Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Cvs
Fe
Yui
Ref
Fnx
Bba
Chi
CVS
Qu
Dax
Lio
Sem
Abs
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

İyon Kontrolü

Başka bir kelime deneyin

Isı Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Sertlik

Başka bir kelime deneyin

Plaka Türü

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Görünüm

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Saç Şekillendirme

için 7,149 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • ÜCRETSİZ KARGO

    Remington S9500 Pearl Saç Düzleştirici

    (544)
    1.899,90 TL SEPETTE 1.864,90 TL
    +

Saç Şekillendirme

Günümüzde, insanlar için özenli bir görüntüye sahip olmak giderek daha önemli bir durum haline geliyor. Bunun için herkes kişisel bakımına oldukça dikkat ediyor. Kişinin tarzında belirleyici bir unsur olan saçın görüntüsü, ilk bakışta en çok dikkat çeken noktalardan biri oluyor. Pek çok insan, her sabah aynanın karşısında; kabaran, hacmini kaybeden ya da cansız görünen saçlarını şekle sokmak için kıymetli vakitlerini harcıyor ya da bunun için kuaföre gitmeyi tercih ediyor. Hem maliyetli hem de vakit alıcı olan bu işlemler yerine artık insanlar daha pratik ve avantajlı seçeneklere yöneliyor. Bu noktada saç şekillendirme ürünleri yoğun bir taleple karşılanıyor. Her saç yapısı için farklı içerikte ürünler üreten firmalar sayesinde hem istediğiniz saç modelini yapmak daha az vaktinizi alıyor hem de daha kalıcı bir etki bırakıyor. Gerek profesyonel gerekse günlük yaşamda, şekil almakta güçlük çıkaran saçlar için saç şekillendirme aletleri oldukça fazla tercih ediliyor. Kısa sürede istediğiniz saç şekline ulaşırken evden çıkmanıza bile gerek kalmıyor. Bunun yanı sıra kolay taşınma özelliği ile gittiğiniz her yerde yanınıza alarak istediğiniz saç şekline ulaşmanıza yardım ediyor. Ufak değişiklikler yapmak ya da tarzınızı belirleyecek modellere ulaşmanızı kolaylaşıyor. Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes tarafından sevilen saç bakım ve şekillendirme ile saç şekillendirme deneyiminizi yenileyebilirsiniz.

 Saç Şekillendirme Ürünleri ile Yenilenin

Saç Şekillendirme Ürünleri ile Yenilenin

Saç bakımı kadın ve erkek yaşantısında önemli bir yer tutar. Bakımlı ve ışıltılı saçlara sahip olmak özgüveni yükseltir. Kişisel bakımına dikkat etmek bazen yeterli bir önlem olmayabilir. Doğal halinde bırakılan saçlar bazen şekil almakta güçlük çıkarabilir. İsyan eden asi saçları yatıştırmak için bazı bakım ürünlerinden yararlanmak oldukça etkili ve pratik bir tercih olur. Öncelikle saçın türü belirlenmeli ve alınacak ürünler bu tip saçlar için üretilmiş olan ürünlerden seçilmelidir. Böylece, görüntüde pozitif yönde bir değişimle kişinin stili tamamlanır. Kuru ve yıpranmış saçlar cansız görünür. Bu noktada saç şekillendirme ürünlerinden yardım alınabilir. Saçlarınızın daha yumuşak ve parlak olması için saç kremi kullanabilirsiniz. İki farklı türden oluşan krem; durulanan ya da durulanmayan seçeneklere sahiptir. Durulanan saç kremini saç uçlarına uygulanması saçın nemlenmesine yardımcı olur. Durulanmayan saç kremleri ise duştan sonra ıslak saçlara uygulanır, uzun ve karışık saçları açmak için kullanılır. Saç şekillendirme kremleri , saçın istenmeyen kuru ve elektriklenmiş görüntüsünü düzeltmeye yardım eder. Saçı besleyen ve yumuşatan krem, saçın daha hareketli ve canlı bir formda görünmesine sağlar. saç şekillendirme köpüğü , kadın ve erkekler tarafından sıklıkla kullanılan bir üründür. Köpük elektriklenen ve istenen şekli almakta direnen saçların yatışmasını sağlar. Saç tiplerine göre aralarında farklı türleri bulunur. Saçlara hacim kazandırmak için kullanılan ürün bukle belirginleştirme özelliği ile kıvırcık saçlı insanların en çok kullandığı bakım ürünlerindendir. Saç şekillendirme pudrası saça hacim veren formülü ile hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılır. Saçtaki yağlanmanın da önüne geçer, mat bir görüntü yaratır. Pudra ne kadar yoğun uygulanırsa o kadar tutucu bir etkisi olacaktır. Avuç içlerine dökülen ürünle saç kabartılır ve daha sonra fırça ile şekillendirilir. Saç şekillendirici jel olarak kullanılan wax ve jöle kısa saçları şekillendirmek için kullanılır. Özellikle erkekler tarafından tercih edilir. Saçların gün boyu kalıcı olmasını sağlarken ıslak ve sert bir form kazandırır. Gün sonunda duş alarak saçları üründen arındırmak saç sağlığı için önemlidir. Saç şekillendirme spreyi , tutucu yapısı ile saça verilen şeklin korunması için sıkılır. Saç tutuşunun gücü derecelendirilmiştir. Saçları sertleştirdiği için fazla miktarda sıkılmaması daha doğal görünmesini sağlar.

 Saç Şekillendirme Cihazları ile Tarzınızı Yansıtın

Saç Şekillendirme Cihazları ile Tarzınızı Yansıtın

Saçlarının doğal şeklini sevmeyen ya da ufak değişikliklerle güne başlarken motive olan kişilerin en büyük yardımcısı olansaç şekillendirme cihazları oldukça pratik aletlerdir. Evden çıkmaya gerek kalmadan saç şekillendirmek isteyen insanlar için idealdir. Saç makinesi , ısı ya da hava ile saç şekillendirmeye yardımcı olur. Saç kurutma makinesi, bu aletlerden hiç şüphesiz en çok kullanılanıdır. Alınacak olan ürünün gücü ve ısı kademeleri verim almak adına oldukça önemli detaylardır. Kolay elektriklenen saçlar için iyonlu makineler tercih edilmelidir. Sahip olduğu sıcak ve soğuk ayarı sayesinde her mevsimde kullanım kolaylığı sağlar. Banyodan sonra ıslak saçların kurumasına yardım eden ürünün tek kullanım amacı bu değildir. Aynı zamanda fön fırçası kullanılarak saçlara dalgalı ya da düz fön çekmek için kullanılır. Aynı zamanda dalgalı saçlara kavuşmak içinde verimli bir alettir. Fön için son dönemlerin en çok kullanılan aleti olan saç düzleştirici , seramik plakaların ısınması ile saçları düzleştirir. Sıcaklık ayarına sahip saç düzleştiricisi ısı ayarlamasını sağlayarak, saçlarınız için daha sağlıklı bir tercih olabilir. Şarjlı ya da fişli seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda saçlarınızda dalga ve bukle de yapabilirsiniz. Günlük kullanıma son derece uygundur. Saç düzleştirici tarak , ısı ya da hava ile saçları düzleştirmek için kullanılır. Son derece pratik, kullanımı oldukça basittir. Saçlarınızı fırçaladığınız sürede düz saçlara kavuşmanızı sağlar. Saç maşası , saçlarda bukle ya da su dalgası ile hacimli ve sağlıklı bir görüntü oluşturmak için kullanılır. Farklı saç maşası boyut seçenekleri ile buklelerin belirginliğine karar verebilirsiniz. Tutam tutam ayırarak yaptığınız saçlarınıza hareketli bir modele kavuşturabilirsiniz. Daha doğal saç stillerinden hoşlananlar için saç şekillendirme fırçası kullanılarak dakikalar için saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Doğal dalgalar ile stilinize hava katabilir ya da kabaran saçlarınızı forma sokabilirsiniz.

 Saç Şekillendirme Önerileri

Saç Şekillendirme Önerileri

Saçların güzel ve bakımlı görünmesi hem kadın hem de erkeklerin önem verdiği bir konu. Bunun için özel ürün ve saç şekillendirme aparatı kullanarak, her gün saçlarını istedikleri görüntüye kavuşturmaya çalışırlar. Bazen bu işlem planlandığı kadar kolay olmaz. Yardımcı ürünler ile etkili ve iyileştirici bir etki yakalamak isterler. Saçlara model vermek için saç şekillendirme seti iyi bir başlangıç olarak kullanılabilir. Birden fazla şekil sağlayan alet kullanımını içeren setler ile yeni saç şekillendirme modelleri keşfedilebilir. Sonunda istenilen görüntüye kavuşan saçın gün boyu kalıcı olması için saç spreyi kullanılır. Saça daha sert bir doku vererek bozulmasını engeller. Saç köpüğü kullanmak saçlarınızı nemlendirirken daha parlak görünmesine neden olur. Saç dökülmelerine karşı koruyucu olan ürün ile kıvırcık dolgun saçlara ısı kullanmadan ulaşabilirsiniz. Her saç tipi için farklı içeriğe sahip ürünlerin arasından hem saçınıza bakım yapan hem de şekil almasını sağlayan bir ürün bulabilirsiniz. Saç şekillendirme tarağı ile daha basit, hızlı ve farklı bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Kullanım açısından en kolay saç şekillendirme aygıtıdır. Son zamanlarda özellikle erkekler tarafından tercih edilen saç şekillendirme tozu, yağlı saçların mat ve temiz bir görüntü almasına yardım eder. Daha dolgun bir saç görüntüsü yaratmakta kullanılan ürün hızla şekil alarak gün boyu sabit kalır. Saç şekillendirme önerilerinin, her saç şekline uygun ürün uygulandıktan sonra yapılması hem sonuçları iyileştirirken kalıcı hale getirir. Saç şekillendirici fiyatları, geniş ürün yelpazesinden dolayı her bütçeye dost bir seçenek bulunmasını sağlayabilir. Eğer siz de saç stilinizde yenilikler yapmak istiyorsanız, saç şekillendirme seti fiyatları ve saç şekillendirici aletler ve fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.