sağlamak ve hem cihazı kullanan kişiyi hem de ateşlı olan kişiyi bulaşma riskinden korumak için bir protokol oluşturulmasına önayak olur. Ayrıca düzenli şekilde termometre kıllanmak bebekler açısından oldukça önemlidir, fakat klasik termometreleri bebeklerin dilleri altında tutmaları oldukça zordur ve termometrenin kolların altında kullanılabileceğini düşünüyorsanız, doğru sıcaklığı elde etmenin en iyi yolu bu değildir. İkincisi, eski cıva tipi termometre kırılırsa, cıva solunduğunda tehlikeli olabilir. En doğru sonucu verdiği bilinen bir dijital termometre, size mükemmel sıcaklığı çok daha hijyenik ve güvenilir biçimde verebilir. Bir diğer seçenek, Acura’nın klasik dijital ateş ölçerlerini kullanmaktır. Bu dijital termometre, sıcaklığı kaydetmek için bir dakika veya daha az süren bir elektronik sensöre sahiptir. Oral olarak kullanılabilir, fakat altı aydan daha küçük bebekler üzerinde dijital bir termometre ile uygun sıcaklığı elde etmenin en iyi yolu rektal kullanımdır. Bu şekilde en güvenilir sonuç elde edilir, çünkü bebek oral termometreyi düzgün bir şekilde tutamaz ve koltuk altı asla doğru okuma yapmaz. Cam Termometre bebekler için çok tehlikeli olabilecek eski bir türüdür. Cıvadan yapılır ve dilinizin altına yerleştirirseniz, içindeki cıva yükselir ve sıcaklığı gösterir. Yanlışlıkla, civa solunursa, nörolojik problemler doğurabilir, bu nedenle dijital bir ateş ölçer kullanmak her zaman daha sağlıklıdır. Acura ateş ölçer yorumları ürünlerin ufak çocuklar ve yetişkinler için en doğru sonuçları verdiğine işaret ediyor.

Acura Ateş Hastalık Bulaşma Riskini Düşürür

Acura Ateş Hastalık Bulaşma Riskini Düşürür

Tıbbi terimlerle ifade edecek olursak, alın termometresine, temporal arteri göndererek kafadan çıkan kızılötesi ısıyı ölçtüğü için, temporal arter termometresi olarak da bilinir. Her dakika kontrast oluşturan bir okuma sinir bozucu ve aynı zamanda endişe verici olacaktır, bu yüzden aynı okumayı tutarlı şekilde yapan bir termometre satın almak önemlidir. Acura ateş ölçer ayarı oldukça basit bir cihazdır. Kolay tuş yönergeleriyle ölçüm cihazları arasında geçiş yapabilir ve temalar seçebilirsiniz. Bu termometre size veya başka birinin vücut sıcaklığını doğru bir şekilde okumanızı sağlayan dokunmatik bir cihazdır. Cihaz ayrıca size sıcak yemek, süt, banyo suyu, bebek maması ve ortam sıcaklığı derecelerini de doğru şekilde verir. Pratik termometre daima kesin ölçüm değerlerini sağlamalıdır. Temassız kullanım, tehlikeli bakteri veya mikroplarla temas etmemesi anlamına gelir. Böylece cihaz tüm aile bireyleri tarafından kullanılabilir. Her kullanımdan sonra dezenfekte edilmesi gerekmez. Hasta çocuklarla ilgili en büyük sorun, ateşlerinin geleneksel bir şekilde ölçülmesinin zor olmasıdır. Geçmişte, küçük çocukların ateşi her zaman anal yoldan ölçüldü, bu da çocuk için çok rahatsız edici ve acı verici olabilirdi. Daha büyük çocuklarda sıcaklık genellikle kolun altında veya ağızda ölçülür. Termometre kaymışsa veya çocuk önceden biraz soğuk su içmişse, bir termometre doğru değerleri sağlayamaz. Dokunmadan ölçüm teknolojisi mikrop yaymadan güvenilir okumaları garanti eder. Endişe duymadan aynı anda birden fazla aile üyesini test edebilirsiniz. Çocuğunuz normal bir vücut ısısı, hafif ateş veya yüksek ateş geçiriyorsa, renk alarmı sizi anında uyarır ve bu sayede acil durumlarda, vakit kaybını minimuma indirirsiniz. Boyutları sayesinde termometreyi çantanızda taşıyabilir ve her yerde kullanabilirsiniz. Geleneksel temas termometreleri haftalarca bakteri taşıyabilir, bu da çocuğunuzun ateşini ölçerken ona eski virüsleri bulaştırabileceğiniz anlamına gelir. Cihazın kullanımı çok kolaydır ve küçük çocuklar tarafından bile çalıştırılabilir. Tek yapmanız gereken cihazı bir elinizde tutmak, vücut sıcaklığını ölçmek istediğiniz kişiye çok yakın tutmak ve kolu sıkmaktır. Cihazın ateşin doğru derecelerini vermesi bir saniye kadar sürecektir. Acura ateş ölçer fiyatları termometrelerin tipine göre değişkenlik gösterebilir.

Arama Kriterleriniz

Acura
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C Mask (4)
3M (2)
4a Medical (20)
Abc Derm (4)
Abend (3)
Accu-Chek (3)
Acs (1)
Acura (5)
AeroCare (1)
Aircast (5)
Alfaheat (1)
Alp (4)
Apptakı (1)
Arzum (3)
B-good (3)
Babe (3)
Bayer (1)
Bebe (1)
Berkemann (1)
Bestar (1)
BESTTEM (1)
Beurer (16)
Beybi (7)
Beyond (1)
Bioxin (1)
Biozone (1)
Bnp (1)
Bonie (3)
Braun (57)
Brp (6)
Case (9)
Chicco (4)
Clery (1)
Comfort (5)
Conti (1)
Corelife (4)
Daikin (2)
Dalin (1)
DCL (2)
Ddf (5)
Dia Tek (1)
(1258)
Dodo (5)
Dr. Mitra (1)
Elite (9)
Fakir (1)
Freely (43)
Ggs (2)
Gold (4)
Hartmann (2)
Havak (1)
Herb (3)
Igli (2)
İnfrared (17)
Innovita (1)
JUMPER (11)
Kgt (2)
KSP (1)
lexon (1)
Ligorix (2)
Loco (2)
Lux (1)
Master (1)
Md Mask (1)
MedAir (1)
Medcover (8)
Medi Kidz (2)
Medisana (13)
Medishop (1)
Mediven (1)
Mediwell (1)
Medixa (1)
Mesilife (26)
MesiLife (1)
Mesitaş (20)
Microlife (13)
Museb (1)
Mymed (1)
Nexcare (1)
Nimo (50)
No (8)
O.B (18)
Off (2)
Olympia (1)
Omron (19)
Optone (1)
Panumed (1)
Picooc (1)
Plusmed (21)
Pulsemed (24)
Q&R (2)
Raks (1)
Rat-ka (1)
Remax (6)
Rosio (1)
Rossmax (15)
Safex (1)
Scholl (1)
Sens (1)
Shogen (1)
Smart (2)
So (1)
Starmax (3)
Sun-Pure (1)
Teknojen (1)
Termal (8)
Titiz (1)
Tmatic (1)
Trim (3)
Uni (20)
Vello (1)
Vicks (6)
Vip (2)
Visomat (1)
Watsons (1)
Weewell (1)
Westlec (1)
Xiaomi (6)
Xpelair (2)
York (1)
YSK (1)
Yunmai (2)
Zorah (1)
Şey (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL