TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ateş Ölçer

için 16 sonuç bulundu.

Beurer Ateş Ölçer

Beurer markası, sağlık alanında konfor standartlarını yükselten ve üst düzey kaliteyi hedefleyen ürünleri ile öne çıkmaktadır. Beurer, yüzlerce ürünü içeren ürün yelpazesinde farklı kullanıcılar tarafından yaşanan farklı sağlık sorunlarına çözüm sunabilecek özel ürünler tasarlamayı hedeflemektedir. Günümüzde dünya gündemindeki pandemi durumu ile birlikte, sağlığını korumak isteyenlere yönelik geliştirilen ölçüm cihazları her zamankinden daha da önemli bir konuma gelmiştir. Dünyada insan sağlığına ciddi bir tehdit oluşturan Corona virüs (Covid-19) pandemik salgını devam ederken, en temel belirtilerinden olan yüksek ateşin ölçümlenebilir olması kritik bir öneme sahiptir. Bu ihtiyaca yönelik olarak Beurer ateş ölçer imdadınıza yetişmektedir. İçinde bulunduğumuz süreçte, binalara, kalabalık ortamlara, işyerlerine vb. pek çok yere girebilmek ateşinizin ölçülmesi şartı ile mümkünken, ateş ölçer cihazların günlük yaşamımızdaki önemi günden güne artmaktadır. Özellikle tasarımları, kullanım alanları, işlevleri ve hangi malzemeden üretildikleri gibi etkenlere bağlı olarak Beurer ateş ölçer fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Sayfamızı incelediğinizde hem model seçenekleri ve hem de fiyatlar hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Beurer Ateş Ölçer ile Sağlığınız Her An Kontrol Altında

Beurer Ateş Ölçer ile Sağlığınız Her An Kontrol Altında

İçinde bulunduğumuz pandemi koşullarında, ateş düzeyinizin ne olduğunu düzenli olarak takip edebilmek sağlığınızı her an kontrol altında tutabilmeyi sağlayacaktır. Sizin ya da yakınlarınızın vücudunda birden oluşan herhangi bir belirti ve acil durum nedeniyle ölçüm yapmanız gerektiğinde de Beurer ateş ölçer yanı başınızda olup size yol gösterecektir. Böyle durumlarda yaşamsal açıdan kritik önem arz eden ölçüm işleminde, ölçüm aletlerinden beklenti, ölçümün kolay yapılabilmesi ve cihazın doğru sonucu verebilecek kalite ve dayanıklılıkta olması şeklinde olabilmektedir. Beurer ateş ölçer kullanımı yaşamlarınızın önemli bir parçası olarak, içiniz rahat bir şekilde yola devam edebilmek için gereken teknolojiyi ve kullanım kolaylığını sizlere sunmaktadır. Kullanım kolaylığı sağlık gibi oldukça önemli bir alanda üretilen cihazlarda fazlaca öncelik verilmesi gereken bir kriterdir. Beurer sağlık sektörünün ihtiyaçları ve gündemdeki gelişmeler doğrultusunda, en doğru, işlevsel ve yararlı olan ürünü kullanıcılarına sunmayı amaçlar. Sağlık alanındaki ürünler, insan yaşamı açısından çok önemli bir rol oynadığı için; bu ürünler özellikle işlevsellik, kalite ve kullanım kolaylığı konularında mümkün olan en iyi hizmeti vermek durumundadır. Beurer de buna tam anlamıyla uyarak, dünya standartlarında kaliteyi işlevsellik ve her kullanıcının kullanımına uygunluk ile birleştirip bir bütün olarak sizlere sağlar. Beurer ateş ölçer, evlerinizin olmazsa olmazı haline gelebilecek özellikte çok fonksiyonlu ürün çeşitliliğine sahiptir. Kalabalık ve sosyal ortamlarda, kurumlarda artık bulundurulması ve kullanılması zorunlu hale gelen ateş ölçer, Beurer modellerinin teknik özellikleri ile beğeni toplamaktadır. Gösterge özelliği, farklı alanlardan ateş ölçebilmesi ve geniş hafızası gibi özellikleri ile dikkat çeken cihaz hijyenik kullanıma imkan tanıyarak kolayca temizlenebilmektedir. Ürün hem çocuklarda hem de yetişkinlerde güvenle kullanılabiliyor. Beurer temassız ateş ölçer teknolojisi sayesinde iş yeri gibi kalabalık alanlarda kullanılmak üzere, temizlik endişesi yaratmadan, rahatlıkla tercih edilebilir. Çocukların ve yetişkinlerin rahatlıkla kullanımına uygun olan Beurer ateş ölçer, cıva içermemesi nedeniyle tercih edilen ve kolayca hassas ölçüm yapabilen bir ürün olarak bebeklerin de ateşini ölçmek için kullanılmaktadır. Saniyeler içinde ölçüm yapması sayesinde zaman kaybının önüne geçilmesi ürünün önemli özelliklerindendir. Kızılötesi teknoloji yardımıyla, doğru ölçüm için temas gerekmemesi, her şeyin temassız olması gerektiği günümüz koşullarında üstün bir özellik olarak görülmektedir.

Sağlıklı Yaşam için Beurer Ateş Ölçer En Büyük Yardımcınız

Sağlıklı Yaşam için Beurer Ateş Ölçer En Büyük Yardımcınız

Beurer markası, farklı süreçlere özel üretilen pek çok farklı ürün çeşidi sunmaktadır. Günümüzün gelişmiş teknolojilerini ustalıkla kullanabilen Beurer, kullanıcıların kolaylıkla kullanabileceği, sorunsuz bir şekilde ihtiyacını görebileceği cihazlar üretmektedir. Bunlardan birisi de Beurer ateş ölçerdir. Bu cihazların kullanımı sayesinde kullanıcılar sağlık durumu takibini bireysel olarak da kolayca yapabilmektedirler. Pandemi gündemi ile birlikte günlük yaşamımızda bireysel sağlık kontrolünün daha da öne çıkmasıyla, bireysel sağlık ürünleriyle anlık ve günlük olarak kişisel sağlık durumu takibini yapabilmek yaşamsal bir önem taşımaya başlamıştır. Herhangi bir durumda risk alıp bir yere gitmeye gerek kalmadan kendi kendimize sağlık durumumuzu, ateşimizi ölçebilir durumda olmak büyük bir şanstır. Bu tip sağlık ürünlerinin her yaştan kullanıcı tarafından kullanılma durumu da öngörülerek özellikle yaşlılar tarafından son derece pratik kullanılabilirliğe sahip olacak şekilde tasarlanmış olması önemli noktalardan birisidir. Kendimiz için olduğu kadar, ailemiz, yakınlarımız, çocuklar ve bebekler için de kullanabileceğimiz Beurer ateş ölçer günümüzün olmazsa olmaz bir ihtiyacı haline gelmiştir. Kayıt tutabilme ve hafıza özelliği olan modelleri ve kendiliğinden kapanma özelliği oldukça kullanışlı hale getirmektedir. Uyarı alarm sistemleri de kullanım sırasında sizlere üst düzeyde yardımcı olmaktadır. Hijyenik açıdan özellikle önemsenmesi gereken koşullarda temassız ölçüm teknolojisini kullanan modeller gerçekten büyük avantaj sağlamaktadır. Alından ateş ölçen Beurer dijital ateş ölçer modeli, diğer Beurer ürünleri gibi kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir. Saniyeler içinde ölçüm teknolojisi ve cıvasız, camsız, dezenfekte edilebilir oluşunun yanı sıra; otomatik kapanma özelliği, ölçüm sonunda sinyal sesi, büyük, kolay okunabilen ekran da önemli özellikleridir. Beurer markasının kızılötesi ölçüm teknolojisi (kısa mesafe) özelliği ile 38°C den itibaren LED ateş alarmı özelliğini eklediği ateş ölçer seçenekleri de bulunmaktadır. 10 kayıt yerinin bulunduğu modeli de mevcuttur. Beurer kulaktan ateş ölçer de model seçeneklerinden birisidir. Başka model seçeneklerini ve ayrıntılı bilgileri inceleyerek doğru karar verebilmek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Ürün sayfamızdaki ürünler arasında hangisinin sizin ihtiyacınıza yanıt verecek nitelikte olduğunu ancak inceleyerek keşfetmeniz mümkün olabilir.

Beurer Ateş Ölçer ile Yaşamınızın Her Anında İçiniz Rahat Olsun

Beurer Ateş Ölçer ile Yaşamınızın Her Anında İçiniz Rahat Olsun

Günümüz koşullarında, pandemi nedeniyle belirli basit sağlık durumu kontrollerini yapabilmek için herhangi bir sağlık kuruluşuna gitmek zorunda kalınmaması gerekiyor. Daha acil bir durum olmadıkça, mümkün olduğunca az hareketlilik ve sosyal ortamlara girmeden izole kalabilmek tercih edilmelidir. Bu koşullarda yerimizden bile kıpırdamadan bu tip kontrolleri, özel medikal ürünlerle yapabilmemiz mümkün olmaktadır. Bu tip ölçüm işlemlerini Beurer medikal ürünleriyle gerçekleştirebilmek bize bulunduğumuz yerden sağlığımızı en doğru şekilde kontrol edip koruyabilme fırsatını verir. Virüs gündeminden dolayı son derece kaygılı olan ortamı biraz olsun yumuşatıp içimiz rahat bir şekilde yaşamımıza devam etmemize yardımcı olur. Beurer ateş ölçer, sizin, sevdiklerinizin ve çocuklarınızın ateşini ölçmeniz gereken zamanlarda en yardımınıza koşan önemli bir sağlık ürünü olarak görülmektedir. Kullanım amacınıza göre alından ya da kulaktan ölçüm cihazı modellerini de tercih edebilirsiniz, temassız ya da kızıl ötesi ölçüm teknolojisi ile çalışan modelleri ve çok fonksiyonlu modelleri de seçmek isteyebilirsiniz. Her model, işlevini özel teknolojisiyle yerine getirmektedir, ancak sizin ihtiyacınıza göre hangisi daha kullanışlı olacak ise onu seçerek karar vermenizde fayda vardır. Beurer ateş ölçer tavsiye nedenlerinden biri de kullanımı oldukça kolay olan üstün kaliteli, profesyonel bir sağlık cihazını evinize getirmesidir. Ayrıca, bu kadar kritik önem arz eden bir cihazı yanınızda gittiğiniz her yere götürebilme imkanınız da büyük bir avantaj sağlayacaktır. Beurer ürünlerinin hafif ve taşınabilir özellikte olmaları buna izin verebilmektedir. Günümüz koşullarında ölçümlerin kaliteli bir cihazla yapılması, doğru sonuçlar elde etmemize yardımcı olur. Dolayısıyla gerçekten mevcut duruma uygun şekilde hareket etmemizi ve sağlığımız için yanlış bir şey yapmamamızı sağlar. İnternetteki Beurer ateş ölçer kullanıcı yorumları, Beurer ateş ölçer uzun süredir kullanan kişilerin çok memnun kaldıklarını göstermektedir. Kullanıcılar uzun yıllardır memnuniyetle kullandıklarını belirtmektedir, doğru sonuçları veren bir cihazın varlığının sağlık durumlarını doğru takip edebilmelerini sağladığını ve bunun da daha huzurlu ve rahat bir ruh halinde olmalarına etki ettiğini ifade etmektedirler.

Arama Kriterleriniz

Beurer
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3C Mask (3)
3M (1)
4a Medical (20)
Abc Derm (4)
Abend (3)
Accu-Chek (2)
Acs (1)
Acura (35)
AeroCare (1)
Aircast (5)
Alfaheat (1)
Alp (4)
Apptakı (1)
Arzum (3)
B-good (2)
Babe (3)
Bayer (31)
Bebe (1)
Berkemann (1)
Bestar (1)
BESTTEM (1)
Beurer (16)
Beybi (7)
Beyond (1)
Bioxin (5)
Biozone (1)
Bnp (1)
Bonie (3)
Braun (55)
Brp (6)
Case (9)
Chicco (4)
Clery (1)
Comfort (5)
Conti (1)
Corelife (4)
Daikin (2)
Dalin (1)
DCL (2)
Ddf (5)
Dia Tek (1)
(1505)
Dodo (4)
Dr. Mitra (1)
Elite (7)
Fakir (1)
Freely (42)
Ggs (2)
Gold (4)
Hartmann (2)
Havak (1)
Herb (3)
Igli (2)
İnfrared (18)
Innovita (1)
JUMPER (11)
Kgt (1)
KSP (1)
lexon (1)
Ligorix (2)
Loco (2)
Lux (1)
Master (1)
Md Mask (1)
Medcover (9)
Medi Kidz (2)
Medisana (13)
Medishop (1)
Mediven (1)
Mediwell (1)
Medixa (1)
Mesilife (25)
MesiLife (1)
Mesitaş (20)
Microlife (13)
Museb (1)
Mymed (1)
Nexcare (1)
Nimo (51)
No (8)
O.B (19)
Off (2)
Olympia (1)
Omron (17)
Optone (1)
Panumed (1)
Picooc (1)
Plusmed (21)
Pulsemed (22)
Q&R (2)
Raks (1)
Remax (6)
Rosio (1)
Rossmax (15)
Safex (1)
Scholl (1)
Sens (1)
Shogen (1)
Smart (2)
So (1)
Starmax (3)
Sun-Pure (1)
Teknojen (1)
Termal (8)
Titiz (1)
Tmatic (1)
Trim (3)
Uni (19)
Vello (1)
Vicks (6)
Vip (2)
Visomat (1)
Watsons (1)
Weewell (1)
Westlec (1)
Xiaomi (5)
Xpelair (2)
York (1)
YSK (1)
Yunmai (2)
Zorah (1)
Şey (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL